>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski [1/2 finału) KWICIEŃ

forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
&quot;Od sezonu 2015/16 w miejsce finalisty krajowego pucharu w Lidze Europy zagra kolejna drużyna z ligi&quot; Źródło : Przegląd sportowy
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Legie - Podbeskidzie
Legia @ 1.51 ✅
Drużyna ze Stolicy można powiedzieć, że ma już zapewniony awans do finału. Dziś jednak trzeba tylko postawić kropkę nad i. Legia ma zdecydowanie najszerszą kadrę w naszej Ekstraklasie, czego nie trzeba chyba nikomu przypominać i jaki skład nie zostanie wystawiony to i tak będzie mocniejszy od Podbeskidzia. Drużyna Podbeskidzia skupiona jest już pewnie na weekendowym spotkaniu z Górnikiem Łęczna, będzie to mecz na trudnym terenie, a przecież celem jest utrzymanie się w pierwszej 8-semce. W Bielsku już nikt nie myśli o PP, więc stawiam na drugie zwycięstwo Legii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 79

fafa-87435

Użytkownik
Lech Poznań - Błękitni Po pierwszej połowie 2-1, na koniec 4-1. Daleko nie było
kurs: 70
Buk: Fortuna
Wiadomo, że zagrać takie coś można tylko symbolicznie, ale myślę, że warto zaryzykować za kilka złotych można. Wiadomo, Lech musi zaatakować od pierwszej minuty, mają stratę do odrobienia ze Stargardu. Tak, więc załóżmy taki scenariusz(oczywiście, nikomu nie gwarantuję, że się spełni, typ oparty na moich wymarzonych dywagacjach, ale po takim kursie...) gospodarze szybko strzelają pierwszą bramkę, jednak nadal muszą naciskać na gości, wtedy Błękitni wyprowadzają kontrę iiii... mamy 1-1. Lech kończy jeszcze połowę golem do szatni i mamy wymarzone 2-1. W drugiej połowie Kolejorz znów naciska, by uniknąć blamażu i strzela jeszcze dwie bramki, które zapewniają gospodarzą awans do finału. Wiadomo, możecie mówić koleś ma marzenia i żyje w chmurach. Szanse są bardzo znikome, aby mój scenariusz się spełnił, ale kurs 70 zachęca, jak ktoś spróbuje to oczywiście stawka najmniejsza jaka się da.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aliant 531

aliant

Użytkownik
Borek przecenia Lecha. Tak samo mówiło się przed rewanżem Błękitnych z Cracovią, tak samo mówiło się przed przed rewanżem Kolejorza ze Stjarnan. Jeśli goście przetrwają pierwsze 30 minut to będzie ciekawie zwłaszcza, że wątpię aby ograniczyli się tylko do bronienia. BTS✅✅ za około 2,20 myślę, że jest warty gry.
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Lech Poznań : Błękitni Starogard Wiem że w piłce kopanej może się wszystko wydarzyć i na co dzień jesteśmy tego świadkami choćby pierwszy wynik pomiędzy nimi w Starogardzie albo same dotarcie Starogardu do półfinału PP , mecze w ramach pucharów wszędzie dostarczają jakiś niespodzianek ba choćby np. wczorajsze wyeliminowanie Borussii M,gladbach po rzutach karnych przez Arminię Bielefeld jednak myślę że dzisiejszy pojedynek powinien wygrać Lech . Po pierwszym pojedynku w Starogardzie na głowy trenera Skorży i jego piłkarzy wylała się ogromna fala krytyki nie tylko ze strony zarządu ale i najważniejsze kibiców co powinno zadziałać na piłkarzy w tym meczu rewanżowym jak płachta na byka no bo nikt się nie spodziewa w Poznaniu że Lech nie zagra w finale PP z czekającą już Legią . Lech już nie jednokrotnie ( jak chciał ) wygrywał swoje mecze i to zdecydowanie dając z siebie wszystko co najlepsze choćby np. wygrana z Zniczem Pruszków w tegorocznej edycji PP a wynik 5:1 natomiast w lidze w Poznaniu poległa Legia 2:1 ale były też wyniki 5:0 z Bełchatowem czy aż 6:2 z Zawiszą czyli jak chłopaki chcą to mogą a dziś myślę że będą chcieli i powinni to udowodnić na boisku no a przecież muszą odrobić wynik 1:3 czyli jak nie trudno wyliczyć muszą strzelić przynajmniej dwa gole nie tracąc żadnego aby spotkać się na narodowym z Legią i liczę że nastrzelają dzisiaj sporo bramek zacierając tym samym blamaż ze Starogardu ale to takie moje życzenie . PS wczoraj Legia pomimo że pierwsze spotkanie w Bielsku wygrała pewnie 4:1 to nie dała w rewanżu Podbeskidziu żadnych złudzeń i wygrała 2:0 .
Moje typy na to spotkanie -
- over 2.5 gola / 1.53 / Bet365 ✅
- Lech Poznań wygra i powyżej 3.5 gola w meczu / 2.40 / Bet365 ✅
- ilość bramek 1 połowa .. over 1.5 / 2.25 / Bet365 ✅
- Lech czyste konto / 1.61 / Bet365 ⛔
- Lech suma goli .. over 3.5 / 3.25 / Bet365 ⛔
- Lech i handi ( -3.5 ) 3.90 / Bet365 ⛔
co z tego tak na prawdę wejdzie będziemy wiedzieli po spotkaniu !​
 
M 0

mikolaj95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lech Poznań-Błękitni Stargard Szczeciński
Typ: Awans- Lech Poznań
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj przy ulic Bułgarskiej ostatni mecz rewanżowy półfinału Pucharu Polski pomiedzy Lechem a Stargardem.
Spotkanie jest ważne dla obu stron a mianowicie dla Stargardu moze to być historyczny awans i spełnienie marzeń gry na Narodowym w Warszawie, mają dobrą zaliczke z meczu na własnym boisku ale też stracili bramke i to jest jedyny problem dla nich.
Po drugiej stronie stanie podrażniony Lech ktory zagrał fatalnie a nawet katastrofalnie na wyjeździe. Moim zdaniem wydoczny był tam brak Trałki ktory zawsze trzyma druzyne w ryzach i umie nimi potrząsnąć. Dodatkowym argumentem że brak Trałki to słaba gra Lecha jest mecz z Zawisza na wyjeździe 1:0. Dziś juz Trałka zagra i jest to wielki plus dla Kolejorza a minus dla Stargardu.
Kolejnym moim argumentem jest własne boisko. Dobrze wiemy że Lech u siebie jest ekipą nie do pokonania. w PP wygrana z Wisłą 2:0 i z Jagą po dogrywce oraz ze Zniczem skromne 1:0 a w lidze z Legią 2;1 i z Jagą 2:0 która stanęła na 16 metrze przez cały mecz a i tak straciła 2 gole w ostatnich minutach meczu.
Ostatnim moim argumentem jest to że zawodnicy grają o swoją przyszłość i kontrakty(m.in. Pawłowski, Sadajev, Douglas, Hamalainen) . Zostali zrugani przez Macieja Skorże i Prezesa Klimczaka i są na cenzurowani przez kibiców którzy nie wyobrażają sobie nie zagrać w finale z odwiecznym rywalem z Łazienkowskiej.
Dlatego wybieram awans Lech. Myśle ze nie bedzie to łatwy mecz ale awans i możliwość podwójnej korony jest w ich zasięgu.

P.S
Jest to moja pierwsza analiza i pierwszy typ na forum. Prosił bym o jakies wskazówki i uwagi co to pisania analiz itp
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
09/04/2015 20:45 CET
Lech Poznan - Blekitni Stargard Szczecinski over 3
1.85 (Pinnacle)
5/10
Do najlepszej ofensywnie drużyny w Polsce na własnym boisku przyjedzie dzisiaj II-ligowiec, który nie ma dużego doświadczenia w murowaniu. Lech na własnym boisku w 13 spotkaniach zdobył 31 bramek. Dzisiaj muszą strzelić przynajmniej dwa gole, aby awansować.
Myślę, że po wcześniejszych przykrych doświadczeniach Lecha w podobnych spotkaniach tym razem od razu zagrają bardzo ofensywnie nie czekając na czas, który nie będzie sprzyjał Lechowi. Błękitni nie potrafią się murować, co dzisiaj dużo osób przewiduje i nie mają w tym doświadczenia, bo w meczach PP szli na wymiany. Myślę, że dzisiaj znowu trochę zaskoczą, bo ich wypady z kontr są świetne i bardzo groźne. Myślę, że dzisiaj strzelą jednego gola, ale nie potrafię określić ile strzeli ich Lech.
Spodziewam się bardzo ofensywnego spotkania z wieloma okazjami bramkowymi i ciągłym naporem Lecha i nielicznymi kontrami i stałymi fragmentami ze strony Błękitnych. Przewiduję rezultat 3:1/4:1 dla Lecha.
 
misiek12 19

misiek12

Użytkownik
powyżej 10 rożnych @2,00 Bet365 ⛔
W poprzednim spotkaniu było ich aż 13. Błękitni zdołali nabić 8 cornerów i nawet raz bezpośrednio po jednym z nich zdobyli bramkę. Lech mimo bardzo słabej dyspozycji zapunktował w tej statystyce 5 razy. W dzisiejszym meczu spodziewam się znacznej przewagi drużyny z Poznania, co z czasem powinno oznaczać kolejne rzuty rożne. Goście swoich szans najprawdopodobniej swoich szans szukać będą w kontratakach i stałych fragmentach gry, czyli kolejnych cornerach. Myślę, że linia może być dość szybko pokryta. Analiza jest dosyć skromna, ale proszę o wyrozumienie nie mam jeszcze wprawy :-|
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lech Poznań-Błękitni Stargard Szczeciński
Bukmacher: Unibet:
Witam
Nie będę wdawał się tu w żadne ekspertyzy ponieważ według mnie najzwyczjniej nie warto. Czemu? Z racji tego co wydarzyło się w poprzednich spotkaniach ćwierć finałowych oraz pierwszym półfinałowym.
Dziś może stać się wszystko. Przyznam że jestem całym sercem za błękitnymi jednak nie sercem kieruję się w bukmacherce ;]. Byłem na pierwszym meczu w Stargardzie gdzie byłem pod wielkim wrażeniem tego co się tam działo, szczególnie w drugiej połowie. Dziś wybrałem kilka typów które gram jako single za drobne, a kilka o większym prawdopodobieństwie dorzucam do kuponów ako.
A więc:
Gospodarze wygrają obie połowy- Nie - 1.61 ⛔
Obydwie drużyny zdobędą bramkę - Tak - 2.55 ✅
X2 - 4.75 ⛔
oraz za drobne:
Zakład bez remisu - Błękitni - 13 ⛔
Goście zdobędą bramkę w obydwu połowach- tak- 15 ⛔
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Jak dla mnie ten mecz będzie bez historii. Lech wygra go dwoma bramkami przynajmniej i w najgorszym wypadku będzie dogrywka. Dlaczego? A no:
- poprzedni mecz był na kartoflisku na którym lech nie bardzo miał jak klepnąć piłką a gospodarze czuli się super na takiej murawie, to samo było z Cracovia (na stadionie w Krakowie murawa jest tak samo gów... jak w Stargardzie. Na Inea Stadion będzie murawa nie najgorsza (na pewno o niebo lepsza niż u Błękitnych) i Lech ją zna każdy centymetr tej murawy
- Lech był w nie pełnym składzie nie grał Trałka, Lovrencic, Kędziora, Hamalainen czyli właściwie sami najważniejsi na ten moment.
- Lech olał sytuację w przerwie i dlatego przegrali, moim zdaniem mimo kartofliska, mimo braków w składzie strzelili gola szybko i do końca połowy mecz kontrolowali. W przerwie nie nakręcili się dobrze i wyszli rozkojarzeni dwa szybkie ciosy dostali i po wszystkim. Potem coś starali się atakować ale na tym klepisku plus brak nakręcenia się w przerwie spowodowało taką nie inną sytuację że nie mogli już nic poradzić. 3 gol dla Błękitnych to czysty przypadek jak ktoś oglądał to wie że poszła długa laga piłka przed czy przy obrońcy podskoczyła na jakimś krecie i napastnik Błękitnych po prostu kopnął z pierwszej piłi strzał życia z woleja i tyle. Żadna akcja nawet żaden stały fragment po prostu fart.
- Lech tym razem wyjdzie na pełnej ku... już nie będzie że strzelą gola i reszte meczu oleją. Są za bardzo zgnębieni przez kibiców, trenera, media. Zwyczajnie wyjdą zmobilizowani i nastrzelają parę goli. Pamiętajcie że na przeciwko mają pół amatorów którzy mają dobrą passę może i troche umiejętności, do tego szczęścia ale nie ma szans żeby tacy przy 15-20 tyś ludzi i naporze skoncentrowanego i w pełnym składzie na niezłej murawie Lechowi przeciwstawili się. Nie widzę tego.
Dlatego jak dla mnie LECH -1,5AH kurs około 1,5 jest lokatą tygodnia. Nie ma szans żeby inaczej się skończyło.
Za Błekitnymi nic nie przemawia nic zupełnie. Serducho? Zgadza się ale po tej całej nagonce Lech wypruje sobie też żyły nie będzie już olania meczu jak tydzień temu. Jedynie wynik daje jakieś 10% szans jak dla mnie na awans Błekitnych dlatego stawiam na handi nie na awans po podobnym kursie.
Sory że może bez ładu i składu ale mało bardzo piszę analiz ale tu jestem tak pewny że sam postawiłem na to bardzo dużo jak dla mnie pieniędzy (ok 2 średnich wypłat moich)
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Jak dla mnie ten mecz będzie bez historii. Lech wygra go dwoma bramkami przynajmniej i w najgorszym wypadku będzie dogrywka. Dlaczego? A no:
- poprzedni mecz był na kartoflisku na którym lech nie bardzo miał jak klepnąć piłką a gospodarze czuli się super na takiej murawie, to samo było z Cracovia (na stadionie w Krakowie murawa jest tak samo gów... jak w Stargardzie. Na Inea Stadion będzie murawa nie najgorsza (na pewno o niebo lepsza niż u Błękitnych) i Lech ją zna każdy centymetr tej murawy
- Lech był w nie pełnym składzie nie grał Trałka, Lovrencic, Kędziora, Hamalainen czyli właściwie sami najważniejsi na ten moment.
- Lech olał sytuację w przerwie i dlatego przegrali, moim zdaniem mimo kartofliska, mimo braków w składzie strzelili gola szybko i do końca połowy mecz kontrolowali. W przerwie nie nakręcili się dobrze i wyszli rozkojarzeni dwa szybkie ciosy dostali i po wszystkim. Potem coś starali się atakować ale na tym klepisku plus brak nakręcenia się w przerwie spowodowało taką nie inną sytuację że nie mogli już nic poradzić. 3 gol dla Błękitnych to czysty przypadek jak ktoś oglądał to wie że poszła długa laga piłka przed czy przy obrońcy podskoczyła na jakimś krecie i napastnik Błękitnych po prostu kopnął z pierwszej piłi strzał życia z woleja i tyle. Żadna akcja nawet żaden stały fragment po prostu fart.
- Lech tym razem wyjdzie na pełnej ku... już nie będzie że strzelą gola i reszte meczu oleją. Są za bardzo zgnębieni przez kibiców, trenera, media. Zwyczajnie wyjdą zmobilizowani i nastrzelają parę goli. Pamiętajcie że na przeciwko mają pół amatorów którzy mają dobrą passę może i troche umiejętności, do tego szczęścia ale nie ma szans żeby tacy przy 15-20 tyś ludzi i naporze skoncentrowanego i w pełnym składzie na niezłej murawie Lechowi przeciwstawili się. Nie widzę tego.
Dlatego jak dla mnie LECH -1,5AH kurs około 1,5 jest lokatą tygodnia. Nie ma szans żeby inaczej się skończyło.
Za Błekitnymi nic nie przemawia nic zupełnie. Serducho? Zgadza się ale po tej całej nagonce Lech wypruje sobie też żyły nie będzie już olania meczu jak tydzień temu. Jedynie wynik daje jakieś 10% szans jak dla mnie na awans Błekitnych dlatego stawiam na handi nie na awans po podobnym kursie.
Sory że może bez ładu i składu ale mało bardzo piszę analiz ale tu jestem tak pewny że sam postawiłem na to bardzo dużo jak dla mnie pieniędzy (ok 2 średnich wypłat moich)
Kolega chyba z Poznania?.... Jakie kartoflisko? Człowieku wiesz jak wygląda kartoflisko? ???? Oczywiście że nie jest to santiago bernabeu ale widziałem masę gorzej wyglądających płyt boiska w wyższych ligach. Biorąc pod uwagę ulewne deszcze przez ostatnie 48h przed meczem murawa była wręcz idealna. Zresztą co to za głupia gadka? Przypomina mi się bajka jak księżniczka nie mogła się wyspać bo miała ziarenko grochu pod materacem ;p. Gdyby nawet grali na boisku okręgówki to powinni to wygrać. Nawet jeśli grali drugim składem... to co? To powinni to wygrać. Nie po to biorą taką kasę i grają w tak zwanej ekstraklasie.
Ale to jest właśnie pięknie w piłce nożnej. Szanse ma każdy.
A pewniaków w bukmacherce NIE MA!
Peace Yo :grin:
Pozdrawiam Heretyków ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Lech Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński
BTS ::: 2,37 ::: Bet365 ::: 1/10
Lech Poznań - Czyste konto - Nie ::: 2,20 ::: Bet365 ::: 1/10

Moim zdaniem powyższe typy wcale nie są niemożliwe, a do tego kursy są dość atrakcyjne. Chyba nie ma sensu pisać analizy, o klubach, o zawodnikach czy zarobkach. Bo zapewne każdy doskonale zna sytuacje obydwu klubów, a media to jeszcze bardziej nagłośniły.
Lech Poznań wiadomo co &quot;musi&quot; zrobić u siebie. Presja na nich jest olbrzymia, a jak dobrze wiemy im bardziej się czasami czegoś chce tym trudniej to zdobyć. Goście przyjadą bez kompleksów, wrzucają bramki aż miło i to nie po jednej, a po kilka. Niby gospodarzom wystarczy 2:0 do awansu, ale to jest aż tyle. Celem gości przynajmniej według mnie jest zdobycie gola, a dobrze wiemy, że to Lech musi się otworzyć i zaatakować, więc pojawią się szanse na kontry.
Jeszcze taka ciekawostka o której wszyscy dobrze wiedzą... Lech biega po murawie w koszulkach z herbem STS ;). Świat futbol nie takie sensacje już widział.
Wynik: 5:1 ✅
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Lech-Błękitni
W drugiej połowie więcej bramek@1,84

Znam Wielkopolskę dość dobrze. To solidni, pracowici ludzie. Szybko się uczą, też na błędach. Proponuję poniższy typ. Uważam, że do czasu, kiedy gościom starczy sił, to pogromu nie będzie. Strzelanie powinno zacząć się w II połowie, bo trochę nerwów musi być... Różnica w przygotowaniu atletycznym powinna się zaznaczyć. Kto wie, może Lech ma też większe boisko (dłuższe, szersze)... Razy 90 minut to robi różnicę. 4:1 dla Lecha...
 
Do góry Bottom