>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PUCHAR POLSKI 2014/2015 [1/16 finału - 24 WRZEŚNIA]

M 340

macvas

Użytkownik
W tym tygodniu rozegrana zostanie 1/16 finału Pucharu Polski.
Poniżej lista rywalizujących ze sobą ekip:

23 września:

Górnik Zabrze - Korona Kielce godz.: 18:00
Wisła Puławy - Piast Gliwice godz.: 19:00
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław godz.: 20:00

24 września:

Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin godz.: 15:00
Flota Świnoujście - GKS Bełchatów godz.: 15:00
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński godz.: 15:30
Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk godz.: 16:00
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków godz.: 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Chorzów godz.: 16:00
Okocimski KS Brzesko - Cracovia godz.: 16:00
Miedź Legnica - Legia Warszawa godz.: 17:45
Wisła Płock - GKS Tychy godz.: 18:00
Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała godz.: 18:00
Energetyk ROW Rybnik - Zagłębie Lubin godz.: 18:30
Lech Poznań - Wisła Kraków godz.: 20:45

25 września:

Chrobry Głogów - Jagiellonia Białystok godz.: 18:00

Najciekawiej zapowiada się oczywiście rywalizacja w Poznaniu. Ciekawie może być również w Bydgoszczy gdzie &quot;Górale&quot; postarają się wyrzucić za burtę obrońcę trofeum. Legia otworzy zmagania na kolejnym froncie potyczką w Legnicy z nieobliczalną Miedzią.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mogłeś wrzucić od razu kursy...taka moja uwaga ;)
edit: Macvas wcale nie jestem leniwy, ale jak sie zaklada temat to sie daje kursy takie mi sie wydaje sa zasady na tym forum, zobacz inne tematy kazdy kto zaklada temat zazwyczaj daje screena z kursami, Pozdro i bez obrazy...
 
M 340

macvas

Użytkownik
Rozumiem, że jesteś zbyt leniwy żeby wejść na dowolną stronę buka z kursami i ufam, że Ty zrozumiesz, jak napiszę, że forum daje dosyć ograniczone możliwości wklejania/importowania zrzutów ekranowych.

Proszę:
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Myślę że mecze pucharowe do grania Live bo nigdy nie wiadomo jakimi składami wyjdą drużyny, czy podejdą do spotkań profesjonalnie czy odpuszczą.
Dobry typ jest na Lecha bo Smuda pewnie wystawi zmienników a wszyscy wiemy jak nieograna jest ławka w Wiśle. Nie żebym miał coś do tych chłopaków bo pokazują się z dobrej strony i jakiś 1 ligowy klub spokojnie by ograli ale z Lechem na wyjeździe może być ciężko, szczególnie że odkąd odszedł Rumak to Lech gra dużo lepiej
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mam podobne odczucie, nawet jako kibic Wisły. Zanim zobaczyłem kursy pomyślałem, że kurs powyżej 1,6 na Lecha będę uważał jako value, a tu nawet uraczono nas okrągłym 2,0. Wisła niby ławka słaba, ale jak się teraz na nią popatrzy, to nie ma dramatu - Sarki, Guerrier, Stępiński mogą bez problemu zastąpić np. Gargułę, czy Boguskiego. Jest też idealna okazja do sprawdzenia jakości Guzmicsa, bo myślę, że wyjdzie on w pierwszej jedenastce, bo kiedy jak nie teraz postawić na niego i się przekonać, czy może on stanowić realną siłę w obronie, czy jednak wybór między nim a Czekajem będzie jak znalezienie się między młotem a kowadłem? Rywal lepszy się nie mógł trafić pod względem &quot;odpuszczenia&quot; meczu, bo wstyd by było przegrać z jakimiś ogórkami (choć wiadomo, że nie ma już słabych drużyn :jezora: ), a przegraną nawet 0:3 będzie można przełknąć, tym bardziej, jak Smuda porotuje składem. Z drugiej jednak strony warto by było powalczyć, bo dwie porażki z rzędu mogłyby podłamać chłopaków, a w niedzielę czeka ich najważniejszy mecz w rundzie, a mecz z Legią pokazał, że Wisła nie do końca potrafi sobie poradzić z ostro grającym przeciwnikiem, a abstrahując od poziomu piłkarskiego pasów, to na pewno się zepną na derby. Pytanie jednak pozostaje jeszcze takie, jak do pucharu podejdzie Skorża? Wiadomo, kibice też się spinają na ten Puchar, tym bardziej, jak w europie już nie grają, a droga do finału po pokonaniu Wisły nie należy do najbardziej wyboistych.
Tak jak wspomniałem na wstępie - dla mnie obecny kurs na Lecha to value, jednak obawiam się, że Wisła może być podrażniona wczorajszym meczem i wyjść na maksa. Ja spodziewam się otwartego meczu z obu stron, dlatego warto też coś pomyśleć o overze.
Typy:
✅ Lech Poznań @2,0 Bet-at-home (w naziemnych @2,1 Fortuna)
⛔ Over 2,5 @2,1 Marathon
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, Polska, Puchar Polski 1/16 finału
Godzina: 20:00
Spotkanie: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Typ: over 2,5
Kurs: 2,00
bwin​
Na dwudziestą zaplanowano pojedynek Pucharowy pomiędzy zespołami Widzewa Łódź i Śląska Wrocław. Moim zdaniem ciężko jest tu wskazać zdecydowanego faworyta choć ciut więcej szans daję zespołowi gości. Gospodarze zajmują obecnie czternaste miejsce w ligowej tabeli, jedno oczko nad miejscem barażowym. Jak dotąd w ligowych zmaganiach na swoim obiekcie zagrali pięciokrotnie i tyleż tez razy remisowali. Wrocławianie natomiast w Ekstraklasie plasują się na piątym miejscu. Śląsk na wyjeździe wygrał tylko raz. Ktoś zaraz napisze że statystyki ligowe mają się ni jak do Pucharu ale zapewne ani jedni ani drudzy nie będą chcieli odpuścić tego spotkania. Biorądz pod uwagę mecze wyjazdowe Śląska w tym sezonie to na cztery rozegrane trzy zakończyły się overami. Podopieczni potrafili przecież strzelić trzy gole na Łazienkowskiej co zdarza się to rzadko komu i zaaplikowali trzy trafienia Jagielloni. Zarówno dla jednych jak i drugich będzie to premierowy występ w tegorocznej edycji Pucharu Polski gdyż obie ekipy grały w ubiegłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej co premiuje ich startem od 1/16 finału. Zwycięzca tej potyczki zagra z triumfatorem pary Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk. Ja jestem zdania że wynik overowy w tym spotkaniu jest wielce prawdopodobny. Kilku graczy z Wrocławia jest w dobrej dyspozycji strzeleckiej. Robert Pich pięć trafień, Flavio Paixao cztery, trzy trafienia zaś Sebastian Mila i wielce prawdopodobne jest że któryś z nich wpisze się na listę strzelców o ile trener wypuści komplet tych graczy na boisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna: Polska Puchar Polski
Spotkanie: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Godzina: 20:00
Typ: Śląsk Wrocław -1,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bwin
Analiza : Na dzisiaj wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski . 1 ligowy Widzew bedzie na własnym stadionie podejmowac zespoł z ekstraklasy a mianowicie Śląsk Wrocław , jak dla mnie w tym spotkaniu faworyt jest tylko jeden a są nimi zawodnicy z Wrocławia . Widzew po spadku z ekstraklasy w pierwszej lidze nic ciekawego nie pokazuje , zajmuje zaledwie 14 pozycje w tabeli ligowej gdzie po 9 kolejkach maja zaledwie 8 oczek i bilans bramkwy 7:10 . W lidze również nie widac jakis nadzywczajnych postępów remis u siebie 0:0 ze Stomilem , remis u siebie z Miedzią 0:0 , Przegrana na wyjeździe 2:1 z Niecieczą oraz ostatnio remis 1:1 na własnym terenie Z Flotą Świnoujście . A wiec jak widac na własnym stadionie też nie są jakoś nadzywczajnie mocni . Natomiast Śląsk bardzo mi sie podoba w tym sezonie . W ekstraklasie zajmują wysoką 5 pozycje z dorobkiem 16 pk i tracą do lidera z Warszawy zaledwie 3 oczka . W lidze ostatnio też sobie radzą całkiem nieźle pokonali 1:3 na wyjeździe Jagiellonie , 2:0 na własnym terenie pokonali Górnik Zabrze , przegrali 4:3 na wyjeździe z Legią , oraz ostatnio pokonali na własnym terenie 1:0 Korone Kielce . Mysle ze to spotkanie spokojnie powinni wygrac zawodnicy z Wrocławia a graniach 0:2 - 0:3 tacy zawodnicy jak Sebastian Mila czy Baracia Paixsao spokojnie powinni sobie poradzic ze słabym Widzewem .
 
Grac45 49,6K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina; Piłka nożna: Polska Puchar Polski
Spotkanie: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Godzina: 20:00
Typ: Śląsk Wrocław -1,5 MINUS 100 PUNKTÓW ⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bwin
Analiza : Na dzisiaj wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski . 1 ligowy Widzew bedzie na własnym stadionie podejmowac zespoł z ekstraklasy a mianowicie Śląsk Wrocław , jak dla mnie w tym spotkaniu faworyt jest tylko jeden a są nimi zawodnicy z Wrocławia . Widzew po spadku z ekstraklasy w pierwszej lidze nic ciekawego nie pokazuje , zajmuje zaledwie 14 pozycje w tabeli ligowej gdzie po 9 kolejkach maja zaledwie 8 oczek i bilans bramkwy 7:10 . W lidze również nie widac jakis nadzywczajnych postępów remis u siebie 0:0 ze Stomilem , remis u siebie z Miedzią 0:0 , Przegrana na wyjeździe 2:1 z Niecieczą oraz ostatnio remis 1:1 na własnym terenie Z Flotą Świnoujście . A wiec jak widac na własnym stadionie też nie są jakoś nadzywczajnie mocni . Natomiast Śląsk bardzo mi sie podoba w tym sezonie . W ekstraklasie zajmują wysoką 5 pozycje z dorobkiem 16 pk i tracą do lidera z Warszawy zaledwie 3 oczka . W lidze ostatnio też sobie radzą całkiem nieźle pokonali 1:3 na wyjeździe Jagiellonie , 2:0 na własnym terenie pokonali Górnik Zabrze , przegrali 4:3 na wyjeździe z Legią , oraz ostatnio pokonali na własnym terenie 1:0 Korone Kielce . Mysle ze to spotkanie spokojnie powinni wygrac zawodnicy z Wrocławia a graniach 0:2 - 0:3 tacy zawodnicy jak Sebastian Mila czy Baracia Paixsao spokojnie powinni sobie poradzic ze słabym Widzewem .
Ewidentna analiza do typu dnia. ???? Podać typ, napisać formalności ostatnich wyników bo wszyscy na forum mają po blokowane statystyki przez bukmacherów współpracującymi z live scorami i innymi stronami i nikt nie może sam spojrzeć na rezultaty. Teraz co do pogrubionego bo już większych nie ma co robić. Z pewnością bracia Paixao będą groźni jak zwykle z resztą czy ten lepszy kontuzjowany czy ten słabszy co prawdopodobnie zacznie dzisiaj na ławce, ale co tam ważne że strzelił z 20 bramek w zeszłym sezonie i to starczy. Jeszcze dodaj od siebie jako ciekawostkę, że ich ojciec albo inny wujek prowadził Zawiszę na początku sezonu. Żeby nie było że tylko skupiam się tutaj na negowaniu jakże zacnej analizy to wrzucę z oficjalki Śląska słowa trenera:
-W wyjściowej jedenastce na pewno zajdą małe zmiany. Chcę docenić zawodników, którzy do tej pory mało grali, ale swoją postawą na treningu udowadniają, że zasługują na szansę. Planuję, że od pierwszej minuty wystąpią m.in. Kuba Wrąbel, Mariusz Pawelec, Rafał Grodzicki, Tom Hateley i Juan Calahorro. Bardzo możliwe, że od początku zagra również Krzysiu Ostrowski, który ostatnio pojawiał się na boisku głównie z ławki. Mimo zmian będziemy mieli bardzo silny skład. Mam nadzieję, że wrócimy do Wrocławia po 90 minutach gry i z awansem do kolejnej rundy.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Skoro chcesz dawać 1.6 na Lecha z Wisła to znaczy, że po prostu nie masz żadnego pojęcia o polskiej piłce:cool:
Dla porównania kurs na Lechitów w ostatniej kolejce z Zawiszą to 1.5, także daruj sobie gadki o ogromnym value...
Przepraszam bardzo, ale jest chyba różnica między meczem ligowym, gdzie jeszcze Lech gra przeciw trenerowi, którego niedawno zwolnił i generalnie gra w ostatnim czasie się nie układa, a meczem, gdzie ewidentnie przeciwnik mimo wysokiej formy odpuszcza Puchar Polski, bo wie, że grając na dwa fronty taką wąską kadrą może skończyć na walce o utrzymanie - przykład Zagłębia z zeszłego sezonu, też jechali na dwa fronty, zamiast skupić się na utrzymaniu.
A co do darowania sobie gadek odnośnie value - dla mnie to value jest i tyle, to jest sprawa indywidualna, Ty możesz tego nie widzieć, ja tu dostrzegam i - jak pisałem wcześniej - mówię to jako kibic Wisły. Pewnie, że fajnie i prestiżowo byłoby ograć drugi raz w Poznaniu w niewielkim odstępie czasu Lecha, ale po prostu na wpół rezerwowym składzie, mimo wszystko Guzmicsem-niewiadomą, może skończyć się to przegraną i tyle. Takie moje zdanie - jeśli Wisła awansuje będę się cieszył, ale u buka zdecydowanie bliżej mi stawiania na Lecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Ale to są tylko spekulacje, jeśli Wisła wystawi słaby skład to oczywiście warto zagrać.
Kurs nie spadnie dopóki nie będzie info, więc nie ma sensu brać już teraz.
W pełnych składach z obu stron kurs jest w miarę prawidłowy.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
W środę o godzinie 17:45 piłkarze Legii zmierzą się na wyjeździe z Miedzią Legnica w 1/16 finału Pucharu Polski. Kadra mistrzów Polski na mecz z &quot;Miedzianką&quot; może być dość silna - spotkanie w pierwszym składzie rozpocząć mają m.in. Miroslav Radović oraz Ondrej Duda, którzy w ostatnim ligowym spotkaniu w Krakowie przebywali na placu gry jedynie w końcówce.

W bramce stołecznej drużyny najprawdopodobniej stanie Konrad Jałocha. 23-letni golkiper dostawał od Henninga Berga szanse w Superpucharze oraz w momentach, gdy natłok meczów pozwalał na chwilę odpoczynku Dusanowi Kuciakowi. Nikt nie powinien być zdziwiony jeśli &quot;Jao&quot; będzie etatowym golkiperem &quot;Wojskowych&quot; w Pucharze Polski. Nie zmienią się raczej boki defensywy, gdyż odpowiednio na prawej i lewej stronie zagrają Łukasz Broź oraz Tomasz Brzyski. Na środku obrony zobaczymy Igora Lewczuka, a także Inakiego Astiza. Hiszpan wrócił do zdrowia po kontuzji i musi zdobyć rytm meczowy.

W środku pomocy drugą okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w tym sezonie dostanie 16-letni Krystian Bielik, który z przytupem debiutował w meczu z Koroną Kielce. Jego partnerem w środku pola będzie bardziej doświadczony piłkarz - nie jest jeszcze pewne czy będzie to Ivica Vrdoljak czy Helio Pinto. Na skrzydłach zobaczymy Michałów Żyrę oraz Kucharczyka. Pierwszy w ogóle nie zagrał z Wisłą, a drugi spędził na placu gry kwadrans.

Za ofensywę będzie odpowiadał sprawdzony duet Duda - Radović, który w Krakowie w 10 minut rozmontował Wisłę i ustalił wynik spotkania. Obaj panowie będą mieli okazję jeszcze mocniej zgrać się przed meczem z Lechem. Obaj prawdopodobnie zostaną zmienieni w drugiej połowie.

Jeśli trener Henning Berg nie zmieni koncepcji na środowe spotkanie, to skłąd powinien wyglądać tak: Jałocha - Broź, Lewczuk, Astiz, Brzyski - Żyro, Bielik, Vrdoljak/Pinto, Kucharczyk - Duda - Radović.

źródło: legia.net

Jeśli taki skład ma grać, to się nie ma nawet nad czym zastanawiać.

Legia @ 1.53 bet365
Legia -1,5 @ 2.60 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ale to są tylko spekulacje, jeśli Wisła wystawi słaby skład to oczywiście warto zagrać.
Kurs nie spadnie dopóki nie będzie info, więc nie ma sensu brać już teraz.
W pełnych składach z obu stron kurs jest w miarę prawidłowy.
No to już masz info prosto od Smudy:
&quot;Opiekun krakowskiej Wisły, trener Franciszek Smuda, zdradził, iż wyjściowy skład jego zespołu będzie znacząco różnił się od tego, który wystąpił w starciu z Legią. „Do Poznania pojechało 17 zawodników, którzy z nami trenują. Zmiany w składzie muszą nastąpić, bo tak kiedyś sobie postanowiliśmy. To są zawodnicy z kadry, którzy walczą o miejsce w podstawowym składzie. Klub im płaci, więc w końcu muszą coś dla tego klubu zrobić. Będzie dziewięć zmian w stosunku do meczu z Legią” – wyznał.
Kogo ze swoich podopiecznych trener Smuda nie zabrał do stolicy Wielkopolski? „W Krakowie zostali przede wszystkim ci, co borykają się z dolegliwościami. A więc m.in. Stilić, który grał z grypą przeciw Legii, Jankowski, mający naciągnięty mięsień przywodziciela, Głowacki, który nie do końca wyleczył uraz, a także Boguski, Sadlok i Brożek” – zdradził.
Środowa rywalizacja z Kolejorzem może być okazją dla młodych graczy do pokazania swoich umiejętności. „Szansę dostaną Lech, Żemło, Guedes, Kuczak i Kolanko, którzy nie zagrali jeszcze oficjalnego meczu” – wyjawił. Na boisku pojawi się także nowo pozyskany obrońca – Richard Guzmics. „Guzmics także wystąpi. Musimy wiedzieć, czy w przyszłości nas wzmocni. Mamy czas do czerwca, aby go dobrze poznać i wkomponować w zespół. Po to jest ten jutrzejszy mecz, aby go zobaczyć na tle silnego zespołu i żeby zawodnik mógł się wykazać” – mówił.&quot;
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/smuda_zmiany_w_skladzie_musza_nastapic/
 
R 1

ralph_lauren

Użytkownik
Ma ktoś może jakieś info na temat składów w spotkaniu Dolcanu z Portowcami?
Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin
Przewidywane składy:
Dolcan: Maciej Humerski - Rafał Zembrowski, Piotr Klepczarek, Mateusz Długołęcki - Łukasz Sierpina, Bartosz Osoliński, Adrian Łuszkiewicz, Julien Tadrowski, Tomasz Prejs - Grzegorz Piesio, Tomasz Chałas.
Pogoń: Dawid Kudła - Adam Frączczak, Wojciech Golla, Sebastian Rudol, Ricardo Nunes - Hubert Matynia, Rafał Murawski, Michał Walski, Patryk Małecki - Marcin Robak, Łukasz Zwoliński.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
omerta 968

omerta

Użytkownik
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław

Wrąbel - Celeban, Grodzicki, Pawelec, Dudu, Hateley, Calahorro, F. Paixao, Danielewicz, Ostrowski, Machaj
Na ławce m.in. Hołota, Mila i Pich. Czekałem na wyjściową &quot;11&quot; Śląska i teraz nie mam wątpliwości, że WKS to spotkanie wygra. Nie ma mowy o wpadce. Widzew nie ma szans, bo Śląsk to zupełnie inna bajka.
Śląsk Wrocław @ 1.67 Bet365
Poziom do zrzygania.
 
piotrex 36

piotrex

Użytkownik
Miedz Legnica v Legia Warszawa
Do Legnicy trener Berg zabrał bardzo mocną osiemnastkę zawodników. Dodatkowo w wyjściowym składzie mają się znaleźć dwaj najlepsi piłkarze stołecznych - Miro Radović i Ondrej Duda, drużyna z nimi w składzie mocno zyskuje na ofensywie. Pokazali już w ostatnim meczu ligowym z Wisłą Kraków - obaj weszli z ławki rezerwowych i obaj strzelili po jednym golu (3-0 dla Legii).
Poniżej pełna kadra, która wyruszyła do Legnicy:
Bramkarze: Dusan Kuciak, Konrad Jałocha
Obrońcy: Dossa Junior, Jakub Rzeźniczak, Igor Lewczuk, Inaki Astiz, Tomasz Brzyski, Łukasz Broź
Pomocnicy: Michał Kucharczyk, Krystian Bielik, Ivica Vrdoljak, Ondrej Duda, Tomasz Jodłowiec, Michał Żyro, Jakub Kosecki
Napastnicy: Miroslav Radović, Orlando Sa, Marek Saganowski
Mój typ: Legia Warszawa @ 1.57 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Przewidywane składy:
Chrobry: Janicki - Ilków-Gołąb, Michalec, Bogusławski, Samiec – Danielak, Ulatowski, Hałambiec, Sędziak, Piotrowski - Szczepaniak.

Jagiellonia: Słowik - Baran, Madera, Pazdan, Wasiluk - Romanczuk, Grzyb, Gajos, Dzalamidze, Pawłowski - Piątkowski.
 
Do góry Bottom