>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2015/2016 [1/2 finału]

R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano​
Mamy już kursy na rewanżowe spotkania. Zachęcam do dyskusji. Czy Ekstraklasowicze wygrają po raz drugi? Jeśli tak uważacie, kursy są bardzo dobre ;)

Przypominam pierwsze spotkania:
Lech Poznań vs Zaglębie Sosnowiec 1:0
Legia Warszawa vs Zawisza Bydgoszcz 4:0
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Lech moim zdaniem wygra. Po transferach zimowych i ścisku w czołówce nie mogą sobie pozwolić na to, żeby stracić szansę na europejskie puchary. A zaliczka z 1 spotkania 1;0 raczej nic im nie daje. Co do legii trzeba poczekać na składy, bo i zawisza i legia może wyjść 2 garniturem.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
... daje to ze Lechowi wystarczy remis, poczekajmy lepiej niech wszyscy zagraja swoje mecze ligowe w weekend najpierw, po takiej przerwie (choc Zaglebie i Zawisza w zeszly &quot;weekend&quot; grały) lepiej odświeżyć sobie postawe druzyn na boisku.
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
....ale nie daje tego, że wystarczy strzelona bramka przez zagłębie i w zależności czy to będzie 0;1 czy 1;2 pożegnanie z pucharem. Nie wiem czy uprawiałeś jakiś sport, a szczególnie w piłce nożnej nie wychodzi się na boisko z taktyką na remis, przy takim wyniku z pierwszego spotkania. Oczywiście nie jestem jasnowidzem i może remis będzie, według mnie zwycięży Lech.
 
Do góry Bottom