>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2015/2016 [1/4 finału]

D 1,3K

dz1916

Użytkownik
W Śląsku dalej ,,ekipa&quot; na zwolnienie trenera gra? ;)
Niby Zawisza to dużo niższa półka teraz, ale Osuch zepnie się chyba na puchary.
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków

Dziwie się, że nikt nie wspomniał jeszcze o tym meczu. Wiadomo, Zagłębie w gazie 5 ostatnich meczy wygranych z przodu niszczą każdego natomiast w obronie no nie oszukujmy się piach. W ostatnim meczu Fabisiak uratował nam zwycięstwo ale takiego dnia konia mieć zawsze nie będzie. Cracovia 3 w tabeli Ekstraklasy to już co znaczy. Do tego nie zamierzają wystawiać w pełni rezerwowego składu ponieważ trener Zieliński traktuje te rozgrywki poważnie. W Sosnowcu ten mecz jest hitem, Cracovii też zależy żeby wygrać. Dlatego proponuję pograć jak dla mnie najlepszą opcję czyli:
Obie drużyny strzelą gola @1.72 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa
Bez zbędnego gadania. Dziś o 18:00 mecz ćwierćfinałowy PP pomiędzy Chojniczanką a Legią. Obie ekipy dzieli przepaść jeśli chodzi o składy, możliwości i wszystko inne. Chojniczanka grając ambitnie doszła do ćwierćfinału PP, co jest już samo w sobie i tak sporym sukcesem. Legia natomiast, jak to Legia, oczekiwania są co roku te same, bo choć Liga Europy jest już praktycznie stracona, to jednak nikt w Warszawie nie wyobraża sobie, że mogłoby nie być mistrza i pucharu na 100-lecie klubu w 2016. Legia wydaje się, że nie jest w najlepszej dyspozycji albo jest w pewnym stopniu zablokowana. Przed Legią ciężki mecz w sobotę w Gdańsku, z Lechią, która raz, że potrzebuje punktów, a dwa zawsze na Legię się w Gdańsku spina, dodatkowo upokorzona porażką 1:4 w Warszawie właśnie w Pucharze Polski. Uważam, że jutrzejszy mecz może być idealnym dla Legii, na przełamanie się, strzelenie kilku bramek i potraktowaniu tego jako bardzo intensywny trening. Nie umniejszając nic Chojniczance (będzie to na pewno święto w Chojnicach i komplet na trybunach), uważam po prostu, że choć może być oczywiście mecz taki jak dziś Sheffield - Arsenal, wiadomo to jest tylko piłka, to jednak aż żal nie pograć kilku typów na Legię, czy pod Legię, szczególnie po tak dużych kursach. Ze swojej strony jako kibica Legii, mam szczerą nadzieję, że jutro Rzeźniczak usiądzie na ławce i nie po to bynajmniej, aby siedzieć na twitterze, tylko żeby nabrać pokory i pomyśleć, co powinien w swojej grze poprawić. Ciężko jest mi na chwilę obecną powiedzieć, jakie będą wystawione składy, ale warto łapać kursy póki gorące. Legia jak jest wkurzona, to potrafi wiele, co pokazała w Chorzowie wygrywając 4:1, a po kwadransie prowadząc 3:0. Myślę, że jutro może być mecz podobny do Miedź - Legia z bodajże zeszłej edycji PP. Wtedy Legia wygrała 4:0 w Legnicy. Dlatego też zostawiam kilka typów, które warto spróbować już teraz, bo w dzień pewnie kursy trochę polecą ;) Liczę na łatwą wygraną Wojskowych, nie tylko jako kibic, ale jako typer, któremu łatwo wpadnie kurs ;)
Legia @ 1.40 ✅
Legia -1.5 azjan @ 2.30 ⛔
Legia -2.5 azjan @ 4.00 ⛔
Legia i powyżej 2.5 @ 2.10 ✅
Powyżej 2.5 i obie nie strzelą @ 5.50 &lt;- bardzo możliwe 0:3 jak dla mnie ⛔
Tylko Legia strzeli @ 2.30 ⛔
Legia słabiutko, wszystko z przpadku, to chyba nie wina trenerów, tylko słabych piłkarzy po prostu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Gospodarze spotkania - Chojniczanka Chojnice przegrali 4 ostatnie mecze, w tym dwa na własnym stadionie 2:0 przeciwko Zawiszy oraz 2:0 przeciwko GKS Katowice. Myślę, że dzisiaj zdają sobie sprawę z tego, że są skazani na porażkę i po prostu to przegrają. Legia w 2016 roku będzie obchodzić stulecie klubu i wielką ambicją Leśniadorskiego jest zdobycie podwójnej korony - wygrać ligę oraz Puchar Polski. Stołeczni grając nawet drugim garniturem są o parę klas wyżej niż gospodarze spotkania i myślę, że tu nie będzie niespodzianki - a gdyby była to nie wiem jak potoczyłyby się losy nowego trenera Legionistów. Warszawiacy przegrali ostatni mecz ligowy przeciwko Lechowi na własnym obiekcie 0:1, jednak mecz był naprawdę dobry (przynajmniej wg mnie), a przed tym zremisowali w LE przeciwko Brugge 1:1. Dzisiaj dobry moment na przełamanie tych słabszych wyników i rozweselenie się przed meczem wyjazdowym w lidze w Gdańsku, gdzie o punkty na pewno nie będzie łatwo. Stawiam dzisiaj na pewną wygraną Legii i myślę, że tutaj nie będzie innego wyniku, Chojniczanki po prostu nie stać na sprawienie niespodzianki - jest to dla nich mecz przygoda i spotkanie z rozpoznawalnymi nazwiskami w polskiej lidze.
Legia HA -1,5 @2,19 Fortuna ⛔
Legia wygra i obie drużyny nie strzelą gola @2,29 Fortuna
⛔
Szczerze mówiąc zastanawia mnie to, czy zmiana trenera z Berga na Czerczesowa cokolwiek zmieni jeżeli chodzi o oblicze drużyny.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice
Typ: Legia -1,5 (azjan)
Kurs: 1,90 ✅ ;)
Bukmacher: B et365
Analiza:
Dziś o 20:45 rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa, a Chojniczanką Chojnice. W pierwszym spotkaniu jak większość wie, Legia po słabym i o dziwo dość wyrównanym meczu wygrała 2:1, dość długo remisując. Liga Europy jest juz stracona, Legia musi skupić się na odrabianiu straty do Piasta Gliwice w lidze i zdobyciu Pucharu Polski. Nikt w Warszawie nie wyobraża sobie, że na 100-lecie klubu, któregoś z tych trofeów mogłoby zabraknąć. Dziś jednak choć Legia na papierze nie musi wygrać, to jednak wszyscy wiedzą jaka jest presja na wyniki i styl w Warszawie i na pewno piłkarze będą się starać, nie tylko o zwycięstwo, ale też o strzelenie kilku bramek. Nieobecność kilku kluczowych zawodników podniesienie tylko motywację osób, od których nie zaczyna się wybierania jedenastki, bądź są rezerwowymi, jak np. Prijović czy Kopczyński. W Legii nie zagrają dziś: Bereszyński (kartki), Kuciak, Makowski, Masłowski, Vrdoljak (kontuzje) oraz Jodłowiec, Pazdan, Duda, Trickovski i Nikolić, którzy byli na zgrupowaniach swoich reprezentacji. Jak widać lista absencji jest dość pokaźna, a pomimo to Legia jest wyraźnym faworytem.
Chojniczanka natomiast moim zdaniem, pomimo swojej waleczności, nie ma zbytnio szans na Puchar i traktuje te rozgrywki bardziej jako przygodę, a kluczowe w tym sezonie będzie utrzymanie się na zapleczu Ekstraklasy, gdzie obecnie zajmują 14. miejsce, które choć jeszcze jest bezpieczne, to są ledwo nad kreską. Chojniczanka będzie dziś również osłabiona brakiem: Grzelaka (kartki), T. Lisowskiego, Rogalskiego i Mikołajczaka (kontuzje).
Awizowane składy przez dzisiejszy papierowy Przegląd Sportowy:
Legia: Malarz - Broź, Lewczuk, Rzeźniczak, Brzyski - Kopczyński, Vranjes - Guilherme, Furman, Kucharczyk - Prijović.
Chojniczanka: Hładun - W. Lisowski, Biernat, Kieruzel, Pietruszka - Kosakiewicz, Mrozik, Zawistowski, Niedziela - Rybski, Mikita.
Uważam, że Legia dziś będzie chciała zrobić sobie mocniejszy trening przed bardzo ważnym sobotnim spotkaniem ze Śląskiem Wrocław, który będzie też obfitował we wspaniałą atmosferę i przetrzeć sobie nieco szlak, gdyż stosunkowo dawno już piłkarze nie grali, jak na obecną formułę rozgrywek.
 
chamberlain 446,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lech Poznań @ 1.85 ✅
Unibet
Sporo absencji w drużynie Lecha, Linetty i Kędziora odpoczywają, Robak, Kownacki i Gostomski są kontuzjowani, również pod znakiem zapytania stoi występ Ceesaya, mimo to jak dla mnie Lech dalej jest faworytem tego spotkania. Ich gra ostatnimi czasy wygląda lepiej, pytanie brzmi tylko, czy Lech zdoła się podnieść do grupy mistrzowskiej, bardziej odległe wydają się być miejsca premiowane grą w pucharach, więc Lech musi dać z siebie wszystko w pucharze, gdzie mają szanse na końcowy triumf, a nie wyobrażam sobie, że nie zagrają w pucharach, choć tam nie zachwycają. zespół z Lubina nie powala na kolana, po raz ostatni w lidze wygrali 18 września. Wierzę, że Lech mimo licznych absencji da radę w tym meczu, 1 bramkowa zaliczka z pierwszego spotkania może nie wystarczyć. Zastanawiałem się zagrać jeszcze jakieś handi, ale o tym pomyślę, gdy będzie bliżej spotkania.​
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
28 października grałem na Legię handicap -1,5 i niestety się nie udało. Ale dzisiaj próbuję jeszcze raz to samo! Nie widzę tutaj innego scenariusza jak wygrana Legii, która walczy o PP jak i wygranie ligi na 100-lecie klubu, które jest w 2016 roku. Dzisiaj przyjeżdża pierwszoligowiec i chyba liczy się z tym, że jedzie na stadion, z którego mało kto wychodzi zwycięsko.. Myślę, że zwycięstwo dwoma bramkami to najniższy wymiar kary dla gości. Legia nawet w drugim garniturze musi się rozprawiać z takimi przeciwnikami bez problemów, tym bardziej przed własną publicznością.
Legia HA -1,5 @1,82 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
POLSKA: Puchar Polski 1/4 , pierwszy mecz 2:1 dla Legii
Legia Warszawa-Chojniczanka TYP 1/BTS kurs 2,80 4/10 g.20.45 4:1 WIN
PS: Legia dzisiaj bez minimum 6 podstawowych graczy. Goście w pełnym zestawieniu bez 2 długoterminowych. Nie mają nic do stracenia. W przyszłym roku Legia obchodzi 100-lecie klubu i jednak powinni dzisiaj wygrać ale kurs 1,30 na ich czysty win olewam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 44

patryk912

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie
Typ: Cracovia (-1.5)
Ako: 2.50
Buk: Bet365
Stawka: Średnia
Jak dla mnie będzie to mecz pod kontrolą Cracovii, która jest 3 drużyną naszej polskiej Ekstraklasy. Zagłębie co prawda również gra bardzo dobrze jednak uważam iż psychologia będzie po stronie Cracovii. Spodziewam się otwartej gry oby dwóch ekip jednak personalnie ekipa z Cracovii prezentuje się o niebo lepiej i jeżeli wszystko pójdzie wszystko zgodnie z planem spodziewam się rozbicia Sosnowca przez ekipę z Krakowa.
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie
Typ: Cracovia (-1.5)
Ako: 2.50
Buk: Bet365
Stawka: Średnia
Jak dla mnie będzie to mecz pod kontrolą Cracovii, która jest 3 drużyną naszej polskiej Ekstraklasy. Zagłębie co prawda również gra bardzo dobrze jednak uważam iż psychologia będzie po stronie Cracovii. Spodziewam się otwartej gry oby dwóch ekip jednak personalnie ekipa z Cracovii prezentuje się o niebo lepiej i jeżeli wszystko pójdzie wszystko zgodnie z planem spodziewam się rozbicia Sosnowca przez ekipę z Krakowa.
Kolega to chyba to nie oglądał 1-szego meczu tych drużyn. W 2-giej połowie Cracovia to się w czoło kopała i miała pełno w gaciach jak Zagłębie wyprowadzało atak. Granie dzisiaj czegokolwiek w stronę Cracovii to samobójstwo bo w tym meczu może wydarzyć się wszystko. A kurs 1.53 to jakiś żart. Zagłębie drużyna nieobliczalna, mogą wygrać 0:2 a mogą dostać 1:0 ale nie widzę tutaj pogromu. Jak dla mnie jest VALUE w X2 i ten typ dzisiaj zagram sobie grubo, ponieważ mecz typowo 50/50. Nie będę tutaj opisywał jaki Zagłębie ma skład i tak dalej bo chyba każdy kto choć trochę interesuje się Polskim futbolem widział co ta drużyna potrafi.
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec X2 @2.37 bet365 ✅✅✅✅
Dla mniej odważnych Zagłębie +1,5 @1.500 (co to ma być w ogóle? żart jakiś) :cool: ✅✅✅✅
edit: IZZI KASA :cool: puchar jest nasz lalalalallalala :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Witam, co sądzicie o takim &quot;bezpiecznym&quot; zestawie:

Lech - Zagłębie BRAK CZK ✅
Lech - Zagłębie Wynik do 15min: X ✅
Cracovia - Zagłębie - BRAK CZK ✅
Cracovia - Zagłębie - Wynik do 15min: X ✅

AKO w naziemnym Milenium to 2,66 ✅w tym momencie.

grać? ;)
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 17:45
Spotkanie: Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,72 ⛔
Bukmacher: B et365
Analiza:
Dziś o 17:45 rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski. Po udanym wczorajszym typie na Legię, dziś moje pieniądze ulokuję w spotkaniu Cracovii z Zagłębiem. Jak wiemy Cracovia jest obecnie trzecim zespołem Ekstraklasy, a Zagłębie jest trzecie tylko, że w I lidze. To co wyróżnia oba zespoły, to wspaniała ofensywa, bardzo efektowny styl i często zapominanie o tyłach, ale skuteczność w dużej mierze dominuje nad obroną i dlatego oba zespoły są tak wysoko. Zagłębie bardzo możliwe, że byłoby w pierwszej dwójce, bo ma o jeden mecz mniej niż reszta stawki (nie grali jeszcze z Zawiszą). W pierwszym meczu w Sosnowcu oba zespoły stworzyły sobie po kilka okazji, natomiast widać było większą jakość i ogranie Cracovii, która finalnie zwyciężyła 2:1. Dziś jest rewanż. Cracovia pomna zeszłorocznej kompromitacji z Błękitnymi, na pewno nie odpuści, w dodatku mając korzystny wynik z meczu wyjazdowego, a Zagłębie natomiast nie ma nic do stracenia i będzie grało do przodu, radosny futbol. Dodajmy fakt, iż w weekend grają bardzo ważne spotkanie z liderem tabeli czyli Wisłą Płock, w dodatku na wyjeździe. Nie ukrywam, że darzę Zagłębie pewną sympatią, ale zwyczajnie wiem na co ich stać i myślę, że dawaliby sobie nawet w miarę radę obecnie w Ekstraklasie. Tak grając, mieliby szansę na utrzymanie. Trener Cracovii Jacek Zieliński zapowiedział, że wystawi najmocniejszy skład, gdyż nie chce przejść obok meczu i zależy mu na awansie. Nie zagra jedynie wspaniały w ostatnich dniach Kapustka, którego zastapi Marcin Budziński. Pomimo to, myślę, że Cracovia u siebie strzeli jednego gola, a i Zagłębie też coś strzeli mając tak kreatywnych piłkarzy jak chociażby Pribula, Fidziukiewicz czy Arak, a do tego doświadczonych zawodników jak Fonfara. Przyznam szczerze, że nie wiem jaki skład wystawi dziś trener Zagłębia, natomiast uważam, że Zagłębie stać na strzelenie gola w Krakowie i niezależnie od tego ile wpadnie goli, to obu drużynom uda się strzelić choć po bramce. Zapowiada się ciekawe widowisko i otwarta gra z obu stron, liczę na ofensywny futbol ;)
Z jednej strony szkoda, a z drugiej się cieszę z awansu Zagłębia ;)
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
&quot;Znamy już wyjściową jedenastkę Śląska na dzisiejsze spotkanie z Zawiszą. Oto wybrańcy trenera Romualda Szukiełowicza:
Śląsk Wrocław: Wrąbel - Zieliński, Celeban, Kokoszka, Dankowski - Hateley, Hołota - Ostrowski, Flavio, Dudu Paraiba - Biliński.

Ławka rezerwowych: Abramowicz - Bartkowiak, Danielewicz, Grajciar, Idzik, Kaczmarek, Pałaszewski.&quot;
źródło: slaskwroclaw.pl
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Pary 1/2 finału Pucharu Polski:

Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań – Zagłębie Sosnowiec

Gospodarzami pierwszych meczów będą Legia Warszawa i Lech Poznań.

Finał Pucharu Polski zostanie rozegrany 2 maja 2016 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.
 
Do góry Bottom