>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2015/2016 [1/8 finału]

jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Nie widzę tematu więc pozwoliłem sobie założyć gdyż czekają nas ciekawe pojedynki.

Winmasters
Zapraszam do dyskusji i jednocześnie rozpoczynam!
Wda Świecie - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2 Kurs: 1.55 ComeOn

Stal Stalowa Wola - Zawisza Bydgoszcz
Typ: 2 Kurs: 2.00 Unibet

No cóż w tym tygodniu dwa spotkania w których idę w stronę faworytów.
Wiadomo puchar rządzi się swoimi prawami i często dochodzi do niespodzianek ale .... Wda Świecie w ostatniej rundzie troszkę szczęśliwie awansowała z racji niedopatrzenia w ekipie Korony choć dzielnie się trzymała. Tym razem trafiają na Zagłębie. Wszyscy wiemy jak ta ekipa się prezentuje w rozgrywkach 1 ligowych i sądzę , że będą się chcieli w tych rozgrywkach pokazać z jak najlepszej strony i nie odpuszczą niżej notowanemu rywalowi.
Co do drugiego spotkania to również zaufam pierwszoligowcom. Wiadomo , że wszystko zależy od składów i chęci zaistnienia. Zawisza ostatnio w niezłej formie. Dwa spotkania na plus więc i w tym spotkaniu będę im kibicował. Kurs zacny więc pobrać trzeba, jak będzie to o tym wszystkim przekonamy się w trakcie meczu.
Faworyci jak dla mnie będą górą!
Wynik: 1:4 ✅✅✅
1:2 ✅✅✅
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Co do Stalowej to potrafią sprawić niespodzianki w pucharze.
Miesiąc temu pokonali Piasta Gliwice, a w poprzednim sezonie sensacyjnie wyeliminowali Śląsk Wrocław!
Nie do końca jest to może zasługa Stali ale często rezerwowych składów przeciwników oraz podejścia na zasadzie olewki (Stalówka z II ligi więc się ich klepnie na luzie).
Dziś będzie podobnie: jeśli Zawisza zagra na poważnie to może coś z tego będzie ale jak wystawią rezerwowy skład to ja bym Stalowej nie przekreślał.
Stalowa na pewno zagra pierwszym składem przed własną publicznością.
Dodatkową informacją może być fakt, że po sezonie ze Stali odszedł król strzelców poprzedniego sezonu: Sekulski. Od tego czasu Stalowa ma problemy ze strzelaniem i rzadko strzela więcej niż 1 bramkę w meczu. Jeśli Zagłębie da odpocząć swoim snajperom to under murowany ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Co do Stalowej to potrafią sprawić niespodzianki w pucharze.
Miesiąc temu pokonali Piasta Gliwice, a w poprzednim sezonie sensacyjnie wyeliminowali Śląsk Wrocław!
Nie do końca jest to może zasługa Stali ale często rezerwowych składów przeciwników oraz podejścia na zasadzie olewki (Stalówka z II ligi więc się ich klepnie na luzie).

Dziś będzie podobnie: jeśli Zawisza zagra na poważnie to może coś z tego będzie ale jak wystawią rezerwowy skład to ja bym Stalowej nie przekreślał.

Stalowa na pewno zagra pierwszym składem przed własną publicznością.

Dodatkową informacją może być fakt, że po sezonie ze Stali odszedł król strzelców poprzedniego sezonu: Sekulski. Od tego czasu Stalowa ma problemy ze strzelaniem i rzadko strzela więcej niż 1 bramkę w meczu. Jeśli Zagłębie da odpocząć swoim snajperom to under murowany ;)
Wyeliminowali Śląsk? No chyba nie bardzo.
 
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Ja zagralbym dzisisj na zwycięstwo Stalówki, Zawisza w tym sezonie chce wrócić do ekstraklasy i temu wszystko podporządkuje, drabinka sie układa tak ze jak wygra ma Slask a potem Lech takze droga do finału daleka i trudna. Moj typ to:
Wygrana Stali po kursie 3.10 Bet365 lub dopiero live bedzie awans Stali pewniejszy zakład.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Podbeskidzie - Śląsk Wrocław
Czas zmian tak można nazwać sytuację jaka ma miejsce w Bielsko-Białej, nowy szkoleniowiec wybór padł na Roberta Podolińskiego prezes mocno wierzy w tego szkoleniowca mało czasu a ciężki terminarz dzisiaj spotkanie pucharowe w którym trener zrobi przegląd kadry jaką posiada. Wydaje się jednak że Puchar Polski może spaść na dalszy plan patrząc na sytuację w tabeli w dodatku najbliższy weekend w ekstraklasie odbędzie się spotkanie z Łęczną a potem z Koroną.W dzisiejszym spotkaniu nowy szkoleniowiec nie skorzysta z usług Deji, Slobody, Jarochy i Chmiela. Śląsk po bezbarwnej grze został wypunktowany w Zabrzu gdzie pierwsze zwycięstwo odniósł Górnik, piłkarze Pawłowskiego zagrali fatalne spotkanie stąd też porażka 2:0 a mogło by zdecydowanie więcej w spotkaniu urazu nabawił się Hołota, nie wystąpią dzisiaj również Dudu Paraiba i Machaj. Pawłowski zapowiedział już że da szansę gry zawodnikom którzy mieli okazję mniej pokazywać mu się w ekstraklasie na pewno między słupkami zobaczymy Wrąbla między innymi szansę dostaną Zieliński czy Dankowski. Podobno pod uwagę szkoleniowiec bierze także układ z dwoma napastnikami.
Zwycięstwo Śląsk@@2.25 Otobet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Ja zagralbym dzisisj na zwycięstwo Stalówki, Zawisza w tym sezonie chce wrócić do ekstraklasy i temu wszystko podporządkuje, drabinka sie układa tak ze jak wygra ma Slask a potem Lech takze droga do finału daleka i trudna. Moj typ to:
Wygrana Stali po kursie 3.10 Bet365 lub dopiero live bedzie awans Stali pewniejszy zakład.
Najpierw to lech musi wygrać z ruchem, a to wygrywanie to dla Lecha jak widać ostatnio to czarna magia, a tego Skorże to już powinni wywalić i chyba stanie się to jutro rano
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja skłaniałbym się do postawienia na Cracovię, która podejmie dzisiaj w meczu wyjazdowym GKS Katowice. Wygrany tego meczu zagra przeciwko Zagłębiu Sosnowiec, co na pewno będzie sporą motywacją dla gospodarzy tego spotkania, aby doprowadzić do derbów w meczu pucharowym, jednak myślę, że Cracovia, nie odda tego meczu i po prostu go wygra. Myślę, że różnica pomiędzy tymi zespołami jest widoczna na korzyść właśnie przyjezdnych. Tak jak napisałem na początku - kolejnym rywalem jest Zagłębie, natomiast w kolejnej rundzie PP będzie czekała najprawdopodobniej Legia, która stawia sobie za cel ten Puchar, aby na stulecie klubu, które jest w przyszłym roku po prostu go wygrać. Przerwa reprezentacyjna nie podziałała zbyt dobrze na Cracovię, która prezentowała się świetnie przed nią i dwa ostatnie mecze, które odbyły się właśnie po przerwie przegrała na ligowym podwórku i to z beniaminkami ligowymi - u siebie z Termalicą 2:3 oraz na wyjeździe z Lubinem 4:2. GKS nie wypada lepiej, przegrane przeplata wygranymi, które się rzadko trafiają w ostatnim czasie. Myślę, że zawodnicy ze Śląska stawiają bardziej na ligę niż na owy Puchar, w którym tak naprawdę nie mają szans na sukces, natomiast w lidze są na razie na spadkowej pozycji i muszą się z tego wybronić.
2 @2.05 Fortuna ✅

Na kupon dokładam jeszcze awans Śląska, ale nie będę powtarzał słow Dobermana, z którym się zgadzam, jednak idę w trochę bezpieczniejszą opcję na ten mecz.
Śląsk awansuje do kolejnej rundy @1.70 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
GKS Katowice - Cracovia
obie strzelą @ 1,79
powyżej 2,5 @ 1,93
✅✅✅ 1:3

Krótko. Mecz pucharowy więc liczę na dość otwarte spotkanie. Jeden mecz więc zbytnio nie ma czego tutaj murować i grać na remis. Cracovia po bardzo dobrym początku ostatnio notuje trochę gorsze wyniki. Ale co ważne, w jej spotkaniach pada sporo goli. Zarówno strzelają jak i tracą. Gieksie w lidze całkowicie się nie wiedzie. Co rok wymieniani są jako kandydaci do awansu a co do czego to jest klops i obecnie zajmują 16 lokatę. Są też odrobinę bardziej &quot;underową&quot; ekipą ale może chociaż w pucharze pokażą się z dobrej strony. W wyjściowym składzie wychodzi Goncerz, który strzelić potrafi więc liczę na niego.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Podbeskidzie B-B- Śląsk
W drugim wieczornym meczu PP gram to samo co we wcześniejszym. Składy obu drużyn niemal optymalne. W Śląsku jedyną znaczącą zmianą jest pozycja bramkarza gdzie zamiast Pawełka zastąpi młody Wrąbel. Podbeskidzie po tej kompromitującej porażce powinno chcieć się zrehabilitować kibicom. Do tego nowy trener, który może chociaż trochę świeżości tchnie w ten zespół. Śląsk w piłkę potrafi grać więc powinien być lajtowy meczyk.
obie strzelą @ 1,73
powyżej 2,5 @ 1,93
⛔⛔⛔ 0:1
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dość ciekawy kurs na wygraną zespołu z Białegostoku. Probierz zapowiada walkę o ćwierćfinał, ale również trener Zagłębia - Stokowiec mówi o tym samym. Na murawie mają zameldować się dwie optymalne jedenastki. W ligowym meczu Jaga przegrała 1:2, a prowadziła 1:0 oraz nie wykorzystała rzutu karnego. Swoją drogą Miedziowi są jedynym zespołem, który w tym sezonie pokonał gospodarzy na ich terenie. Ale przypomina mi się i ciśnie na usta jedna rzecz - &quot;Nic dwa razy się nie zdarza..&quot; I myślę, że dzisiaj właśnie awans wywalczą sobie gospodarze, którzy odnieśli w ostatnim swoim meczu zwycięstwo przeciwko Lechowi 1:0. Zagłębie dość niespodziewanie sobie naprawdę dobrze radzi jako beniaminek w rozgrywkach ligowych, we wcześniejszej rundzie PP wyeliminowali ubiegłoroczną rewelację - Błękitnych wynikiem 2:4 na ich stadionie. Ja dzisiaj zaufam podopiecznym trenera Michała Probierza i na nich postawię.
1 @2.25 Fortuna ⛔
Jaga awans @1.60 Fortuna
⛔
To polecieli po bandzie..
 
ernard 0

ernard

Użytkownik
Jagiellonia - Zagłębie BTS 1.73 @Bet-at-home
W kilku słowach:
Szkoleniowcy obu drużyn zapowiadają walkę o zwycięstwo. Zagłębie bardzo ładnie operuje piłką i potrafi się przy niej mądrze utrzymywać. W Jadze planowanych jest kilka roszad w obronie i środku pomocy. Brak zgrania nowych zawodników, może tylko ułatwić zdobycie Lubinianom choćby jednego gola. Z drugiej strony goście są mistrzami tracenia bramek. Co tu dużo mówić: w lidze 9 meczy z rzędu ze straconą bramką.
Te właśnie argumenty motywują mnie do postawienia BTS.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Lech - Ruch
Lech @ 1.50

Lech ma dziś okazję aby zamazać plamę po tragicznych 9-ciu kolejkach w ekstraklasie.
Dziś do Poznania przyjeżdża drużyna z Chorzowa, którą chyba zbytnio nie interesuję gra w PP, co innego Lech - Skorża lubi wygrywać Puchary Polski, co pokazał już nie raz kibicom.
W tym sezonie właśnie zwycięstwo Lecha w Pucharze może dać przepustkę do gry w europejskich pucharach, bo strata do lidera ekstraklasy to już 17 pkt.
Kolejny argument - Ruch zdecydowanie nie radzi sobie w spotkaniach z Lechem na ich terenie, ostatnie 7 spotkań to 7 zwycięstw gospodarzy.
 
M 135

mhm

Użytkownik
którą chyba zbytnio nie interesuję gra w PP
ja Ruchu bardzo nie lubie, ale za takie posty powinien byc z miejsca ban.
Co to znaczy, ze ich nie interesuje? Co roku graja w pucharze i traktuja go powaznie, a nagle ma ich nie interesowac?
Skad to info? Skladow nie wkleiles. Jakbys wkleil sklad i napisal, ze nie gra 6 graczy z podstawy to ja rozumiem taka analize.
Mysle, ze po takim kursie juz warto sprobowac Lecha, bo kiedys musza sie przelamac, ale twoja analiza jest biedna jak Albania.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
SKŁAD LECHA
Maciej Gostomski – Kebba Ceesay, Marcin Kamiński, Paulus Arajuuri, Tamas Kadar – Abdul Tetteh, Karol Linetty – Dariusz Formella, Kasper Hamalainen, Szymon Pawłowski – Dawid Kownacki

SKŁAD RUCHU
Wojciech Skaba – Rafał Oleksy, Rafał Grodzicki, Michał Koj, Marek Szyndrowski – Maciej Iwański, Artur Lenartowski – Tomasz Podgórski, Patryk Lipski, Roland Gigołajev - Mariusz Stępiński
 
alley 79

alley

Użytkownik
Chojniczanka Chojnice - GKS Bełchatów
Typ:
under 2.5
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza: Tutaj krótko, bo uważam, że jest to typ raczej pewny. Obie ekipy to wielkie niewiadome. Powalczą coś w PP, ale raczej nie jest on dla nich priorytetem, gdyż wiadomo, że Chojniczanka i GKS Bełchatów, to drużyny za słabe aby wygrać Puchar. GKS Bełchatów gra w większości piłkarzami bardzo młodymi. Po spadku do 1 ligi celem jest raczej miejsce pewne w środku tabeli aniżeli powrót do Ekstraklasy. Wiele goli nie strzelają, tracić też nie tracą za dużo. Zajmują w tabeli 1 ligi 5 miejsce. Chojniczanka niżej, na 10 miejscu. Ekipa z Chojnic natomiast także za wiele nie strzela, ale traci już sporo. Choć może to przez jeden mecz gdzie stracili kilka goli wyśrubowało tą statystykę. Obie ekipy mnie z przodu nie przekonują, więc sądzę, że bardziej skupią się na defensywie i wpadnie tu jedna bramka max. Na początku sezonu mieliśmy okazję obejrzeć już mecz pomiędzy tymi drużynami. Co prawda tam padło 3 gole, ale długo była jedna bramka i w końcówce Bełchatów dostał dwa karne. Ostatnie mecze to remisy 1-1 i Bełchatowa i Chojniczanki, więc under+. Pogoda też dołoży swoje, spodziewam się nudnej i powolnej gry. Polecam. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 18

andrzej77

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
typ: 1
kurs: 1.68 sts

Stawiam na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu. Legia wydaje się wracać na właściwe tory, co udowodniła odnosząc zwycięstwo w Chorzowie. Z perspektywy czasu, warto również jednak docenić, że piłkarze Berga, będąc w dołku, nie przegrali ze świetnie dysponowanym Zagłębiem oraz z Jagiellonią na bardzo trudnym terenie. Lechia z kolei nie odniosła zwycięstwa od 3 spotkań. Drużynie z Gdańska brakuje lidera, który kreowałby grę w środku pola oraz skutecznego napastnika, czego efektem są tylko 2 strzelone bramki w meczach z Piastem, Koroną i Podbeskidziem. Puchar Polski powoli odzyskuje swoją wartość po trudnych czasach rządów prezesa Laty i każda drużyna, co pokazały wczoraj Jaga z Zagłębiem będą walczyły o zdobycie tego pucharu. Berg nie odpuści dzisiejszego spotkania, bowiem od kilku tygodni siedzi na dość gorącym krześle. https://sporticos.com/pl-pl/2015-09-24/18823-mecz-legia-warszawa-vs-lechia-gdansk Stawiam na zdecydowane zwycięstwo wicemistrzów Polski i mam nadzieję, że Vranjes pokaże działaczom z Gdańska, że zbyt łatwo go oddali do Warszawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Nie wiadomo jak legia podejcie do tego meczu. Bo wiadomo graja o mistrza i o LE gdzie premia za kazdy wygrany mecz jest dosc duza. lechia na pewno nie odpusci pucharu, wiec granie po takim kursie to głupota. Lechia ostatnio z pisatem pokazała ze gra juz coraz lepiej
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Nie neguję tego, że stołeczny klub jest faworytem meczu pomiędzy tymi dwiema drużynami z najwyższego szczebla rozgrywek w Polsce. Pytanie jednak brzmi, skąd ten hurraoptymizm? Jako kibic Lechii, a przede wszystkim człowiek, który od ok. dekady interesuje się polską ligą uważam, że nie powinno skreślać się zespołu z nad Bałtyku. Przede wszystkim dlatego, że pomimo braku formy piłkarze Lechii są doświadczonymi zawodnikami. Wojtkowiak, Wawrzyniak, Mila, Peszko, Krasić, Borysiuk czy Kuświk rozegrali naprawdę sporo meczów. Na Łazienkowskiej Lechii w ostatnich latach grało się nieźle. Jeszcze za czasów Tomasza Kafarskiego Budal, Traore i spółka potrafili rozmontować &quot;Wojskowych&quot; 3:0. Bywały też mecze, w których Legia biła głową w mur, zaś Lechia nastawiona na kontrataki potrafiła coś z nich ustrzelić. Mówi się, że Legia odżyła pewnie pokonując chorzowski Ruch 4:1 na stadionie przy ul. Cichej. Balonik znowu zaczął się pompować, dokładnie tak samo jak u nas w Gdańsku przed sezonem, to samo dzieje się w Warszawie z Legią. Oczywiście porównywać te kluby nie ma sensu, bo Legia, która gra ostatnio w kratkę i tak jest zespołem, który prezentuje się lepiej od gdańszczan. Czym poprę swój typ na Lechię? Bycie kibicem to jedno, kurs to drugie i fakt, że Lechia lubi grać z Legią i całkiem nieźle jej to wychodzi to trzeci z argumentów. Wystarczające? Pewnie dla większości z Was nie. Uważam, że Lechia nie ma nic do stracenia, a Legia ten puchar po prostu zdobyć musi. Lechia zapewne będzie nastawiona na kontrataki. Mając tak szybkich piłkarzy jak Peszko, Makuszewski czy Mak trzeba z tego skorzystać. Są bez formy? Okej, ale o wyniku meczu może zadecydować jakaś kartka, bezmyślny faul czy błąd. Wczoraj Celta rozgromiła Barcę 4:1. Czy ktokolwiek przypuszczał, że Barca może ten mecz przegrać? Może takie osoby były, ale nie uważam, by przed meczem typowały trzybramkowe zwycięstwo aktualnego wicelidera La Liga. To tylko sport, piłka jest okrągła, bramki są dwie, a szanse przed meczem na zwycięstwo takie same dla obu drużyn. Lechia nie odpuści tak prestiżowego meczu. Legia zapewne też nie. Tutaj mogą zadecydować detale. Jeśli na stoperze w Biało-zielonych wystąpi Gerson, to jakoś o wynik jestem dziwnie spokojny. Być może dojdzie do dogrywki, ale nie uważam, że Legia przejedzie się po Lechii, jak to niektórzy uważają. Zbliża się kadra, Nawałka pewnie będzie oglądał ten mecz, a tacy piłkarze jak Mila, Borysiuk, Janicki czy Peszko będą chcieli pokazać się na Ł3 z jak najlepszej strony. Wybieram typ na Lechię, bo widzę w tym value. Nie takie kluby odpadały z pucharów krajowych, nie przy takich kursach i nie przeciwko takim drużynom, jaką obecnie jest Lechia. Może to zabrzmi trochę śmiesznie, ale liczę dziś na Krasicia. Wiem, że chłop jeszcze nie jest do końca przygotowany do pełnowymiarowych występów, ale dobrze kojarzę go za czasów CSKA. Jeśli będzie grać chociaż na przykładowe 30% swoich możliwości to będzie mega wzmocnieniem. Próbuję typu na Lechię, bo masówka w stronę gospodarzy może się wszystkim odbić czkawką.
Lechia Gdańsk @5.00 | Bet365 ⛔ Szkolne błędy.
---
Berg zapowiada, że zamierza wygrać PP. Przed sezonem mówił chyba co innego, jeśli mnie pamięć nie myli. Chyba dziś nie popełni głupstwa i nie wystawi takiego składu jak w pierwszej połowie w meczu z Łęczną. Lechia to mimo wszystko nie są ogórki. Po Puszczy się przejechali, tu będą nastawieni na kontry. Trzeba spróbować takiego kursu.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Typu nie neguje, ale na Boga, Legia ma problemy z Lechią, ale w Gdańsku, przy L3 zwykle wygrywali gospodarze, nie licząc w ostatnich latach jednego przegranego meczu przez Legię, która wystawiła drugi skład przed eliminacjami LM. Typowe lanie wody kibica Lechii, który gra pod swoją drużynę. Lechia ma niesamowity potencjał, sporo dobrych zawodników w składzie, ale potrzeba zgrania, zresztą mam nadzieję, że ta drużyna się odrodzi i wskoczy na podium, bo kadra naprawdę bogata w nazwiska. Dzisiaj może być jeszcze problem, bo problemy z napastnikiem, nie zagra Kuświk, Haraslin ostatnio zupełnie bezbarwny. Legia wychodzi w najmocniejszym składzie, więc bardzo poważnie traktuje to spotkanie, a przypomnę, że na PP zwykle dużo zmian dokonywał Berg w ostatnim czasie - dzisiaj o odpuszczaniu nie będzie mowy. Też nie patrzę na spotkanie w Chorzowie, bo Ruch to ostatnio gra straszną padakę, a Legia strasznie w kratkę, ale dzisiaj własna publiczność i mecz o awans do kolejnej rundy - raczej nie spodziewałbym się niespodzianki.
 
Do góry Bottom