>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2015/2016 [runda wstępna - 25.07.2015]

pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dzisiaj rozlosowano dwie pierwsze rundy Pucharu Polski szczebla centralnego. Zapowiada się kilka ciekawych spotkań.
Runda wstępna - 18-19 lipca

1. Lubuski ZPN - Kotwica Kołobrzeg
2. Rodło Kwidzyn - Flota Świnoujście
3. Świętokrzyski ZPN - Sandecja Nowy Sącz
4. Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński
5. Resovia - Puszcza Niepołomice
6. Łódzki ZPN - Widzew Łódź
7. ŁKS 1926 Łomża - Raków Częstochowa
8. Odra Opole - Pogoń Siedlce
9. Ślęza Wrocław - Bytovia Bytów
10. Ursus Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
11. Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg
12. Małopolski ZPN - GKS Tychy
13. Olimpia Olsztynek - Legionovia Legionowo
14. Śląski ZPN - Stal Stalowa Wola
15. Wielkopolski ZPN - Wisła Puławy
16. Kujawsko-Pomorski ZPN - Limanovia Limanowa
17. Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra
18. Stal Mielec - Rozwój Katowice
19. Górnik Wałbrzych - Okocimski KS Brzesko
20. Energetyk ROW Rybnik - MKS Kluczbork

I runda - 25-26 lipca

21. zwycięzca meczu 9 - Wisła Płock
22. zwycięzca meczu 19 - Wigry Suwałki
23. zwycięzca meczu 20 - Dolcan Ząbki
24. zwycięzca meczu 11 - Chojniczanka Chojnice
25. zwycięzca meczu 12 - Miedź Legnica
26. zwycięzca meczu 2 - Olimpia Grudziądz
27. zwycięzca meczu 3 - Stomil Olsztyn
28. zwycięzca meczu 7 - Chrobry Głogów
29. zwycięzca meczu 4 - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (29 lipca)
30. zwycięzca meczu 18 - GKS Katowice
31. zwycięzca meczu 17 - Zagłębie Lubin (28-29 lipca)
32. zwycięzca meczu 8 - Arka Gdynia
33. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6
34. zwycięzca meczu 16 - zwycięzca meczu 13
35. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 14
36. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
master. 1K

master.

Użytkownik
Grunwald Ruda Śląska vs LKS Czaniec | Bet365
Grunwald Ruda Śląska @ 2.25
Łatwo Miło i Przyjemnie ✅ ✅ ✅
Dzisiaj o godzinie 17:00 zostanie rozegrany finał Pucharu Polski Śląskiego ZPN. Do zgarnięcia jest 30 tysięcy złotych, a więc jak na drużyny z takim budżetem jest to spory zastrzyk finansowy, a więc krótko mówiąc jest o co grać. W/w drużyny grają na strzeblu 3 ligi opolsko-śląskiej i są raczej średniakami tabeli. Ostatnie dwa mecze wygrał LKS oba w takim samym stosunku bramkowym tj. 1:0. Jednak tych meczów nie ma co porównywać, ponieważ w tamtym czasie była to kompletnie inna drużyna. Z LKS odeszło 5 zawodników oraz doszedł nowy trener, który dopiero integruje się z grupą i powoli wprowadza zmiany, ale ba efekty ewidentnie trzeba jeszcze poczekac. Grunwald jest bardzo zmobilizowany, aby odebrać czek z 30 tys i zagrać w rundzie wstępnej ze Stalą Stalowa Wola, niech świadcy o tym mecz półfinałowy w którym zdołali pokonać Polonie Bytom 3:1. Warto wspomnieć, że Grunwald swój mecz polfinalowy gral 10 Czerwca, a LKS Czaniec 16 Czerwca w którym to męczył się z Wieprzem ( 5 liga - Okręgówka) strzelajac gola w 87 minucie na 1-1 i ostatecznue zwyciężając po rzutach karnych 3-2. Czasu na odpoczynek drużyna z Czańca więc sporo nie miała bynajmniej 6 dni mniej niż Grunwald. Dziwną rzeczą jest również to, że finał zostanie rozegrany na stadionie Grunwaldu w Rudzie Śląskiej, a nie na neutralnym terenie (Finał). Jest to niewątpliwie spory handicap w strone zawodników z Rudy Śląskiej. Obsada sędziowska jest z Sosnowca, a więc mogę lekko zasugerować, że to nie będzie czysty mecz. Reasumując, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na pewną wygraną Grunwaldu Ruda Śląska, a kurs jaki zaproponowali nam oddsmakerzy pobieram z uśmiechem na ustach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Jedność Rozmierka - Victoria Żyrowa

W becie można znaleźć ciekawą ofertę. W Regionalnym Pucharze Polski zagra Jedność Rozmierka i Victoria Żyrowa. Oczywiście nic te nazwy mi nie mówią, ale jest dosyć dobry kurs na over 3,5, który polecam zagrać. W meczach tego kalibru o bramki nie jest zbyt trudno. Rozmierka zajęła w ubiegłym sezonie 1. miejsce w A-klasie i awansowała do klasy okręgowej. W 24 meczach strzelili 80 bramek, stracili 32. Średnia strzelonych bramek/mecz wynosi 3,34, a straconych 1,34. Over 3,5 pokryty 17 razy w 24 meczach. Victoria Żyrowa występowała w ubiegłym sezonie w tej samej grupie A-klasy co ich rywale. Zajęli 9. miejsce. W 24 meczach strzelili 53 bramki, stracili 47. Średnia strzelonych bramek/mecz wynosi 2,21, a straconych 1,96. Over 3,5 pokryty 16 razy na 24 mecze.

Ostatnie mecze między drużynami:

1-2
3-2
0-3
2-3
6-5
1-4
6-1
1-3



Jedność Rozmierka - Victoria Żyrowa over 3,5 @ 1,80 Bet365
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Promocja!!!!

Ursus Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2 @1.90 STS

Litości... Ursus III liga, Zagłębia I liga. Zagłębie grało sparing z Grodźcem, który prezentuje podobny poziom do Ursusa, wynik? --&gt; 6:0. Nie mam pojęcia skąd jest ten kurs, tym bardziej że jedziemy tam po zwycięstwo pierwszym składem ;) Dla mnie promo roku :cool:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przed nami mecze puchar Polski :!:

by betexplorer.
Zapraszam do pisania swoich propozycji oraz koemtnarzy :!:
ROW Rybnik -Kluczbork
Wczoraj z funkcji prezesa zrezygnował prezes Rybnika Grzegorz Janik, ponieważ władze miasta dały dużo mniejsze finanse na klub w związku z tym nie wierze by piłkarze wygrali dzisiaj z mocnym zespołem z Kluczborka, każdy mecz to pieniążki których w Rybniku niestety już niema.
Zwycięstwo Kluczbork @@ 2.38 ⛔
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Wg mnie warto po takim kursie jaki wystawiają buki zaufać Błękitnym Stargard. W tamtym sezonie doszli do półfinału tych rozgrywek, a teraz mieliby się niby nagle pożegnać w I rundzie i to z Gwardią Koszalin, która obecnie gra w III lidze? Myślę, że doświadczenie zdobyte przez gości tego spotkania w ubiegłym sezonie da im łatwość w wygraniu tego meczu.
Błękitni Stargard @2.15 Fortuna ✅

Mam także podobne zdanie o meczu Ursus Warszawa - Zagłębie Sosnowiec co @slodki69. Ursus III liga, Zagłębie beniaminek I ligi. Wg mnie tutaj także po takim kursie na gości warto postawić parę złotych.
Zagłębie Sosnowiec @1.70 STS ✅
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Puchar Polski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Odra Opole - Pogoń Siedlce
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 2,15
STS
W sobotnie popołudnie sezon zainaugurują gracze Pogoni Siedlce. W swoim pierwszym oficjalnym spotkaniu grać będą z Odrą Opole. Będzie to sprawdzian dla Marcina Sasala. W ekipie Biało-Niebieskich zadebiutuje też kilku piłkarzy. Gospodarze tego pojedynku grają w III lidze opolsko-śląskiej i do ostatniej chwili walczyli o awans do II ligi. Szeregi Opolan opuścił najlepszy jej strzelec ubiegłego sezonu Marek Gładkowski który przeszedł do ROW-u Rybnik. Za Pogonią przemawia fakt że do zespołu zostało ściągniętych kilku zawodników z doświadczeniem pierwszoligowym. Dużym minusem jest to że brakuje napastnika który mógł by użądlić rywala. Moim zdaniem większe doświadczenie zawodników grających w tym zespole zaprocentuje i goście przejdą ten etap i awansują dalej.
 
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Puchar Polski
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wisła Sandomierz - Sandecja NS
Typ: Sandecja NS
Wynik: 0:1 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,9
Drużyna z Sandomierza obecnie występuje w 3 lidze małopolsko-świętokrzyskiej, w sezonie 14/15 wygrali tą ligę, lecz w barażach o drugą ligę ulegli Radomiakowi Radom. Sandecja natomiast cały czas w pierwszej lidze. Mój typ jest bardziej przeciwko Wiśle, ponieważ z powodu reorganizacji rozgrywek spada aż 11 drużyn i przed Wisłą ciężki bój o utrzymanie, więc puchar nie będzie im w głowie. W dodatku często w lokalnych mediach się słyszy, że w Sandomierzu nie jest zbyt ciekawie z finansami. Dodatkowego smaczku temu meczowi dodaje fakt, że w sektorze gości pojawią się kibice Korony.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
W 100% popieram powyższy typ na drużynę z Nowego Sącza, kurs na betano aż 1.90 więc dla mnie to promocja. ????
Oprócz Sandecji warto zagrać dziś jeszcze Na Raków, który podejmuję na wyjeździe zespół ŁKS-u Łomża (III liga) - drużyna w podobnej sytuacji co Wisła Sandomierz, im nie jest gra w PP w głowach, tylko czekają na ligę, gdzie również spada aż 11 drużyn, więc gra w pucharze mogłaby być dla nich tylko problemem, tak więc dziś zawita główny kandydat do awansu do I ligi, więc ŁKS odpadnie z PP i problem z głowy.
Tak więc moje typy to:
Wisła Sandomierz - Sandecja Nowy Sącz @ 1.90
ŁKS Łomża - Raków Częstochowa @ 1.83
kursy z betano
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Garbarnia Kraków - GKS Tychy 2-0
Tychy 2,10 ⛔ Kompletnie olali puchar
365

Opóźniony lub w pierwotnym terminie mecz przedwstępnej fazy Pucharu Polski. Opóźniony z tego powodu, że Tyszanie w sobotę mieli otwarcie nowego stadionu i gościli tam Niemców grając sparing z FC Koeln. Stadion oddany do użytku a tu II liga czeka, jak widać zarząd i miasto chce wrócić jak najszybciej na zaplecze i tym samym na stanowisku zatrudnili Kamila Kieresia co wydaje się, że jest dobrym pomysłem. Pozyskali dwóch zawodników z Ektraklasy co jest nie wątpilwie ewenemnetem jak na tak duży przeskok poziomów. Chodzi o Seweryna Gancarczyka i Tomasza Górkiewicza, do tego w zespole są doświadczeni Zganiacz, Radzewicz czy Wodecki. Po hucznym otwarciu i niskiej porażce z Kolonią czas na pierwszy poważny sprawdzian czyli gra o stawkę.
Garbarnia awans uzyskała dzięki wygraniu Małopolskiego PP, gdzie w Kalwarii pokonali 2-1 Sołę Oświęcim. Wszystko miło by wspominali gdyby nie fakt, że aż 4 zawodników wy kartkowało się już na zapas na jutrzejszy mecz. A chodzi o nie byle kogo:
-Tomasz Ogar 33 mecze/ 16 bramek
-Krzysztof Kalemba 33 / 6
-Damian Drzewiecki 17 / 0
-Damian Szymonik 12 / 0
Patrząc na te dwa pierwsze nazwiska i statystki nie trzeba nic więcej dodawać, mówimy tutaj o III ligowym zespole grającym bez dwóch podstawowych ofensywnych graczy co prawda ze spadkowiczem z I ligi, ale utrzymującym i tak 2 razy wyższy poziom i lepszy skład jak to ma miejsce w realiach III ligowych.
Najciekawsze jest jednak to, jak różne firmy wystawiły kursy i tak te z Polskich realiów:
-STS 1,70 -Fortuna 1,85
I te z nieco innej bajki:
-Bet 2,10
Różnica kolosalna, do jutra to spokojnie spadnie.
EDIT: A jednak inaczej będzie to wyglądać, niemniej i tak warto poczekać do składów i wtedy zdecydować

Tyski zespół do Krakowa pojedzie w okrojonym składzie, o czym wspomniał trener Kiereś na konferencji prasowej po towarzyskiej potyczce z 1. FC Koeln.
- Niektórzy zawodnicy, jak Tomek Górkiewicz, czy Seweryn Gancarczyk dołączyli do nas na takim etapie, gdzie reszta drużyny była już po najcięższych treningach. Ci gracze mają w planach dodatkowe zajęcia - mówił szkoleniowiec GKS
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Bet365​
Arka Gdynia - Pogoń Siedlce @ 1 @ 1,66 Bet365​
✅ ✅ ✅ 4:1
Jak dla mnie kurs na Arkę idealny do jakiegoś dubla. W Gdyni mobilizacja bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że w razie zwycięstwa kolejne spotkanie w ramach PP zostanie rozegrane również w Gdyni. W dalszej perspektywie możliwe derby z Lechią no ale nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość. Konkrety.
Pogoń rzutem na taśmę uratowała I ligę. Mało tego nie udało się utrzymać szkieletu zespołu, który wiosną się wyróżniał czyli Demianiuka. Djousse, Lewandowskiego, Ratajczaka oraz Grzesika czyli zawodników, którzy wyróżniali się na tle słabego zespołu. W ich miejsce sprowadzono Bodzionego, który powinien okazać się solidnym wzmocnieniem oraz zawodników, którzy albo nie przebijali się do pierwszego zespołów swoich byłych pracodawców albo grali w rezerwach innych klubów. Owszem Misztal, Chyła czy Rybicki to &quot;uznane&quot; nazwiska na zapleczu ekstraklasy ale ich forma już nie jest taka jak kiedyś i nie wierzę by nagle wystrzelili z formą.
W Gdyni okienko można ocenić na plus. Przeciętnego Miszczuka w bramce zastąpi Jałocha z Legii, który ma papiery na dobre granie. Mankamentem była obsada prawej obrony i tutaj klub sprowadził Tadzia Sochę, którego przedstawiać chyba nie trzeba. W środku pola dużo jakości powinien dać Bożok, który po pobycie w Łęcznej wrócił nad polskie morze. Za zdobywanie bramek ma odpowiadać Rafał Siemaszko, który już w letnich sparingach pokazał, że jest w formie.
Do dzisiejszego spotkania Arka przystąpi w najsilniejszym zestawieniu i tutaj nikt nie dopuszcza do siebie myśli, że Gdynianie tego meczu nie wygrają. Ma być wojna i ta wojna ma być zwycięska.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec
Mecz zapowiada się na wyrównane widowisko, lecz minimalnym faworytem wydają się być goście. Podopieczni Artura Derbina w ostatnich miesiącach błyszczą formą, ostatni mecz o stawkę przegrali 7 marca. Tydzień temu w tych rozgrywkach wygrali 1:0 na wyjeździe z III-ligowym Ursusem. Atak Sosnowiczan został również wzmocniony w ostatnich dniach przez byłego gracza m.in. Jagiellonii oraz kilku belgijskich klubów - Michała Fidziukiewicza. O gospodarzach wiele powiedzieć nie można. To drugoligowy średniak, który dobrymi występami na wiosnę zapewnił sobie utrzymanie, jednak końcówka sezonu była w ich wykonaniu fatalna, ostatni raz wygrali 2 maja ze Zniczem. W ostatnim meczu pomiędzy tymi druzynami, który miał miejsce 2,5 miesiąca temu, Wiślacy rzutem na taśmę uratowali remis, strzelając bramkę w doliczonym czasie gry. Patrząc na ten zespół nie sądzę aby byli jakoś specjalnie zainteresowani występami w tych rozgrywkach, gdyż w przyszłości może on tylko kolidować z rozgrywkami drugoligowymi, gdzie Puławianie znów będą walczyć o utrzymanie. Myślę, że wieksza motywacja do awansu stoi na Zagłębiakami. Zwycięzca zagra z Górnikiem, czyli odwiecznym przeciwnikiem Sosnowiczan. Takie spotkanie będzie gratką nie tylko dla kibiców ale również dla klubu, gdyż stadion na takim meczu na pewno zapełni się po brzegi, a kasa klubu na pewno osiągnęłaby spore przychody. Myślę, że zwycięstwo Zagłębia jest najbardziej prawdopodobne. Lepsza, bardziej doświadczona kadra oraz większa chęć zwycięstwa przemawiają za gośćmi, którzy powinni wygrać to spotkanie 1:0 bądź 2:1.
Mój typ: 2
Kurs: 2,2 - ComeON
 
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec

Mecz zapowiada się na wyrównane widowisko, lecz minimalnym faworytem wydają się być goście. Podopieczni Artura Derbina w ostatnich miesiącach błyszczą formą, ostatni mecz o stawkę przegrali 7 marca. Tydzień temu w tych rozgrywkach wygrali 1:0 na wyjeździe z III-ligowym Ursusem. Atak Sosnowiczan został również wzmocniony w ostatnich dniach przez byłego gracza m.in. Jagiellonii oraz kilku belgijskich klubów - Michała Fidziukiewicza. O gospodarzach wiele powiedzieć nie można. To drugoligowy średniak, który dobrymi występami na wiosnę zapewnił sobie utrzymanie, jednak końcówka sezonu była w ich wykonaniu fatalna, ostatni raz wygrali 2 maja ze Zniczem. W ostatnim meczu pomiędzy tymi druzynami, który miał miejsce 2,5 miesiąca temu, Wiślacy rzutem na taśmę uratowali remis, strzelając bramkę w doliczonym czasie gry. Patrząc na ten zespół nie sądzę aby byli jakoś specjalnie zainteresowani występami w tych rozgrywkach, gdyż w przyszłości może on tylko kolidować z rozgrywkami drugoligowymi, gdzie Puławianie znów będą walczyć o utrzymanie. Myślę, że wieksza motywacja do awansu stoi na Zagłębiakami. Zwycięzca zagra z Górnikiem, czyli odwiecznym przeciwnikiem Sosnowiczan. Takie spotkanie będzie gratką nie tylko dla kibiców ale również dla klubu, gdyż stadion na takim meczu na pewno zapełni się po brzegi, a kasa klubu na pewno osiągnęłaby spore przychody. Myślę, że zwycięstwo Zagłębia jest najbardziej prawdopodobne. Lepsza, bardziej doświadczona kadra oraz większa chęć zwycięstwa przemawiają za gośćmi, którzy powinni wygrać to spotkanie 1:0 bądź 2:1.

Mój typ: 2
Kurs: 2,2 - ComeON
tutaj bym byl ostrozny, tydzien temu w Kaliszu Wislacy zaprezentowali sie z bardzo bardzo dobrej strony, swietna gra z pierwszej pilki, wychodzenie na pozycje. ja bym raczej szedl w strone gospodarzy
 
T 97

teges86

Użytkownik
Garbarnia - Miedź Legnica 2 1.70 Bet365 0-2 ✅ ✅ ✅
Polecam grę dzisiaj na gości w pojedynku I rundy Pucharu Polski.
Zdecydowanym faworytem tego meczu jest ekipa z Legnicy. Do Krakowa udał się najmocniejszy skład Miedzianki. Trener zapowiada, że jest to dla niego ostateczny sprawdzian przed rozpoczęciem ligi i nie oszukujmy się walki o ekstraklasę. W przerwie do Legnicy sprowadzono głośne nazwiska takie jak Garguła, Garncarczyk, Stasiak, Ślusarski, Telichowski, Trifonov, Ilków-Gołąb. Rozmach transferów na pewno musi budzić respekt wśród rywali. Oczywiście należy dodać do tego kilku już znane nazwiska w Miedzi jak Łobodziński, Kakoko, Lafrance czy Labukas. Trener musi mieć nie lada ból głowy z nadmiaru żeby stworzyć najbardziej optymalną 11. W tym sezonie w Miedzi będziemy mieli do czynienia z niesamowitą walką o grę w pierwszym składzie. Na każdej pozycji mamy po 2-3 równorzędnych zawodników. Rywalizacja zawszę wychodzi na dobre. Kolejnym plusem, który przekonał mnie do zagrania na Miedź jest to, że w Legnicy od kilku sezonów nie ma mowy o odpuszczaniu Pucharu Polski. Zawsze gra się na maksa w tych meczach. Właściciel Miedzi sprawę stawia jasno. Świadczyć o tym może choćby fakt, że trener Miedzi osobiście był w Krakowie i obserwował mecz Garbarni z Tychami. Nie będę pisał tutaj o drużynie gospodarzy bo nie znam ich składu i sytuacji. Na pewno sprawili dużą niespodziankę pokonując Tychy i to w dość łatwy sposób. Myślę jednak, że GKS odpuścił sobie ten mecz i stąd taki wynik. Drużyna Miedzi to już zbyt wysokie progi jak na Garbarnie. Nie zdziwię się jak skończy się dość wysokim wynikiem dla Miedzi. Kurs na 2 jest bardzo przyjemny, dlatego nie będę szukał jakiś handicapów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
GKS Katowice - Rozwój Katowice 1,80 uni ✅ 2:0 pełna kontrola przez cały mecz. Dobrze to wygląda w kontekście walki o awans. Nabytki super się wprowadziły do zespołu, sporo szybkiej gry z klepki. Z optymizmem można patrzeć w przyszłość. W końcu było widać zaangażowanie !

Wydaje mi się że do gry. Rozwój przebudowa składu i w sparingach wyglądało to źle. Co prawda wygrali w poprzedniej rundzie, ale rywal umówmy się słaby. W GieKSie został Piekarczyk co jest chyba największym wzmocnieniem. Pozbyto się &quot;hamulcowych&quot;, i przede wszystkim zatrzymano Grzesia Goncerza. W sparingach w kratkę ale z beniaminkiem wg. mnie powinni sobie w derbach poradzić spokojnie. W Rozwoju grają głównie gracze niespełnieni w GieKSie jak Gielza(za słaby na 1 ligę), Cholerzyński, Wróbel, Mielnik. Jeżeli gdzieś jest powyżej 1,80 grałbym bardzo chętnie ten kurs to taka granica bo jednak występy GKS-u w PP to komedia.
Również na trybunach powinno być całkiem sporo osób bo pierwszy mecz w sezonie, derby, karnetowicze mają wstęp za darmo no i pogoda dzisiaj jakby trochę bardziej przyjazna.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dla Wisły priorytetem jest liga. Teraz Bytovia, później GKS Bełchatów, później prawdopodobnie Arka i Legia. Droga trudna i praktycznie nieopłacalna. Dopóki nie widzę składów to ciężko mi coś wyrokować, ale:
- Wisła wymieniła połowę składu
- Po sparingach było widać, że brakuje zgrania
- W Pucharach Płock daleko nie zachodzi (popisem było wystawienie juniorów na meczu z Kleczewie dwa sezony temu)
+ Wisła gra u siebie
+ W drużynie gości również doszło do wielu zmian. Kilku doświadczonych piłkarzy odeszło, a uzupełniono skład młodzieżą
Kaczmarek albo totalnie zleje sobie Puchar Polski lub potraktuje to jako poważny sprawdzian przed ligą, która startuje już za tydzień. Moim zdaniem jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz. Zobaczę składy i postaram się tu coś napisać ze stadionu. Prawdopodobnie zostaje live.
a Tu skład Miedzi na mecz z Garbarnią :
Miedz win do przerwy 2,30 Bet365 ✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wisła - Bytovia składy :
Wisła wygra w takim razie. Mocny skład. Nie ma tylko kontuzjowanych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Regionalny PP
Wawel Wirek - Grunwald
Kolejna edycja regionalnego PP, Grunwald obrońca tytułu tudzież pucharu, za pewne znowu zagości w finale i będzie bliski powtórzenia sukcesu z zeszłego roku, a na pewno przejścia dzisiaj do kolejnej rundy.
Różnica poziomów kolosalna Wawel 14 miejsce w okręgówce z zaledwie 8 punktami, po zmianie trenera gra im się totalnie posypała. Z kolei Grunwald występuje już drugi sezon na boiskach III ligowych, rok temu udało się utrzymać teraz wygląda to trochę słabiej bo zdobyli raptem 5 punktów, ale na to nie ma co patrzeć w kontekście dzisiejszego pojedynku. W zasadzie ostatni wynik z weekendu i remis 2:2 z BKS Bielsko, który okupuje 3 miejsce w tabeli trzeba uznać za bardzo dobry wynik.
Obie drużyny zagrały w sierpniu sparing wiadomo początek treningów, pewnie jakieś nowe twarze na testach itd. ale wynik mówi sam za siebie 11-1 dla Grunwaldu. Teraz raczej nie można się spodziewać takiego wyniku ale jakieś spokojne 0-3 minimum powinno być. Już w 1 rundzie Grunwald uporał się z Uranią która występuje na co dzień w okręgówce w tej co Wawel i skończyło się gładkim 3-0. Wspomnienia po tym jak dostali od PZPN&#39;u 30 koła za wygranie w zeszłym roku też swoje zrobi. Spokojnie pokryją i over i HT/FT tylko szkoda, że tak okrojona oferta jest bo do dwóch pozostałych a w zasadzie jednego bo Hutnik jest odwołany jest szerszy zakres zakładów. Kurs rano i tak poleciał na wygraną z 1,57, ale dalej warto.
over 2,5 @ 1,65 ⛔ 2:0 Dwa karne niewykorzystane, nawet na overze nie dali zarobić
-0,5 Grunwald HT @ 1,975 ⛔
-1 Grunwald FT @ 1,80 ⛔
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
amunike 592

amunike

Użytkownik
Okregowy PP Zabrze - Finał
Tempo Paniówki - Górnik II Zabrze (-1.5, -2) 2 1.90 bet 365

Dzis w druzynie z Zabrza ma zagrac Erik Grendel. Warto wspomniec, ze w rezerwach regularnie wystepuja gracze z &#39;pierwszej&#39; druzyny. Gospodarzem spotkania formalnie jest Tempo, jednak mecz bedzie rozgrywany w Miejskim Osrodku Sportu i Rekreacji Zabrze. Jest to dosc duze boisko, na ktorym dosc ciezko bedzie bronic sie gospodarzom, ktorzy mieli wyjatkowo latwa drabinke. Tempo to sredniak okregowki, a Gornik II zasilony zawodnikami z 1. druzyny bezproblemowo powinien to wygrac.
Warto tez pograc over 4 - kurs 2.00.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Podbijam typ Amunike bo dobrze prawi. Ostatni mecz rezerw Górnika:
Górnik II Zabrze - Grunwald Ruda Śląska 2:0 (1:0)
1:0 - Piasecki 45&#39; (karny)
2:0 - Kiepura 74&#39; (samobójcza)
Górnik II: Janukiewicz - Dankowski, Wolniewicz, Szeweluchin, Gruszka - Leszczak (88&#39; Rutkowski), Wajsak, Janota, Wolański (58&#39; Teichman) - Piasecki (74&#39; Trubeha) - Korzym (46&#39; Papis).
Jak widać, jest Janukiewicz jest Szeweluchin, są Janota i Korzym. W każdej formacji jeden &quot;ekstraklasowy&quot; odpadek co na tym poziomie musi robić różnice. Dodatkowo dochodzi dzisiejsza wiadomość z klubu:
Decyzją sztabu szkoleniowego Górnika Zabrze Paweł Golański, Maciej Korzym i Łukasz Madej zostali przesunięci do zespołu rezerw.
Wspomniana trójka zawodników, czyli Paweł Golański, Maciej Korzym i Łukasz Madej będzie trenowała w drugiej drużynie Górnika, która na co dzień występuje w III lidze opolskiej-śląskiej.
Ja jednak co do overa 4 bym się zastanowił. Zrobili ledwo 2-0 ze słabiutkim Grunwaldem, over raczej szukałbym na live. Chociaż z pozoru takie gwiazdy jak Golański i Madej sami powinni rozruszać ten mecz tylko czy wystarczy im odpowiednio dużo mobilizacji by umierać za regionalny PP. Tak czy siak z pre najbardziej mi się widzi wygranie pierwszej połówki i spokojne dowiezienie zwycięstwa.
Górnik HT/FT 22 @ 1,72 ⛔ 0-0 do przerwy
365
 
Do góry Bottom