>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski 2016/2017 [1/16 finału] 9-10.08.2016

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak prezentuje się tegoroczna drabinka - okrojona wersja ;) :


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA TEMAT SPOTKAŃ 1/16!
9-10 SIERPIEŃ
 
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
Trzeba rozdziewiczyc temat

Jedziemy z koksem bo Unibet coś przysnął

Olimpia Zambrów - Arka Gdynia

Typ: 2 Kurs: 1.75 Unibet

Oj cos śpia w Uni. Wszysyc na Arke mają kurs ok.1.50 a tu surprise 1.75

Biore i nie czekam póki wysoko. Umówmy się,że Zambrów nie ma żadnych szans w starciu z ekstraklasowcem. Nawet jakies zmiany w składzie Arki nie sa wstanie pomóc gospodarzom.Przeżyli fajną przygodę w Pucharze Polski ale czas spocząć i skupić się na lidze bo póki straszna mizeria(2 mecze i 2 porażki).
W sumie nie ma co więcej się rozczulać.Najlepsza opcja na wtorkowe mecze Pucharu Polski.
Ja w to wchodze bez wahania.

Wynik: 0:1 uf... ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Ol.Zambrow - Arka G.
Mój typ: Arka Gdynia wygra w regulaminowym czasie gry ✅ ✅ ✅ (ale fart, karny w 94 minucie spotkania ????
Kurs: 1,55
Bukmacher - Fortuna

Popieram typ użytkownika jozzy22. Arka została mocno skarcona w meczu z Jagiellonią i na pewno będą chcieli sobie to odbić na drużynie Olimpii. Na pewno nie wyjdą najmocniejszym składem ale nawet to nie powinno przeszkodzić w tym aby gładko przejść rywala. Na prawdę nie wiem co by tu się mogło wydarzyć żeby Arka nie wygrała tego w 90 minutach.
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Mój typ: Wisła Kraków - awans ✅ ✅ ✅ Wynik 3:4 po dogrywce, na prawdę zacięty mecz z obu stron.
Kurs: 1,51
Bukmacher: Fortuna

Wisła Kraków.. trzy porażki z rzędu choć jeśli mam być szczery to uważam że w meczu z Cracovią zasłużyli sobie na co najmniej punkt. Puchary rządzą się innymi prawami ale Zagłębie to dobry rywal na to aby Wiślacy przypomnieli sobie jak to jest wygrywać. Oba kluby spotkał się ze sobą wielokrotnie w meczach towarzyskich i przeważnie Wisła rozprawiała się z Zagłębiem gładko. W Pucharze Polski zagrali 3 lata temu ze sobą i wówczas Wisła wygrała 3:0 i to na wyjeździe. Biorąc pod uwagę gorszą formę Wisły typuję awans, nie zwycięstwo.
Kalisz - Pogoń Szczecin
Mój typ: Pogoń Szczecin - awans ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,23
Bukmacher: Fortuna

Krótko i na temat - w meczu z Zagłębiem Lubin Pogoń pokazała się z bardzo dobrej strony i była drużyną zdecydowanie lepszą. Widać że wreszcie ich gra się zazębia, zaczynają oddawać więcej strzałów na bramkę. III ligowiec miałby wyeliminować Pogoń ? Wątpliwe i to bardzo. Do AKO można śmiało dorzucać.
Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów
Mój typ: Ruch Chorzów - awans ✅
Kurs: 1,61
Bukmacher - Fortuna

Ruch Chorzów to ekipa która w PP zawsze radzi sobie co najmniej nieźle. Nie raz było tak że w lidze nie szło a w PP dochodzili do 1/4, 1/2 lub do finału. Dzisiaj zremisowali z Wisłą Płock ale dla Ruchu PP to nie tylko szansa na przełamanie złej passy czy poprawy gry. To przede wszystkim walka o dodatkowy zastrzyk gotówki. Biorę w ciemno ten typ.
Powyższe typy dodaję na jeden kupon AKO. Łączny kurs to 4,63. ✅ ✅ ✅ Pięknie cały kupon siadł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pw85 114

pw85

Użytkownik
Witam.
Arka jest oczywiście faworytem, ale nie jadą w najmocniejszym składzie:
Info ze strony Arki:
&quot;Mecz pucharowy to kolejna okazja dla tych zawodników, którzy do tej pory nie mieli okazji pokazać się w lidze lub grali w niewielkim wymiarze czasu.
Przed wyjazdem drużyna zaliczyła trening na bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu i po obiedzie ruszyła ponownie w trasę.
W Gdyni tym razem zostali: Antoni Łukasiewicz, Miroslav Bożok, Dariusz Zjawiński, Mateusz Szwoch i Michał Marcjanik. Oni na boisku trenowali w związku z tym nieco dłużej.
Z zespołem jadą min. leczący uraz ostatnio Krzysztof Sobieraj oraz napastnik drugiej drużyny Mateusz Węsierski, który debiutował w 1 zespole w meczu pucharowym przeciwko Romincie.
Do 18-stki weszli także:Paweł Wojowski, Damian Mosiejko i Szymon Lewicki. &quot;

Kadra na mecz pucharowy z Olimpią Zambrów.
Bramkarze
1. Pavels Steinbors
13. Konrad Jałocha
Obrońcy
2. Tadeusz Socha
3. Krzysztof Sobieraj
4. Dawid Sołdecki
17. Adam Marciniak
23. Marcin Warcholak
32. Przemysław Stolc
33. Damian Zbozień
Pomocnicy
7. Adrian Błąd
8. Marcus da Silva
15. Damian Mosiejko
18. Rashid Yussuff
21. Yannick Sambea
25. Paweł Wojowski
Napastnicy
11. Rafał Siemaszko
20. Szymon Lewicki
31. Mateusz Węsierski
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Puszcza v Korona Kielce
Mi wpadło w oko to spotkanie. Drugoligowiec w starciu z drużyną z ekstraklasy. Puszcza uważana jest za jednego z faworytów do awansu, z kolei Korona za jednego z kandydatów do spadku.
A ja po prostu uważam, że Puszczy ten Puchar wcale nie jest potrzebny. W niedzielę mają ciężki mecz z Radomiakiem i coś mi mówi, że to liga będzie priorytetem gospodarzy - tym bardziej, że naprawdę mogą tam coś w tym sezonie ugrać. Zdaję sobie też sprawę z tego, że Korona wcale nie jest w bardziej komfortowej sytuacji i też pewnie bardziej skupi się na lidze, ale i tak uważam, że mniej zależeć będzie Puszczy, stąd mój typ na Koronę. Nawet jeśli goście wyjdą drugim składem, to powinno to wystarczyć na awans. Po prostu nie chce mi się wierzyć, że gospodarze będą wypruwać sobie żyły. Chodzi mi jeszcze po głowie remis, ale trudno - ryzykuję czystą &#39;dwójkę&#39;.
Korona Kielce @2.10 OddsRing ▶ 0:0
Trzeba jednak było brać remis...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Widzę, koledzy grają na faworytów, oczywiście typów nie neguję ???? , chodzi mi bardziej o to, gdzie wg Was można szukać niespodzianki, kto z faworytów papierowych może odpaść.
Mając w pamięci choćby Błękitnych, to jakaś niespodzianka będzie na pewno, ale kto ? ????
Dodam od siebie jeszcze jeden typ, obok , którego nie można przejść obojętnie moim zdaniem ;).
Miedź Legnica vs Górnik Łęczna 2:3 (1:1)
Łęczna @ 2.87 bet365 ✅
Łęczna AWANS @ 2.02 winmasters✅

Dlaczego tak?
Wiadomo, Łęczna gra w ekstraklasie słabo tylko jeden punkt, ale zobaczmy z kim grali.
Pierwszy mecz z Ruchem, wiadomo, gol w 94 minucie daje wygraną Ruchowi, przypadek? No nie, bo Ruch był lepszy. W drugiej kolejce do Lublina zawitała Lechia. Owszem wygrała 2:1, ale od 7 minuty Łęczna w &#39;10&#39;.
Kolejny mecz to 0:0 z Cracovią, na koniec porażka z Termalicą 2:1 na dość trudnym terenie o czym przekonała się choćby Cracovia.
Ogólnie słabizna, ale teraz pytanie czy ta słabizna nie wystarczy na Miedź ?
Miedź w 1 meczu PP pokonało po dogrywce 2 ligowca z Bełchatowa. W pierwszej kolejce 1 ligi ograło Górnik Zabrze, mecz oglądałem i był tak nudny, jak flaki z olejem bramka przypadkowa, powinno być 0:0 dla mnie. I ostatnio remis ze słabym Kluczborkiem.
Teraz co trener Miedzi na temat PP:
- Puchar jest dla nas równie ważny, jak liga, ale w ciągu tygodnia mamy do rozegrania trzy mecze, więc musimy rotować składem. Wszyscy zawodnicy są gotowi do gry, ale myślę, że w porównaniu z ostatnim meczem ligowym, mogą być 3-4 zmiany w wyjściowym składzie. Górnik jest w podobnej sytuacji i myślę, że także dokonają kilku zmian - mówi Ryszard Tarasiewicz, trener Miedzi Legnica, cytowany przez miedzlegnica.eu.
Oznacza to nie mniej nie więcej, że jak wygramy to fajnie, ale nie ma spiny.
Dlatego moim zdaniem mimo wszystko Łęczna wygra i awansuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nbd 485

nbd

Użytkownik
A gdzie można szukać niespodzianki? Według mnie w tych meczach:
KSZO Ostrowiec v Raków
Najpierw dzisiejszy mecz. Raków ma w tym sezonie jeden cel - awans do I ligi, o którym mówi się bardzo głośno i do którego się mocno zobowiązują (vide akcja ze zwrotami kasy za karnety w przypadku braku awansu). Już w piątek czeka ich ważny mecz wyjazdowy z Bełchatowem, który też jest jednym z kandydatów do gry ligę wyżej. Ostatni mecz ligowy wygrany 3:1 z Wartą Poznań, ale Raków nie pokazał się ze zbyt dobrej strony - zawodnicy zagrali słaby mecz, drużyna obudziła się trochę dopiero w drugiej połowie. Trener Papszun nie jest głupi i wie, po co go sprowadzono do Częstochowy. Patrząc na ostatni mecz i nadchodzące spotkanie ligowe, mam wrażenie, że Raków daruje sobie Puchar, w którym i tak koniec końców nie ma zbyt dużych szans. A po co ciągnąć na wyjazdy ludzi, którzy za chwilę znowu będą musieli grać na wyjeździe?
KSZO Ostrowiec @4.00 Unibet ▶ 3:2
oraz
GKS Jastrzębie v Radomiak Radom
Tutaj analogiczna sytuacja. Radomiak jako jeden z pretendentów do awansu gra w niedzielę z Puszczą, której mecz opisałem nieco wyżej. Goście też celują bardziej w awans i powinni odpuścić sobie ten Puchar. Nie chcę powielać argumentów z powyższego meczu - po prostu Radomiak może chcieć oszczędzać siły na ligę.
GKS Jastrzębie @3.20 Unibet ▶ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zagłębie-Wisła
Wisła over 1,5 2.04 unibet ✅
aw Wisła 1.83 betano
✅
Zagłębie jest groźne zwłaszcza u siebie, jednak rywal z Sosnowca jest stosunkowo wygodny dla Wisły i można to podeprzeć wynikami ze spotkań tych drużyn, dosyć niedawno w spotkaniu towarzyskim Wisła wygrała 3-1, wcześniejsze wyniki to 1-1 rok temu wcześniej 4-0, 4-0, 3-1 wszystko dla Wisły.
Wracając do tematu Wisła dobrze zaczęła rozgrywki wygrywając z Pogonią 2-1 po dobrym meczu, trzy kolejne spotkania przyszło Wiśle rozegrać na wyjeździe (wszystkie przegrała)w Gdyni 3-0 porażka sprawiedliwa w rozmiarach jednak na wyrost, Lechia 3-1, przegrane derby na Kałuży z przebiegu mogły również przynieść odmienny wynik, tak więc nie ma mowy o żadnym kryzysie trzeba iść dalej i się przełamać po serii porażek a rywal ku temu idealny.Z tego co wiadomo z zapowiedzi Wisła ma wzmocnić kadrę kilkoma przyzwoitymi piłkarzami także myślę że Wisła poważnie podejdzie do tych rozgrywek, a przede wszystkim do tego meczu bo jakby nie patrzeć to najkrótsza droga do epucharów.Zagłębie w 1 lidze jest po dwóch kolejkach, zdobyli 4 punkty ogrywając u siebie Pogoń Siedlce i remisując w Chojnicach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
I tak najlepszym meczem będzie ten ostatni. Reszta spotkań to takie typowe pucharowe mecze, gdzie na bank trafi się jakaś niespodzianka, ale to trochę jak chodzenie po polu minowym z zamkniętymi oczami.
Mecze Cracovii z Jagą zawsze są ciekawe i obfitują w gole. Po obu stronach mamy solidne, młode zespoły z fantazją i polotem. Obaj trenerzy na pewno dadzą szanse zawodnikom, którzy grali nieco mniej. Tak zapowiada Probierz, nie wiem do końca jak trener Pasów, ale pewnie pewnie podobnie.
Cracovia i Jaga są w dobrych nastrojach. Jaga prowadzi w tabeli Lotto Ekstraklasy, a Cracovia dopiero co wygrała pojedynek derbowy.
Dla mnie mecz na typowy over. Cracovia w lidze na 4 mecze 3 overy. Jaga na 4 mecze 2 overy.
Cracovia - Jaga
Powyżej 2,5 bramki 1,80 Bet365
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
otobet 115

otobet

Użytkownik
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Dziś na Arenie w Zabrzu, w ramach pucharu Polski dojdzie do pojedynku pomiędzy Legią Warszawa, a Górnikiem Zabrze, który niestety spadł z ekstraklasy i musi walczyć na pierwszoligowym froncie. Brosz obiecuje dzisiaj sprawić niespodziankę, niestety Górnik znowu zmaga się z brakiem napastnika. Drużyna pozyskała natomiast Igora Angulo, który ma dziś zadebiutować, jednak nie od pierwszych minut. Brosz prawdopodobnie wystawi podstawową jedenastkę, jednak po Gergelu czy Plizdze w ostatnim spotkaniu ligowym nie było widać chęci walki, jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Ogromnym plusem pierwszej kolejki należy nazwać postawę Kopacza oraz Nowaka, którzy wyraźnie chcą prowadzić zespół do przodu. Czy dzisiaj są w stanie sprawić sensację? Do Zabrza przyjedzie zespół Legii, który nie zamierza odpuszczać rywalizacji. Dzisiaj czekają nas debiuty takie jak Dąbrowskiego i Ofoe, natomiast szansę między słupkami otrzyma Cierzniak.

Przypuszczalne składy:
Górnik: Kuchta, Matuszek, Kopacz, Szeweluchin, Kurzawa, Danch, Nowak, Przybylski, Gergel, Plizga, Skrzypczak

Legia: Cierzniak - Broź, Rzeźniczak, Dąbrowski, Brzyski - Jodłowiec, Kopczyński - Odjidja-Ofoe, Hamalainen, Langil - Prijović
▶ Legia Warszawa
▶ Kurs : 1.95
▶ Otobet
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Sandecja Nowy Sącz vs Śląsk Wrocław 1:1 i dogrywka
Śląsk DNB @ 1.825 bet365 ▶ ZWROT
Śląsk @ 2.55 bet365 ⛔

Na szybko, bo mecz za godzinę.
Skład Śląska: Pawełek - Zieliński, Dvali, Celeban, Augusto - Goncalves, Stjepanović - Madej, Morioka, Grajciar - Mervo.
Wychodzi podstawowy skład, 2 zmiany w zasadzie, ale to nie wiele zmienia. 2.55 na wygraną w bet365, myślę, że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Tak jak wyżej Robson1416 napisał Śląsk wyprowadza na boisko w Nowym Sączu swoje największe armaty i po takim kursie wręcz trzeba spróbować. Trener Rumak ma ambicje, jest młodym trenerem, głodnym sukcesów i bardzo dobrze, doceniam jego prace dla drużyny z Wrocławia. Obrona wygląda solidnie, w ataku wcale nie jest gorzej, proporcje moim zdaniem to 70-30 na korzyść drużyny z Ekstraklasy.
Dodatkowo gram dziś Zagłębie Lubin po kursie 2.10, ponieważ Miedziowi już pokazali, że gra na dwóch frontach wcale nie jest problemem, mają szeroką kadrę i odpadnięcie w tej fazie byłoby wielką niespodzianką.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Mój typ: Legia Warszawa under 1,5 gola ⛔
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna

Kadra do Zabrza pojechała dość mocna ale trener Legii powiedział jasno - dzisiaj zagrają debiutanci i zmiennicy. Legia ma w perspektywie czasu dwa bardzo ważne spotkania: z Górnikiem Łęczną i oczywiście eliminacje do Ligii Mistrzów. Wydaje mi się że nie odpuszczą pucharu, ale będą chcieli przejść do kolejnej rundy jak najmniejszym wysiłkiem. Kurs ciekawy, jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to są oni bardzo zmotywowani na Legię i podkreślają to zawodnicy w wypowiedziach jak i trener na konferencji. Nie mam w zwyczaju grać ilości bramek danej drużyny w meczu ale dzisiaj mam przeczucie że Legia nie postrzela za dużo bramek, pogoda fatalna na całym Śląsku więc spodziewam się że to Górnik będzie starał się stawiać twarde warunki.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
To co gwizdal ten sedzia w Nowym Saczu to skandal.
Dzis Stomil-Ruch co sadzicie? Moze remisik @3.2 b365 i dogrywka lub -2.5 @ 1.7 b356 ???
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Teraz rozgrywki PP będą jeszcze bardziej ciekawe i wszyscy będą grać na maxa, jedyna droga do pucharów dla niektórych , nie ma już Legii, nie ma Cracovii, nie ma Zagłębia. Ciekawie się zapowiada to wszystko.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
To co gwizdal ten sedzia w Nowym Saczu to skandal.
Dzis Stomil-Ruch co sadzicie? Moze remisik @3.2 B365 i dogrywka lub -2.5 @ 1.7 B356 ???
Patrząc na wczorajsze wyniki już nic nie jest pewne ;). Ciężko wytypować kogokolwiek. Ja mam nadzieję, że chociaż Ruch stanie na wysokości zadania i wygra dzisiejszy mecz. Stomil to nie jest przeciwnik z najwyższej półki, a nawet taki zespół jak Ruch może mieć chrapkę na coś więcej, skoro odpadły już Legia, Zagłębie - główni kandydaci nawet do zdobycia Pucharu.
Typ poniżej 2.5 gola jak dla mnie bardzo prawdopodobny ;).
 
M 38

mamilo123

Użytkownik
Jak bramkarz Ruchu będzie popełniał takie błędy jak w meczu z Wisłą + Stępiński (możliwe że jego ostatni mecz w Ruchu) to widzę tutaj szanse dla Stomilu. Ruch ma bardzo duże problemu ze skutecznością. Faktycznie Stomil to nie jest rywal z najwyższej półki. Mój typ to Stomil lub remis
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Piast Gliwice v Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk: Podleśny - Gerson, Maloca, Wawrzyniak - Wojtkowiak, Kovacević, Wiśniewski, Wolski, Pawłowski - Flavio &amp; Marco Paixao
Tak prezentuje się skład Lechii na mecz kończącą 1/16 rozgrywek Pucharu Polski. Nie skupiam się na składzie Piasta. Także wystawili dosyć silną &quot;11&quot; (z rezerwowym bramkarzem oraz Jankowskim i Masłowskim z przodu), ale gram tutaj bramki Lechii w obydwu połowach. Pawłowski ma coś do udowodnienia, bo głównie wchodzi z ławki i są to dobre wejścia, więc z pewnością jest w niezłej formie i będzie chciał tym meczem wywalczyć sobie podstawowy plac na ligowy mecz z Niecieczą. Wiśnia zajmie pozycję Krasicia. Ten zawodnik zostawia zawsze dużo zdrowia na boisku. W wyjściowej jedenastce ma zdecydowanie najwięcej występów w Lechii i myślę, że jakby tak dodać wszystkich 10 piłkarzy, to i tak łącznie liczba występów w barwach Lechii nie przybliży się do 195 spotkań w barwach Lechii tego zawodnika. To taka ciekawostka. W ataku wystąpią bracia Paixao, choć jeszcze nie wiadomo, jak do końca będzie wyglądało ustawienie Lechii. W Białymstoku w meczu przeciwko Jadze wyglądało to czasem na 4-4-2 z rombem w środku pola, więc tu może być podobnie. Liczę na to, że Lechia awansuje do następnej rundy. Piast jest w kryzysie. Co prawda puchary rządzą się swoimi prawami, ale Lechia poprawiła grę na wyjazdach i teraz punktuje w lidze... Mimo, że styl nie jest tak dobry, jak w meczach u siebie.
Lechia strzeli w obydwu połowach @3.40 Bet365 ⛔
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Spotkanie: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Oddsring
Analiza:

Przed nami ostatnie spotkanie w 1/16 finału Pucharu Polski a w nim zmierzy się Piast Gliwice z liderem Lotto Ekstraklasy Lechią Gdańsk. Obie ekipy mają o co grać ponieważ zwycięzca spotka się w 1/8 finału z Puszczą która ograła Koronę Kielce 2:1 a jeśli również przejdzie tą rundę to w ćwierćfinale spotkają się z Jagiellonią bądź Pogonią a więc do półfinału droga jest otwarta.
W dużo lepszej formie są goście dzisiejszego spotkania czyli drużyna z Gdańska. Na 6 kolejek w lidze Lechia Gdańsk uzbierała już 2 razy więcej punktów co Piast Gliwice, który jest bez formy. Wydaje mi się, że Piast bardziej powinien się skupić na lidze a nie na graniu praktycznie co 3 dni bo to im wyjdzie na gorsze i będą mieli problemy z utrzymaniem się w lidze. Wyników z poprzedniego sezonu nie ma co pisać ponieważ jest to całkiem inny Piast, który od 5 kolejek nie potrafi wygrać w lidze.
Co do składów to na pewno będą się różniły od tych które widzieliśmy w wekeend w meczach ligowych ale Lechia ma dużo lepszych rezerwowych.
Jeśli chodzi o skład Piasta Gliwice to tak:
Bramkarz: Zamiast Szmatuły zagra rezerwowy Rusov
Obrona: Pietrowski, Hebert, Sedlar a więc obrona bez zmian
Pomocnicy: Mraz, Murawski, Masłowski, Badia, Korun - a więc tutaj 2 zmiany nie zagra Mokwa i Zivec
Napastnicy: Jankowski i Bukata - a więc napad zmieniony zamiast Barisica i Szeligi
Jeśli chodzi o Lechię Gdańsk to:
Bramkarz: Podleśny - również zmiana bramkarza rezerwowy bramkarz zamiast Milinkovica-Savica
Obrona: Wawrzyniak, Maloca, Gerson, Wojtkowiak - Tutaj Gerson zamiast Janickiego zagra
Pomocnicy: Kovacević, Pawłowski, Wiśniewski, Wolski - a więc tutaj odpoczywają Krasić, Peszko i Chrapek
Napastnicy: Paixao, Paixao - braterski napad Kuświk na rezerwie.

Podsumowując wydaje mi się, że Lechia Gdańsk która jest na fali będzie chciała zaistnieć na 2-óch frontach czyli Liga i Puchar Polski a więc typuję zwycięstwo Lechii Gdańsk.
Powodzenia.
 
Do góry Bottom