>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2016/2017 [1/16 finału] 9-10.08.2016

amunike 592

amunike

Użytkownik
Nie wiem, gdzie wrzucic, wiec daje tutaj:
Dyscyplina: Pilka Nozna PP
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lotnik Koscielec - MKS Myszkow
Typ: 1X
Kurs: 2.62
Bet365
Dzis niezla promocja wystawiona przez beta. Lotnik Koscielec, 3 druzyna okregowki, jeden z faworytow do awansu do IV ligi podejmuje u siebie rezerwowy Myszkow. Rezerwowy Myszków, który gra...w Klasie B! Kadra zgloszona do PP na dzisiejszy mecz to w duzej mierze ta: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9228.html + zawodnicy, ktorzy nie lapia sie do 4 ligi! Polecam granie takze na 1, gdzie kurs jest KOSMICZNY, bo 4.50. Gospodarze do spotkania podchodza bardzo powaznie, w najsilniejszym skladzie, jakby nie patrzec powinni w latwy sposob sobie poradzic z goscmi. Niby to pilka nozna, ale value spore.
Myszków w PP odpada dosc szybko:
15/16 30 wrzesnia 0-3 Polonia Poraj
14/15 15 kwienia 1-3 Raków II Czestochowa (wyjatek)
13/14 28 sierpnia 2-4 LZS Kamienica Polska
12/13 28 sierpnia 1-2 Zieloni Zarki
11/12 17 sierpnia 1-3 Olimpia Huta Stara
10/11 1 wrzesnia 0-1 Polonia Poraj
Jak widzicie totalnie odpuszczany Puchar Polski, wola skupic sie na lidze. Dzisiaj promocja ogromna i warto skorzystac. Jesli podoba Ci sie typ - kliknij dzieki :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 563

zenek225

Użytkownik
Totalnie błędne info. Właśnie wróciłem z tego spotkania. Po pierwsze to Lotnik miał braki co najmniej 4 podstawowych zawodników. Po drugie Myszków tutaj wyszedł solidnym składem. Dwóch stoperów podstawa, bramkarz grał w ostatnim spotkaniu ligowym. Ogólnie skład Myszkowa solidny. A sama gra ? ZDECYDOWANA przewaga Myszkowa. Powinno być do przerwy jakieś 3-0 a FT to i z 8-2.
Nie wiem skąd miałeś informacje o składzie ale totalna pomyłka
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
A 7

azir86

Użytkownik
Regionale to jednak żyła złota ;)
Kolega od Myszkowa dał wczoraj lipne info, kto był przed meczem na stadionie mógł dobrze zarobić, Myszków wyszedł solidnym składem więc zamiast 4.5 powinno być max 1.5 ;)


Dziś kilka ciekawych spotkań;


Najmocniej wchodzę w INWAŁD (3.3) z Ryczowem. Tutaj jest liga różnicy na korzyść Ryczowa, ale dziś zagrają oni juniorami i rezerwowymi. W Ryczowie jest wąska kadra i trochę problemów z kontuzjami a na domiar złego conajmniej dwóch &quot;ważnych&quot; zawodników nie będzie mogło się pojawić z powodu obowiązków zawodowych. W Ryczowie wolą się skupić na lidze gdyż bardzo dobrze zaczęli. Do Inwałdu wybierze się 13-14 młodych i nie zdziwi mnie 2 bramkowe zwycięstwo gospodarzy. Oczywiście można też pograć 1x które jest dla mnie warte 1.1


Gram też na Dankowice z Czańcem (1x po 2.37) ale tu już stawka niższa.
Czaniec na papierze lepszy ale jak można przeczytać na stronie klubowej dziś zagrają dużo słabszym składem. Też sporo problemów z kontuzjami.
Dla Dankowic jest to prestiżowe spotkanie i na pewno dadzą z siebie wszystko.


Za jakiś czas pojawi się też +1.5 na Rekord II i wtedy poklikam za średnią stawką, na razie lekko DNB na gospodarzy.
Pierwsza drużyna Rekordu ma w tygodniu spokój, więc powinni być wzmocnieni jakimiś spadami z pierwszej drużyny. W Spójni zupełnie nie ma ciśnienia na ten puchar więc 1.28 jest zdecydowanie za nisko (Prędzej 1.7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 7

azir86

Użytkownik
Zapomnialbym o Silesii z Radzionkowem. Cidry dzis zagraja mlodzieza ale tutaj juz kurs polecial bardzo mocno na gospodarzy. Jak tutaj cos ruszac to lepiej na live, ale na pewno nie na gosci ;)
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
Nie wiem, gdzie wrzucic, wiec daje tutaj:
Dyscyplina: Pilka Nozna PP
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lotnik Koscielec - MKS Myszkow
Typ: 1X
Kurs: 2.62
Bet365
Dzis niezla promocja wystawiona przez beta. Lotnik Koscielec, 3 druzyna okregowki, jeden z faworytow do awansu do IV ligi podejmuje u siebie rezerwowy Myszkow. Rezerwowy Myszków, który gra...w Klasie B! Kadra zgloszona do PP na dzisiejszy mecz to w duzej mierze ta: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9228.html + zawodnicy, ktorzy nie lapia sie do 4 ligi! Polecam granie takze na 1, gdzie kurs jest KOSMICZNY, bo 4.50. Gospodarze do spotkania podchodza bardzo powaznie, w najsilniejszym skladzie, jakby nie patrzec powinni w latwy sposob sobie poradzic z goscmi. Niby to pilka nozna, ale value spore.
Myszków w PP odpada dosc szybko:
15/16 30 wrzesnia 0-3 Polonia Poraj
14/15 15 kwienia 1-3 Raków II Czestochowa (wyjatek)
13/14 28 sierpnia 2-4 LZS Kamienica Polska
12/13 28 sierpnia 1-2 Zieloni Zarki
11/12 17 sierpnia 1-3 Olimpia Huta Stara
10/11 1 wrzesnia 0-1 Polonia Poraj
Jak widzicie totalnie odpuszczany Puchar Polski, wola skupic sie na lidze. Dzisiaj promocja ogromna i warto skorzystac. Jesli podoba Ci sie typ - kliknij dzieki :smile:
Kursy spadły do ok 2 h przed meczem do 1,55 na Lotnik po czym przed meczem wzrosły do 4
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dokładnie, chciałem pograć te 3 mecze, gdzie była różnica ligi między drużynami, z zastrzeżeniem, że żadna z drużyn nie jest outsiderem w swojej lidze. Posty wyżej mnie przed tym powstrzymały, a tymczasem wszystko ładnie weszło po kursach. Nie wiem czy to niedoinformowanie, niesprawdzenie się informacji, czy znowu jakieś kombinacje celem wywindowania kursów. ???? Tzn. no offence, bo wiadomo, typ może nie siąść, ale tutaj wszystkie propozycje jak kulą w płot. ????
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Regionalny Puchar Polski

GOCZAŁKOWICE - MKS ISKRA PSZCZYNA
Goczałkowice @ 4.75 (value)

Bet365


Dziś polecam skorzystać z oferty bukmachera przygotowanej na regionalny puchar polski. Dokładniej chciałbym przybliżyć spotkanie Goczałkowic z klubem z którym sympatyzuje, a mianowicie Iskrą Pszczyna. W Pszczynie nie najlepiej rozpoczęto ligę i właśnie na niej chcą teraz skupić się dzisiejsi gości. Po siedmiu rozegranych kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 5 punktów, a co za tym idzie okupują strefę spadkową . Bilans bramkowy też delikatnie mówiąc z nóg nie powala. 14 straconych i tylko 7 strzelonych bramek. Z oficjalnych informacji wynika, że w dzisiejszym spotkaniu szansę dostaną zawodnicy aspirujący do gry w pierwszym zespole oraz młodzieżowcy i juniorzy. Tak samo było w poprzedniej rundzie. Pszczyna zagrała rezerwami z A klasowymi Jaroszowicami, by w ligowym spotkaniu wyjść optymalnym zestawieniem. Przechodząc do gospodarzy dzisiejszego spotkania. Bardzo mocna, solidna piątoligowa drużyna. W poprzedniej rundzie nie mieli okazji grać z powodu walkowera. Ich szeregi przed sezonem zasiliło kilku graczy Pszczyny. W poprzednim sezonie ligę okręgową skończyli na drugim miejscu. Co sporo mówi o ich potencjalnie. Reasumując - kurs na pewno zachęca, widzę w nim duuże value. Mecz ze wskazaniem na gospodarzy, a tu proszę - 4.33.
 
master. 1K

master.

Użytkownik
LKS Czaniec vs Rekord Bielsko-Biała B365
Rekord Bielsko-Biała @ 1.40
Rekord Bielsko-Biała -1, -1.5 @ 2.000
Rekord Bielsko-Biała 1/1 @ 2.10

Klik &lt;--- Tak pisałem rok temu.

Chociaż nie lubie tego terminu to to kurs na Rekord to dla mnie czysta lokata, nic tylko grać i czekać na pieniążki. Rekord w III lidze po 9 meczach plasuje się w środku stawki, Czaniec natomiast w IV lidze zajmuje 3 pozycje tracąc do lidera jedynie 1 pkt. Nijak nie oddaje to natomiast poziomu gry obu zespołów w obecnej fazie sezonu. Jak to wyglądało w poprzednich rundach...
II Runda:Czaniec 1:0 Jasienica (po dogr.)
Międzyrzecze 0:3 Rekord
1/4 Finału: Dankowice 0:4 Czaniec
Bestwina 0:3 Rekord
W poprzednim sezonie, gdzie obie drużyny spotykały się jeszcze na szczeblu III ligi dwa razy wygrywał zespół z Bielska tj. 2:0 w Czańcu i 3:1 w Bielsku. Ponadto zwycięstwo 2:0 przypadło również Rekordowi w finale Pucharu Polski. W tym roku Czaniec jest jeszcze słabszy kadrowo czego nie można powiedzieć o przeciwnikach, dodatkowo w dzisiejszym meczu nie wystąpi dwóch podstawowych i najbardziej doświadczonych wieloletnich zawodników LKS tj. obrońca oraz trener Maciej Żak oraz środkowy pomocnik kreujący grę na szczeblu IV ligi Piotr Świerczyński. Obrona wystąpi w eksperymentalnym składnie: Waligura - Polarczyk - Móll - Kaczmarczyk.
Patrząc na historie pojedynków obu zespołów + obecną dyspozycje oraz braki kadrowe zwycięzca może być tylko jeden.
Pozdawiam ;)

PS. Będę na tym meczu, więc mogę podrzucić coś na live jeszcze :]
Enjoy
 
Do góry Bottom