>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2016/2017 [1/8 finału] 20-28.09.2016

hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Wróżę trochę z fusów i czekam na poprawienie mnie.
Myślę ,że jeśli Arka nie będzie odpuszczała PP to spokojnie dojdzie do półfinału. Bytovia podobno drużyna turniejowa, jak się zepnie jest szansa ,że wyeliminuje Śląsk, który gra bardzo słabiutko. Do tego oba Górniki jak nie będą odpuszczały PP to spotkają się w ćwierćfinale. Górnik Łęczna ostatnio niezły mecz z Koroną 4:0 także myślę ,że stać ich też na półfinał.
Druga strona drabinki moim zdaniem znacznie trudniejsza do wytypowania. Jaga w sumie jest w gazie więc spokojnie może spróbować dojść do finału chyba ,że będą się oszczędzać.
Przewiduję finał Arka - Jagiellonia. Pozdrawiam

edit: wszystko by było okej, ale pamiętaj, że w półfinale jest losowanie - Robson1416
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Górnik - Wigry
Typ: 1
Kurs: 2.00
buk: bet365
Wynik: 0:2. Kto oglądał ten mecz to widział komu bardziej zależało na awansie
⛔ /CENTER]​

Świetny kurs na Zabrzan, który z chęcią pobieram. Zespół gości, który zaczął świetnie sezon, nagle zboczył z toru i nie potrafi wyjść z małego kryzysu. Zespół z Suwałk nie wygrał od trzech spotkań, ponosząc trzy porażki z rzędu. Z pewnością jutro będą chcieli się jakoś przeciwstawić gospodarzom, ale nie wierzę w to że mieli by pokonać dobrze spisujący się ostatnio ekipę z Zabrza. Górnik u siebie niepokonany jest od 13 spotkań, co jest świetnym wynikiem!. W ostatnim meczu ligowym z Bytovią, gospodarze rozegrali dwie różne połowy. Pierwsza była na korzyść gości, a w drugiej dominowali Górnicy, niestety zabrakło skuteczności, a trzy punkty zostały by w Zabrzu. Jedynie co mnie martwi to regularność, ze Górnik od kilku lat odpada na tym etapie rozgrywek o PP. Jednak czas najwyższy przełamać tą złą passę i awansować dalej!​
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Według mnie fajnie wygląda typ na Lechię. Biało-zieloni mają szeroką ławkę i praktycznie każdy może wnieść dużo do 1 drużyny. Taki mecz to idealna szansa dla zmienników na pokazanie się Nowakowi w meczu &quot;o coś&quot;. Z drugiej strony nie jest wcale powiedziane, że podopieczny LG zdecyduje się tutaj na szereg zmian. Puszcza to nie jest jakiś wymagający rywal i jeżeli Lechia chce naprawdę coś ugrać w PP to takie mecze musi wygrywać w dobrym stylu. Gospodarze tego pojedynku są &quot;pod formą&quot; notując 4 mecze w lidze bez zwycięstwa.

Puszcza - Lechia @ 2 @ 1,45 Unibet ⛔
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Puszcza - Lechia
Mój typ: Awans Lechia
Kurs: 1,20
Bukmacher: Fortuna
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Mój typ: Awans Ruch Chorzów
Kurs: 2,13
Bukmacher: Fortuna
AKO: 2,56
Stawka: 100 zł
EWK: 225,28 zł

O meczu Lechii kolega wyżej napisał właściwie wszystko. Lechia Gdańsk póki co spisuje się całkiem przyzwoicie, w lidze punktuje, ważne zwycięstwo z Lechem u siebie. Rywal, co by tu nie mówić, idealny na eksperymenty w składzie. Puchary rządzą się swoimi prawami, więc nie odważę się postawić że Lechia wygra w regulaminowym czasie gry, do tej pory sporo było dogrywek i karnych w tej edycji. Moim zdaniem Lechia awansuje.
Głównie koncentruje się na meczu Ruchu z Lechem. Według buków faworytem są goście. Ruch ostatnio zawodzi, przegrana z Termalicą w lidze, średnio wygląda ogólna gra zespołu Ruchu. Co ważne, Ruch zakontraktował nowego bramkarza, Libor Hrdlicka, 30 letni Słowak. Trenuje on z zespołem już 2 tygodnie ale dopiero dzisiaj podpisał umowę. Myślę że jest duża szansa że wystąpi on w środę. Kamil Lech jest słabym bramkarzem, nie oszukujmy się. Zawalił mnóstwo bramek. Do tego Grodzicki gra piach. Liczę że w środę wystąpi duet Arak - Niezgoda. Szczególnie ciekaw jestem tego drugiego. Poza tym wydaje mi się że za dużo zmian nie będzie, nie wystąpi na pewno Koj który trafił dzisiaj do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu.
Lech Poznań nigdy w Chorzowie nie miał łatwo, rok temu wyeliminował Ruch na własnym stadionie ale po babolu Grodzickiego. Tym razem trybuny są dla publiczności, sam będę miał okazję być na tym meczu więc liczę na dobre widowisko i awans Niebieskich. Ruch zawsze w pucharach prezentował się przyzwoicie, nie wiem czy uda się osiągnąć awans w 90 minutach ale suma summarum to Niebiescy moim zdaniem awansują do kolejnej rundy.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Sklady meczowe Gks Jastrzebie-Gornik Leczna
Trenerzy Jarosław Skrobacz oraz Andrzej Rybarski podali składy, w jakich GKS 1962 Jastrzębie oraz Górnik Łęczna rozpoczną mecz 1/8 Pucharu Polski . Początek meczu o godz. 14:45.
GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Oskar Mazurkiewicz, Farid Ali, Tomasz Tomasz Musioł, Damian Zajączkowski, Damian Tront, Kamil Jadach, Wojciech Caniboł.
Ławka rezerwowych: Jakub Świerczek, Kacper Kawula, Dominik Szczęch, Paweł Gwóżdż, Tomasz Dzida, Daniel Szczepan, Adrian Kopacz.
Górnik Łęczna: Wojciech Małecki - Paweł Sasin, Aleksander Komor, Radosław Pruchnik, Dariusz Jarecki, Piotr Grzelczak, Szymon Drewniak, Adam Dzwigała, Aleks Aftyka, Slaven Jurisa, Przemysław Pitry.
Łazwka rezerwowych: Sergiusz Prusak, Leonardo Messias Dos Sanstos, Grzegorz Piesio, Grzegorz Bonin, Bartosz Śpiączka, Maciej Szmatiuk, Krzysztof Danielewicz.
Mysle ,ze obie druzyny stac na gola ale to tylko PP wiec wszystko moze siebwydazyc, nawet niespodzianka. Najlepsi stzelcy Lecznej odpoczywaja na lawce wiec mozna zaryzykowac lamanca 1/2 kurs 22 betson lub pierwszy gol dla gospodarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Jastrzębie - Łęczna BTS @ 1,80 Bet365 ✅

Wojciech Małecki – Paweł Sasin, Aleksander Komor, Radosław Pruchnik, Dariusz Jarecki, Piotr Grzelczak, Szymon Drewniak, Adam Dźwigała, Aleks Aftyka, Slaven Jurisa, Przemysław Pitry (C).

Takim składem wychodzi Górnik dzisiaj więc krótko mówiąc szału nie ma,zresztą oni nigdy wielkiej wagi do PP nie przywiązywali i mocno rotowali składem.Na ławce jest za to Leandro,Piesio,Danielewicz,Śpiączka i Bonin,który ostatnio zagrał świetny mecz z Koroną.Jastrzębie gra w 3 lidze ale jest liderem i świetnie grają na początku sezonu.W Pucharze wygrali 1:0 z pierwszoligową Olimpią Grudziądz,potem mieli wolny los i w 1/16 wygrali 2:1 z Radomiakiem.Zespół imponuje formą i jest tam olbrzymia motywacja na mecz z Górnikiem dzisiaj.Przy takiej defensywie górników stać ich spokojnie na bramkę.

Mecz o 14.45 na Polsat Sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kyja 178

kyja

Użytkownik
teamdoxpl nie neguje twojego typu ale pisanie, ze &quot;Lech Poznań nigdy w Chorzowie nie miał łatwo&quot; to trochę zakłamanie. Przypomnę tylko,ze ostatni mecz u siebie z Kolejorzem Niebiescy wygrali 4,5 roku temu.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
teamdoxpl nie neguje twojego typu ale pisanie, ze &quot;Lech Poznań nigdy w Chorzowie nie miał łatwo&quot; to trochę zakłamanie. Przypomnę tylko,ze ostatni mecz u siebie z Kolejorzem Niebiescy wygrali 4,5 roku temu.

Owszem, staram się nigdy nie sugerować statystykami h2h ale miałem na myśli bardziej przebieg tych spotkań (no może poza przegranym meczem 0:4, który akurat Kolejorz totalnie zdominował).
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
No i Łęczna nam odpada, co prawda przy udziale sędziego, ale jednak, nie potrafili ograć 3 ligowca, ciekaw jestem konsekwencji, poleci trener czy będą udawać, że się nic nie stało?
Ciekawe ilu z trenerów zagra o posadę przy ewentualnym odpadnięciu z PP straci ją.
Myślę, że jest jeden kandydat mocny w tym gronie, ale to nie będę się dzielił spostrzeżeniami, bo jak to mówią póki piłka w grze ;).
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Ruch - Lech
Typ: obie strzelą - TAK
Kurs: 1.83
buk: bet365

Wynik:​


Zdecydowałem się pójść w tym spotkaniu w BTS. Goście pod wodzą nowego trenera naprawdę wyglądają dobrze. Szkoda ostatniego przegranego meczu z Lechią, bo gdyby tylko skuteczność była lepsza, to zespół z Gdańska nie miał by co zbierać. Świetne zawody rozegrali Makuszewski, Robak, Gajos czy Pawłowski. Do tego Tetteh, który został przesunięty do środka pola wykonuje bardzo dobrą robotę od kilku spotkań!. Mam nadzieje, że Kolejorz przez te parę dni pracował nad skutecznością, bowiem PP wydaje się być dla nich jedyną przepustką do gry w el. do europejskich pucharów.
Gospodarze nie potrafią znaleźć odpowiedniego rytmu meczowego, mimo tego łudzę się, że stać ich na strzelenie minimum jednego gola. Ostatnie bezpośrednie mecze przynosiły dość dużo goli i liczę, że jutro będzie podobnie, bo jest o co walczyć.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Przez sedziego? Czerwona dla Lecznej powinna byc juz w pierwszej polowie, spalony ktorego de facto nie bylo w drugiej wychodzilby sam na sam. Leczna zagrala beznadziejny mecz i jeszcze te prowokacje np. bodajze Spiaczka po strzelonym karnym po co tak sie zachowywal po strzelonym karnym czy to machanie do kibicow ? Wiocha i zenada szczegolnie w stosunku do bramkarza - powinni GKSowi szpaler zrobic ze im wielkim gwiazdorom pilki noznej droge do cwiercfinalu zakonczyli ludzie dla ktorych pilka nie jest jedynym zrodlem utrzymania.
Mowa tutaj o czerwonej kartce dla Pitrego (dwóch żółtych) skandaliczna sprawa naprawdę. Bo, że ten obrońca wyleciał to zgoda powinien polecieć w 1 połowie.
Śpiączka ma problemy z głową co wiadomo nie od dziś on się tak zachowuje zawsze. A dlaczego zachował się tak po karnym? Proponuję zobaczyć co zrobił bramkarz jak podchodził do piłki.
Tutaj nie chodzi o umiejętności, bo jak to mi ktoś kiedyś powiedział i się zgadzam z tym, że poziom Ekstraklasy (słabszych drużyn) od 3 ligi różni się tylko przygotowaniem wydolnościowym (z racji pracy, piłkarz z 3 ligi i dalej trenują inaczej i nie mogą skupić się tylko na graniu) i charakterem (tutaj piłkarze z 3 ligi biją na głowę &quot;gwiazdy&quot; ekstraklasy.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Takich meczów jak ten Górnika Zabrze będzie coraz więcej. Zabrzanie zagrali nawet dobre spotkanie, ładnie przygniatali Suwałki, ale umiejętności ofensywne piłkarzy naszych klubów (nie ważne na którym szczeblu) są niziutkie, co tu było widać. Nawet jak pozycyjnie sobie radzili i dochodzili do 20-30 metra to dalej już jedynym sensownym rozwiązaniem były wrzutki, których i tak nie potrafią dobrze wykonać. Sami bramki stracili po błędach, nie z siły rywala. Taki obrazek widzę już w którymś z kolei spotkaniu, a ostatnio oglądam trochę wydarzeń na polskich boiskach. Dlatego też sądzę, w odróżnieniu od tego co sądziłem niedawno, że na chwilę obecną 99% polskich klubów powinno bazować na obronie i grać z kontry, bo nie ma drużyn które ogarną sprawną dominację pozycyjną i grę obronną. Po prostu nie ma umiejętności na takie granie, a wiele zespołów tego próbuje. Legia, Lechia, może jeszcze ktoś mógłby sobie na to pozwolić, ale reszta na pewno nie, co widać. Ja wiem, że liga straciłaby na atrakcyjności, no ale chyba wyniki ważniejsze.
Uważałbym z grą na faworytów w pucharze kraju. Umiejętności piłkarzy w naszej ekstraklasie, I lidze, II lidze a nawet niektórych z III ligi są na porównywalnym poziomie. I ja to piszę z pełną powagą. Oczywiście jakieś tam różnice są i dlatego na jednym szczeblu padają wyniki 0:5 i pomiędzy szczeblami też czasem taki padnie. Ale generalizując, na serio utrzymuję powyższe twierdzenie. Gdyby do ekstraklasy wcisnąć poszczególne zespoły z III ligi to nie wiem czy kilka by nie zdołało się utrzymać, bo dużo punktów wcale ugrać nie trzeba. Jeszcze z III ligą to okej rozumiem, że może mogę przesadzać, ale z II już na pewno.
Coraz poważniej myślę, że w Polsce sens miały by rozgrywki wojewódzkie, coś na wzór stanowych w Brazylii. O puchary walczy tylko Legia, Lechia, Lech i jakieś przypadki jak Zagłębie. Reszta w ogóle nie jest nimi zainteresowana, więc mogłaby skupić się na krajowych laurach i w ten sposób budować markę i prestiż. Niech taki Ruch czy inny Śląsk pogra systemem ligowym z etatowymi III ligowcami czy jeszcze jakimiś amatorami. Ze względu na wątpliwe różnice między szczeblami ma to sens. System 3, może 4 lig głównych po 10 zespołów, puchar kraju i ligi wojewódzkie. Utopia, ale ja bym ten projekt poparł.
Coś trzeba zmienić, bo puchar krajowy traci powoli sens, a rozgrywki ligowe stają się coraz bardziej wyrównane.
 
J 18

jcbxksz

Użytkownik
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
21.09.2016 - 14:45 (Polsat Sport)


Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk @4.70 (Remis - zwrot) - totolotek ZWROT (1-1)
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk @3.75 Awans - totolotek ✅✅✅
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk @2.59 1X - totolotek ✅✅✅
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk @2.30 1/2 remis - totolotek ✅✅✅

Na pierwszy rzut oka praktycznie każdy stwierdzi, że Lechia jest faworytem w jutrzejszym spotkaniu, a nawet do zwycięstwa w finale Pucharu Polski.
Sprawa ma się jednak inaczej z mojej perspektywy.

Drugoligowa Puszcza podejmuje jutro na swoim stadionie drużynę z czołowych miejsc w tabeli Ekstraklasy.
Prestiż spotkania, chęć pokazania się szerszej publiczności (transmisja w tv), premie finansowe są dodatkowym motywatorem do walki jak równy z równym.
Atutem Puszczy jako drużyny jest przede wszystkim dobra defensywa, która w obecnym sezonie zaszwankowała zaledwie 6 razy (2 gole w poprzednim meczu z Rakowem Częstochowa). Wynik tego spotkania nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Przez 60 minut to Puszcza stwarzała sytuacje, lecz brakowało szczęścia i koniec końców skuteczności. Do tego spotkania przez rok bastion Puszczy nie został całkowicie podbity w jakimkolwiek meczu. Praktycnie wszyscy kluczowi dla drużyny zawodnicy są przygotowani na jutrzejszy mecz (decyzja o grze kapitana Mikołajczyka zostanie podjęta jutro).
Atut psychologiczny ma tutaj ogromne znaczenie.

Goście - Lechia Gdańsk - ponad 600 km do pokonania.
W Ekstraklasie radzą sobie bardzo dobrze, trener Nowak ma w czym wybierać, więc niezależnie od wystawionych zawodników (na pewno w grę wchodzą rezerwowi jak zwykle w meczach o takiej randze) drużyna będzie nastawiona ofensywnie, aby wygrać w regulaminowych 90 minutach.
Ciekawostką jest, że jutrzejszy mecz będzie sędziować Pan Piotr Lasyk z Bytomia, który miał okazję być arbitrem w przegranym spotkaniu Lechii z Termaliką Bruk-Bet ( (1-2) 28.08.2016 ).
Uważam, że motywacja, doping prawie 2000 kibiców (taką ilość szacują organizatorzy - rekordowa liczba), okazja do pokazania się przed znacznie szerszą publicznością (Polsat Sport) oraz atut własnego boiska przechyli szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy.
A jak wiadomo puchary rządzą się własnymi prawami.

 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
21.09.2016 - 14:45 (Polsat Sport)



Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk @4.70 (Remis - zwrot) - totolotek
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk @3.75 Awans - totolotek
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk @2.59 1X - totolotek
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk @2.30 1/2 remis - totolotek​


Na pierwszy rzut oka praktycznie każdy stwierdzi, że Lechia jest faworytem w jutrzejszym spotkaniu, a nawet do zwycięstwa w finale Pucharu Polski.
Sprawa ma się jednak inaczej z mojej perspektywy.


Drugoligowa Puszcza podejmuje jutro na swoim stadionie drużynę z czołowych miejsc w tabeli Ekstraklasy.
Prestiż spotkania, chęć pokazania się szerszej publiczności (transmisja w tv), premie finansowe są dodatkowym motywatorem do walki jak równy z równym.
Atutem Puszczy jako drużyny jest przede wszystkim dobra defensywa, która w obecnym sezonie zaszwankowała zaledwie 6 razy (2 gole w poprzednim meczu z Rakowem Częstochowa). Wynik tego spotkania nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Przez 60 minut to Puszcza stwarzała sytuacje, lecz brakowało szczęścia i koniec końców skuteczności. Do tego spotkania przez rok bastion Puszczy nie został całkowicie podbity w jakimkolwiek meczu. Praktycnie wszyscy kluczowi dla drużyny zawodnicy są przygotowani na jutrzejszy mecz (decyzja o grze kapitana Mikołajczyka zostanie podjęta jutro).
Atut psychologiczny ma tutaj ogromne znaczenie.


Goście - Lechia Gdańsk - ponad 600 km do pokonania.
W Ekstraklasie radzą sobie bardzo dobrze, trener Nowak ma w czym wybierać, więc niezależnie od wystawionych zawodników (na pewno w grę wchodzą rezerwowi jak zwykle w meczach o takiej randze) drużyna będzie nastawiona ofensywnie, aby wygrać w regulaminowych 90 minutach.
Ciekawostką jest, że jutrzejszy mecz będzie sędziować Pan Piotr Lasyk z Bytomia, który miał okazję być arbitrem w przegranym spotkaniu Lechii z Termaliką Bruk-Bet ( (1-2) 28.08.2016 ).
Uważam, że motywacja, doping prawie 2000 kibiców (taką ilość szacują organizatorzy - rekordowa liczba), okazja do pokazania się przed znacznie szerszą publicznością (Polsat Sport) oraz atut własnego boiska przechyli szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy.
A jak wiadomo puchary rządzą się własnymi prawami.



http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111904,20718879,puszcza-niepolomice-na-drodze-lechii-do-1-4-finalu-pp-zagramy.html#indeks_news#MTrek
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Ruch - Lech
Ja tutaj widzę zdecydowane zwycięstwo Lecha. Bardzo fajny kurs ja zagrałem powyżej 2 teraz jest w okolicach 2 i tak jest to do grania. Dlaczego tak? Lech od paru lat traktuje te rozgrywki bardzo poważnie gdyż jest to najkrótsza droga do Europy. W tym roku mają zadanie zdecydowanie ułatwione, ponieważ Legia (która im ten puchar ostatnio sprzątała z przed nosa) odpadła przez mega super utalentowanego trenera z Albanii (to moje zdanie) w Poznaniu wiedzą że trzeba wygrać 4 mecze i jest Liga Europy. Ruch moim zdaniem (nie jestem blisko klubu to znaczy nie interesuje się za bardzo nim) nie ma jakiegoś super ciśnienia na ten puchar. Po co oni do Europy także czy przegrają teraz czy w półfinale np jest bez znaczenia (dalej podkreślam moim zdaniem).
Do tego Lech jest w gazie i to mówię poważnie. Widziałem dwa ich mecz ostatnie od deski do deski pod wodzą nowego trenera i jest walka jest jakiś pomysł trenera na drużynę. Chociażby taki duperele jak to, że z Pogonią zagrał tylko Tetteh (bo Pogoń nie ma jakiejs super środkowej lini), a z Lechią już w parze z Trałką bo Lechia znowu ma super atak jak na nasze warunki. Co z tego wyszło? A no szczęśliwe jakby nie było zwycięstwo z Pogonią ale bardzo bardzo pechowa przegrana z Lechią przez mojego ulubieńca Wilusza (ten to jest udany...) Ale Lech całą drugą połowę był zdecydowanie lepszy od Lechii i tylko nieskuteczność pod bramką spowodowała że nie wygrali. potrafili zneutralizować całkowicie atak Lechii. Po co to opisuje? A no po to żeby uzmysłowić, że jest duży progres i Lech gra coraz lepiej. I bardzo walczy. Chociażby faule w meczu z Pogonią 18 do 13 dla Lecha a z Lechią już 25 do 11 także widać jak na du..ie jeżdżą.
Jeżeli chodzi o Ruch ich meczy nie oglądam i tylko posiłkuje się statystykami i wynikami jest średnio. Przegrana ostatnią z Niecieczą u siebie (ok Nieciecza w formie ale to dalej Nieciecza) przegrana nawet z Legią która wiadomo jak grała za Hasiego. Jedyna wygrana to ze Śląskiem ostatnimi czasy. Jak mówie nie oglądam ich i nie wiem czy zasłużenie czy na farcie. Tak czy inaczej Lech dla mnie pewniak przemawia za nimi wszystko. Chęci, umiejętności i forma. Za Ruchem tylko własne boisko ale jak popatrzymy na ostatnie wyniki u siebie to raczej są &quot;gościnni&quot;
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Puszcza-Lechia
typ: Lechia over 2,5 gola
kurs: 2.5
buk: unibet

Popołudniu w Niepołomicach dojdzie do pojedynku 1/8 finału pucharu polski między 2 ligową Puszczą, a gdańską Lechią aspirującą o najwyższe cele w naszej ekstraklasie.
Obie drużyny spotkały się w tych rozgrywkach w zeszłym sezonie na wcześniejszym etapie, a lepszą drużyną okazała się Lechia pokonując Puszczę aż 1-5 grając w okrojonym eksperymentalnym składzie.
Puszcza w poprzedniej rundzie odprawiła Koronę Kielce po rzutach karnych, ale myślę że wiele to nie zmienia.Lechia w poprzednim sezonie została mocno sprowadzona na ziemie jeśli chodzi o europejskie puchary, i myślę że zagrają bez większych kalkulacji by się przybliżyć do najbliższego celu, którym bez wątpienia jest zdobycie pucharu polski.
W pojedynku sprzed roku, który dane było mi oglądać na żywo Lechia strzeliła 5 goli grając delikatnie powiedzieć na pół gwizdka, mecz nie był tzw. obroną Częstochowy ekipy Puszczy i myślę że podobnie może być i tym razem, nie wiem czy to był słaby dzień gospodarzy, czy po prostu Puszcza jest aż tak wygodnym rywalem dla Lechii, ale ryzykuję to drugie zwłaszcza że Lechia w chwili obecnej prezentuję się lepiej niż wtedy.
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Ja również uważam że Lech dzisiaj wygra. Zmiana trenera dobrze wpłynęła na zawodników i już widać różnice w sposobie gry. Szkoda tylko że Lech potrzebuje 5 akcji żeby zdobyć jedną bramkę dlatego dzisiaj wygrają nie dużą różnicą bramek.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Z całym szacunkiem do Puszczy, ale jeśli Lechia wyjdzie optymalnym składem tak jak to jest mówione, to nie mają czego szukać, dodatkowo nawet jeśli zrobi Nowak kilka zmian to nadal będzie mocny i to nawet bardzo zespół.
Choć puchary żądzą się swoimi prawami, to niespodzianki były wczoraj dzisiaj ten mecz przynajmniej w mojej opinii będzie pod faworyta.
 
Do góry Bottom