>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2016/2017 [1/8 finału] 20-28.09.2016

alley 79

alley

Użytkownik
Nie zapominajcie, że to jest puchar i wszystko się może zdarzyć. Co z tego, że podstawa? Dwa albo trzy lata temu Lechia wyszła w podstawie z Grzelczakiem itd. na Stalówkę i przegrała w słabym stylu ;) Puchar to puchar.
 
M 0

miszv

Użytkownik
Spadł kurs na Lecha, ale nadal się opłaca. Dzisiaj wyjdą bardzo zmotywowani i raczej Ruch nie będzie miał wiele do gadania..
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ta edycja PP będzie bardzo, ale to bardzo ciekawa. Nie ma Lechii, Legii, odpadają ekstraklasowicze, w półfinale już na pewno zobaczymy kogoś z pary Wigry Suwałki vs GKS Jastrzębie.

Lechia zawaliła, ciągle Nowak nie wykorzystuje ich potencjału i miesza tym składem robi durne defensywne manewry, a na takiego przeciwnika trzeba wyjść i ciągły atak, a tu lipa.

Czekamy teraz na spotkanie Ruch vs Lech , Lech, który jest daleko w tabeli powinien wyjść mocno zdeterminowany i walczyć o wygraną, bo to może być ich jedyna szansa na LE w tym sezonie.
 
J 18

jcbxksz

Użytkownik
Tak jak wspominałem, atut własnego boiska, wspaniałych kibiców, bardzo dobrej defensywy i odrobiny szczęścia. Puszcza w 1/4 Pucharu Polski zmierzy się z Pogonią bądź Jagiellonią - nie chcę popadać w huraoptymizm, ale z taką wolą walki, zaangażowaniem i wsparciem sztabu szkoleniowego droga do półfinałów otwarta.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak jak wspominałem, atut własnego boiska, wspaniałych kibiców, bardzo dobrej defensywy i odrobiny szczęścia. Puszcza w 1/4 Pucharu Polski zmierzy się z Pogonią bądź Jagiellonią - nie chcę popadać w huraoptymizm, ale z taką wolą walki, zaangażowaniem i wsparciem sztabu szkoleniowego droga do półfinałów otwarta.
No tutaj już bym się tak nie rozpędzał mimo wszystko. W kolejnej rundzie mamy dwumecze, zakładając, że teraz byłby dwumecz to wynik 1:1 byłby bardzo zły.

Ale no mniejsza o to , gratulacje dla Puszczy bo jak mówię, samym zaangażowaniem icharakterem da się pokonać nie jedną ekipę w ekstraklasie.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Lechia zawaliła, ciągle Nowak nie wykorzystuje ich potencjału i miesza tym składem robi durne defensywne manewry, a na takiego przeciwnika trzeba wyjść i ciągły atak, a tu lipa.
Nie zwróciłeś uwagi na to, że ten puchar jest dla nich obojętny w tym sezonie.
 
poool90 61

poool90

Użytkownik
Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław under 2,5 1,78 Unibet
Pogram jutro ten mecz, myślę że podobnie jak w wielu meczach Śląska będzie to bicie głową w mur. Wrocławianie wyglądają fatalnie w ofensywie, a drużyna w Bytowa pod kierownictwem T.Kafarskiego gra ustawieniem z 5 obrońcami. Drużyna też mocno underowa (4/5 ostatnich meczów to under 2.5).
Mariusz Rumak zapewnia, że jest to ważny dla Śląska mecz, jednak zapowiada również zmiany w składzie. Pamiętajmy że w poniedziałek wrocławian wyjazd do Gliwic, a biorąc pod uwagę dwie ostatnie porażki nietrudno zgadnąć co jest dla zespołu ważniejsze.
Stawiam na wymęczone 0-1 lub 1-1 i awans Sląska w dogrywce
 
M 10

michalbvb

Użytkownik
Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław under 2,5 1,78 Unibet

Pogram jutro ten mecz, myślę że podobnie jak w wielu meczach Śląska będzie to bicie głową w mur. Wrocławianie wyglądają fatalnie w ofensywie, a drużyna w Bytowa pod kierownictwem T.Kafarskiego gra ustawieniem z 5 obrońcami. Drużyna też mocno underowa (4/5 ostatnich meczów to under 2.5).
Mariusz Rumak zapewnia, że jest to ważny dla Śląska mecz, jednak zapowiada również zmiany w składzie. Pamiętajmy że w poniedziałek wrocławian wyjazd do Gliwic, a biorąc pod uwagę dwie ostatnie porażki nietrudno zgadnąć co jest dla zespołu ważniejsze.
Stawiam na wymęczone 0-1 lub 1-1 i awans Sląska w dogrywce
Zgadzam się z Tobą że będzie to underowe spotkanie.Nie zdziwił bym się jednak gdyby to Bytovia awansowała wykorzystując atut własnego boiska.Sląsk jest aktualnie bardzo słabą drużyną ...
 
E 0

eberhard-mock

Użytkownik
Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław under 2,5 1,78 Unibet
Pogram jutro ten mecz, myślę że podobnie jak w wielu meczach Śląska będzie to bicie głową w mur. Wrocławianie wyglądają fatalnie w ofensywie, a drużyna w Bytowa pod kierownictwem T.Kafarskiego gra ustawieniem z 5 obrońcami. Drużyna też mocno underowa (4/5 ostatnich meczów to under 2.5).
Mariusz Rumak zapewnia, że jest to ważny dla Śląska mecz, jednak zapowiada również zmiany w składzie. Pamiętajmy że w poniedziałek wrocławian wyjazd do Gliwic, a biorąc pod uwagę dwie ostatnie porażki nietrudno zgadnąć co jest dla zespołu ważniejsze.
Stawiam na wymęczone 0-1 lub 1-1 i awans Sląska w dogrywce
Mariusz Rumak odbył spotkanie z sekretarzem miasta, na którym zażądano od niego zwycięstwa w Bytowie, więc podejrzewam, że o poniedziałku to na razie nikt nie myśli.
To nam daje nadzieję na 100% zaangażowanie zespołu w dzisiejszym meczu w przeciwieństwie do Lechii, Ruchu, Łęcznej, wcześniej Legii i Zagłębia.
Zmian w składzie raczej nie warto demonizować, bo wybór w ofensywie jest. Co prawda, obecnie, wszyscy równie słabi i nie wiedzą co grać, ale wyjdzie dziś tzw. podstawowy skład. Jednak z każdym tygodniem powinno być lepiej, gorzej niż z Jagą nie będzie, oni muszą zacząć grać lepiej i jeśli dziś wyjdą grać na poważnie to nie powinno być problemu z awansem. Szczególnie jeśli ujrzymy jakiegokolwiek bocznego obrońcę w składzie, czyli
Augusto. W najgorszym razie przewiduję dogrywkę po wcześniejszym waleniem głową w mur.
Ja rozumiem, że Śląsk jest słaby, ale potencjał obu drużyn to różnica klasy i wystawienie porównywalnych kursów to chyba za duża wiara w kolejną sensację?
Śląsk Wrocław DNB @ 1.75 betano
Witam szacowne forum!
 
M 11

mateuszch

Użytkownik
Jestem ciekaw co myślicie o meczu Ostrowiec-Arka? W Gdyni zostali Dawid Sołdecki, Antoni Łukasiewicz, Miroslav Bożok i Dariusz Zjawiński ze względu na mecz w lidze z Lechem. Kolejna niespodzianka? W 2010 roku KSZO Ostrowiec pokonało w pucharze polski Arke 2-1 w doliczonym czasie gry. Jako ciekawostkę dodam, że grał w tamtym meczu Rafał Siemaszko, który jest w 18tce meczowej Arki na to spotkanie.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Ja dziś obstawiam wygraną Bytovii i KSZO. Drużyny niżej rozstawione do tej pory awansowały, idę za przeczuciem ;-)
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Ja bym dzisiaj tak szybko Arki nie skreślał, droga do finału na prawdę nie jest trudna, gdy Legia/Zagłębie/Termalica z tej drabinki już odpadły. Zostały Śląsk/Bytovia/GKS Jastrzębie/Suwałki. Arka to nie jest drużyna na TOP3, a droga do europejskich pucharów przez PP jest naprawdę fajna.
http://www.arka.gdynia.pl/news,15926-czas-na-puchar-polski.html
Tym razem spośród tych, którzy grają regularnie w lidze w Gdyni zostali: Dawid Sołdecki, Antoni Łukasiewicz, Miroslav Bożok i Dariusz Zjawiński.
Nie wiem co jest z Polskimi drużynami, dobra Legia odpadła, ale ona na ostatnich 6 PP zgarnęła 5. Więc czasami noga może im się powinąć, szczególnie, że w tym sezonie mają LM, ale inne drużyny, powinny walczyć o ten puchar, to co wczoraj zrobiła Lechia jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Nie wiem jakie kursy są na Lecha, ale widać, że im zależy, na 99% to oni zgarną PP w tym roku.

Jednak kurs w okolicach 1,50 w stronę Arki moim zdaniem do gry, pewnie wyjdzie słabszy skład, ale powinni to wygrać.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Takim klubom jak Arka PP jest niepotrzebny bo gra w pucharach ich nie interesuje. Publicznie zaczną o tym mówić jak będą im grozić, ale jeszcze długa droga do tego
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Nie byłbym taki pewien jeśli chodzi o chęć wygrania PP, co daje awans do Europy. Mało tego, jestem przekonany, że niektóre kluby nie chcą grać w Europie gdyż nie są na to gotowe.
Przypomnę artykuł z zeszłego sezonu
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/596478/puchary-pocalunkiem-smierci-nikt-nie-chce-do-europy
W sumie trochę mnie to nie dziwi. Ale jak się czyta takie felietony, to różne myśli krążą jeśli chodzi o pełne zaangażowanie piłkarzy i klubu w danym meczu.
A co Wy o tym sądzicie?
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Chciałbym rozpocząć małą dyskusję na temat wodolejstwa i poziomu. Czytałem kilka analiz dotyczących meczu odpowiednio Jastrzębie - Łęczna / Puszcza - Lechia / KSZO - Arka. Każdy w tej analizie twierdził, że pomiędzy III ligą/II jest ogromna przepaść pomiędzy tymi ligami, a Ekstraklasą. Przecież to strasznie naciągana teoria. Nie zdziwię się, jeżeli Arka dzisiaj przegra z Kszo. Nie wiem, czy też mieliście takie wrażenie (Ci, co oglądali te spotkania, bo ja widziałem pierwsze dwa wymienione wyżej), że różnicy klasowej między tymi zespołami nie było. Była za to jedna, finansowa, przepłaconych zawodników w klubach z Ekstrak(l)asy.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Mariusz Rumak odbył spotkanie z sekretarzem miasta, na którym zażądano od niego zwycięstwa w Bytowie, więc podejrzewam, że o poniedziałku to na razie nikt nie myśli.
To nam daje nadzieję na 100% zaangażowanie zespołu w dzisiejszym meczu w przeciwieństwie do Lechii, Ruchu, Łęcznej, wcześniej Legii i Zagłębia.
Zmian w składzie raczej nie warto demonizować, bo wybór w ofensywie jest. Co prawda, obecnie, wszyscy równie słabi i nie wiedzą co grać, ale wyjdzie dziś tzw. podstawowy skład. Jednak z każdym tygodniem powinno być lepiej, gorzej niż z Jagą nie będzie, oni muszą zacząć grać lepiej i jeśli dziś wyjdą grać na poważnie to nie powinno być problemu z awansem. Szczególnie jeśli ujrzymy jakiegokolwiek bocznego obrońcę w składzie, czyli
Augusto. W najgorszym razie przewiduję dogrywkę po wcześniejszym waleniem głową w mur.
Ja rozumiem, że Śląsk jest słaby, ale potencjał obu drużyn to różnica klasy i wystawienie porównywalnych kursów to chyba za duża wiara w kolejną sensację?
Śląsk Wrocław DNB @ 1.75 betano
Witam szacowne forum!
Właśnie co do tego spotkania, polecam spojrzeć na live choćby spotkania Bytovii z Zagłębiem, które wiadomo jak gra i nie był to jakiś słaby skład graczy z Lubina.
Po drugie Śląsk przy tej zbieraninie Hiszpańsko-Portugalsko-Gruzińsko nie wiadomo jakiej nie ma atmosfery, jest brak dogadania się między grajkami, nie wspomnę tutaj o profesjonalnym prowadzeniu się, bo to żart.
Po trzecie , chodzą słuchy, że jeśli Śląsk nie awansuje , to Rumak out.
Jakoś mu nie współczuje sam sobie zasłużył, jaki on skład wystawia, na boku pomocy Alvarinho, który od początku rundy nie gra totalnie nic , a gra co mecz.
I zobaczymy jak dzisiaj będą umierać za trenera.
Obecnie między ekipami nie ma aż tak dużej różnicy, Śląsk bliżej miejsc spadkowych. Co różni te ekipy, na pewno charakter in plus dla 1 ligowca.
Jak będzie, zobaczymy, ale nie wróżę Śląskowi dzisiaj dobrze, nie ma obrony, nie ma ataku, środek pola jest przegrywany.
I różnica klas to była z Jagą, tutaj Bytovia wywalczy awans charakterem ;).
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Moim zdaniem wczorajsza porażka Lechii to po prostu nieudolność. Skoro w poprzedniej rundzie PP zawodnicy za awans otrzymują 100 tysięcy złotych premii do podziału to raczej nie ma to na celu pożegnanie się z rozgrywkami w kolejnym spotkaniu. Oczywiście są drużyny, które z przymrużeniem oka podchodzą do pucharu ale oczywiście nikt o tym głośno nie powie więc możemy tylko się domyślać o kogo chodzi. Dla mnie typowanie tych rozgrywek to jak gra w ruletkę. Nie ma to nic związanego z poważniejszym typowaniem bo chyba na próżno w tych kursach szukać promocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom