>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski 2016/2017 [1/8 finału] 20-28.09.2016

dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Kszo - Arka 5,5
Ze względu na odległość jaka dzieli Ostrowiec od Gdyni i ciężki terminarz jaki maja chłopaki z Gdyni idę dzisiaj w stronę gospodarzy i myślę że będzie kolejna niespodzianka. Kszo na swoim boisku nieźle się spisuje a Arka zważywszy na niedzielny mecz z Lechem odpuściłaby sobie dzisiejszą wycieczkę.
 
J 18

jcbxksz

Użytkownik
Moim zdaniem wczorajsza porażka Lechii to po prostu nieudolność. Skoro w poprzedniej rundzie PP zawodnicy za awans otrzymują 100 tysięcy złotych premii do podziału to raczej nie ma to na celu pożegnanie się z rozgrywkami w kolejnym spotkaniu. Oczywiście są drużyny, które z przymrużeniem oka podchodzą do pucharu ale oczywiście nikt o tym głośno nie powie więc możemy tylko się domyślać o kogo chodzi. Dla mnie typowanie tych rozgrywek to jak gra w ruletkę. Nie ma to nic związanego z poważniejszym typowaniem bo chyba na próżno w tych kursach szukać promocji.
Czym jest 100 tysięcy złotych premii (o ile to prawda - nie orientuję się) dla Ekstraklasowej drużyny? Dla takiej Lechii przykładowo, połowa miesięcznej &quot;pensji&quot; minimum, gdy w grę wchodzi zawodnik rezerwowy, kwoty te już przy lepszych zawodnikach osiągają wysokości kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie.
Do podziału na 14 zawodników biorących udział w meczu (11+3 rezerwowych) + pewnie zawodnicy z ławki też coś dostają pomimo biernego udziału w meczu.
A dla pierwszo/drugo/trzecio ligowca? Zazwyczaj kwota o równowartości ich pensji miesięcznej (jeśli nie więcej). Atut pieniężny zdecydowanie przemawiający za &quot;słabszymi drużynami&quot;
Druga sprawa - nie określiłbym tego ruletką, jeśli ekipa Ekstraklasowa wystawia rezerwowy skład, nie deklaruje się oficjalnie, że Puchar jest dla niej ważny to ryzyko względem kursu jest nieproporcjonalne.
___________

Chojniczanka - Wisła Kraków - kolejny mecz z naciskiem na gospodarzy, póki co nie opłaca się grać, bo składów nie można nawet wymyślić, plus kurs na gospodarzy wzrośnie w dniu meczu jak w przypadku dzisiejszego meczu Bytovia - Śląsk.
@3.1 to w tym momencie jeszcze zbyt mało, aby się opłacało inwestować, ale fakt, że Wisła w lidze musi zacząc nadrabiać zgubione punkty jest decydujący i myślę, że Puchar Polski nie będzie akurat priorytetowy dla nich. Jedyne co przemawia za Wisłą to teoretyczna chęć wygrania Pucharu dla uczestnictwa w LE, ale myślę, że inne ekipy Ekstraklasowe są chętne na to trofeum ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
No to znamy już część ćwierćfinałów:

Arka vs Bytovia
Wigry vs GKS Jastrzębie
Lech vs Chojniczanka/Wisła
Puszcza vs Jagiellonia/Pogoń

Jakie są Wasze typy w tym momencie na wygraną w PP, kto ma największe szanse ? A może będzie niespodzianka i wygra ktoś z niższej klasy rozgrywkowej ?

Zachęcam do analizy i typowania.

Wg mnie do półfinałów wejdą: Arka, Wigry, Lech, Jagiellonia. Półfinały będą losowane.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
No to znamy już część ćwierćfinałów:
Arka vs Bytovia
Wigry vs GKS Jastrzębie
Lech vs Chojniczanka/Wisła
Puszcza vs Jagiellonia/Pogoń
Jakie są Wasze typy w tym momencie na wygraną w PP, kto ma największe szanse ? A może będzie niespodzianka i wygra ktoś z niższej klasy rozgrywkowej ?
Zachęcam do analizy i typowania.
Wg mnie do półfinałów wejdą: Arka, Wigry, Lech, Jagiellonia. Półfinały będą losowane.
Jeśli los nie skrzyżuje Lecha i Jagi, to zapewne taki będzie finał. Jeśli Lech utrzyma obecną formę, to stawiam na nich. Oglądałem ich 3 ostatnie mecze i naprawdę wyglądali nieźle. Szkoda przegranej z Lechią bo mogli przywieść z Gdańska 3 punkty. Z kolei z Ruchem zagrali koncertowo. W końcu Robak pokazuje to, co pokazywał w Pogoni ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Jaga z Lechem spotkają się w półfinale jeśli ograją swoich rywali.

ze strony pzpn
Jednak pary 1/2 są losowane.
11. Piąta runda – 1/2 finału Pucharu Polski
11.1. W rundzie piątej - 1/2 finału Pucharu Polski rozgrywa się dwa mecze (mecz i rewanż).
W rundzie piątej udział biorą:
 4 zespoły – zwycięzcy meczów rundy czwartej.
11.2. Zestaw par i gospodarzy pierwszych meczów 1/2 Finału Pucharu Polski wyłoni losowanie
przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/4
finału rozgrywek. Gospodarzami pierwszych meczów 1/2 Finału Pucharu Polski będą drużyny
które w poszczególnych parach zostały wylosowane jako pierwsze

Regulamin ze strony PZPN.
Po cichutku mi się wydaje, że finał Lech-Jagiellonia będziemy widzieć na narodowym.

@ w takim razie mój błąd @TommyTSW
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
szybki-bill 31

szybki-bill

Użytkownik
Jakieś propozycje na mecz Chojniczanka-Wisla? Za Wisła przemawia do mnie fakt, że się już powoli budzi. Moim zdaniem w lidze dolna połowa tabeli jest dosyć ciasna, więc nie ma jeszcze co siać paniki i odpuszać puchar w tej fazie rozgrywki, zwłaszcza że w lidze już na dużo liczyć nie mogą, więc tylko puchar może im zapewnić kolejne potyczki z europejskimi drużynami. W pół finale czeka na nich Lech, co nie wyglądaj zbyt optymistycznie ale z tego co widać Lech ma już chyba najlepsze lata za sobą, więc wszystko jest możliwe.
Chojniczanka w gazie bez porażki u siebie w tym sezonie. Rzadko kiedy w Chojnicach widany jest taki prestiżowy klub (jak na polskie warunki), więc raczej kibiców zawieść by nie chcieli.
Mieliśmy okazję się przekonać we wcześniejszych meczach pucharowych, że między eksraklasą a niższymi ligami wcale przepaści nie widać, więc dużych rozczarowań po tym meczu raczej być już nie powinno. Na koniec dodam, iż kurs na drużynę z Chojnic cały czas powoli spada.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Lech w odróżnieniu od większości przypadkowych klubów w naszej lidze ma ustabilizowaną politykę funkcjonowania i jak ogarną problem ściągania szrotu oraz wyrzucą Trałkę to wrócą do czołówki, zdanie o najlepszych latach z tyłu lekko nie na miejscu.
W Chojnicach respekt, na ich stronie można poczytać ciekawe doniesienia z obozu Wisły, choć wielkich odkryć nie dokonano. Obecnie trwa proces stabilizacji, szuka się sponsorów, szuka się jakiegoś optimum wykorzystania potencjału, który mimo podstarzałych gwiazdek jest całkiem spory. Mają miejsce dywagacje, czy lepiej skupić się na pucharze a w lidze ciułać co się da czy zdecydowanie postawić na ligę a puchar odpuścić. Obecnie wszystkie 16 zespołów prezentuje podobny poziom, dlatego o każdym zespole można mówić jako o potencjalnym pucharowiczu i potencjalnym spadkowiczu. Narazie Wiśle bliżej do drugiego, ale mała seria i możemy widzieć sprawę inaczej. Ze względu na jeszcze nie alarmową sytuację przebieg meczu może być podobny do tych ostatnich, gdzie faworyt nie gra z pełnym przekonaniem lub nawet słabo i albo się uda mimo tego przejść albo nie. Tragedii nie będzie. Dlatego też lepiej zobaczyć co się będzie działo po gwizdku

E: Wcale że nie prawda, nie ma Brożka, Sadloka i Popovicia
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
W dziale &quot;Typy Dnia&quot; typer &quot;Stanley63&quot; przedstawil bardzo fajny typ na Chojnice wygraja oraz +2.5 kurs 4.3 w Uni.
Wisla pojdzie na wymiane ciosow,skoro pojechali optymalnym skladem.
 
J 18

jcbxksz

Użytkownik
Tak jak kilka postów powyżej - kurs przed meczem na Chojniczankę wzrósł - @3.90 (bet365) pobrane kilka minut przed rozpoczęciem.
Polecam inwestowanie live na tę drużynę, aktualnie @3.5.
Przedmeczowe wywiady i konferencje mówią wszystko, ekipa Chojniczanki chce awansować.
Aktualnie &#39;15 minuta (1-1).
Chojniczanka - Wisła - live - @3.5 (+/-) bet365
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Wymiana ciosow nastapila juz w 1 rundzie po knock down czyli 1-1 w 5 min. Czekac tylko kto lepiej rozpracuje przeciwnika w przerwie.
 
Do góry Bottom