>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski - Finał - 2.05.2016 Warszawa

R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!

Finału Pucharu Polski , Legia vs Lech, po losowaniu par półfinałowych można się było tego spodziewać ;). Faworytem Legia, ale wiadomo jeden mecz, finał, rządzi się swoimi prawami. Jakie są Wasze typy na spotkanie?

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!​
 
T 37

ttomekb

Użytkownik
mimo tego że kibicuje Lechowi to wydaje mi się że Legia w tym sezonie jest lepsza i w finale to pokażą tak jak zrobili to w lidze... poza tym 100lecie klubu beda chcieli mistrza i puchar...
Lech nie ma kim strzelac bramek - Nicki nie strzela tak dużo jak wszyscy myśleli...
 
Z 21

zet

Użytkownik
Nie pokuszę się o wytypowanie wyniku owego spotkania, ale zagram coś innego. Żółta kartka - Łukasz Trałka. W tym sezonie w trzech rozegranych spotkaniach Poznań - Warszawa otrzymał dwa żółtka, w trzecim nie zagrał. Stawiam na sporo walki w środku pola, do tego ŁT nie zagrał w ostatnim spotkanie z Lechią, wypoczęty i pewnie nogi nie odstawi.
Kurs w okolicach 2.0. Niski, ale mimo wszystko godny zagrania
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Kartka dla Nielsena
kurs 6
sts

Duńczyk to dzik, wariat. W finale będzie podwójnie &quot;nabity&quot;, nie odpuści. Widzę spore szanse, że Nielsen dostanie kartkę a kurs mnie po prostu zachęcił do zagrania.
Na plus, że ew.dogrywka też jest liczona. Na minus, że sędziuję Marciniak. Zakładam też, że duńczyk wyjdzie w podstawowym.
---
1x2 dla mnie no bet. Underowy mecz na papierze. Lech w dwumeczu z Pogonią-Lechią powinien strzelić co najmniej 4 gole, ale tam strzelać nie ma po prostu kto. Obrona coś pewnie wymaluję. Arajuuri szczególnie ostatnio niepewny.

Nikolic strzeli+Legia wygra (z dogrywką, bez karnych) 3,5 sts
 
death89 84

death89

Użytkownik
Nie pokuszę się o wytypowanie wyniku owego spotkania, ale zagram coś innego. Żółta kartka - Łukasz Trałka. W tym sezonie w trzech rozegranych spotkaniach Poznań - Warszawa otrzymał dwa żółtka, w trzecim nie zagrał. Stawiam na sporo walki w środku pola, do tego ŁT nie zagrał w ostatnim spotkanie z Lechią, wypoczęty i pewnie nogi nie odstawi.
Kurs w okolicach 2.0. Niski, ale mimo wszystko godny zagrania
W betano @2.50.
 
A 28

alus99

Użytkownik
Wedlug mnie najpewniejszy typ to remis do polowy 0-0 ???? .Dla Lecha jest to chyba najwazniejszy mecz sezonu . Ostatnia deska ratunku przed pucharam. Legia na 100lecie klubu chce udowodnic swoja dominacje w Polsce . Pierwsza polowa bedzie asekuracyjna , obydwa zespoly beda sie rozpoznawac i w ataki wchodzic z jak najmniejszym zagrozeniem tylow. Cud sprawi ze padnie tu wiele bramek . No chyba ze jedna druzyna trafi to wtedy tak naprawde zacznie sie widowisko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja pokuszę się o zwycięstwo Lecha. Dla mnie w takim meczu nie ma znaczenia kto ma jakie miejsce w tabeli. To jest finał Pucharu Polski, gdzie prestiż rozgrywek został przywrócony. Mecz na Narodowym, pełne trybuny. Nie chcę używać argumentu, że Lech musi, bo Puchary im odjechały. Widzę jak gra Legia i widzę, że ta drużyna ma swoje wady. Dwa różne mecze to ten z Cracovią i z Zagłębiem. Cracovia przy Łazienkowskiej nic nie robiła, pozwoliła naskoczyć na siebie wysokim pressingiem. Zagłębie pokonało Legię ich własną bronią i jestem przekonany, że jeśli Urban zaryzykuje na Narodowym i mocniej przyciśnie Legionistów - to oni się wyłożą. Oczywiście nie mówię o takiej sytuacji jak mecz przy Łazienkowskiej, gdzie Lech odsłonił się maksymalnie i tworzył autostrady dla przeciwnika. Myślę, że gdyby Nikolić nie ruszał się jak wóz z węglem to tam padłoby więcej bramek. Podsumowując - kurs powyżej 4 na zwycięstwo Poznaniaków biorę z pocałowaniem ręki. Ba, mogę zatańczyć jeszcze oberka.

Lech - Legia
Lech wygra 4,10 Unibet ⛔ 0:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Moze kurs nie powala ale ja na dzisiejszy mecz pobieram kurs 1,4 over 8,5 rzutòw rożnych. Lech porafi je nabijać Legia ròwnież. Do tego mecz będzie zacięty, Lech lubi grać skrzydłami co zwiększa szanse na rogi.

Legia - Lech over 8,5 rzutòw rożnych 1,40 STS ✅✅
 
kyrn 4

kyrn

Użytkownik
Lech Poznań - Legia Warszawa » Legia Warszawa @ 1.80 bet365 ✅✅✅

To już dziś! Na PGE Narodowym czeka nas wielkie piłkarskie święto – Legia Warszawa zmierzy się z Lechem Poznań w finale rozgrywek o Puchar Polski. Spotkanie na PGE Narodowym obejrzy prawie 50 tysięcy widzów. Zapewne więcej na trybunach będzie fanów Legii, ale piłkarze Lecha również mogą liczyć na głośny doping. Przed rokiem w finale lechitów dopingowało kilkanaście tysięcy fanów.

Dla poznaniaków najbliższy mecz jest bardzo ważny w kontekście walki o awans do europejskich pucharów. Mistrz Polski do podium traci sześć punktów, a do końca sezonu pozostały trzy kolejki. Możliwość gry w kwalifikacjach Ligi Europy zapewni Kolejorzowi zwycięstwo w finale Pucharu Polski. Dla Lecha w tym sezonie będzie to już piąte spotkanie z warszawską drużyną w tym sezonie. Duża liczba rozegranych bezpośrednich meczów może mieć wpływ na przebieg spotkania. – Nie będzie łatwo zaskoczyć rywala pod względem taktycznym. Ci zawodnicy znają się bardzo dobrze, nie tylko z ligi, ale też z reprezentacji. Rzućmy okiem na bezpośrednie spotkania obu ekip:

» po przerwie zimowej :
15/04/16 Legia Warszawa 1 – 0 Lech Poznań
19/03/16 Lech Poznań 0 – 2 Legia Warszawa

» ubiegły rok :
25/10/15 Legia Warszawa 0 – 1 Lech Poznań
10/07/15 Lech Poznań 3 – 1 Legia Warszawa

Jak widać powyżej, legioniści po przerwie zimowej są zupełnie odmienioną drużyną, gdzie po 13-stu rozegranych spotkaniach zanotowali tylko dwie porażki lecz dotkliwe. Dostali 3:0 od Termaliki, gdzie w sieci stali się pośmiewiskiem, natomiast przegraną 2:0 z Lubinem można po części usprawiedliwić brakiem Jodłowca czy Pazdana.

Przewidywane składy są poniżej, gdzie moim zdaniem w 90% się one sprawdzą. Brak takich dwóch zawodników w składzie lechitów jak napastnik M. Robak (7/2) czy pomocnik Sisi (4/0), to nie będzie wielki problem dla szkoleniowca Kolejorza. Robak jest utalentowanym i dobrym napastnikiem sprowadzonym z Pogoni, gdzie póki co nie zarabia on na swoje konto, gdyż jest od dłuższego czasu kontuzjowany.



Główną bronią tego meczu w drużynie Wojskowych jest ich najlepszy snajper którym jest N. Nikolić (34/26), gdzie Lech nie może się pochwalić żadnym klasowym snajperem. Pomocnik S. Pawłowski (28/6) i napastnik D. Kownacki (22/6) mają na swoim koncie po 6 bramek zdobytych, natomiast napastnik N. Nielsen (9/3), pomocnik D. Jevtic (25/4) czy też pomocnik M. Gajos (25/5) poniżej oczekiwań.

Legia co prawda nie gra przy Łazienkowskiej, lecz pozostaje w stolicy i w „pewnym sensie” jest tu gospodarzem. Wsparcie swoich kibiców będzie miała w przeważającej mierze niż lechici. Spodziewam się tu dobrego widowiska i i bramek po stronie Legionistów. Nikolić jest w wysokiej formie co udowadnia z meczu na mecz. Podwójna korona jaką by było mistrzostwo Ekstraklasy i Puchar Polski dla Legii byłoby dobrą rekompensatą dla nich i dla kibiców za nie udany występ w UEFA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
w Ónibecie za Lecha dają już 5,00 choć jeszcze dwie godziny temu płacili 4,00 ... co się stało ? I że aż taaak(a różnica) ?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Legia w składzie:
Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Duda, Borysiuk, Jodłowiec, Kucharczyk - Prijovic, Nikolic.

Lech w składzie:
Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Tamas Kadar - Gergo Lovrencsics, Karol Linetty, Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh, Szymon Pawłowski - Dawid Kownacki.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Legia w składzie:
Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Duda, Borysiuk, Jodłowiec, Kucharczyk - Prijovic, Nikolic.

Lech w składzie:
Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Tamas Kadar - Gergo Lovrencsics, Karol Linetty, Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh, Szymon Pawłowski - Dawid Kownacki.

Nie rozumiem dlaczego w składzie kolejny raz jest Kucharczyk.
Kto ogląda mecze Legii od 2-3 sezonów to widzi że ten zawodnik się nie rozwija. Słabe mecze na wiosnę i według mnie powinien grac Guilherme.
Kucharczyk ciągle zagrania na alibi , dostaje piłkę i jak najszybciej chce się jej pozbyć, zero kreatywności , zero ciekawych zagrań , słabe wrzutki...
Nie rozumiem dlaczego kolejny trener po Urbanie i Bergu faworyzuje Kucharczyka i na niego stawia jak on ciągle gra piach....
 
antekd 11

antekd

Użytkownik
Under 1 gol do przerwy, kurs 1,71.

Spodziewam się meczu nie obfitującego w gole. Obie drużyny dysponują piłkarzami o podobnych umiejętnościach, zapowiada się ciężka i wyrównana walka w środku pola (Trałka, Tetteh - Linetty kontra Jodlowiec, Borysiuk, Duda). Dodatkowo przez pierwsze kilkanaście minut drużyny raczej nie zaatakują zbyt mocno, będą badać przeciwnika. Lech w ataku z młodym Kownackim, stąd mogą mieć problemy ze strzelaniem. Lech ma lepszych środkowych pomocników, więc Legia może mieć spory problem z przedostawaniem się pod bramkę Buricia. Myślę, że jedna bramka do przerwy to maksimum, a to da mi zwrot. 0-0 do przerwy bardzo realne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Odchodząc od kwestii typowania to jestem cholernie ciekawy jak zagra dziś Linetty. Chłopak może pokazać tak naprawdę na co go stać i jeśli ktoś ma być ojcem sukcesu Lecha to właśnie on. Kownacki to raczej nie typ zawodnika, który potrafi sobie wypracować sytuacje, więc dużo będzie zależało od jego starszego kolegi.

Z kolei co do Kucharczyka to zgadzam się z Wami. Dla mnie ten gość to nie jest poziom Mistrza Polski. Czasami sprzyja mu szczęście (gol z Cracovią), ale zmarnowane setki pokazują, że nie jest kimś, komu można powierzyć trzymanie dziecka do chrztu.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Panowie, może to już nie ma sensu, ale czy aby w w ost akcji Lecha w środku pola jeden z zawodników Legii nie dostał kartki? Najpierw Guilherme za opóźnianie gry przy wyrzucie z autu,a później za faul taktyczny jak Lech wychodził z akcją? Wszędzie widnieje 5 kartek, ja zagrałem over 5,5 i przez &quot;racową mgłę&quot; wydawało mi się, że pan Marciniak pokazał kartkę nr 6. pozdro!
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Panowie, może to już nie ma sensu, ale czy aby w w ost akcji Lecha w środku pola jeden z zawodników Legii nie dostał kartki? Najpierw Guilherme za opóźnianie gry przy wyrzucie z autu,a później za faul taktyczny jak Lech wychodził z akcją? Wszędzie widnieje 5 kartek, ja zagrałem over 5,5 i przez &quot;racową mgłę&quot; wydawało mi się, że pan Marciniak pokazał kartkę nr 6. pozdro!
Wg. statystyk realizatora było 2-4 w kartkach, dla pewności możesz poszukać oficjalnego protokołu. Ostatnio w meczu też z udziałem Lecha w Szczecinie kamery nie pokazały kartki dla Trałki tak samo livesports itd. nawet po meczu nie uwzględniły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom