>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski - Finał - 2.05.2016 Warszawa

S 42

sebek15

Użytkownik
Panowie, może to już nie ma sensu, ale czy aby w w ost akcji Lecha w środku pola jeden z zawodników Legii nie dostał kartki? Najpierw Guilherme za opóźnianie gry przy wyrzucie z autu,a później za faul taktyczny jak Lech wychodził z akcją? Wszędzie widnieje 5 kartek, ja zagrałem over 5,5 i przez &quot;racową mgłę&quot; wydawało mi się, że pan Marciniak pokazał kartkę nr 6. pozdro!
Jędza dostał kartkę jeszcze pod koniec meczu - za opóźnienia gry (rzut z autu). Marciniak musi wprowadzić do systemu wszystko ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
No właśnie, Jędrzejczyk dostał, tak myślałem, że to on. Dobra, i co teraz. Buk rozliczył jako przegrany...(poniej do skasowania) pozdr!
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
buk uwzględnia statystyki z konkretnych źródeł, jak błędnie podali i nie poprawią w konkretnym źródle to nic ci to nie da.zależy też gdzie to grałeś, generalnie ich atakuj i przedstawiaj sytuacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Czy jest ktos z Was Panowie w stanie podać jakiś link na którym widnieje liczba 6 pokazanych kartek w Finale Pucharu Polski? Bo ja nie jestem w stanie znaleźć. Będę wdzięczny i odwdzięczę się punktami do rep:&gt; pozdro!
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Walka niestety przegrana. Mimo pojawienia sie na flashscore kartki Jedrzejczyka na stronie PZPN widnieje tylko 5 graczy z zoltymi kartkami. Buk jako podstwowe zrodlo uznaje organizatora meczu, czyli PZPN wlasnie. Pierwszy raz mam stycznosc z taka sytuacja i szczerze jestem zazenowany bo przeciez trafilem z typem, a przez niedokładnośc i opieszałość administratora strony PZPN pozegnalem sie z wygrana.
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Walka niestety przegrana. Mimo pojawienia sie na flashscore kartki Jedrzejczyka na stronie PZPN widnieje tylko 5 graczy z zoltymi kartkami. Buk jako podstwowe zrodlo uznaje organizatora meczu, czyli PZPN wlasnie. Pierwszy raz mam stycznosc z taka sytuacja i szczerze jestem zazenowany bo przeciez trafilem z typem, a przez niedokładnośc i opieszałość administratora strony PZPN pozegnalem sie z wygrana.
Dziwna sprawa, mi np STS rozliczył jako over 5,5(2:4)..
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
w jakim buku grałeś?może jeszcze nic straconego
i w którym miejscu na stronie pzpnu są statystyki z tego meczu?bo jakoś się nie mogę do tego dogrzebać
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
jest faktycznie napisane, ale to jest artykuł i jego opis a nie oficjalne statystyki z tego spotkania bo skąd np brali ile zdobyli rożnych?jeśli na podstawie tego rozliczali kartki to jakiś śmiech na sali.nie odpuszczaj kolego, bo racja jest po twojej stronie, i od razu im napisz że wkrótce to się wyjaśni i będziesz oczekiwał uczciwego rozliczenia.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ok, to te sprawy już rozwiążesz z bukmacherem, być może jest gdzieś oficjalny protokół ze spotkania, to może być podłoże do walki o typ. Nie ważne czy pre czy live. Wygrał, kasa się należy.

I teraz jeszcze osobna kwestia.

Jak spotkanie wg Was?

Spodziewaliście się wygranej Legii, a może postawa Lecha was zaskoczyła?

Zapraszam do wypowiedzenia się na temat finału.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Krótki zwięźle i na temat. Jak dla mnie mecz wielka żenada. Legia zagrała beznadziejnie i bramka z przypadku. Nie mogę sobie przypomnieć kilku składnych akcji tego zespołu. Lech znowu masa prostych błędów ilość niedokładnych podań na zastraszająco wysokim poziomie. Ilość prostych błędów technicznych w przyjęciu jak na tej klasy zespoły o wiele za duża. Lech o dziwo stworzył sobie dogodniejsze okazje do strzelania gola ale ich nie wykorzystał. Mecz na remis. Jedynie co to nie można się doczepić do sędziowania w tym meczu bo stało na dobrym poziomie.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Ogolnie bez szalu, otoczka i oprawa przycmily to co sie dzialo troche na boisku, juz po pierwszym minutach wiedzialem ze jak nie bedzie bramek do szatni to o wszystkim zadecyduje 1 błąd i tak sie tez stało, zreszta wiele osob podzielało juz przed finalem zdanie ze to bedzie underowe spotkanie. Wyrownane ekipy, wyrownany mecz, kto wie jakby sie potoczyl gdyby slupek Pawlowskiego z pierwszej polowy zamienic na bramke.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
poczekaj az pzpn.pl poprawi to na swojej stronie i wtedy wyslij im linka, jest dlugi weekend, moze to jutro zmienia, napisz do admistratora strony pzpn moze ?
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Dzieki Panowie w ogole, ze odpisaliscie i byliscie skorzy pomoc. Wczoraj wyslalem maila do pzpn. Ale jak kolega wczesniej wspomnial STS uznal ten over mimo wczesniejszego nie zaakceptowania typu. Dziwne...
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Sts uznał over 5,5 (2-4) jak napisał Rafal919 ale nie uznał mi overa samej Legii +3,5 żk zagranego live! Moje pytanie odnośnie pre czy live odnosiło się właśnie do Rafal919 bo już w ogóle nie ogarniam, jak doszło to takiej sytuacji, że jeden i ten sam buk inaczej rozlicza tą samą sytuację, tyle że w różnych zakładach - czyli over żk w całym meczu i over żk jednej z drużyn.
Podejrzewam że cały ten burdel w komunikacie na stronie PZPN-u wyniknął z takiego a nie innego przebiegu meczu, i całego tego zamieszania. Do tego dzisiejszy dzień wolny...
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Udało się! ???? Kasa jest na koncie! Męczyłem ich strasznie i victoria ???? Dzieki Panowie za odzew ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom