>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski - Finał - 2.05.2017 Warszawa

Status
Zamknięty.
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Co mogę powiedzieć po finale. Zasłużone zwycięstwo Arki. To mnie cieszy. Po zmarnowanej okazji Majewskiego w 90&#39; powiedziałem głośno i wyraźnie, Arka to wygra, to jedyna droga do mistrzostwa Lecha. Byliśmy dzisiaj tak nieskuteczni, nieudolni, że nie jestem w stanie tego opisać. Ale koniec końcu wierzę w triumf. Dlaczego? Piłka jest zbyt piękna i NIEPRZEWIDYWALNA.
Spokojnej nocy.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Nie rozumiem dziwnych argumentów w stylu &quot;po co ta Arka wygrała, jak w LE nie przejdzie jednej rundy&quot;, po pierwsze to spore pieniądze dla klubu(1,5 mln za zdobycie PP + ewentualne wpływy z LE), a po drugie Gdynia będzie miała znowu europejskie puchary po prawie 40 latach, a po trzecie, dla Arki zapewne równie ważne, praktycznie pozbawili Lechię szans na start w eliminacjach LE.
Dlaczego pozbawili szans Lechii? Nie bardzo rozumiem. 6 kolejek do końca jeszcze a różnice w punktach na chwile obecne są prawie żadne. Tym bardziej że to jest tylko Polska Ekstraklasa gdzie każdy może z każdym wygrać ????
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Nie rozumiem dziwnych argumentów w stylu &quot;po co ta Arka wygrała, jak w LE nie przejdzie jednej rundy&quot;, po pierwsze to spore pieniądze dla klubu(1,5 mln za zdobycie PP + ewentualne wpływy z LE), a po drugie Gdynia będzie miała znowu europejskie puchary po prawie 40 latach, a po trzecie, dla Arki zapewne równie ważne, praktycznie pozbawili Lechię szans na start w eliminacjach LE.
Dla postronnego kibica to źle, bo lepiej by było, gdyby awansowały ekipy, które coś tam potrafią, typu Lech, Legia czy nawet Lechia, która pewnie się wzmocni. Smutna prawda jest taka, że Arka jeśli nie dostanie drużyny z San Marino, to zjedzie do bazy po 1 rundzie. Obawiam się, że to samo będzie z Jagiellonią, co już miało miejsce parę lat temu. Nasze kluby to amatorszczyzna, myślą tylko, aby skasować hajs za 1 rundę i skupić się na lidze. Tak zrobiła Cracovia i Piast, Zagłębie wymęczyło wielkim fartem jedną rundę i tez odpadło. Arka tez nic nie zwojuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom