>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski - I Runda - 23-24.07.2016 r.

hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
jak dla mnie najciekawiej się zapowiada Raków - Chrobry i Stal Mielec - Wisła Płock.
Co do awansu to podejrzewam ,że przejdzie Arka, Bytovia, Miedź i Zagłębie Sosnowiec ,bo nie mają zbyt mocnych rywali. No i Radomiak też powinien dać radę.
Kalisza z Polonią nie obstawiałbym, Kalisz ostatnio ładnie czarował z MKS-em ,a Polonia dała radę w 10 awansować w ostatnim meczu ze Skolwinem aczkolwiek się mocno musieli namęczyć.
 
jozzy22 561,4K

jozzy22

Użytkownik
Trzeba cos ustrzelić na te sobotnie mecze Pucharu Polski.

Mój wybór padł na mecz:

Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz

Typ: 2 Kurs: 1.80 Bet365

Gospodarze już sa po pierwszym meczu w tych rozgrywkach.Bezproblemowo rozprawili się z Odrą Opole.Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z druzyną z I ligi i musze przyznać,że nie widzę tu innego wyniku jak zwycięstwa wyżej notowanej Sandecja. Piłkarze z Nowego Sącza póki co rozgrywają same mecze towarzyskie i całkiem dobrze sobie radzili.Dwa mecze i dwa zwycięstwa tak więc całkiem całkiem wyniki i jutro tez powinni smiało ogarnąć sprawę. W dodatku podróż niezbyt męcząca przed nimi tak więc nie powinno być źle.
Jak dla mnie czysta 2 bezproblemowo

Wynik: 2:2 ⛔⛔⛔
 
mastermaciej 173

mastermaciej

Użytkownik
23.07.2016 17:30
GKS Bełchatów - Miedź Legnica
MIEDŹ LEGNICA (0.0) - ZWROT
kurs: @1,82 // 1xbet

Kadra GKSu po spadku prawie niezmienna. W dalszym ciągu dominują młodzi, którzy w zeszłym sezonie połowę meczów przegrywali w ostatnich dziesięciu minutach. Trener gospodarzy twierdzi, że priorytetem jest liga, więc nie spodziewam się od nich przeforsowywania się i biegania do upadłego. Prawda jest taka, że GKS nigdy nie wiązał z pucharem wielkich nadziei. Nawet w czasach ekstraklasowych dochodzili do 1/8 finału, aby mecz po prostu oddać przeciwnikowi. Podopieczni Tarasiewicza rok temu siódme miejsce w lidze, jednak oczekiwania są większe. Miedziowi po raz kolejny wzmocnili się przed sezonem i nie sądzę, żeby zakończyli swoją przygodę z pucharem już jutro. Dodatkową informacją, która świadczy o tym, że gospodarze zbyt poważnie do tego meczu nie podchodzą jest to, że wydarzenie nie ma rangi imprezy masowej, więc na stadionie nie może przebywać więcej niż 1000 osób.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Można próbować: GKS Bełchatów poniżej 1,5 bramki @1,53 // 1xbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
23.07.2016 godz. 17.00
KKS Kalisz - Polonia Bytom
Typ 1X
Kurs: 2.25
Stawka 4/10
Jak dla Mnie bukmacherzy chyba za bardzo doceniają Polonię. W klubie jak co rundę wielkie przetasowania nikt nie wie co będzie jutro.... Kalisz pokazał klasę z Kluczborkiem gdzie przegrywał 1:4 by ostatecznie awansować do 1 rundy. Polonia po karnych pokonała jakiś Świt ? Gdzie do 37min grając po 11 była zespołem Słabszym !!! Dupe uratował Olszewski w karnych gdzie obronił jeden strzał tragedia. Puchar nikomu do szczęścia w Bytomiu nie jest potrzebny szkoda tracić sił jak w lidze będzie trzeba odrobić -8 pkt (póki co są 4 ale nie wierzę że do grudnia spłaca zaległości a to oznacza kolejne -4pkt) W Kalisz dziś święto Po necie krąży filmik zapraszajacy na mecz można się spodziewać dużo ludzi i Ambicji ze strony piłkarzy miejscowych żeby nie zawidli kibiców. 1X bardzo dobry kurs ???? Tym bardziej ze Polonia Bytom nie taka straszna co udowodnił Świt :O
Powodzenia
Edit: 1:0 +++++
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 54

szymi16

Użytkownik
Godz 13 00 Zambrów-Gks Tychy 2 1,97 Betsafe

Tychy w 1 lidze za tydzień inauguracja ligi ostatni sprawdzian, raczej przejdą sie po Zambrowie gdzie trwa kompletowanie składu przed startem 2ligi
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
I 14

ice05

Użytkownik
potwierdzam widzialem teraz sklad Olimpii, to jest sklad na 3 lige. pewna 2. grajcie
swierczok w 1 skladzie w tychach
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
KSZO Ostrowiec - Pogoń Siedlce
Dzisiaj o 17:00 na stadionie Miejskim przy Świętokrzyskiej KSZO podejmie siedlecka Pogoń. Dla gospodarzy będzie to inauguracja sezonu gdyż w rundzie wstępnej Pucharu Polski trafił im się wolny los. Goście zaś tydzień temu rozprawili się ze Stilonem Gorzów 3-0, bramki strzelili: zaraz na początku spotkania Tomasiewicz i dwie Świerblewski. Podopieczni trenera Krawca w ubiegłym sezonie walczyli o awans do II ligi lecz ostatecznie zajęli druga lokatę tracąc najmniej goli ze wszystkich ligowców. Najlepszymi strzelcami byli Paweł Czajkowski i Damian Nogaj który odszedł do Wisły Sandomierz. Jak już wspomniałem KSZO nie grało jeszcze meczu o stawkę a w sparingach pokonali Avię Świdnik 3-0 i Wartę Sieradz 4-0, zremisowali ze Stalą Stalowa Wola 1-1 i przegrali z Puszczą Niepołomice 1-2. Najlepszym strzelcem tych spotkań był Michał Stachurski z dwoma trafieniami przeciwko Avii i Warcie. Pogoń we środę zdominowała w sparingowej potyczce ŁKS Łomża strzelając jej trzy gole (Świerblewski, Demianiuk, Kurbiel) Inny wynik niż wygrana podopiecznych Banasika będzie uznawany za niespodziankę. Sędzia spotkania będzie Mateusz Złotnicki który w sezonie 2015/2015 sędziował już Biało-Niebieskim mecz z GKS Katowice i GKS Tychy. W meczu z Katowicami pokazał nawet zawodnikowi z Siedlec drugą żółta w konsekwencji czerwona kartkę a był nim Daniel Dybiec co ciekawe urodzony w Ostrowcu i wychowanek KSZO. Ostatnie dwa mecz gości to 6 bramek strzelonych i ani jednej straconej. Damian Świerblewski strzelił połowę z nich i dzisiaj liczę na dominacje gości.
typ: Pogoń Siedlce @ 1,36 ⛔
typ: over 2,5 @ 1,72 ⛔
bwin
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina. Pilka nozna - Puchar Polski
Godzina. 16:30
Spotkanie. Legionovo - Zagłębie Sosnowiec
Typ. 2
Kurs. 1.55
Bukmacher. Betsson
Analiza.

Przed nami 1/32 Finału Pucharu Polski a w nim znalazłem dosyć ciekawe spotkanie, w którym powinni wygrać goście. Zagłębie Sosnowiec bo o nim mowa był w poprzedniej edycji Pucharu Polski sensacją ponieważ dotarli aż do Półfinału i dopiero przegrali z Lechem Poznań ale tylko 1:2 w dwu meczu.
Legionovo grało już w tej edycji Pucharu Polski, zwyciężyli z Nadwislan Góra 3:0. Legionovo zakończyło poprzedni sezon na 10 miejscu w 2 lidze, Zagłębie zaś zakończyło na podium w 1 lidze.
Sosnowiec rozegrało 3 mecze towarzyskie dosyć słabe - 1:3 z Wisłą Kraków, 1:1 z Karvina i 1:3 ze Stalą Mielec.
W tym meczu na pewno nie zobaczymy Fidziukiewicza który jest kontuzjowany ale i tak kadra Zagłębia Sosnowiec jest 2 razy lepsza. Jest J. Wilk, czy M. Pribula którzy będą atakować po bokach, w środku świetny duet Dudek i Matusiak.
Kurs może nie najwyższy ale dosyć pewny.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Rominta Gołdap - Arka Gdynia godzina 18
Kadra Arki na mecz z Romintą: Pavels Steinbors, Konrad Jałocha, Tadeusz Socha, Krzysztof Sobieraj, Dawid Sołdecki, Adam Marciniak, Marcin Warcholak, Michał Marcjanik, Przemysław Stolc, Damian Zbozień, Adrian Błąd, Mateusz Szwoch, Damian Mosiejko, Rashid Yussuff, Paweł Wojowski, Rafał Siemaszko, Szymon Lewicki, Mateusz Węsierski.
Co tu dużo mówić jadą w mocno rezerwowym składzie , więc teraz moje pytanie pchać się na czystą 2 czy odpuścić ten mecz co sądzicie ?
Arka win kurs ok. 1.25 ✅
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Goldap bardzo slabiutko sie prezentuje ale w to 1.25 na arke bym sie nie pchal,spadaja kursy na remis lub goldap,nie wiadomo jak to sie potoczy.moze byc autobus .
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Użytkownicy powyżej przejawiają jakieś mało racjonalne podejście do tematu. Mam wrażenie, że taką postawę przyjmują również w odniesieniu do gry u bukmacherów, a to nie jest cecha pożądana. Niemniej jednak na ten mecz znalazłem jeden bardzo dobry zakład, który szczerze polecam każdemu. Po nakreśleniu sytuacji i mojej wizji na ten mecz (zgoła odmiennej niż ta, którą przedstawiają posty powyżej) liczę, że kogoś moja argumentacja przekona i zdoła poświęcić swoje fundusze na ten zakład.
Rominta Gołdap - Arka Gdynia
Poniżej 3.5 gola @ 2,00 Expekt
⛔
Aż tak brutalne przekreślanie Rominty jest zupełnie nie na miejscu. Podobnie zresztą jak powyższe pytanie, czy warto grać po kursie 1.25 na drużynę występującą w mocno okrojonym składzie. Bądźmy poważni. Po czym wnioskujecie, że Gołdap prezentuje się słabo też nie wiem. Jako, że mogę powiedzieć nieco więcej o drużynie ze Stadionowej niż o pierwszym lepszym reprezentancie niższych lig, warto spojrzeć na sytuację nieco szerzej. Triumfator wojewódzkiego Pucharu Polski w poprzedniej rundzie miał dużo szczęścia - trafił wolny los. Tak więc dla obu drużyn będzie to debiut w tym roku w PP. Drużyna mocno ucierpiała na reformie - mimo przeciętnych wyników w trzeciej lidze musi teraz grać klasę niżej. Stąd na trzy tygodnie przed rozpoczęciem sezonu mają wielkie aspiracje do sprawienia psikusa Arce, która chyba nieco lekceważy Romintę (podobnie jak bukmacherzy). Grę kreuje tam Mościński, który swego czasu występował na drugoligowych boiskach. Problem miał być z obsadą bramki, ale podobno został rozwiązany - zagra Gąsiorowski. Swoją drogą dawno nie było tak prestiżowego rywala w Gołdapi. Na pewno jest to swego rodzaju historyczne wydarzenie, spora mobilizacja w mieście, kibice powinni dopisać. Czy ktoś w takiej sytuacji spodziewa się dotkliwej porażki? Już od majowego zwycięstwa nad Biskupcem w finale cel jest tylko jeden - nie dać plamy, nie dostać kilku bramek od Arki. Warto dodać, że jest to dość underowy zespół - w trzeciej lidze w poprzednim sezonie tylko dziewięciokrotnie pokrywano powyższą linię. Ciężko napisać coś o Arce - z pewnością skupia się na lidze. Zwycięstwo nad Wisłą może imponować, ale na pewno kosztowało ich ono sporo zdrowia. Warto pamiętać, że powrót do Ekstraklasy im się nie udał - jeśli zaprezentują formę taką, jak w meczu z Termalicą, ciężko będzie nawet o ogranie Rominty. Co do nieobecnych, wymienia się pięciu podstawowych zawodników. Dariusz Zjawiński Antoni Łukasiewicz, Yannick Sambea, Marcus da Silva a także Miroslav Bożok to piłkarze sporo wnoszący w ofensywie. Bez nich Arka z przodu jest co najmniej o połowę słabsza. Zwycięzca zagra z dość mizerną Olimpią Zambrów. Arka walczy o ligowy byt, nie podchodzi do tego meczu zbyt poważnie, może to zwiększy motywację zawodników z Gołdapi by stać się kolejnymi Błękitnymi Stargard? Nie ukrywam, że bardzo na to liczę... Póki co spodziewam się rozważnej gry w obronie gospodarzy, przez których mur nie będą się w stanie przebić (w większości) rezerwowi piłkarze Arki. Widzę tu naprawdę spore szanse na under, zwłaszcza przy podwyższonej linii.
Oficjalne składy:
Rominta Gołdap: Gąsiorowski – Koszycki, Molski, Piwko, Waszkiewicz – Kamiński, Prusinowski, Dyniszuk, Paszkowski, Kułak – Mościński.
Arka Gdynia: Steinbors – Zbozień, Sobieraj, Stolc, Wojowski – Yussuff, Mosiejko, Marciniak, Błąd – Lewicki, Siemaszko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
magda-rzeszow 8

magda-rzeszow

Użytkownik
Rzeczywiście bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Stal Mielec - Wisła Płock. Myślę, że zespół z Mazowsza łatwo pokona drużynę z Mielca. Wskazuje na to aktualna forma i kadra tego zespołu. Jeśli chodzi o pozostałe pojedynki to na szczególną uwagę zasługuje spotkanie między Romintą Gołda a Arką Gdynia, które goście wczoraj wygrali 4 - 1. To pokazuje, że drużyny ekstraklasowe bardzo poważnie podchodzą do rozgrywek Pucharu Polski.Dlatego też dzisiejsze zwycięstwo Wisły Płock jest bardzo możliwe.
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
jak dla mnie najciekawiej się zapowiada Raków - Chrobry i Stal Mielec - Wisła Płock.
Co do awansu to podejrzewam ,że przejdzie Arka, Bytovia, Miedź i Zagłębie Sosnowiec ,bo nie mają zbyt mocnych rywali. No i Radomiak też powinien dać radę.
prognoza trafna w 100%
✅✅✅✅✅
 
Do góry Bottom