• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Puchar Polski I runda [25,26 i 27.09.2018, a także 2,3 i 4.10.2018]

Temat na forum 'Puchar Polski' rozpoczęty przez ibis, Sierpień 10, 2018.

Status Tematu:
    Zamknięty.
    Więcej tematów od ibis
    1. ibis ModTeam Członek Załogi

ibis
      Polubienia:
      535
      Reputacje:
      4851
      Dzisiaj w siedzibie PZPN wylosowano pary I rundy Pucharu Polski. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 25, 26 i 27 września, a także 2, 3 i 4 października.

I runda

ŁKS Łódź - Lech Poznań
      Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa
      Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia Białystok
      Unia Hrubieszów - Górnik Zabrze
      Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa
      Ruch Chorzów - Odra Opole
      Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
      Pogoń Siedlce - Stal Mielec
      Polonia Głubczyce - Chrobry Głogów
      GKS Drwinia - Wisła Puławy
      Polonia Środa Wielkopolska - Radomiak Radom
      Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
      GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Piast Gliwice
      MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała
      ROW 1964 Rybnik - Cracovia
      GKS Katowice - Pogoń Szczecin
      KS Paradyż - Puszcza Niepołomice
      KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna
      Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
      Falubaz Zielona Góra - Wigry Suwałki
      Resovia - Warta Poznań
      Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
      Bałtyk Koszalin - Rozwój Katowice
      Huragan Morąg - Zagłębie Lubin
      Legionovia Legionowo - GKS Tychy
      Wisła Sandomierz - Korona Kielce
      Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
      Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
      Śląsk Świętochłowice - Arka Gdynia
      GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
      Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn
      Elana Toruń - Bytovia Bytów

Jak dobrze wiemy i pamiętamy już I runda potrafi przynieść nam sporo niespodzianek. Czekamy zatem na kursy, a ja zapraszam do dyskusji oraz do pierwszych sugestii.

2. PLUSGRESJA Dobrze znany użytkownik

PLUSGRESJA
      Polubienia:
      21
      Reputacje:
      7
      Może nie do końca tematycznie bo mecz pierwszych rund PP na sezon 2019/2020, no ale tylko taką kategorię znalazłem.

Wpadł mi w oko jutrzejszy mecz

18:00 Kartofliska.pl Warszawa - Grom Warszawa który można obstawiać na forbecie.

Chyba większości tutaj znane są kartofliska i VIII liga z YT. Tak więc nasi bohaterowie przeszli pierwszą rundę wygrywając mecz 5:2! Teraz jednak już nie będzie tak łatwo. Ich rywalem będzie drużyna ligi okręgowej. Sam autor strony i filmików zapowiada mecz na "trzydziestke"(ilość bramek którą będzie można zobaczyć w meczu.)

Kurs na over 15,5 bramek wynosi obecnie 1.71 w forbecie. Jak dla mnie gra warta ryzyka. Można się naśmiewać z poziomu kopaczy w okręgówce, ale to i tak dla totalnych amatorów którzy spotykają się na boisku raz na jakiś czas bez większego treningu może być poziom o dwie klasy za wysoki(wiem z doświadczenia).90 minut gry to strasznie długi okres czasu.

3. oddsnet Dobrze znany użytkownik

oddsnet
      Polubienia:
      88
      Reputacje:
      114
      typ elegancki, ale forBet to sponsor aktualnie kanalu kartofliska wiec roznie moze byc
      Wogole jakie limity na tego typu zdarzenia ?

4. Stiflerrr Użytkownik

Stiflerrr
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Witam, orientuje się ktoś czy jest możliwość obstawiania dzisiejszych meczy pucharu polski nizszego szczebla?

5. K0R0NIARZ Dobrze znany użytkownik

K0R0NIARZ
      Polubienia:
      137
      Reputacje:
      458
      Na Iforbet są bodaj 4 mecze

Stiflerrr lubi to.
    6. nakeddenim Użytkownik

nakeddenim
      Polubienia:
      11
      Reputacje:
      45
      1. Gryf Wejcherowo - Stomil Olsztyn

typ: awans: Stomil Olsztyn 1,8 forBet :plus:

2. MKS Kaczkan Huragan Morąg - Zagłębie Lubin :minus: Nawet w sumie nie wiem co powiedzieć

typ: Zagłębie Lubin 1,4 forBet

3. Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa

typ: Legia Warszawa 1,6 forBet :plus:

Co tu dużo pisać, wybrałem 3 spotkania, które uważam za najbardziej value. Kursy na Zagłębie 1,4 i na Legie 1,6 to nieporozumienie, wiadomo - puchary, różnie bywa, rotacja w składach, czasami trafiają się jakieś perełki, ale no nie oszukujmy się - Chojniczanka nie prezentuje się niewiadomo jak w pierwszej lidze, Legia natomiast znowu wraca do łask. Między Zagłębiem a Huraganem jest przepaść 2 lig. Jeśli chodzi o Stomil, tutaj również przepaść ligowa zrobi swoje. Stomil w końcu przełamanie, myślę, że pucharów nie odpuszczą, ale dla bezpieczeństwa gram po prostu ich awans, po bardzo korzystnym kursie. Jeśli ktoś ma natomiast inne spostrzeżenia co do tych meczy, to liczę na jakieś ciekawe opinie. W AKO wychodzi 4,03.

Ostatnia edycja: Wrzesień 26, 2018
      WSC i Kibic Zwierze lubią to.
    7. Kibic Zwierze Dobrze znany użytkownik

Kibic Zwierze
      Polubienia:
      60
      Reputacje:
      107
      Po tej zenadzie jakaś dziś zobaczyłem w Kielcach to wydaje mi się, że spokojnie można próbować Grudziądz z ZS. Wątpię aby goście poważnie traktowali PP w sytuacji gdy czeka ich ciężka walka o utrzymanie i w następnej kolejce ważny mecz z Cracovią.

Nic nie wiem o Olimpii Grudziądz ale wysoka pozycja w 2 lidze, są w formie. 1.98 na awans warte za parę drobnych.

Ostatnia edycja: Wrzesień 24, 2018
    8. Waldi1979 ModTeam Członek Załogi

Waldi1979
      Polubienia:
      801
      Reputacje:
      3796
    9. tyler_durden Nowy użytkownik

tyler_durden
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      48
      ŁKS Lódź - Lech P typ 10 kurs: 2.26
      bukmacher: fortuna

Ch.Chojnice - Legia W typ awans Legii, kurs: 1.28
      bukmacher: fortuna

Powody pierwszego typu są jasne. Lech jest w kryzysie. Słaba forma fizyczna, brak ruchu, słaba skuteczność. ŁKS gra na swoim stadionie, nastawi się na kontrataki, co w tej sytuacji może być zabójczą bronią na będącego w słabej dyspozycji Kolejarza.

Nowa miotła podziała w Legii i wreszcie gra na miarę mistrza Polski i zdobywcy PP. W Chojnicach ma wystąpić wielu zawodników do tej pory rezerwowych, więc obstawiłem bezpieczny typ na awans.

WSC i nakeddenim lubią to.
    10. wielki_gracz Moderator

wielki_gracz
      Polubienia:
      545
      Reputacje:
      4958
      Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
      Godzina: 19:20
      Spotkanie: Ruch Chorzów - Odra Opole
      Typ: 2
      Kurs: 2,39
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      Zespołowi z Chorzowa dobrze się grało w ostatnich latach z Odrą, bo ogrywali ją zarówno w sparingach jak i dwukrotnie w meczach 1 ligi. Teraz jednak oba zespoły znajdują się w całkowicie odmiennych sytuacjach. Ruch wiadomo bardzo młody i niedoświadczony zespół i myślę, że pora na rewanż i zwycięstwo Odry w meczu z Ruchem. Kadrowo Odra ma dużo bardziej doświadczony zespół i właśnie myślę, że w tym pucharowym spotkaniu tego doświadczenia zabraknie Niebieskim. Zespół ten się fajnie zgrywa ze sobą i z pewnością to zaprocentuje na przyszłość o ile zawodnicy Ci pozostaną w Chorzowie a nie zostaną rozsprzedani. Jednak w defensywie drużyna ta popełnia jeszcze mnóstwo prostych i nieoczekiwanych błędów. Gra defensywna to według mnie największa bolączka Ruchu i myślę, że dzisiaj też nie obędzie się bez błędów. Co tu dużo pisać spotyka się tutaj średniak 2 ligi ze średniakiem 1 ligi i myślę, że górą w tym spotkaniu będzie zespół występujący w wyższej klasie rozgrywkowej. Zespołowi z Chorzowa gra w tym pucharze nie jest do niczego potrzebna i jak odpadną już na tym etapie rozgrywek to może to im wyjść tylko na lepsze aby w pełni koncentrować się na lidze. Ten kurs na Odrę to dla mnie duża promocja, bo raczej liczyłem, że będzie w granicach 1,90.

:plus: 1-5

Ostatnia edycja: Wrzesień 25, 2018
    11. MG_08 Aktywny użytkownik

MG_08
      Polubienia:
      85
      Reputacje:
      198
      ŁKS Łódź - Lech Poznań

Krótko bo mecz o 15. Pojawiły się składy.
      Łodzianie wychodzą na pół rezerwowo, natomiast silny skład Lecha z Tralka, Amaralem i Tiba na czele.
      Nie powinno się nic złego Lechowi przytrafić dzisiaj.

Lech @1,50
      Lech -1 @2,22

Kibic Zwierze i kfjatek lubią to.
    12. Crystiano07 Dobrze znany użytkownik

Crystiano07
      Polubienia:
      58
      Reputacje:
      585
      Dyscyplina: Piłka nożna
      Spotkanie: Chojniczanka - Legia
      Typ: 2
      Kurs: 1.7
      Godz: 17:30
      Bukmacher: Totolotek

Puchary lubią niespodzianki, ale jeśli miałbym jakąś dziś typować to najszybciej chyba ŁKS z Lechem, jednak to głównie efekt kryzysu ekipy z Poznania. W Chojniach Legia zmierzy się z miejscowym zespołem z Pierwszej Ligi. Legioniści złapali rytm i wreszcie grają na miarę swego potencjału, bo ten lubiąc Legię czy nie lubiąc jest w Polsce po prostu największy. Bardzo pozytywnie zaskakuje kurs z Totolotka, bo te 1.70 jest dość przyjemne, odpowiednio w fortunie to 1.57, wiec jest to już jakaś różnica. Legia pewnie zastosuje jakąś rotację, ale z Chojniczanką i tak powinna sobie poradzić. W sezonie 15/16 oba zespoły grały ze sobą w krajowym pucharze i tam Legia pewnie wygrała oba spotkania.

Kibic Zwierze lubi to.
    13. MarcinPP Nowy użytkownik

MarcinPP
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      0
      --- Odpowiedź dołączona, Wrzesień 25, 2018, Czas odpowiedzi: Wrzesień 25, 2018 ---
      dodam jeszcze, że już w piątek Wisłe czeka trudny mecz z Lechia Gdansk

14. tyler_durden Nowy użytkownik

tyler_durden
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      48
      Tym razem postawiłem na AKO 5.38 składające się z 4 zdarzeń w fortunie.

Reasumując:

Jastrzębie - Piast G. typ 2 1.70

Po dłuższym namyśle, bardzo ryzykowany jest typ na wygranie meczu przez Piasta Gliwice, ponieważ GKS Jastrzębie jest w dobrej formie (5 ostatnich spotkań to 3 zwycięstwa, remis i porażka - 2 wygrane na swoim stadionie). Postawiłem choć gdybym mógł zmodyfikować kupon, ten mecz obstawiłbym jako awans 2 albo jako 02

Drwina - Wisła Puławy typ 2 1.50
      Drwina - 7 miejsce w 4 Lidze Małopolskiej kontra Wisła Puławy grająca w III Lidze - Grupa IV, zajmująca 4 miejsce. Mecz wyrównany tylko na pierwszy rzut oka. Obstawiam zwycięstwo Wisły mającej na koncie dwa mecze bez zwycięstwa, ale z zespołami będącymi w absolutnej czołówce ligi

H.Morąg - Zag.Lubin typ 2 1.36

Bez zbędnego komentarza. Zespół z Ekstraklasy, nawet rezerwowym składem powinien takie spotkanie spokojnie wygrać

Środa Wlkp - R.Radom typ 2 1.55

Grająca w III Lidze i plasująca się w środku tabeli Środa kontra będący w bardzo dobrej formie, brak porażki od 5 spotkań, Radomiak

nakeddenim i seba23 lubią to.
    15. adi26 Użytkownik

adi26
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      20
      Witam ja polecam mecz z Puchar Polski 26.09.2018 16:00
      Falubaz Zielona Gora - Wigry Suwałki
      kurs w totomix 1 4,60 x 3,65 2 1,70:plus:
      jak dla mnie buki z tym kursem dadzą zarobić 4liga kontra 1 liga nie ma nawet oczym mówić no jedynie że Wigry mieli kilka meczy z krótkimi przerwami h2h 1 mecz 19.07.14 też w Pucharze Polski wygrany przez Wigry 3:0 na wyjeździe. Odrazu przypomnę wczorajszy mecz w Pucharze Polski Polonia Głubczyce 0 - 8 Chrobry Głogów 4liga kontra 1liga myślę że granie na Win Wigry po kursie 1.70:plus: w totomix jest dobrym value
      dla odważnych polecam
      Wigry -1,5 w totomix kurs 2,70:minus:
      Wigry -2,5 w totomix kurs 5,00:minus:
      he pogromu nie było ale skromne 1:0 dla Wigry:plus::plus::plus: po ładnym kursie :]
      Pozdrawiam

Muminiasty i nakeddenim lubią to.
    16. Muminiasty Znawca - Kolarstwo

Muminiasty
      Polubienia:
      105
      Reputacje:
      960
      może i tak ale warto pod uwagę wziąć to ile Wigry podróżują,

to wszystko zostaje w nogach i głowach piłkarzy, więc ja jakiegoś pogromu bym się nie spodziewał, chyba, że pojechali rezerwami, no ale to też niekoniecznie dobrze wróży graniu handi

Edit: typu nie neguję/negowałem, tylko chciałem zwrócić uwagę na dość istotny fakt, wysokich wygranych ;)

adi26 lubi to.
    17. adi26 Użytkownik

adi26
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      20
      Muminiasty masz racje czytałem o tym ale 3 klasy różnicy zrobi swoje a taki wysoki kurs 1.70 :plus::plus::plus: to własnie myśle jedynie dla tego co napisałeś dużo w podróży ! Ale sam mecz warty zagrania Pozdrawiam

18. Plokin Użytkownik

Plokin
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      4
      Wiele niewiadomych odnośnie Suwałek, a tutaj Zagłębie na spokojnie przegrywa. Jak tu być mądrym? Historia lubi zataczać koło: "Przegrywają także z amatorami - relacja meczu Piast Kobylin - KGHM Zagłębie Lubin". Z Piastem przegrali 3:1, a z Huraganem będzie 3:2. Ze słabszymi drużynami wychodzi ich mentalne spierdolenie.

19. tedddy2060 Aktywny użytkownik

tedddy2060
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      31
      Ale im to nie przeszkodziło i wygrali 1-0!!!

20. Typer36 Dobrze znany użytkownik

Typer36
      Polubienia:
      79
      Reputacje:
      437
      Niezłe wyniki. Rozumiem wpadka z ekipą z zaplecza ale jak gdzieś mamy różnicę trzech lig i jeszcze pada wynik 3:2 co nie wskazuje na odpuszczenie to o czym to świadczy? Chu z piłkarzami ale trener przed zarządem to powinien paść na twarz. Bo nie sądzę że to decyzja z góry.

Za granicami w cywilizowanej piłkarsko Europie też kilka podobnych wyników

nakeddenim lubi to.
    Status Tematu:
    Zamknięty.

Poleć forum