>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zapraszam do podawania typów z Pucharu Polski...
Już dziś rozpoczynają się ćwierćfinały i bardzo ciekawie zapowiadające się starcie pomiędzy
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - PGE SKRA Bełchatów
również ciekawe spotkanie pomiędzy
Czarni Radom - Virtu Warta Zawiercie
no i 2 pojedynki z wyraźnymi faworytami
BTTS Bielsko Biała - Jastrzębski Węgiel
Stal Nysa - ONICO Warszawa
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Kędzierzyn - Zawiercie 4.95 fortuna ⛔

Mamy już pierwsze kursy na półfinały i bardzo dużą rozbieżność. Na fortunie 1.10 do 4.95, a na etoto 1.40 do 2.95, na razie nie ma kursów na handi więc biorę co dają. Zdecydowanie bliższe prawdy kursy są w etoto. Podstawowym argumentem jest brak Sama Deroo w turnieju finałowym ze względu na kontuzję łydki. To olbrzymia strata dla Kędzierzynian, bo Belg jest obecnie w życiowej formie i to zdecydowany lider Zaksy. Wczoraj Deroo opuścił boisko przy dużym prowadzeniu Zaksy w drugim secie i od tego momentu gra się wyrównała. 3:0 nad Skrą na papierze robi wrażenie, ale kto oglądał widział jak duże problemy są w Bełchatowie. Skra ten mecz zagrała bez atakującego. Kontuzja Wlazłego, Teppan grał na 15%, został zmieniony przez... Szalpuka ten nieprzyzwyczajony do nowej pozycji robił błędy ustawienia. Kolejny manewr to Kochanowski na ataku który dostał piłkę na seta, ale został zablokowany. Zawiercie potwierdziło wczoraj swoją dobrą formę i pewnie wygrali w Radomiu 3:1. Meczu nie oglądałem, bo nie było transmisji, ale po statystykach widać, że Lebedew trzyma się swojej szóstki z Ferreirą. Zagrywka dobrze funkcjonuje i skuteczność w ataku też jest niezła. W grudniu w Kędzierzynie Zaksa wygrała z Wartą 3:1, z tego co pamiętam Zawiercie miało piłkę w górze na tiebreak. Teraz teren neutralny i brak Belga sprawią, że to powinien być wyrównany mecz. Polecam każdy bet w stronę Zawiercia.
 
K 163

koticzek

Użytkownik
Jastrzębski - Onico 2,60 etoto✅
W innych bukach 2,15. Mecz na styku. Forma JW ostatnio wzrasta. Odeszedł trener co spawiło, że atmosfera się poprawiła. Onico ostanio nie zachwyca. Porażka z Zawierciem, ciężki mecz z pierwszoligowcem z Nysy. Po kontuzji wraca Kwolek jednak wiadomo, że po przerwie nie jest łatwo odzyskać wysoką formę. Uważam, że mecz bardzo wyrównany jednak po takim kursie warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Kędzierzyn - Zawiercie 4.95 fortuna

Mamy już pierwsze kursy na półfinały i bardzo dużą rozbieżność. Na fortunie 1.10 do 4.95, a na etoto 1.40 do 2.95, na razie nie ma kursów na handi więc biorę co dają. Zdecydowanie bliższe prawdy kursy są w etoto. Podstawowym argumentem jest brak Sama Deroo w turnieju finałowym ze względu na kontuzję łydki. To olbrzymia strata dla Kędzierzynian, bo Belg jest obecnie w życiowej formie i to zdecydowany lider Zaksy. Wczoraj Deroo opuścił boisko przy dużym prowadzeniu Zaksy w drugim secie i od tego momentu gra się wyrównała. 3:0 nad Skrą na papierze robi wrażenie, ale kto oglądał widział jak duże problemy są w Bełchatowie. Skra ten mecz zagrała bez atakującego. Kontuzja Wlazłego, Teppan grał na 15%, został zmieniony przez... Szalpuka ten nieprzyzwyczajony do nowej pozycji robił błędy ustawienia. Kolejny manewr to Kochanowski na ataku który dostał piłkę na seta, ale został zablokowany. Zawiercie potwierdziło wczoraj swoją dobrą formę i pewnie wygrali w Radomiu 3:1. Meczu nie oglądałem, bo nie było transmisji, ale po statystykach widać, że Lebedew trzyma się swojej szóstki z Ferreirą. Zagrywka dobrze funkcjonuje i skuteczność w ataku też jest niezła. W grudniu w Kędzierzynie Zaksa wygrała z Wartą 3:1, z tego co pamiętam Zawiercie miało piłkę w górze na tiebreak. Teraz teren neutralny i brak Belga sprawią, że to powinien być wyrównany mecz. Polecam każdy bet w stronę Zawiercia.
A ja odradzam kazdy bet w stronę Zawiercia i osobiscie sporo pieniadzy poszlo na zakse w etoto 1.40✅. Myślę ze spokojnie zaksa wygra z handi - 1.5 ✅Deroo byc moze zagra, nie jest to wykluczone, ale nawet bez niego kazdy zawodnik z zaksy jest lepszy od zawodników zawiercia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
A ja odradzam kazdy bet w stronę Zawiercia i osobiscie sporo pieniadzy poszlo na zakse w etoto 1.40. Myślę ze spokojnie zaksa wygra z handi - 1.5. Deroo byc moze zagra, nie jest to wykluczone, ale nawet bez niego kazdy zawodnik z zaksy jest lepszy od zawodników zawiercia.
Rok temu sytuacja była analogiczna, Zaksa dominowała w lidze (zaczęli sezon 18:0), kontuzja Belga i ani Pucharu Polski ani Mistrzostwa. Klub na swoim profilu facebook poinformował o jego absencji, więc nie zagra na pewno. Szymura oczywiście to nie byle jaki grajek i swoje zrobi, ale też na pewno większość zagrywek będzie w jego kierunku i tu może nie mieć łatwo. Przy dobrej dyspozycji Zawiercia, o której wspominałem osobiście poszedłem grubo w over 3,5 seta po kursie 2.00✅✅ w totolotka - dziś bez podatku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kruchyczesiek 94

kruchyczesiek

Użytkownik
Też szedłbym w stronę Zawiercia, ostatni mecz wygrali z Radomiem głównie zagrywką i jeśli utrzymają tak dobrą dyspozycję na zagrywce to mogą pokusić się o zwycięstwo. Zaksa to drużyna która bazuje całą swoją grę na dobrym przyjęciu, teraz by absencji Deroo, Śliwka i Szymura mogą mieć spore problemy na wysokich piłkach, zostaje wtedy tylko granie do Kaczmarka, który moim zdaniem dosyć faluje w tym sezonie.
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Ja osobiście idę w over punktowy. Linia na fortunie w tej chwili to 175+, a to tak naprawdę są 4 w miarę wyrównane sety. Ja widzę w tym meczu sporo zaciętości i walki i ogólnie długi wyrównany mecz. Zawiercie jak się wstrzeli z zagrywką to będzie nieprawdopodobnie groźne, a ZAKSA bez swojego lidera z Belgii może mieć momentami naprawdę dużo problemów. Kuszące jest pogranie wygranej Warty, jednak mój typ na over punktowy wydaje się dużo pewniejszy.
Typ: over 175 pkt
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Cieszą mnie opinie że idziecie w strone zawiercia bo wtedy można śmiało pobierać Zaksę. Podejrzewam 3:0 lub 3:1 to samo było bedzin ze skra taka skra osłabiona i wiemy jak sie skonczyło meczem sparingowym dla skry
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Cieszą mnie opinie że idziecie w strone zawiercia bo wtedy można śmiało pobierać Zaksę. Podejrzewam 3:0 lub 3:1 to samo było bedzin ze skra taka skra osłabiona i wiemy jak sie skonczyło meczem sparingowym dla skry
No chyba nie to samo. Będzin 1 zwycięstwo - 14 porażek, ja to porównywać do Zawiercia, który oprócz wybitnie lepszego bilansu ma teraz Walińskiego w gazie i Boćka, który ostatnio przeważnie odpalał, podobnie Ferreirę. Drużyna jest w dobrej formie i jest w stanie wykorzystać nieobecność najlepszego gracza przeciwników. Choć Zaksa to ekipa jakiej drugiej w Polsce nie ma, środkowi, lidero itd dalej wygląda mega i zespół się nie posypie, ale taki rozstrzał kursów na to spotkanie? Sparingu według mnie nie będzie i Zawiercie powalczy.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
No chyba nie to samo. Będzin 1 zwycięstwo - 14 porażek, ja to porównywać do Zawiercia, który oprócz wybitnie lepszego bilansu ma teraz Walińskiego w gazie i Boćka, który ostatnio przeważnie odpalał, podobnie Ferreirę. Drużyna jest w dobrej formie i jest w stanie wykorzystać nieobecność najlepszego gracza przeciwników. Choć Zaksa to ekipa jakiej drugiej w Polsce nie ma, środkowi, lidero itd dalej wygląda mega i zespół się nie posypie, ale taki rozstrzał kursów na to spotkanie? Sparingu według mnie nie będzie i Zawiercie powalczy.
ja nie porównuje bedzina broń Boże do jakiejkolwiek druzyny ale widząc tu analizy jak piszecie jak to ktos jest słaby w danym momencie albo jak osłabiony to zazwyczaj mecz konczy sie gładkim 3:0 lub 3:1. Duzo ludzi pisało ze bedzin powalczy bo nawet kędzierzynowi urwali seta i każdej czołowiej druzynie i co przyjezdza osłabiona i bez formy skra i nie daje szans bedzinowi nawet na rowna walke a co dopiero ugranie seta.. Takze w dzisiejszym meczu pisaliscie ze warta zawiercie powalczy a okaze sie kolejne szybkie 3:0 lub 3:1 i do domu.
i jeszcze apropo ja się na siatkowce wybitnie nie znam. Znam naziwska itd ale mnie kompletnie nie interesuje chyba ze reprezentacyjna siata owszem. Ja tylko stwierdzam fakty i tyle w temacie.
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Ja osobiście idę w over punktowy. Linia na fortunie w tej chwili to 175+, a to tak naprawdę są 4 w miarę wyrównane sety. Ja widzę w tym meczu sporo zaciętości i walki i ogólnie długi wyrównany mecz. Zawiercie jak się wstrzeli z zagrywką to będzie nieprawdopodobnie groźne, a ZAKSA bez swojego lidera z Belgii może mieć momentami naprawdę dużo problemów. Kuszące jest pogranie wygranej Warty, jednak mój typ na over punktowy wydaje się dużo pewniejszy.
Typ: over 175 pkt
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
✅✅✅
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
A ja odradzam kazdy bet w stronę Zawiercia i osobiscie sporo pieniadzy poszlo na zakse w etoto 1.40✅. Myślę ze spokojnie zaksa wygra z handi - 1.5 ✅Deroo byc moze zagra, nie jest to wykluczone, ale nawet bez niego kazdy zawodnik z zaksy jest lepszy od zawodników zawiercia.
✅
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Kędzierzyn - Jastrzębie D. Konarski minimum 15 pkt + suma w meczu powyżej 180.5 pkt 3.10 forbet Konarski 20 punktów, ale w sumie 177 ⛔

Nie zanosi się na to żeby ten mecz skończył się w trzech setach. Wczorajsze zwycięstwo Jastrzębian było przekonujące i trudno sobie wyobrazić, żeby dziś coś się mogło popsuć. Zaksa mimo braku lidera, finału do zera nie przegra. Więc w tym typie widzę spore value. Linia punktowa wystawiona na ten mecz to 181,5. Linia wystawiona na Konarskiego 17,5. Dawid wczoraj zagrał dobry mecz, zdobył 16 punktów, a w meczu rozegranych było tylko 134 punkty. Nie zagrał jakoś mega skutecznie 50% w ataku (12/24) i dorzucił 4 bloki. Konarski od lat poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Myślę, że to najlepsza opcja na dziś, z bardzo ciekawym kursem.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Jastrzębski zagrał wczoraj mega mecz , staram się zawsze oglądać ich mecze bo jestem ich fanem ponad 10 lat , lecz aż taka różnica w kursach jest trochę dziwna , jak dla mnie wyrównany mecz dziś będzie i jeżeli JW zagra jak wczoraj to nie stoi na straconej pozycji 2,92 fortuna ????
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
Co prawda nie oglądałem spotkania Zaksy z Zawierciem, ale udało mi się obejrzeć wieczorny półfinał i mam nieco inne zdanie niż poprzednicy. Ja &quot;mega&quot; meczu w wykonaniu Jastrzębia nie widziałem, mecz bez historii, ONICO zagrało słabe spotkanie, sam Kurek meczu nie wygra, poza tym widać u niego w końcu zadyszkę po świetnym okresie od MŚ. Zaksa bez Deroo, ale to zespół o klasę lepszy od Jastrzębia, przede wszystkim przyjęcie i blok powinno być po stronie Zaksy, swoje dołoży solidny Kaczmarek. Wobec tego nie widzę więcej niż jednego seta dla Jastrzębskiego.
Móje typy:
Zaksa -1,5 seta @ 1,81 18bet ✅✅✅
Zaksa -8,5 pkt @ 1,82 Fortuna ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 184

proosty

Użytkownik
a ja mam nieco inne zdanie niż Ty, ale co będzie to zobaczymy a do rzeczy:
według mnie te kursy to nieporozumienie.. oglądałem oba wczorajsze mecze i o ile Zaksa zagrała dobry mecz na swoim poziomie to Jastrzębie zrobiło na mnie duże wrażenie przede wszystkim forma Konarskiego i Fromma, bo Lyneel zawsze na jakimś poziomie gra. Odnośnie Zaksy to mogę napisać tylko to, że grają tak jak grać powinni, wczoraj zrobili to co mieli zrobić w 3 secie zagrywka siedziała Warcie i nie wiedzieli co się zbytnio dzieje, liczę, że From i Konarski ich dzisiaj trochę pomęczą. Co do składów to nawet tu nie widzę różnicy takiej, żeby wystawiać tak odmienne kursy, wedł€g mnie o ile wczoraj nie odczuli braku lidera to dzisiaj odczują to bardzo mocno. Nie uważam Konarskiego za gorszego grajka niż Kaczmarek a nawet powiedziałbym odwrotnie, że cenię go wyżej. Śliwka i Szymura a Lyneel i Fromm? no tutaj też każdy ma swoje zdanie ale nie widzę przewagi na korzyść polaków.. nie wiem kursy wynikają z tego, że Zaksa ma lepszego Libero ? bo jeżeli chodzi o przyjęcie to Kampa bardzo nie odstaje od francuza .. Ja szedłbym w to nawet gdyby kurs na Jastrzębie wynosił 2 a przy kursie 3 tym bardziej w to wchodzę, Jastrzębie pod wodzą nowego trenera gra lepiej a mają kim grać, trafili z formą i myślę, że dzisiaj Zaksa przegra. Pozdrawiam cieplutko !
Zaksa-Jastrzębski węgiel
Jastrzębski węgiel 2.95 FORTUNA
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
a ja mam nieco inne zdanie niż Ty, ale co będzie to zobaczymy a do rzeczy:
według mnie te kursy to nieporozumienie.. oglądałem oba wczorajsze mecze i o ile Zaksa zagrała dobry mecz na swoim poziomie to Jastrzębie zrobiło na mnie duże wrażenie przede wszystkim forma Konarskiego i Fromma, bo Lyneel zawsze na jakimś poziomie gra. Odnośnie Zaksy to mogę napisać tylko to, że grają tak jak grać powinni, wczoraj zrobili to co mieli zrobić w 3 secie zagrywka siedziała Warcie i nie wiedzieli co się zbytnio dzieje, liczę, że From i Konarski ich dzisiaj trochę pomęczą. Co do składów to nawet tu nie widzę różnicy takiej, żeby wystawiać tak odmienne kursy, wedł€g mnie o ile wczoraj nie odczuli braku lidera to dzisiaj odczują to bardzo mocno. Nie uważam Konarskiego za gorszego grajka niż Kaczmarek a nawet powiedziałbym odwrotnie, że cenię go wyżej. Śliwka i Szymura a Lyneel i Fromm? no tutaj też każdy ma swoje zdanie ale nie widzę przewagi na korzyść polaków.. nie wiem kursy wynikają z tego, że Zaksa ma lepszego Libero ? bo jeżeli chodzi o przyjęcie to Kampa bardzo nie odstaje od francuza .. Ja szedłbym w to nawet gdyby kurs na Jastrzębie wynosił 2 a przy kursie 3 tym bardziej w to wchodzę, Jastrzębie pod wodzą nowego trenera gra lepiej a mają kim grać, trafili z formą i myślę, że dzisiaj Zaksa przegra. Pozdrawiam cieplutko !
Zaksa-Jastrzębski węgiel
Jastrzębski węgiel 2.95 FORTUNA
A jaki ma być kurs na Zaksę która leje w tej lidze każdego jak chce ? Na 14 meczy stracili jeden punkt, skoro Jastrzębski jest według Twojego porównania składów tak samo dobry o ile nie lepszy od Zaksy to czemu tracą do nich 10 punktów w tabeli ? O H2H to nawet nie ma co wspominać bo Jastrzębski ostatnio pokonał Zaksę ponad 4 lata temu od tamtego czasu przegrywając 14 kolejnych meczy lefwoledwo w dwóch wygrywając 2 sety. I nie rozumiem zdania że jak Warcie zagrywka siedziała to nie wiedzieli co się dzieje, każdemu zespołowi jak zagrywka siedzi to rywal nie wie co się dzieje. Tak samo jednym jak i drugim może ona siedzieć.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Co Ty porównujesz zawarcie które wczoraj nic nie zagrało. Ja nigdy nie wierzyłem w jsw a z tego względu ze konar nie umie pociągnąć gry. Aczkolwiek jestem pod wrażeniem wczorajszej gry konara, jeżeli konar przytrzyma atak i przyjęcie jsw to myśle ze za dużo nie będą mieli do powiedzenia zaksa.. Kaczmarek faluje mocno faluje, szymura niepewny a śliwka przyjęcie w punkt ale jak to ze śliwka to ciężko z atakiem. A jsw grają o niebo lepiej w obronie niż Zawiercie ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom