• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Puchary Europejskie - Kwalifikacje

Temat na forum 'Siatkówka' rozpoczęty przez zibi16, Październik 9, 2018.

Więcej tematów od zibi16
    1. zibi16 Moderator

zibi16
      Polubienia:
      697
      Reputacje:
      4398
      Tutaj zapraszam do podawania typów, analiz na kwalifikacje do Ligi mistrzów oraz innych Pucharów

2. wielki_gracz Moderator

wielki_gracz
      Polubienia:
      530
      Reputacje:
      4918
      Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów, kwalifikacje
      Godzina: 19:00
      Spotkanie: Abiant Lycurgus - Posojilnica Aich Dob
      Typ: 1
      Kurs: 1,63
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      Spotkanie zespołu z Holandi Abiant Lycurgus z zespołem austriackim Posojilnica. W tym pierwszym spotkaniu faworytem są gospodarze i ja też idę w ich stronę. Holandia siatkarsko jest wyżej notowana od Austrii, dobrze się ten kraj zaprezentował podczas ostatnio zakończonych mistrzostw świata i myślę, że zespół Abiant we własnej hali upora się z tym rywalem. Według gospodarzy mają lepszego środkowego od swego rywala, ciężko i intensywnie trenowali i chcą powalczyć o udział w Lidze Mistrzów. Zespół Posojilnicy to doświadczona drużyna ale nieco przemeblowana w stosunku do tamtego sezonu i potrzebuje nieco czasu jeszcze na lepsze zgranie się ze sobą. Ja tutaj ide w stronę holenderskiego zespołu. Więcej możecie przeczytać na oficjalnych stronach obu zespołów, linki poniżej:
      https://www.lycurgus.nl/nieuws/is-drie-keer-scheepsrecht-voor-abiant-lycurgus-in-champions-league/
      http://www.aich-dob.at/

:minus: 1-3 (24-26 , 22-25 , 25-23 , 18-25)

Ostatnia edycja: Październik 11, 2018
    3. @Panathinaikos Nowy użytkownik

@Panathinaikos
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      35
      Abiant Lycurgus - Posojlinica Aich Dob @Powyzej 3,5 seta @1,42

Jak dla mnie najlepszy typ na te spotkanie! Faworytem są gospodarze, ale ekipa Posojlinicy to nie byle jakie ogóry żeby ogrywać ich 3:0. Z drugiej strony Holendrzy to tez nie są ogórki żeby wygrywać z nimi na własnym terenie 0:3. Wiec wychodzi na to, ze będzie to wyrównany mecz z minimum czterema serami! I tak tez zagram!

Ostatnia edycja: Październik 11, 2018

Poleć forum