• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Puchary Europejskie - Kwalifikacje

Temat na forum 'Siatkówka' rozpoczęty przez zibi16, Październik 9, 2018.

Więcej tematów od zibi16
    1. zibi16 Moderator

zibi16
      Polubienia:
      792
      Reputacje:
      4631
      Tutaj zapraszam do podawania typów, analiz na kwalifikacje do Ligi mistrzów oraz innych Pucharów

2. wielki_gracz Moderator

wielki_gracz
      Polubienia:
      551
      Reputacje:
      4962
      Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów, kwalifikacje
      Godzina: 19:00
      Spotkanie: Abiant Lycurgus - Posojilnica Aich Dob
      Typ: 1
      Kurs: 1,63
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      Spotkanie zespołu z Holandi Abiant Lycurgus z zespołem austriackim Posojilnica. W tym pierwszym spotkaniu faworytem są gospodarze i ja też idę w ich stronę. Holandia siatkarsko jest wyżej notowana od Austrii, dobrze się ten kraj zaprezentował podczas ostatnio zakończonych mistrzostw świata i myślę, że zespół Abiant we własnej hali upora się z tym rywalem. Według gospodarzy mają lepszego środkowego od swego rywala, ciężko i intensywnie trenowali i chcą powalczyć o udział w Lidze Mistrzów. Zespół Posojilnicy to doświadczona drużyna ale nieco przemeblowana w stosunku do tamtego sezonu i potrzebuje nieco czasu jeszcze na lepsze zgranie się ze sobą. Ja tutaj ide w stronę holenderskiego zespołu. Więcej możecie przeczytać na oficjalnych stronach obu zespołów, linki poniżej:
      https://www.lycurgus.nl/nieuws/is-drie-keer-scheepsrecht-voor-abiant-lycurgus-in-champions-league/
      http://www.aich-dob.at/

:minus: 1-3 (24-26 , 22-25 , 25-23 , 18-25)

Ostatnia edycja: Październik 11, 2018
    3. @Panathinaikos Użytkownik

@Panathinaikos
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      35
      Abiant Lycurgus - Posojlinica Aich Dob @Powyzej 3,5 seta @1,42

Jak dla mnie najlepszy typ na te spotkanie! Faworytem są gospodarze, ale ekipa Posojlinicy to nie byle jakie ogóry żeby ogrywać ich 3:0. Z drugiej strony Holendrzy to tez nie są ogórki żeby wygrywać z nimi na własnym terenie 0:3. Wiec wychodzi na to, ze będzie to wyrównany mecz z minimum czterema serami! I tak tez zagram!

Ostatnia edycja: Październik 11, 2018
    4. tyksiol Dobrze znany użytkownik

tyksiol
      Polubienia:
      117
      Reputacje:
      224
      Istanbul win @1.5 powalczyli na wyjezdzie , dzis u siebie swoja hala , Paok max seta ugra :>

5. beat the bookie Nowy użytkownik

beat the bookie
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Mecz: Budowlani Lodz - Mulhouse
      Typy: 2, 2(+1,5seta)
      Kurs: 4.05, 2,30
      Bukamacher: efortuna, Totolotek
      Analiza:
      Nie ma co się oszukiwać początek sezonu obie drużyny w gazie. Francuska liga to wiadomo nie jest jakaś wybitna półka, niemniej jednak skład z zeszłego sezonu w większości zatrzymany w porównaniu do drużyny z Łodzi, która dosyć znacznie go zmieniła. Kursy na Budowlane strasznie niskie. Rozumiemy, że jest Jovana Brakočević, ograny Chemik Police czy drużyna z Węgier ale o ile Julka Twardowska jest spoko opcją w przyjęciu i ataku to już Agata Babicz i 171cm? Nie wiem nie widzę tego.
      Spodziewamy się wyrównanego meczu, a przy takich kursach logicznym jest pójście w stronę underdoga.

6. ziomus7355 Aktywny użytkownik

ziomus7355
      Polubienia:
      7
      Reputacje:
      126
      Czy ktoś wie skąd biorą się takie spadki kursów w meczu Alba - Stuttgart, liga mistrzów kobiet kwalifikacje. Alba to zeszłoroczny finalista. Rano było 1.90 do 1.90 aktualnie jest 1.65 na Stuttgart.

7. K0R0NIARZ Dobrze znany użytkownik

K0R0NIARZ
      Polubienia:
      143
      Reputacje:
      480
      Rok temu Mulhouse dwa razy przegrał z Rzeszowem 1:3 gdzie poza wygranymi setami za wiele nie powalczyły, a Budowlane to chyba trochę wyższy poziom niż Rzeszów

8. zibi16 Moderator

OP
      OP
      zibi16
      Polubienia:
      792
      Reputacje:
      4631
      Alba osłabiła się to na pewno lecz czy to jest jedyny powód? Tego Ci nie powiem.

9. Undertaker_TSW Dobrze znany użytkownik

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      291
      Reputacje:
      1708
      Nigdy nie graj jak masz pewność, że wiesz mniej od buka. Obydwa mecze dzisiaj śmierdzą i mogą się skonczyc 3-0 dla gospodyń i 3-2 dla gosci

Ostatnia edycja: Listopad 7, 2018
    10. Vidal Forum VIP

Vidal
      Polubienia:
      117
      Reputacje:
      7720
      Jutro mecz na który zacierałem ręce od kilku dni. Kwalifikacje LM. W dobrej formie niemiecki reprezentant UV Frankfurt podejmie u siebie PAOK. Pierwszy mecz według kursów to PAOK był faworytem, a przegrali 3-0. Akurat grałem na czysto Niemców, ale nie o tym teraz. Były już dwie rundy kwalifikacyjne i za każym razem byliśmy świadkami takiej samej sytuacji... UV wygrywali mecz 3-0, a w drugim po wygranych dwóch setach i 2-0, puszczają rezrwowych i przegeywają te mecze. A rywale byli co najmniej parę poziomów niż Grecy. Posojilnica czy Soligorsk...

Dlatego myślę, że warto się pokusić o typy:

Drużyna wygrywająca 2-0 przegra [email protected]
      1 set UV mecz PAOK @ 7
      DW 2:[email protected]
      1xbet

11. Undertaker_TSW Dobrze znany użytkownik

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      291
      Reputacje:
      1708
      Fajny typ tyle, że tte ekipy jednak to była właśnie ta półka niżej oraz trochę mniejsze ego i moim zdaniem tutaj podejście greckiej ekipy będzie raczej odwrotne i nawet jakby Frankfurt wygrywał 2 zero to się zabiorą do domu szybko i przegrają nawet z rezerwowymi. Tamte drużyny grały do końca podstawa bo dla nich wtedy to był sukces. Skąd pewność, że Paok nawet po 2-0 też nie wystawi rezerw?

Wynik po 2 setach [email protected],05 superbet

Na papierze to są wyrównane ekipy nawet że wskazaniem na Grecka ale wiadomo jakie bywa u nich podejście do tego sportu.

Ostatnia edycja: Listopad 13, 2018
      ar0nek lubi to.
    12. Sebak85 Dobrze znany użytkownik

Sebak85
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      122
      Warto zagrać panowie, że chociaż jednego seta wygra PAOK?

13. tyksiol Dobrze znany użytkownik

tyksiol
      Polubienia:
      117
      Reputacje:
      224
      moim zdaniem tak :) ja mam ze wygrają mecz :D

jozzy22 lubi to.
    14. Loki 3 Dobrze znany użytkownik

Loki 3
      Polubienia:
      60
      Reputacje:
      2567
      PAOK jak już wyżej pisano to inna półka niż Soligorsk czy Posojilnica. Trochę nie wierzę w 2-0 po dwóch setach. Grecy również jechali do Stambułu na pożarcie w poprzedniej rundzie, a jednak ograli Turków. Mecz w domu z Niemcami im po prostu nie wyszedł. Dla mnie Kurs 2,7 na PAOK to czyste value. Biorę.

tyksiol lubi to.
    15. Merckx1989 Użytkownik

Merckx1989
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      14
      Koledzy, poproszę o radę.
      Co myślicie o dzisiejszym meczu Novator-Forde?
      Spadki na Ukraińców są już poniżej 1.3 ale po porażce 3-0 teraz muszą wygrać do 0...
      Myślicie że warto za 2,66 w fortunie???
      Czy może wygrana 1 set za 1,45...
      Powiem szczerze że sugeruje się tylko kursami, suchym wynikiem 1 meczu który mimo 3-0 to w każdym secie było stykowo i tym że Norwegowie nie błyszczą w swojej lidze (6 miejsce na 8 zespołów).

16. korver Aktywny użytkownik

korver
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      104
      Kolego, fakt przegrania I meczu w pucharach 0-3 sprawia, że w II meczu wystarczy wygrać 3-0/3-1 i grany jest złoty set na zasadach TB. Co do meczu wspomnianego przez Ciebie jest to niezwykła zagadka. Norwegowie to ogórki, to nie ulega wątpliwości, ale zastanawia podejście Ukraińców do tego dwumeczu. W I spotkaniu Ukraińcy wysłali do Norwegii zespół bez 5 podstawowych zawodników, kursy na Norwegów spadły z nawet @12 UB do ok @2,1 do samego meczu, wynik 3-0, sety na styk, klasyczny handelek. Na rewanż Ukraińcy niby w pełnym składzie, stąd dzisiejsze spadki z @1,5 na @1,15, ale czy jest jakakolwiek pewność, że ci zawodnicy meczu na ławce nie przesiedzą? A może znowu chcieli podbić kursy i ponownie opierd*** mecz? Tu ciężko o jakąś sensowną analizę. Sportowo drużyny te dzieli 1-2 klasy, co pokazuje początkowy kurs na Ukraińców w I meczu (coś ok @1,05). Podoba sytuacja z meczem Novi Pazar - Bijelo Pole. I mecz sprzedany przez Serbów, mających problemy finansowe. Prowadzili w każdym z setów, po czym seria błędów własnych i porażka 1-3. Czy dzisiaj zrobią podobny spektakl? A może wygrają i oddadzą po złotym secie? Ciężko stwierdzić. W pucharach niższej rangi trzeba niestety poza aspektem sportowym brać pod uwagę takie przekręty. Nagrody z awansu do kolejnych rund nijak się mają do kosztów podróży, chociażby do dalekiej Rosji. Pzdr

Merckx1989 i Volman lubią to.
    17. Merckx1989 Użytkownik

Merckx1989
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      14
      Witam. Pytanie do większych znawców ode mnie.
      Olsztyn dzis za 1.25 opłacać się brać do trebla? Jakie jest ich nastawienie na ten puchar? Bo na moje oko powinni na spokojnie..

18. HaLLiK Aktywny użytkownik

HaLLiK
      Polubienia:
      34
      Reputacje:
      156
      A po czym wnosisz, że powinni na spokojnie? Po spadającym kursie?

19. Merckx1989 Użytkownik

Merckx1989
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      14
      Spadki nic nie znaczą jeśli chodzi o te rozgrywki, tego juz się nauczyłem ;)
      Bardziej myślałem o tym ze Olsztyn calkiem niezle sobie radzi w Pluslidze a wyjazdy Paoku w Europie w tym sezonie do Frankfurtu i do Stambułu kończyły się przegranymi. Z 2 strony Paok w greckiej lidze bilans 5-1... dlatego pytam.
      Wyzej stawiam Olsztyn plus te spadki.. nie wiem jakie Paok ma nastawienie na Cev po odpadnieciu z Ligi Mistrzów

HaLLiK lubi to.

Poleć forum