>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchary oraz niższe ligi w Szkocji, Walii, Irlandii i Irlandii Płn.

roan79 456

roan79

Użytkownik
SZKOCJA: Dywizja 1
02.03.2013 16:00
Dunfermline-Partick
Typ:2
Kurs:2.20
Buk:http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=6293827&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
W sobotę spotykaja się ze sobą gospodarze zajmujący 3 miejsce w tabeli bilans 37 pkt 45-35 bilans w 25 meczach i zajmujący 2 miejsce goście ich bilans 47 pkt 48-22 w 23 meczach.Niby obie drużyny dzieli tylko 1 miejsce w tabeli ale różnica między nimi jest ogromna Partick ma tylko 5 punktówstraty do lidera czyli miejsca dającego bezpośreni awans do Premier League przy rozegraniu 2 meczów mniej od niego.W tym sezonie w lidze zespoly grały ze sobą dwa razy i oba mecze wygrał Partick na wyjeżdzie 1-0 i u siebie 5-1.Poza tym w ostatnich 5 meczach goście wygrali 4 i 1 zremisowali,a gospodarze wygrali 1 i odnieśli 4 porażki.Myślę ,że aktualna forma obu zespołow jak i walka Partick o awans jednoznacznie pokazują kto zwycięzy w tym meczu.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
SZKOCJA: Dywizja 1
09.03.2013 16:00
Airdrie -Dunfermline
3-3
Typ:1X
Kurs:1.96
buk:bet-at-home
Stawka:5/10

Dla Airdie jest to mecz ostaniej szansy mają na koncie tylko 18 punktów nie wygrali 6 meczów z rzędu i 13 u siebie pod rząd.Ostatnie zwycięstwo odnieśli na wyjeżdzie nad Dunfermline dzisiejszym rywalem 3-1.W Dunfermline z tygodnia na tydzień pogarsza się sytuacja finansowa klubu,kolejnych czterech graczy nie zagra dzisiaj:Jordan McMillan i Andy Geggan są zawieszeni,Josh Falkingham,Stephen Jordan, Shaun Byrne i Andrew Barrowman są kontuzjowani.Liczę ,że w końcu odnioszą zwycięstwo u siebie ,ale dla pewności podeprę się remisem.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Glasgow Rangers- Stirling Albion
X2 7,0( bet365)
2( +2,5) 1,75( bet365)
Może ten typ jest szukaniem na siłę niespodzianki, ale warto spróbować moim zdaniem. Wszystko przez mocno przetrzebiony skład Rangersów i wiele absencji w tym spotkaniu ważnych zawodników:
- Andrew Little( 25/22- najskuteczniejszy napastnik- na zgrupowaniu kadry Irlandii Północnej),
- Dean Shiels( 21/7- kontuzjowany),
- Francisco Sandaza( 15/2- zawieszony w tym tygodniu przez klub),
- David Templeton( 18/10- kontuzjowany),
- Lewis McLeod( 20/3- kontuzjowany),
- Ian Black( 23/1- zawieszony za kartki).
W związku z tym trener Rangers zapowiedział, że McCulloch( 21/15), najskuteczniejszy po Little&#39;u zawodnik klubu, zagra w tym spotkaniu na środku defensywy.
Glasgow Rangers mają już praktycznie awans z pierwszego miejsca w kieszeni: 20 pkt przewagi nad drugą drużyną na 7 kolejek do końca rozgrywek.
W ostatnim spotkaniu u siebie, Rangers sensacyjnie przegrali 1-2 z niżej notowanym od Stirling zespołem, Annan( 8. miejsce).
Dzisiejszy rywal Rangers, Stirling słabo gra na wyjazdach: 1-3-9. Jednakże u siebie, nie tak dawno( 26.02.) zdołali urwać punkty Rangersom( 1-1).
W ostatniej kolejce zaś rozgromili na własnym stadionie East Stirlingshire aż 9-1! Była to najwyższa porażka ostatniej drużyny w tym sezonie. Wynik ten na pewno podbudował morale piłkarzy Stirling Albion przed przyjazdem na Ibrox.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2

bonczo

Użytkownik
Queen of the South - Brechin City 2:1
typ 1 1,41 (bukmacher: Marathon) ✅
Handicap (-1,5 - 0) typ 1 2,20 (bukmacher: Marathon) ⛔


Bardzo dobre kursy na spotkanie w lidze szkockiej w Division 2. Po 30 kolejkach niekwestionowany lider Queen of the South będzie podejmować drużynę Brechin City, która aktualnie zajmuje trzecie miejsce w lidze. Drużyna gospodarzy prezentuje się bardzo dobrze u siebie: 13-2-0. Zatem nie poniosła żadnej porażki, zaledwie dwukrotnie zremisowała. Drużyna gości na wyjeździe prezentuje się średnio: 6-3-5. Zatem faworyt tego spotkanie jest tylko jeden i po bardza zachęcającym kursie, który przeważnie u buków waha się w okolicach 1,40. Jednak również warto zaryzykować obstawiając handicap przy tym spotkaniu. Drużyny te spotkały się dokładnie 27 marca czyli zaledwie kilka dni temu, wtedy na wyjeździe Queen of the South rozbiło Brechin City aż 6:0. Po tych kilku dniach sądzę, że niewiele się zmieniło i wygrana drużyny gospodarzy więcej niż jedną bramką jest wielce prawdopodobne, a kurs również bardzo wysoki powyżej dwóch złotych.
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Glasgow Rangers - Airdrieonians ✅
Typ: 1 @1.1

Rangersi planują powrót (według mnie ???? ) do Scottish Premiership po finansowym upadku klubu. Stadion mają, tradycję mają. Klub z powodów finansowych upadł, zawirowania były przy tym duże duże.
http://www.rangerspoland.com.pl/rangers_historia.php można o tym pocztać.
W klubie gra teraz dużo młodzieży,średnia wieku na pewno nie przekroczy 26lat. Klub w tamtym roku gładko awansował do 3 klasy rozgrywkowej. w tym sezonie 10-0-0 42-5. Według mnie pokazanie się Rangersów w najważniejszym Pucharze w Szkocji czyli Pucharze Szkocji to duża okazja na przypomnienie o klubie. W tym sezonie na 99% kolejny awans. Ligę powinni wygrać bez problemu. Dla takiego klubu tak jak pisałem puchary mogą być priorytetem ( tak mi się wydaję) teraz coś o gościach. Grają w tej samej klasie rozgrywek co Rangers i zajmują 10 ostatnie miejsce w lidze 2-2-7 14-24. Rangersi wygrali z nimi 6-0 na wyjeździe, więc jak może być teraz na własnym stadionie? Jedyne co mnie martwi to częstotliwość gry Rangersów 26.10- liga 29.10-puchar dziś czyli 01.11 - puchar. 3 mecze miedzy każdym tylko 2 dni przerwy. Jest to zespół 3 klasy rozgrywek więc to mnie zastanawia czy dadzą radę kondycyjnie. Drużynę mają na pewno na klasę wyżej. Jednak uważam że powinni tym bardziej tak jak piszę puchary to jedyna możliwość dla kluby i piłkarzy do tego, aby się pokazać
Kurs traktuję jako lokatę, lub jako lekkie podbicie ako
Czy ktoś coś wie na temat tego meczu, może się mylę że to łatwy mecz i pewna lokata?
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina - piłka nożna,Walia, Puchar Ligi
2013.11.12, godz. 23-00
Spotkanie: Bala Town - Airbus
Typ: Airbus
Kurs: 1,60
Buk: bet365

Analiza:
Z nędznej oferty piłkarskiej na dziś tylko półfinałowe starcie w ramach Pucharu Ligi zwraca moją uwagę. W pierwszym meczu tych rozgrywek spotkaja się zespoły z Premier League. Faworytem tego półfinału są oczywiście goście, po czym juz jasno wskazują kursy. I nie może to dziwic bo wyniki tego sezonu pokazują kto jest zespołem zdecydowanie lepszym. Bala w lidze wlecze się w ogonie tabeli z zaledwie dziewięcioma punktami na dwanaścnie meczy. Na ten bilans złożyły sie zaledwie dwa zwycięstwa i trzy remisy. To pozwala na wyprzedzenie w lidze tylko Afan Lido, które zgromadziło seidem oczek. Gdy spojrzymy na górę tabeli to zobaczymy ich dzisiejszych rywali, zespół Airbusa. Z dorobkiem dwudziestu dziewięciu punktów zajmują drugie miejsce, ale liderowi The New Saints ustępują tylko gorszemu bilansowi bramek. Airbus w lidze gra rewelacyjnie - dziewięć zwycięstw i bilans bramkowy 29-11 to wynik świetny. Zresztą do piątku byli liderami i jedynym zespołem bez porażki w lidze. Może to nie jest dobry prognostyk przed meczaem z Balą, ale gospodarze w ostatnim czasie wogóle nie grzeszyli formą. Taka porażka dla gości może podziałać jak zimny prysznic i wpłynać korzystnie na postawę zespołu w meczu półfinałowym. Porażkę w lidze zawsze można odrobić, tu w półfinale nie ma miejsca na błąd. Nie wierze, ze na tym etapie Airbus zlekceważy rywala i odpuści. Goście to zespół lepszy piłkarsko, co pokazują wyniki w lidze, jak i wynik w meczu bezpośrednim. Oba zespoły spotkały się już i oczywiście górą byli piłkarze Airbusa którzy wygrali na wyjeździe 2-1. Moim zdaniem dzis bedzie podobnie. Na pewno nie bedzie to łatwy pojedynek, ale szansa na zwycięstwo w Pucharze Ligi jest już bardzo blisko więc trzeba dać z siebie wszystko. Liczę na zespół gości, który piłkarsko jest zdecydowanie lepszy.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Annan Athletic v Berwick Rangers

Annan Athletic bez Iain Chisholm, Steven Logan
Niepewni: Matty Flynn, Kenny Mackay, Kenny Arthur, Stephen Swinglehurst, Peter Weatherston, David Hopkirk, Ally Love

Berwick Rangers bez Billy Bald, Dougie Brydon

BERWICK @ 2,80 MARATHON
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina - piłka nożna, Szkocja, dYWIZJA 2
2013.12.O3, godz. 20-45
Spotkanie: Rangers - Forfar
Typ: Rangers - 2,5
Kurs: 1,98
buk: bet365
Analiza:
Nikogo chyba nie trzeba zbytnio przekonywać do grania na Rangersów w tym sezonie. Mnie tym bardziej, bo to graja w tym sezonie Rangersi to coś niesamowiego. Cel po karnej degradacji do Dywizji 3 z powodów finansowej jest realizowany zgodnie z założeniami. Jak Rangers beda grac tak dalej to juz za dwa sezony znów beda mogli zagrać derby z Celticiem z najwyzszej klasie. Zeszły sezon zgodnie z oczekiwaniami dla nich zakończył sie ich całkowitą dominacją w dywizji trzeciej, bo awansowali z ponad dwudziestopunktowa przewagą nad drugim Peterhead. 25 zwyciestw w 36 meczach to wynik znakomity nawet patrzac na to ze to tylko czwarta liga. Teraz graja jeszcze lepiej bo wygrali pierwsze trzynaście meczy przy niezwykle imponujacym bilansie bramek 50-6. W całym zeszłym sezonie zdobyli 87, z taka forma tylko patrzec ile kolejek przed koncem sezonu padnie setka... A ta pewnie peknie przed trzydziesta kolejką, a spory na to wpływ bedzie miał duet napastników Daly i McCulloch, ktorzy razem zdobyli juz ponad dwadziescia bramek. Ale nie tylko oni zdobywalja bramki dla Rangersów. W sumie juz trzynastu graczy z Glascow zaliczyło bramke w ligowym sezonie co również dobrze swiadczy o Rangersach jako druzynie. Pytanie jakie nasuwa sie na wtorkowy wieczór to ile bramek będą wstanie wbić gościom faworyci. Co prawda Forfar to najlepsza defensywa w lidze poza ekipa z Glasgow (siedemnascie straconych goli), ale nie przekłada sie to na wyniki, bo ci zdobyli zaledwie siedemnascie punktów, co daje im miejsce w środku tabeli. Wynik pierwszego meczu troszke niepokojący, bo Forfar pozwolił sobie wbic ledwie jednego gola. Dzis jednak powinno byc juz duzo lepiej. Czy ostatnie mecze Forfar można traktować jako zwyżkę formy?? może i tak, ale gdy spojrzy sie na rywali to ewidentnie widać ze to zespoły z dolnej części tabeli, wiec to wiele mówi. Rangersi to zespół z innej bajki w tej lidze. Jest całkowicie poza zasięgiem pozostalych zespołów. Na pewno zdarzy sie jakas zadyszka, ale chyba niepredka, bo Rangers z lekkościa wygrywaja mecze. U siebie w szesciu meczach zdobyli aż 27 goli, stad imponujaca srednia aż 4,5 gola na mecz. Siła uderzniowa Rangersów jest piorunujaca i choć piłkarzom Forfar raz udało sie przetrwac nawalnice to uwazam ze drugi raz nie beda mieli tyle szczescia. Stawiam na efektowna wygrana gospodarzy 3/4-0
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Stranraer - Clyde
Typ: Gospodarze wygrają !
Kursy: http://www.betexplorer.com/soccer/scotland/fa-cup/stranraer-clyde/jDsbsfwO/
W ramach pucharu Szkocji zmierzą się ze sobą Stranraer (2 Dywizja), a jego rywalem będzie Clyde (3 Dywizja). Drużyny te ze sobą spotkały się już niejednokrotnie i można śmiało stwierdzić że są na podobnym poziomie. Dla Gości nie zagra dwójka graczy takich jak napastnik S. McColm 14/3, który jest kontuzjowany (kostka), oraz pierwszy bramkarz J. Barclay 11/0, ma problemy ze ścięgnem. Na stronie internetowej drużyny Clyde jest wypowiedź trenera &quot;..The home advantage is an extra boost for Stranraer but we&#39;ll have a go..&quot;. Faktycznie atutem gospodarzy jest własne boisko i wykorzystają to w tym meczu.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Szkocja - League One
Dunfermline - Rangers
Dunfermline +2 @ 1.57 //bet365
⛔⛔⛔ Kolega niżej lekki pech, gol w doliczonym czasie :p.

Dzisiaj o 20:45 można by powiedzieć mecz na szczycie szkockiej League One, zmierzą się pierwsza i druga drużyna w tabeli, jednak tą pierwszą drużyną jest Glasgow Rangers, które udanie próbuje wrócić do Ekstraklasy. W ostatnim meczu Rangersi pechowo zremisowali po 20 meczowej serii zwycięstw z Stranraer 1:1, tracąc gola w doliczonym czasie gry. Dzisiaj na pewno drużyna z Glasgow będzie chciała się zrewanżować i zacząć nową serię zwycięstw. Nie będzie im jednak łatwo gdyż zagrają bez takich zawodników jak Bilel Mohsni 16/7, Andy Little 17/6 oraz bez swojego kapitana, najbardziej doświadczonego w Rangersach Lee McCullocha 22/12, jak widzimy Ally McCoist nie będzie mógł skorzystać z paru podstawowych zawodników. W Dunfermline z tego co wyczytałem bez kontuzji i Jim Jefferies wystawi najlepszy skład. Z tego co powiedział szkoleniowiec gospodarzy w wywiadzie dla oficjalnie strony klubu - dużo nauczyli się z porażek z takimi drużynami jak Arbroath czy Forfar, starają się popełniać coraz mniej błędów co zauważyli także kibice, którzy wspierają swój młody zespół. Ostatni mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla Rangers, z czego dwa gole strzelili zawodnicy, którzy są obecnie kontuzjowani. Według mnie będzie to ciekawy mecz, Dunfermline gra ostatnio bardzo dobrze, mają charakter, młodzi na pewno będą mieli ambicję aby powalczyć nawet o 3 punkty, a i doping fanów sporo przyniesie.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Szkocka League One 2013/2014
Spotkanie: Dunfermline – Rangers EHC (3:0)
Typ: 1
Kurs: 1,45
Buk: Ladbrokers
Data i godzina: 30.12.13 20:45
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 20:45 zostanie rozegrany mecz 17. kolejki trzeciej ligi szkockiej pomiędzy Dunfermline a Glasgow Rangers. Gospodarze to wicelider rozgrywek, goście pewnie zmierzają po awans zajmując pierwsze miejsce w ligowej hierarchii.

Glasgow Rangers czeka dziś najtrudniejsza przeszkoda w drodze po kolejną ligową promocję. 54-krotni Mistrzowie Szkocji zagrają z wiceliderem rozgrywek i to w dodatku na wyjeździe. Zdobywcy Pucharu Zdobywców Pucharów z 1972 roku na trzecim szczeblu rozgrywek wygrali 15 z 16 spotkań. Ostatnie ligowe starcie z trzecim w tabeli Stranraer zakończyło się jednak sensacyjnym remisem na Ibrox Stadium 1:1. Mimo iż Rangers obieli prowadzenie po bramce w rzutu karnego to nie potrafili tego jednobramkowego zwycięstwa „dowieźć do końca”. W 94. minucie meczu Longworth zdobył bramkę dla gości i tym samym doprowadził do zaskakującego zakończenia meczu.

Dunfermine jest wyżej w tabeli od Stranraer, dodatkowo będzie rozgrywało mecz na własnym boisku. Ten mecz będzie dla gospodarzy bardzo ważny, bowiem da im odpowiedź czy realnym jest dogonienie wielkiego rywala w wyścigu o pierwsze miejsce w tabeli. Nawet remis w tak prestiżowym spotkaniu powinien być dla Dunfermline sukcesem. Gospodarze zdobyli w 8 spotkaniach domowych aż 16 punktów. Ostatni raz Dunfermline przegrało dwoma bramkami na własnym na początku marca 2013 (z ówczesnym liderem Chmpionship zespołem Partick).

Zapewne dla Rangersów ostatni pojedynek był wypadkiem przy pracy i zapewne wygrają pojedynek z wiceliderem League One. Myślę jednak iż nie będziemy świadkami pogromu i mecz zakończy się skromnym zwycięstwem gości.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Airdrie - Rangers
Obie drużyny strzelą gola - NIE @ 1.72 bet365 ✅✅✅
Rangers -2.5 @ 1.75 marathonbet ⛔⛔⛔

Trochę na szybko bo mało czasu mam. Ostatnia drużyna w tabeli z pierwszą, Airdrie grają bardzo słabo, chociaż ostatnie dwa mecze bez porażki jednak ze słabszymi drużynami. Rangers grają bardzo dobrze, ostatnio wygrali 4:0 z Dunfermline. Airdrie strzelają mało goli u siebie (jedynie 9), natomiast Rangers na wyjazdach straciło tylko 3 bramki. Do tego w historii spotkań obu klubów, Rangers nigdy nie straciło gola. Myślę, że warto zagrać ten typ, info o składach niestety brak.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Peterhead - Elgin
over 2.5 @ 1.44 bet365 2:1 ✅✅✅

Z tego co wyczytałem będą to derby. Peterhead pierwsza drużyna w tabeli zmierzy się z przedostatnią drużyną Elgin. Niestety strony funkcjonują tak słabo, że nie mam informacji o składach, jednak na podstawie statystyk jestem w stanie wynieść, że w meczach obu drużyn pada dużo goli (średnio 3.7 w meczach Elgin oraz 3.3 w meczach Peterhead). Niestety mankamentem drużyny Peterhead są mecze u siebie dlatego odpuszczę stawianie na bezpośredni wynik. Jako, że między tymi drużynami jest zaledwie 12 punktów różnicy i widać, że liga jest bardzo zacięta na pewno będzie walka do ostatnich meczów o awans do wyższej ligi rozgrywkowej.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Piłka Nożna Irlandia Północna 11.01.2014
Crusaders-Crumlin Star
Typ: wygra Crumlin Star
Kurs: 15.0
Bukmacher: Bet365

WYNIKI 2-1 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔
I tak też było w Crusaders grali juniorzy którzy po męczarniach zdołali pokonać 3 ligowy zespół. Można było grać z handi pyzy dobrym kursie 3.0.
Typ do pogrania za parę groszy. Przed świętami przez przypadek trafiłem na stronę internetową gospodarzy gdzie znalazłem obwieszczenie na temat tego meczu a dokładnie informacje że Crusaders przeciwko Crumlin Star ma wystawić juniorów ( dzisiaj już jej nie widze). I biorąc pod uwagę fakt tego że Crusaders bierze również udział w Irish League Cup to nie dziwi mnie taka sytuacja.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Szkocja League One
12.03.2014 20:45
Glasgow Rangers - Airdrieonians
Typ: EH(0:2) 1
Kurs: 2.00
Unibet
Zaległe spotkanie Szkockiej League One pomiędzy Glasgow Rangers a Airdrieonians. Gospodarze są oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania, w lidze wygrali 25 z 27 spotkań i już w ten weekend mogą zapewnić sobie awans, co oczywiście znaczenia większego nie ma, ich awans jest oczywisty. Rywale ostatnio nawet w niezłej formie jak na ich możliwości, udało im się opuścić ostatnią pozycję i mają nawet szanse na uniknięcie baraży o utrzymanie. Jednak różnica pomiędzy Rangersami a wszystkimi pozostałymi drużynami jest ogromna, a już zwłaszcza nad tymi z drugiej części tabeli. Oczywiście jak wiadomo Rangersi mieli ostatnio słabszy okres, ledwie zremisowali w pucharze z zespołem z League Two, do tego w lidze też ich wyniki nie są na miarę oczekiwań. Jednak uważam, że nie można było tego uniknąć, ta duża dysproporcja musiała w końcu przenieść się na mniejszą koncentrację itd. Jednak przed tym spotkaniem Ally McCoist motywuje swoich piłkarzy, że czas wrócić na odpowiednie tory i pokazać pełnię możliwości. Airdrieonians na wyjazdach wygrali tylko 1 z 13 spotkań. Liczę na wygraną gospodarzy w granicach 3:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Szkocja II Dywizja
Godzina:
16:00
Spotkanie: East Fife - Ayr
Typ:
Ayr
Kurs: 2.15
Bukmacher: eXpekt

Analiza: goście w tym spotkaniu bez pomocnika Gary Fisher 12/1, obrońcy David Cowan 6/0,
obrońcy Joe Mbu 22/1, pomocnika Scott McBride 11/5, oraz bez pomocnika Ross Brown 14/6
.
Drużyna East Fife od siedmiu spotkań bez wygranej. Drużyna Ayr miała serie teraz 4
spotkań samych przegranych, gdzie w ostatniej kolejce rozjechała &quot;dosłownie&quot; rozjechała
trzecie w tabeli Stranraer aż 5:0 !
Sytuacja jest taka że gospodarze walczą o wyjście z grupy
spadkowej, natomiast goście walczą o punkty by utrzymać sie w grupie która powalczy o
wejście do pierwszej dywizji. Goście bez McAusland, oraz Malcolm (oboje linia ataku).

 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Rangers - Dunfermline

Mecz na szczycie w 3 lidze szkockiej , pierwszy w tabeli Glasgow Rangers zagra z drugim w tabeli Dunfermline. Co prawda awans się rozstrzygnięty ale tutaj szykuję się mega zacięty mecz i będą czeszczały kości. Na ten mecz idę w kierunku overa kartkowego. Bukmacher bet365 wystawił w tym meczu kartki i linia jest 4,5 dla mnie jest to mega value . Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze obfitowały w kartki jedynie ostatni mecz przyniósł tylko 4 kartoniki a tak to kończyło się zazwyczaj powyżej 6 kartek . Patrzą na poczynania obu zespołów w lidze i ich zdobycze kartkowe to Rangersi średnią na mecz otrzymują 2 kartki ,natomiast Dunfermline średnio zbiera 3 kartki na mecz. Jedyną niewiadomą dla mnie jest sędzia nie mogłem znaleźć jaki arbiter będzie prowadził to spotkanie ale myślę ,że kto by nie sędziował to i tak pokryję tą linię . Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawię i nikt tutaj nie odpuści liczę na sporo stykowych sytuacji i kartki w granicach 5-6 .Jak dla mnie jest to typ pewny 9/10 .
Powodzenia

TYP:
over 4,5 kartki @ 1,95 bet365
| 8 kartek ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Albion Rovers - Rangers

Drugie spotkanie pucharowe w którym padał dość sensacyjny wynik 1:1 i dziś bez wątpienia faworytem są goście. Oba zespoły grały mecz w sobotę także dla mnie dość dziwne ,że tak szybko graja puchar ale nie mi to oceniać. Idę w kierunku kartek w tym meczu chyba najlepsze rozwiązanie. Sędziował będzie ten sam sędzia co pierwsze spotkanie pucharowe czyli pan John Beaton , pokazał wtedy 5 żółtych kartek a jego średnia kartek na mecz to 4 .Dziś na pewno większa stawką szczególnie dla gospodarzy,którzy mogą grać na remis ,który daje im awans a co za tym idzie uciekać się do nieczystych zagrań. Natomiast gości pokazali w sobotnim spotkaniu ligowych ,że dość często wyłapują kartki. Linia do gry to 4 kartki azjatyckie i powinny wejść dość pewnie.
Powodzenia

TYPY:
over 4 kartki azjan | 1,80 bet365 | 4 kartki zwrot
over 4,5 kartki | 2,10 bet365
| 4 kartki ⛔
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Albion Rovers - Elgin under 2,5 @ 2,15⛔
Bet365

Typ z 3. szkockiej dywizji i mecz pomiędzy w/w ekipami nie zapowiada się dla miejscowych kibiców jakoś specjalnie emocjonująco. Elgin ekipa strasznie overa, natomiast Albion wręcz odwrotnie, underowa. Stąd też kurs mamy dość wysoki, bo bukmacherzy spodziewają się konkretnej porażki gości chyba, ale niekonieczne tak być musi. Gospodarze całkiem nieźle spisują się w obronie, nie mają zbyt wielu straconych bramek, nawet ostatni mecz z Rangers to pokazuje, że z tyłu granie nie jest złe, gorzej jest z przodem, mała ilość strzelonych bramek sprawia, że znajdują się na dole tabeli. Elgin traci najwięcej z całej ligi i sporo strzela, jednak jutro nie muszą wcale przyjąć trippel-packa na klatę, gdyż jest duuuuużo absencji po obu stronach.
Po stronie gospodarzy zabraknie: Reid 27/0 (obrońca), Chaplain 22/6 (pomocnik/najlepszy strzelec), Cusack 24/2(pomocnik), Dallas 23/5(napastnik). Jak widać spore bramki z przodu, a na dodatek w nogach mecz z Rangers.
Absencje w ekipie gości: Nicolson 15/1(pomocnik), Gunn 29/13(napastnik/najlepszy strzelec), Sutherland 29/11(napastnik/2-gi najlepszy strzelec), Niven 17/2(obrońca), McMullan 20/0(pomocnik), Cameron 11/2(pomocnik)
To takie z główniejszych i ważniejszych absencji. Po obu stronach spore braki w ofensywie, odejmując bramki strzelone przez graczy, których zabraknie po stronie Elgin to ponad połowa, więc strata olbrzymia. Jak już wspominałem, gospodarze mogą mieć w nogach pucharowy mecz z Rangersami, kilka braków także jest, więc na moje oko lekki win gospodarzy typu 1:0. Under moim zdaniem warto.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Albion Rovers - Elgin under 2,5 @ 2,15
Bet365

Typ z 3. szkockiej dywizji i mecz pomiędzy w/w ekipami nie zapowiada się dla miejscowych kibiców jakoś specjalnie emocjonująco. Elgin ekipa strasznie overa, natomiast Albion wręcz odwrotnie, underowa. Stąd też kurs mamy dość wysoki, bo bukmacherzy spodziewają się konkretnej porażki gości chyba, ale niekonieczne tak być musi. Gospodarze całkiem nieźle spisują się w obronie, nie mają zbyt wielu straconych bramek, nawet ostatni mecz z Rangers to pokazuje, że z tyłu granie nie jest złe, gorzej jest z przodem, mała ilość strzelonych bramek sprawia, że znajdują się na dole tabeli. Elgin traci najwięcej z całej ligi i sporo strzela, jednak jutro nie muszą wcale przyjąć trippel-packa na klatę, gdyż jest duuuuużo absencji po obu stronach.
Po stronie gospodarzy zabraknie: Reid 27/0 (obrońca), Chaplain 22/6 (pomocnik/najlepszy strzelec), Cusack 24/2(pomocnik), Dallas 23/5(napastnik). Jak widać spore bramki z przodu, a na dodatek w nogach mecz z Rangers.
Absencje w ekipie gości: Nicolson 15/1(pomocnik), Gunn 29/13(napastnik/najlepszy strzelec), Sutherland 29/11(napastnik/2-gi najlepszy strzelec), Niven 17/2(obrońca), McMullan 20/0(pomocnik), Cameron 11/2(pomocnik)
To takie z główniejszych i ważniejszych absencji. Po obu stronach spore braki w ofensywie, odejmując bramki strzelone przez graczy, których zabraknie po stronie Elgin to ponad połowa, więc strata olbrzymia. Jak już wspominałem, gospodarze mogą mieć w nogach pucharowy mecz z Rangersami, kilka braków także jest, więc na moje oko lekki win gospodarzy typu 1:0. Under moim zdaniem warto.
Te argumenty przemawiają właśnie za overem, buki wiedzą co robią... dla mnie jest overek, a za drobne nawet 3,5 ????
 
Do góry Bottom