>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchary oraz niższe ligi w Szkocji, Walii, Irlandii i Irlandii Płn.

verti 3,4K

verti

Forum VIP
Ayr United vs. Cowdenbeath
Ayr po słabiutkim okresie świąteczno-noworocznym pomału wraca do normalności (czyt. wygrywania). Słabsze wyniki w tamtym okresie można zrzucić na karb masy kontuzji, która sparaliżowała poczynania klubu. Po tym okresie nie ma już jednak śladu i teraz wszyscy zawodnicy są zdrowi i do dyspozycji trenera. Po szalonym wyspiarskim okresie na przełomie roku Ayr w pięciu ostatnich grach zgromadził 9 punktów (3 wygrane i 2 porażki), jednak zanotował dwie bardzo bolesne i ważne porażki z głównymi rywalami, jeśli chodzi o awans - czyli Peterhead i Dunfermline - szczególnie dotkliwa była porażka z tymi ostatnimi, bo nie utrzymali prowadzenia 0-2 i przegrali 3-2. Przez te wyniki chyba stracili definitywnie szansę na bezpośrednią promocję (strata 13 punktów do lidera i jeden mecz mniej). Miejsca w fazie PlayOff jednak raczej nikt im nie zabierze.
Cowdenbeath w zeszłym sezonie zanotował spadek z First Division i w tym sezonie również toczą walkę o utrzymanie. Całkowicie przemeblowany skład nie spełnia oczekiwań i kto wie, czy nie będzie to drugi sezon z rzędu okraszony spadkiem do ligi niżej. Podopieczni Colina Nisha w poprzedniej kolejce przerwali serię siedmiu spotkań bez zwycięstwa i pokonali Stenhousemouir 2-3. Kto wie czy to zwycięstwo nie będzie tym &quot;pyrrusowym&quot;, bowiem urazów nabawiło się trzech podstawowych zawodników. W 30 minucie z kontuzją zszedł bezsprzecznie najlepszy zawodnik &quot;Blue Brazil&quot;, czyli Greig Spence zdobywca 14 bramek w tym sezonie. Ze składu na dzisiejszy mecz wypadają również Ali El-Zubaidi (19/1), pozyskany w styczniu Declan McDaid (7/1), który z miejsca stał się wiodącą postacią drugiej linii oraz dwójka zawodników, którzy nie wystąpili w ostatnim meczu ligowym, lecz nominalnie są zawodnikami pierwszego wyboru, czyli kluczowa postać defensyw Kenny Adamson (22/0) oraz pomocnik Kyle Miller (13/1). Sporo problemów trener Nish mówi o wielkim problemie i szalenie ciężkim wyzwaniu, wobec tak wielu absencji. Ja się z tym zgadzam.
Cowdenbeath w tym sezonie wygląda kiepsko. Niech świadczy o tym najlepiej fakt, że mają najsłabszą defensywę w lidze ze średnią straconych bramek 2.23 na mecz, jeśli chodzi o wyjazdy wygląda to jeszcze gorzej bowiem w 13 spotkaniach stracili 38 bramek (bilans 3-1-9). Ayr z kolei u siebie nie zwykł przegrywać i z bilansem 8-2-2 (28-13) należy do czołówki ligi. W pierwszym spotkaniu na własnych śmieciach Ayr wygrał 5-0 i liczę na podobny rezultat dzisiaj. Warto wziąć pod uwagę, że Ayr ma do wyrównania rachunki z &quot;Blue Brazil&quot;. W sezonie 2013/2014 w walce o awans wyeliminowali Ayr i od tego czasu wszyscy chcą się im zrewanżować za ten przegrany dwumecz, dzisiaj nadarza się ku temu kolejna okazja.
Typ: Ayr United -1.5 @ 2.18 w Unibet ✅ 4-1
 
kooliber 23

kooliber

Użytkownik
Siema brygada, ktoś się orientuje czy warto iść w stronę TNS na niedzielę?



Kursy wyrównane i spadają na gospodarzy, obecnie są oni na ostatnim miejscu w drugiej klasie rozgrywkowej w Szkocji a co do gości, wiadomo, pobity rekord zwyciężonych meczów z rzędu i bezwzględny lider z ogromną przewagą punktową w lidze walijskiej. W ostatnich 5 spotkaniach wkradł im się remis i porażka (na wyjazdach) w rozgrywkach ligowych ale nie oszukujmy się, z taką przewagą wiadomo, nie zawsze gra się na maksymalnych obrotach i można sobie coś odpuścić. Szukałem informacji odnośnie kontuzji ale nie znalazłem a zauważyłem, że w ostatnim spotkaniu TNS pomiędzy Carmarthen (przegranym na wyjeździe 1-0) w składzie nie było dwóch z najlepszych strzelców zespołu: Drapera(13) i Seargeanta(9). Jakie są wasze opinie? Pozdrawiam brygadę!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Siema brygada, ktoś się orientuje czy warto iść w stronę TNS na niedzielę?
Ostatnio TNS dali du..y, poza tym przepaść między ligami jest spora. Dla mnie no bet, ale życzę powodzenia ????
Skończyło się 4-1 dla Szkotów, chociaż do przerwy wygrywali Walijczycy, w drugiej połowie przy 1-1 dostali czerwo i zostali dojechani.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Uwaga, zadaję pytanie a Wy - moje e-ziomeczki - mi odpowiadacie. Leci to tak:
W jakim pucharze grają drużyny ze Szkocji i (chyba) Irlandii (Płn.)?

Objaśniam: w ub. roku zgarnąłem fajne siano na meczu rozgrywanym jakoś na jesień (IX/X) przez ekipę bodajże z Irlandii, która ledwie dwa czy trzy dni wcześniej grała wyczerpujący wyjazd w Szkocji w ramach jakiegoś pucharu, który nawiasem mówiąc przegrała po dogrywce. Wiecie... długa droga, 120 minut brytyjskiego futbolu, etc. etc.
Jest sobota, północ lada moment a ja siedzę i kopię na flashscorze jak się da ale za cholerę znaleźć tego pucharu nie mogę. Zakład rok temu puściłem w bet365 więc nie mam jak pokopać w archiwum zakładów...
Panowie śpece, pomocy!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Uwaga, zadaję pytanie a Wy - moje e-ziomeczki - mi odpowiadacie. Leci to tak:
W jakim pucharze grają drużyny ze Szkocji i (chyba) Irlandii (Płn.)?


Objaśniam: w ub. roku zgarnąłem fajne siano na meczu rozgrywanym jakoś na jesień (IX/X) przez ekipę bodajże z Irlandii, która ledwie dwa czy trzy dni wcześniej grała wyczerpujący wyjazd w Szkocji w ramach jakiegoś pucharu, który nawiasem mówiąc przegrała po dogrywce. Wiecie... długa droga, 120 minut brytyjskiego futbolu, etc. etc.

Jest sobota, północ lada moment a ja siedzę i kopię na flashscorze jak się da ale za cholerę znaleźć tego pucharu nie mogę. Zakład rok temu puściłem w bet365 więc nie mam jak pokopać w archiwum zakładów...
Panowie śpece, pomocy!
Jak ja lubię takie szarady ???? Proszę:
Szkocja
PUCHAR CHALLENGE
http://pl.soccerway.com/national/scotland/challenge-cup/20162017/4th-round/r37079/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 0

robert19800235

Użytkownik
Witam mam pytanie dotyczące meczu Livingston-Falkirk który miał się dziś odbyć,a jest przełożony.Czy ktoś może wie na kiedy? Z góry dzięki za info. ????
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja - Scottish Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Partick Thistle F.C. - Arbroath F.C.
Typ: Arbroath F.C.
Kurs: 4,45
Bukmacher: Fortuna

Mecz 10. kolejki drugiej ligi szkockiej. Gospodarze zajmują ostatnie, 10. miejsce w tabeli z 8 punktami, natomiast goście plasują się na 6. pozycji z 11 oczkami.

Partick Thistle u siebie nie zdobyło jeszcze punktu. Na ich stadionie leje ich każdy - ostatnie spotkanie przed własną publicznością grali trzy tygodnie temu z Queen of South F.C. Goście wygrali 1:0 i było to ich pierwsze wyjazdowe zwycięstwo.

Arbroath na wyjazdach również nie spisuje się najlepiej (1 zwycięstwo i 3 porażki), ale wszystkie przegrane były z drużynami z czołówki (Dundee United, Inverness F.C. i Dundee F.C.), wygrali natomiast z przedostatnią Alloa F.C.

Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie, to obie drużyny grały już w tym sezonie ze sobą, 13 września gospodarzem było Arbroath, a mecz zakończył się wynikiem 1:1, jednak Partick Thistle na wyjazdach gra znacznie lepiej niż u siebie (pokonali m.in. wspomniane Inverness czy Dundee - dla obu drużyn były to pierwsze porażki u siebie), dlatego myślę, że tym razem Arbroath zgarnie pełną pulę. Wcześniejsze mecze to rok 2002, więc je pomijam.

  1:3   
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Scottish Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dunfermline vs Raith
Typ: Raith wygra + BTTS Wynik: 0:3 - Dunfermline zmarnowało rzut karny w 80 minucie...
Kurs: 5,00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Dzisiaj atakuję wyższy kurs obarczony większym ryzykiem. Mam jednak przeczucie, że może się udać. Otóż w meczu Pucharu Szkocji Dunfermline zmierzy się z Raith. Obydwie drużyny występują na co dzień w szkockiej Dywizji 1. W lidze lepiej radzi sobie ekipa Raith. Zajmuje obecnie drugie miejsce z bilansem 8-3-1. Gospodarze dzisiejszego meczu są w środku tabeli (5. miejsce), z bilansem 4-3-5. Będzie to pierwszy mecz pucharowy obu drużyn, myślę, że nikt tu nie odpuści. Co ciekawe jedni bukmacherzy faworyzują lekko gospodarzy, drudzy gości. Mecz zapewne będzie zacięty, ale kierując się obecną formą obydwu drużyn, stawiam na zwycięstwo Raith. W ostatnich 5 spotkaniach zaliczyli aż 4 zwycięstwa i remis. W 4 z 5 tych meczy BTTS został pokryty. Co ciekawe ten jeden mecz, w którym tylko Raith zdobyło gola to mecz... z Dunfermline. Padł wtedy wynik 1:0. Gospodarze dzisiejszego meczu w ostatnich 5 spotkaniach zanotowali 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki (w tym jedna, wspomniana już przeze mnie, przegrana z Raith). BTTS pokryty 3/5 razy. Taki sam bilans ogółem i u siebie. Raith na wyjazdach też radzi sobie nieźle - 4 zwycięstwa z rzędu i 4 BTTSy. Spodziewam się zaciętego meczu, ale myślę, że dzięki obecnej formie, goście wyjadą z awansem, chociaż nie będzie to łatwe i spodziewam się, że bramki zdobędą obie drużyny. Jakbym miał obstawiać wynik, to celowałbym w 1:2. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom