>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Punkty Betfair 800 za 8 pln ;)

wincent 150

wincent

Użytkownik
????????BZDURY nie czytać ;) ????????????

Tak mnie dzisiaj naszło siedząc u lekarza, że może jest fajny sposób jak ktoś chce sobie zwiększyć rabat.( Choć nie wyliczyłem jakie trzeba mieć obroty,żeby się toto zwracało)

W sytuacji kiedy np. Real prowadzi z jakimiś ogórkami 3-0 w 90 minucie, kursy kształtują się na poziomie:

Real (tylko rynek nie wygra)1.01
X 1000
Ogórek 1000


W takiej sytuacji praktycznie nie można grać - na Real tylko przeciw niemu, a na remis czy porażkę kurs kosmiczny ale toto nie wejdzie

Jednakże ????
Stawiając na X po kursie 1000, za 2 ojro (minimalna stawka), do wygrania jest w zaokrągleniu 2000 ojro. Prowizja od tego wyniesie 5% czyli 100 euro = jakieś 80 funtów. Z każdego funta jest 10 pkt. więc w sumie wychodzi ich 800 ;) Biorąc pod uwagę ich tabelę rabatów, trzeba u nich sporo płacić prowizji żeby się toto przydało.

Tyle kminienia na dziś ;)
 
A 44

ab178

Użytkownik
Nic z tego co napisałeś nie jest prawdą.
1.Liczysz punkty od wygranej kiedy zakładasz przegraną. Od 2e masz 1 pkt betfair.
2.Stawka 2e nie jest minimalna (oficjalnie jest ale bez większego zachodu można postawić dowolną mniejszą kwotę).
3.Liczba punktów przyznawana jest w proporcji 1:2 (1pkt : 2e zysku lub stawka zakładu w przypadku porażki)
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Nic z tego co napisałeś nie jest prawdą.

1.Liczysz punkty od wygranej kiedy zakładasz przegraną. Od 2e masz 1 pkt betfair.
2.Stawka 2e nie jest minimalna (oficjalnie jest ale bez większego zachodu można postawić dowolną mniejszą kwotę).
3.Liczba punktów przyznawana jest w proporcji 1:2 (1pkt : 2e zysku lub stawka zakładu w przypadku porażki)
No to dupa, podejrzewałem że to by było zbyt proste ???? wincent :|

Co do ad2 : chodziło mi o to że jak jest kurs 1000 to stawka min. będzie 2e . Grając na rynku przegrywającym można postawić parę centów, wiem ;)

Temat do zamknięcia.
 
Do góry Bottom