>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Punkty reputacji na forum

V 5

vipdavid

Użytkownik
Wchodzisz tu http://forum.bukmacherskie.com/stats na lewo masz pierwszą rubrykę Tap Reputations, jeśli chcesz wiedzieć więcej to klikasz w ten trójkącik, wybierasz opcję View more, wyskakuje ci takie okienko tam wybierasz 200 i masz długą listę. I ostatnia wartość w tej kolumnie to siła reputacji.
No i własnie w tym miejscu pada moje pytanie,jako poczatkującego usera forum.
przeczytałem temat wiem co one oznaczają za co powinno się je dawać...
Tylko jeszcze jeden termin nie został wyjasniony w temacie...
Siła reputacji??
Czym ona jest skąd się bieże
Jak się ją liczy??
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Chyba jednak nie przeczytales tematu, informacja z pierwszego postu :

1. Baza początkowa to 1 punkt - siła reputacji każdego nowego użytkownika wynosi 1
2. Każdy kolejny rok na forum: +1 punkt
3. Każde 1000 napisanych postów: +1 punkt
4. Każde 500 punktów własnej reputacji: +1 punkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
V 5

vipdavid

Użytkownik
No to może jeszcze inaczej..
Czym rózni się siła reputacji od ilości punktów reputacji.
Bo nie zabardzo sie orientuję co mówi mi ta rubryki w statach Reputation Level/Power
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Rep Level to po prostu liczba punktów.
A co to reputejszan pała wytłumaczył Kozinho cytując Lucasa.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ilość punktów reputacji to liczba punktów reputacji które otrzymałeś. Siła reputacji to liczba punktów jaką jednorazowo dajesz klikając &quot;dzięki&quot;.
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
Ilość punktów reputacji to liczba punktów reputacji które otrzymałeś. Siła reputacji to liczba punktów jaką jednorazowo dajesz klikając &quot;dzięki&quot;.
Zaraz zaraz czyli jak dobrze zrozumiałem was chłopy to chodzi wam o to,że siła reputacji to suma punktów jakie forumiat dany przesłał innym??
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
to znaczy że jak ja Ci raz klikne to będziesz miał 5 pkt reputacji... ????
gdyby to zrobił filip_r2 to miałbyś 17..
ale jeśli ty klikniesz komuś to jest 1..
resztę koledzy opisali najprościej jak się da...
pozdrawiam...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Czemu muszę dawać punkty reputacji innym osobom zanim przyznam punkty tej samej osobie, czy ograniczenie czasowe nie byłoby wystarczające?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ma to chociaż w jakiś sposób ograniczyć możliwość nadużyć - ciągłe nabijanie jednej osobie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 13

kaman

Użytkownik
&quot;Musisz przyznać punkty reputacji kilku innym osobom, zanim będziesz mógł je ponownie wręczyć użytkownikowi wilQ&quot;
Co to za głupota, mam wreczac na sile innym aby przyznac temu Panu... ?!?
Wrecze jak uznam za sluszne, a nie dam sie systemowi. To jak glosuj na PIS czy PO bo inne partie nie istnieja...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
&quot;Musisz przyznać punkty reputacji kilku innym osobom, zanim będziesz mógł je ponownie wręczyć użytkownikowi wilQ&quot;
Co to za głupota, mam wreczac na sile innym aby przyznac temu Panu... ?!?
Wrecze jak uznam za sluszne, a nie dam sie systemowi. To jak glosuj na PIS czy PO bo inne partie nie istnieja...
Niestety tak jest dane by nie było że ludzie robią sobie Multi i dają punkty ciągle. Także nie wiem co w tym widzisz takiego. Myślę że to nie jest jakiś ogromny problem.......
 
K 13

kaman

Użytkownik
Niestety tak jest dane by nie było że ludzie robią sobie Multi i dają punkty ciągle. Także nie wiem co w tym widzisz takiego. Myślę że to nie jest jakiś ogromny problem.......
To od tego sa admini i operatorzy aby banowac tych osobnikow... A co w tym widze to oczywiste utrudnienie. Moze narzekam niepotrzebnie przed swietami, ale swojej racji nie zmienie...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
dzięki temu przejrzysz dokładniej forum i na pewno znajdziesz również wartościowe posty innych userów których tutaj nie brakuje
żeby ponownie dać mu reputacje musisz ocenic dwóch innych userów, a taki ogranicznik służy też do tego by wilqu czy ktoś inny nie popadł w samozachwyt i spoczął na laurach dostając reputacje za reputacją ????
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Czy mógłbym prosić o odpowiedź, dlaczego mam zablokowaną możliwość dodawania punktów reputacji? Z tego, co widzę, mogę dodać je tylko w przypadku swoich postów, co wydaje mi się dosyć dziwne.
Edit. Problem występuje tylko w przypadku &quot;Dyskusji na tematy bukmacherskie&quot;, czy tam nie można dodawać punktów?
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Czy mógłbym prosić o odpowiedź, dlaczego mam zablokowaną możliwość dodawania punktów reputacji? Z tego, co widzę, mogę dodać je tylko w przypadku swoich postów, co wydaje mi się dosyć dziwne.

Edit. Problem występuje tylko w przypadku &quot;Dyskusji na tematy bukmacherskie&quot;, czy tam nie można dodawać punktów?
Po prostu za posty w HP nie można dodawać reputacji. Tyle w temacie.
 
Do góry Bottom