>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności dotyczące freerolli

Status
Zamknięty.
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Zakładam ten temat, ponieważ w temacie &#39;Freerolle&#39; , co pare godzin usuwam około dwudziestu postów nie na temat.
Jak macie jakieś pytania, dot. freerolli ( czy są jeszcze wolne miejsca, czy wypłacają kasę polakom, zasady wypłaty itp to walić w tym temacie).
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
To ja pierwszy jezeli ugram cso na freerollach na Mansionie to moge wyplacac zaraz po wygraniu czy jeszcze musze gdzies zagrac ?
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
tak i jeszcze warto dodać,że jak zrobisz depozyt na mansion przez moneybookers to kasy nie ujrzysz od razu, oni muszą ją najpierw zaksięgować i to troche trwa. Ja 2 razy robiłem depozyt i dwa razy musiałem gadać z supportem,żeby mi kase dopisali. Zawsze tłumaczą się,że mają jakiś problem z moneybookers ale jakoś chyba nie chcą go rozwiązać. Ponadto przy wypłacie też możesz sie zdziwić bo nie zawsze dodają twój email do opcji wypłaty przez moneybookers. Trzeba wtedy napisać do nich maila i zarządać wypłaty przez moneybookers nawet jak będą ci próbować wcisnąć,że nie zrobiłeś depozytu przez MB. Aha i jeszcze mansion ma problem z tymi kodami SWIFT wpiszesz kod swift swojego banku i dostaniesz informacje,że musisz wpisac numeryczny kod swift.Podobno trzeba wtedy podejśc do siedziby swojego banku i zapytać jaki mają numeryczny kod swift(info od supportu). Kończąc nie lubie Mansion bo sa strasznie źle zorganizowani a myslą,że wszystko jest ok.
 
puchaczowy 0

puchaczowy

Użytkownik
Qrde a mam na mansionie troche kasy i chcialem po swietach wyplacac to mi sie teraz odechcialo jak poczytalem????
A nie wiecie czy na stryyke tez sa takie komplikacje?
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
stryyke i mansion sux ???? grajcie w jakis firmach gdzie wiecie ze nie ma problemow z wyplata. Stryyke cos chce od Chipsa zeby im wyslal fax (pojebani) zeby potwierdzic tozsamosc. Tylko kto dzisiaj uzywa faxu??
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
bet-at-home jak dla mnie 100000000000% gwarancji wypłaty. Wypłacałem kilkanaście razy nawet sumy powyzej 1000zł i nie było zadnych problemów żadnyego blokowania kont żadnego zamykania kont a co najważniejsze,żadnych skanów dowodu osobistego.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
no dokladnie zgadzam sie z arturem. Ja moze nie powyzej 1000 ale powyzej 200 sie zdazalo. To jest tak ze jak buk jest dobry to room tez przeweaznie. Wiec pradise, bah, betsson, expekt czy unibet to naprawde pewniaczki.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
na czacie chyba nikt nie zauważył więc piszę tu... są jakieś specjalne warunki do freerolla na celebie?? bo nie wiem czy opłaca mi się konto zakładać
pozdrawiam
 
puchaczowy 0

puchaczowy

Użytkownik
na czacie chyba nikt nie zauważył więc piszę tu... są jakieś specjalne warunki do freerolla na celebie?? bo nie wiem czy opłaca mi się konto zakładać

pozdrawiam
W opisie nic nie ma na temat specjalnych warunkow.
Rejestracja zaczyna sie za ponad 2 godz. wiec sie wtedy okaze.
 
lotheg 0

lotheg

Użytkownik
na czacie chyba nikt nie zauważył więc piszę tu... są jakieś specjalne warunki do freerolla na celebie?? bo nie wiem czy opłaca mi się konto zakładać

pozdrawiam
Do freerolli na Celebie są ograniczenia. Trzeba mieć ugranych ileś raked hands w ciągu iluś ostatnich dni. Ilość jest zależna od puli w turnieju.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Takie ograniczenia sa czest we freerollach w sieci Boss Media. Np. w takich z pula 150 EURO to musisz ugrac 5 RH w ciagu ostatnich 2 dni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom