>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności cd2

rpg 1K

rpg

Użytkownik
Pierwotny temat nadal zamknięty więc albo otwieramy tamten i usuwamy ten albo jedziemy tutaj.
Chciałem tylko poinformować, że wreszcie dostałem żetony za listopad. Trochę sie trzeba było naczekac. Dostał już ktoś z was jeszcze?
Mi się niezbyt podobają no ale nie mogę być wybrednym. Lepsze takie niż w ogóle.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja wygrałem w dniu 10 listopada
Całość składa się z:
- metalowa walizka zamykana na kluczyk(2 zamki)
- 300 żetonów(nominały: 100, 50, 25, 5 każdego po 50 sztuk oraz 100 sztuk o nominale 1)
- 5 czerwonych kostek
- 2 talie kart(czarne i czerwone)
- dealer
Dostarczył mi to kurier
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
&quot;Na pierwszy rzut oka fajna ale jak otworzyłem i rozpakowałem żetony to miałem chyba ze dwa szczerbate i jakoś wypaprane czymś w rodzaju brokatu. Kostki były rozpakowane. Karty takie sobie. Nominały żetonów to: 50x100, 50x50, 50x25, 50x5, 100x1
Są troszkę lżejsze niż te z unibetu ale robią lepszy odgłos podczas zabawy. Ale te żetony są niby Paradise a żadnego loga tam nie ma nawet.
No i jeszcze walizka zamykana na kluczyk(dwa zamki).&quot;

by rpg ????

edit: ups ... był szybszy ????
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Przed chwilą dostałem właśnie, zetony są dość dobrej jakości, karty kupiłem ostatnio sobie plastikowe takze nie jest źle, tyle ze nie wiem po co nominał 1 lepiej by byl 10 ???? Jak kto nie dostal to pewnie dojdzie na dniach koro juz zaczynają dochodzic.
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
Witam
A pisaliscie cos do suportu zeby dostac ? Bo ja zajalem 2 miejsce napisalem do paradaise a oni nic nawet nie odpisali ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Witam
A pisaliscie cos do suportu zeby dostac ? Bo ja zajalem 2 miejsce napisalem do paradaise a oni nic nawet nie odpisali ????
A niby dlaczego mieli odpisać ? Przecież mieliśmy wysyłać adresy do Marcina-Odry :jezora:
 
Do góry Bottom