>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

lolian 96

lolian

Użytkownik
Kurcze przez te świeta zapomniałem przez 2 dni podać typow. Trochę lipa z tym regulaminem bo jeszcze jakaś iluzoryczna szansa jest na odrobienie strat.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Nie ma już na dzisiaj meczy z challengerów lub ATP WTA.
Mogę podać typy z ITF?
Walczę w grupie VI przeciwko Krzysiowi, dopiero po 18 mogę podawać typy a meczów brak... da radę coś z tym zrobić?
 
D 706

don1

Użytkownik
Proszę o poprawę w meczu Coppejans-Quinzi ma być czysta jedynka a nie 2-0 przepraszam za pomyłkę. Czekamy na typy pudla
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
zastanawia mnie czy dostałem odpowiedniego przeciwnika w 1/8 finału zająłem 1 miejsce w grupie i dostałem rywala też z pierwszego miejsca z grupy 2?
Jasne, moja pomyłka, już poprawione./Macko18
 
lolian 96

lolian

Użytkownik
Witam w punkcie 9 jest zapis ze 2 krotne nie podanie typow w ciągu rundy oznacza porazke. Choke nie podal 4 krotnie wiec powinien otrzymac porażke wraz ze słomianym(nie podał 5 krotnie). Co sprawia że ja mam 9 pkt i Choke 9 pkt lecz ja mam lepszy bilans.
Fakt, w takim razie obaj macie po 9 punktów, jednak Choke dwukrotnie wygrywał z Tobą pojedynek. Regulamin nie jest dopracowany, bo był kopiowany z konkursu sprzed lat, jednak to, że w pierwszej kolejności decydują bezpośrednie pojedynki jest naturalne, więc mimo zmiany ilości punktów, to dalej Choke gra dalej./Macko18
 
mikikimi 263

mikikimi

Użytkownik
Mecz Bedene A. - Delbonis F. został odwołany. Proszę o zamianę na:
25.04.2017 19:35 Radwanska A. - Makarova E. /DW 2:0/ kurs: 2,12
AKO: 7.98
Zrobione./Macko18
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak mecz Sonego na jutro przenieśli z powodu ciemności, to będzie liczony normalnie do dzisiejszego dnia, mogę podać zastępczy czy typ przepada ?

Na wypadek podaje zastępczy typ:
21:15 A.Gomez - Melzer 1 @ 3,75 unibet
Przepada./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Zostało nas szesnastu, rywalizacja wkracza w decydującą fazę, więc uważam, że warto jeszcze raz przypomnieć jak to jest ze spotkaniami przerwanymi, np. z powodu deszczu, przełożonymi na następny dzień z powodu ciemności, kreczami graczy? Czy wszystko jest liczone po 1,00 jeżeli mecz nie zostanie rozegrany tego jednego konkretnego dnia?
Jeżeli mecz zostaje odwołany z powodu wycofania się jednego z zawodników, to można podać typ zastępczy. Jeżeli jednak mecz został przeniesiony na kolejny dzień z powodu pogody, a w ogóle nie rozpoczął się zaplanowanego dnia, to typ przepada. Jeżeli mecz zostanie rozpoczęty w dzień, na który został normalnie przewidziany, to typ rozliczany jest normalnie. Krecze liczymy według zasad bukmachera, od którego podaliśmy kursy./Macko18
 
Z 582K
Czy moge zmienić typy na dzisiaj ponieważ w Barcelonie leje cały czas i niewiadomo czy w ogóle dzisiaj zaczną grać.Trochę to niefartownie jak mecze się dzisiaj niezaczną.
Będąc konsekwentnym nie mogę zezwolić na takie coś. Z pewnością w kolejnych edycjach będzie trzeba udoskonalić regulamin pod tym względem./Macko18
 
Z 582K
Czy jak ja podałem taki typ
3/28.04.2017//17,00 Karen Khachanov - Horacio Zeballos +3,5 gema 2//1,75
a przeciwnik ten sam mecz
28.04.2017 16:05 Buyukakcay - Mertens@ Over 2,5 seta @ 2.55
to mógla tak podac,bo w pewnym sensie to te 2 typy mają wiele spólnego.Bo jak ja trafie to jest duże prawdopodobieństwo że on też.Prosze o odpowiedz
Typy są na tyle różne, że uważam to za sytuację, w której nie trzeba interweniować./Macko18
 
Z 582K
2. 01.05.2017// 18:00 Radu Albot - Bernard Tomic over22,5//1,98 edwolany podalem typ zastepczy.

Podaje typ zatepczy za odwolany mecz

Podaje typ zatepczy za odwolany mecz
2. 01.05.2017// 18:00 Radu Albot - Bernard Tomic over22,5//1,98
nowy typ
1.01.05.2017/21,00 Evan King - Henri Laaksonen 2//1,16
wczesniejsze typy
1. 01.05.2017 //12:30 Adrian Menendez-Maceiras - Jordan Thompson over 22,5 gema//2,00
3. 01.05.2017// 11:30 Jiri Vesely - Marcel Granollers over 22,5 gema//2,02

AKO: 4,60
Ako trafione:
Unibet
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
I to jest fair? Kiedy wiadomo ze moj 3ci typ nie zdazy dzis zagrac a w tym momencie jest 4,04 do 4,1
Nie dosc ze kurs nie jest podobny do tego zastepywanego, to dopiero podany na ostatnia chwile, w dobie unternetu na telefonach
 
Z 582K
I to jest fair? Kiedy wiadomo ze moj 3ci typ nie zdazy dzis zagrac a w tym momencie jest 4,04 do 4,1
Nie dosc ze kurs nie jest podobny do tego zastepywanego, to dopiero podany na ostatnia chwile, w dobie unternetu na telefonach
Ale jak ty podałeś wtedy jak ja już miałem 2 typy trafione to było okey.Typując wysokie kursy bo tylko takie mogły ci dać zwycięstwo w 1 pojedynku
 
Do góry Bottom