>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Teoretycznie nie jest to zabronione, ale z jednej strony troszkę dziwne dla mnie tego typu praktyki są. Z punktu &quot;prawnego&quot; pretensje gesia nieuzasadnione, natomiast z moralnego myślę, że tak.
 
G 35

gesio

Użytkownik
to nie sa pretensje, tylko troche dziwna sprawa wg mnie wiec dlatego napisalem. koniec tematu;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Telprzem i Borek podeślijcie swój login i ID ze Sportingbet na PW, lancev i gesio zresztą też możecie, będzie szybciej kasa.
Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Lista z nickami zostaje przekazana do Marcina-Odry.
W imieniu wszystkich moderatorów chciałbym Wam podziękować za zabawę, za te wszystkie żale, niezgodności i pytania. Każdy uczy się na błedach i na pewno taki wniosek ja osobiście po tym konkursie mogę wyciągnąć. Będąc przy swojej osobie, chcę podziękować nikiforowi (za początek konkursu przede wszystkim i wprowadzenie w pewne niuanse), Borussii (za pomoc &quot;techniczną&quot;), Hajdukowi oraz Krzysztofixowi (za pomoc przez calusieńki konkurs).
Gratulacje dla zwycięzców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2K

borek149

Użytkownik
Pieniążki na koncie, gratulacje dla finalistów oraz pozostałych graczy poza podium ;) A przede wszystkim dla opiekunów za spawne prowadzenia konkursu. Pozdrowionka dla wszystkich uczestników jak i osób pilnujących konkursu ????

Robson / Potwierdzam i przyłączam się do podziękowań. Było szybko sprawnie i w ogóle. ????
 
Do góry Bottom