>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
M 15

maja81szn

Użytkownik
Ted robisz zamieszanie, nie rozumiem Twojej odpowiedzi &quot;niedziele też &quot; tzn ze 3 kolejka obejmuje niedziele? Moim zdaniem NIE OBEJMUJE oto dowód:

1/4 finału - 2 kolejka - 22.01.-23.01.2008 wtorek-sroda
1/4 finału - 3 kolejka - 26.01.2008

Więc nie udzielaj błędnych informacji, chyba ze miales na mysli to ze 4 kolejka odbedzie sie w niedziele to oki. Ale jesli do 3 kolejki chciałes dołączyć niedziele to jest błąd. Ewidentnie widać, że gdyby była dołączona niedziela data również przy temacie byłaby 27.01.2008 tak jak to zrobiono w 2 kolejce. Inne posunięcie byłoby &quot;dziwne&quot; .

Wiec Twoja odpowiedz do pytania L Nino powinna być:
3 kolejka sobota
4 kolejka niedziela.

A tak wprowadziłes zamieszanie, teraz ciekawe jak z tego wyjdziesz? Moim zdaniem dołączyć nie mozesz niedzieli gdyż data przy 3 kolejce taką nie pokazuje i byłoby to skandalem coś teraz zmieniać, a do tego jesli dołączysz niedziele o której mówię to również bedzie to skandal bo już przedłużylibyscie konkurs o 6 dni (bo juz nam co nieco uciekło, ale mój post usunołeś).
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zaspany bylem i zle przeczytalem jego pytanie.
Dzis jedna kolejka
Jutro nastepna.

Z tego co widze tylko jedna druzyna podała dwa typy na jutro, wiec jesli nie beda chcieli ich zmienic to nic sie nie stanie.
Przeciez to nie jest jakies przedszkole gdzie mam pokazywac palcem co i jak, w nazwie tematu jest dokladnie podana data na dzis i tylko dzis.

EDIT: JEdnak druzyna Roxanne nie bedzie miala zaliczonych tych dwóch typow, ja ten pomylkowy post napisalem o 13:30 a oni podali typy wczesniej.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik

Przeciez to nie jest jakies przedszkole gdzie mam pokazywac palcem co i jak, w nazwie tematu jest dokladnie podana data na dzis i tylko dzis.
I nic bym nie pisał gdybyś nie napisał &quot;niedziela też&quot; :-D więc zapytałem...wkoncu teraz spotykamy sie w tej samej parze :-D więc trzeba było sie upewnić :-D
 
frans 0

frans

Użytkownik
Na kiedy planowany jest finał?
Ijak długo od zakączenia konkursu nagrody pieniężne będą na kontach zwycięsców?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Na kiedy planowany jest finał?
Ijak długo od zakączenia konkursu nagrody pieniężne będą na kontach zwycięsców?
Wystarczy poczytać bądź się domyśleć jak są kolejki wtorek-Środa i Sobota-Niedziela więc góra 2 tyg. , Nagrody gdy wszyscy podają swoje dane do Betsson za pewne a z tym zawsze największy problem czyli licz 10 dni od zakończenia się turnieju.
Pozdrawiam
 
ostry99 0

ostry99

Użytkownik
witam, pierwsze mecze półfinałowe odbędą się jutro czy w sobote? Jeśli jutro to prosiłbym aby można było typować do 18:00.
 
zany 0

zany

Użytkownik
Tuz po zakończeniu fazy grupowej ja (kapitac Zany&amp;Telprzem_Team) i mój kolega z druzyny prubowalismy zwrócić wam uwagę że cały czas błędnie wpisujecie w różnych postach związanych z tym konkursem nazwę naszej druzyny; nie dość że skracacie ta nazwę to i tak jeszcze wpisujecie z błędami. Na początku starałem się to ignorować ale powoli staje sie to juz strasznie wkurzające i od tej pory pod każdym postem gdzie zobacze jakis błąd bede pod nim wpisywał posta z informacja że jest błąd.
Swoją drogą takie pytanie do modów zajmujacych się tym konkursem; jak Ted bys się czuł jak od tej pory bym się do ciebie zwracał się Sred albo Beau zamiast Beau bym do ciebie mówił Dupau.
Tak więc licze na jakąś reakcje z waszej strony, zresztą swoja drogą edycja paru postów nie zajmuje kilku godzin i nie wymaga cudu.
Pozdrawiam Zany; kapitan drużyny Zany&amp;Telprzem_Team
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie wkurzaj mnie .
Ty specjalnie przekrecasz nasze nazwy na obrazliwe, a my poprostu skrocilismy wasza nazwe a potem ja kopiowalismy za kazdym razem nie zwracajac uwagi. Juz sie niemasz o co czepiac, Jakos czlonkowie druzyny Alpaga Karton Podwale nie mieli pretensji.
Jesli Ci ma ulzyc to bede pisal cala nazwe.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Ted czemu usunąłes mój post? Dobry przeciez był temat niezgodność więc? Usuwasz posty które Ci przeszkadzają ? To po co wypisujesz takie teskty? Ze fartem? To przypomne Ci ze to my wygralismy z Wami 6:0 w ostatatniej kolejce &quot;rzucając Was na kolana&quot; no niestety ale sorka ale taki wynik to dla mnie pogrom, a po 2 przypomne ze jaki fart jak w poprzednim meczu w dwóch naszych meczach wyniki odwróciły sie miedzy 88 a 90minutą. To w kwestii wyjasnienia Twojej tezy...i to jest odpowiedni temat bo nie Zyczę sobie takich tekstów jak nie odzwierciedlają tego jak było a jak chcesz usunąć ten post to usuń i tamtem wtedy tematu nie ma. Bo jesli sobie życzysz to ja chetnie przedstawie minuty przebieg naszych spotkań i popatrzymy jak to było.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Waleczne Serca, Motor Lubawa -&gt; gratulacje za dojscie do finalu od mojej druzyny, rpzegralismy z Motorem wiec to Wam bede kibicowac ????
 
zany 0

zany

Użytkownik
Takie pytanko; Czy wygrana z Betsson Ligi bedzie się nadawała do bonusu 100% w betssonie??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom