>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Mam pytanie co do strzelców. Czy jeżeli jak sie typuje wynik np. 3-0 i w rzeczywistości jest 3-0 i każdą bramke strzeli ktoś inny i poda tylko strzelca jednej bramki to czy wtedy jest punkt czy trzeba podać prawidłowo wszystkich strzelców. ??
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Już sotało to zmienione , Wiele kontrowersji wywołała pozycja strzleca jeżeli podamy wynik 3-1 trzeba podać po jednym strzelcu !!!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jak będzie liczony ten punkt ze strzelcami bramek?

bo różni użytkownicy różnie typują.. jedni np. typują wynik 2-0 i podają strzelców np. Asamoah Gyan i Stephen Appiah.... a więc mają większe szanse na trafienie, że którys z nich strzeli bramkę niż Ci co podają tylko jednego strzelca przy takim samym wyniku 2-0, a rozumiem, że mamy podawać jednego strzelca.
 
slav 0

slav

Użytkownik
Czy można w jednym meczu podać dwa kolidujące ze sobą typy np.

Dokładny wynik : 1-0

Under/Over : Over

???
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czy można w jednym meczu podać dwa kolidujące ze sobą typy np.
Dokładny wynik : 1-0
Under/Over : Over
???
Można , Co do ciebie TBM będe uznawał wystraczy 1 strzelca a jeżeli ktoś podał 2 lub 3 to wystraczy że jeden strzeli i dostanie się 1pkt. ale od następnej rundy nie będzie tak PRZYPOMINAM :!:
jeżeli podamy wynik 3-1 nie trzeba podawać strzelców 3 dla gospodarzy trzeba jednego i jednego dla gości !! Przy 3 -0 tylko 1 dla gospodarzy
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
3 Strony podliczone jutro dokończę resztę na podliczenie danego spotkania mam czas 2 dni , Tabela pojawi się jutro.
Pozdrawiam.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
1) Dokładny wynik spotkania 2-1 ✅ 1pkt
2) 1X2 1 ✅ 1pkt
3) Strzelecy (A. Gyan, A, Ayew - Mansare) ✅ 1pkt
4) Under/Over Over
5) Wynik Pierwszej połowy 1
6) Dokładny wynik pierwszej połowy 1-0
7) Czy Goście strzelą bramkę ? Tak ✅ 1pkt
:cool: Czy Gospodarze strzelą bramkę? Tak ✅ 1pkt
Jeszcze bym prosił 1 punkcik za OVER, bo chyba umknęło sprawdzającemu ;) Dzięki
 
U 2

ufo21

Użytkownik
z tego co wyczytałem przy wyniku np. 2-1 trzeba podać 2 strzelców z obydwu drużyn Ilu można podać strzelców maksymalnie??? Czy jeśli trafimy wiecej np tych 2 z jednej drużyny dostaniemy wiecej punktów?? np przy wyniku 3-2 maksymalnie mozemy podać 5 strzelców i kiedy dostaneimy punkty i ile?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
ufo21 no właśnie pisałem o tym wcześniej, bo to trochę niesprawiedliwe jak ja podam sobie 4 strzelców przy wyniku 4:2 a zostanie mi uznane tak samo jak podałbym regulaminowo 1 strzelca. ale Doberman pisał, ze tylko w tej pierwszej rundzie tak było, a teraz juz tylko 1 strzelec ma byc...
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
A moze takie rozwiaznie ?? podzilic 1 przez ilosc goli i za kazdego trafionego dawac ta czastke
Mecz zakonczyl sie ynikiem 2-1 , ktos trafil 2 strzelcow wiec dostaje 0.66 punkta :]
 
slav 0

slav

Użytkownik
15 minut przed początkiem meczu temat miał być zamykany, tymczasem typy można było podawać nawet w trakcie spotkania. :kwasny4565: Jeśli ten konkurs ma być poważnie traktowany to jego warunki powinny byc równe dla wszystkich.

Ot, moje zdanie ????
 
Do góry Bottom