>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ponieważ co 3 dni jest przerwa jak to było zakomunikowane. Musi być czas dla nas na podliczenie i tabelę dodania. Jutro wszystko będzie w normie
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Może pozwolę sobie założyć temat z meczem WKS - Egipt do typowania... bo być może mod nie ma czasu (albo sobie zapomniał- ludzka rzecz), jeżeli będą jakieś zastrzeżenia ze strony organizatorów to proszę bez konsekwencji, potraktować to jako przysługę ;)
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Dzieki , teamt moze byc.
Ja mam malo czasu , a doberman nieiwem gdzie jest , jutro-sobote podlicze co jest i taebele dam
Sory za opoznienia
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przepraszam za opóźnienia ale miałem pracę i niestety nie mogłem wejść na forum dziś jak złapię Grzesia wszystko podliczymy i uregulujemy.
Przepraszam jeszcze raz i proszę i wyrozumiałaś wszystko będzie podliczone do jutra wieczora Pozdrawiam
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
PNA za nami więc kiedy można sie spodziewać ostatecznych wyników?? Jeżeli do środy sie nie wyrobicie to we środe wieczorem moge pomóc podliczyć ostatnie kolejki bo wtedy będę miał chwile wolnego.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Został tylko półfinał , mecz o 3 i finał , a mało osob dalo typy co oznacza ze do srody podlicze
 
Do góry Bottom