>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności oraz poruszać wszelkie kwestie związane z funkcjonowaniem Ligi Typerów.
Przed zadaniem pytania proszę o przeczytanie regulaminu - tam może być odpowiedź na Twoje pytanie.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Czy depozyty złożone wcześniej np. miesiąc temu liczą się czy trzeba teraz wpłacić pieniądze?
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Regulamin mówi:
Aby się zalogować wystarczy wcisnąć ikonkę forum, a strona automatycznie zarejestruje nas danymi forumowymi. Nie trzeba nic wpisywać w polach login i hasło!!!

Niestety po kliknięciu w ikonkę forum, strona automatycznie nie loguje mnie z danymi forumowymi, ręczne wpisanie loginu i hasła też nie działa.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Regulamin mówi:
Aby się zalogować wystarczy wcisnąć ikonkę forum, a strona automatycznie zarejestruje nas danymi forumowymi. Nie trzeba nic wpisywać w polach login i hasło!!!
Niestety po kliknięciu w ikonkę forum, strona automatycznie nie loguje mnie z danymi forumowymi, ręczne wpisanie loginu i hasła też nie działa.
Wlasnie tak jest i niema mozliwisci logowania i typowania
Jaki błąd Wam wyskakuje? Przy pierwszej próbie klikaliście na ikonkę czy wpisywaliście loginy?
Hej, gdzie można typować, bo nie widzę ?
Typujesz w zakładce &quot;Typuj&quot;
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Po kliknięciu w ikonę mam komunikat:
Hi arass1
You&#39;re now signed in with your XenforoProvider account but you are still one step away of getting into our website.

I do wyboru:
Already have an account?
Link your existing account on our website to your XenforoProvider ID.
New to our website?
Create a new account and it will be associated with your XenforoProvider ID.
Po wybraniu pierwszej opcji wyskakuje okno do logowania. Wpisuje swój login i hasło do forum i dostaje komunikat:
ERROR: Invalid username or incorrect password.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Kto nie może się zalogować do ligi typerów - proszę o informację na PW. Założę konto ręcznie i wyśle hasło.
Ja się normalnie zalogowałem i nawet oddałem typy na 1 spotkanie ale zastanawia mnie czemu w klasyfikacji tzn ranking są tylko 3 osoby czyli sumada90 , waldi1979 oraz wielki_gracz a mnie nie ma a do konkursu się zapisałem?
Chyba że sumada90 ręcznie dodajesz do rankingu?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
W rankingu pojawicie się po pierwszym meczu kiedy zdobędziecie punkty. Nasza trójka testowała stronę więc jesteśmy uwzględnieni.
Pamiętajcie!!!
Po każdej zmianie typów musicie wcisnąć &quot;Zapisz&quot; na samym dole strony, inaczej typy nie zostaną zapamiętane.
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Napisałem wiadomość na PW z prośbą o założenie konta. Ponadto mam pytanie dotyczące nagród - czy lądują na koncie użytkowników w postaci bonusu i trzeba je obrócić 4x2.0 jak to forBet ma w zwyczaju?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przepraszam za wprowadzenie w błąd - należy teraz lub w trakcie mistrzostw złożyć przynajmniej minimalny depozyt, żeby otrzymać nagrodę. Taką informację dostałem od sponsora.

Napisałem wiadomość na PW z prośbą o założenie konta. Ponadto mam pytanie dotyczące nagród - czy lądują na koncie użytkowników w postaci bonusu i trzeba je obrócić 4x2.0 jak to forBet ma w zwyczaju?
Prawdopodobnie klasyczny obrót ale jeszcze to sprawdzę.
Jak bede przy komputerze to Ci zaloze konto.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przepraszam za wprowadzenie w błąd - należy teraz lub w trakcie mistrzostw złożyć przynajmniej minimalny depozyt, żeby otrzymać nagrodę. Taką informację dostałem od sponsora.
Prawdopodobnie klasyczny obrót ale jeszcze to sprawdzę.
no to trochę...z ich strony. Jaki jest ten minimalny depozyt?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Minimalny możliwy czyli jakikolwiek.
Ponadto mam pytanie dotyczące nagród - czy lądują na koncie użytkowników w postaci bonusu i trzeba je obrócić 4x2.0 jak to forBet ma w zwyczaju?
Obrót 4 razy po kursie łącznym 2, czyli tak jak pisałeś.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Proszę o wcześniejsze sprawdzenie, czy możecie się zalogować do ligi typerów. Żeby nie było takiej sytuacji, że ktoś się obudzi w czwartek przed meczem, bo mogę być w tym czasie niedostępny i komuś pierwsza kolejka przepadnie i pytanie bonusowe.
 
Do góry Bottom