>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

L 0

leonleszek

Użytkownik
no nizala parodia ????
przesledzilem dokladni watek Champions League Bet-at-home i dochodze do wniosku takiego: Bodi to jakies dziecko ktore potrafi banowac tylko osoby ktore mu zagrazaja , nie powinien sie znalesc w dalszej czesci turnieju , po pierwsze przegral fazikiem potem kolga mod wylosowal mu osobe ktora wogole nie wchodzila na forum od dluzszego czasu i wygral walkowerem , to zenada????
Fox to wielki fuksiarz wygrywal swoje pojedynki czekajac do konca ,az bedze znal wyniki swoich rywali dzieki temu wygral i wielkimu fuksowi poniewaz juz w 1 lub 2 ludzie powinien odpasc poniewaz to dno a nie typer

jedynie Roxanne to mod ktory wygral swoimi umiejetnosciami i trafnymi typami ktorymi bil na leb przeciwnikow ,

dwoch wyezej wymienionych to dno , ale w koncu sa maodami wiec im wszystko wolno

pozdrawiam
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
no nizala parodia ????
przesledzilem dokladni watek Champions League Bet-at-home i dochodze do wniosku takiego: Bodi to jakies dziecko ktore potrafi banowac tylko osoby ktore mu zagrazaja , nie powinien sie znalesc w dalszej czesci turnieju , po pierwsze przegral fazikiem potem kolga mod wylosowal mu osobe ktora wogole nie wchodzila na forum od dluzszego czasu i wygral walkowerem , to zenada????
Fox to wielki fuksiarz wygrywal swoje pojedynki czekajac do konca ,az bedze znal wyniki swoich rywali dzieki temu wygral i wielkimu fuksowi poniewaz juz w 1 lub 2 ludzie powinien odpasc poniewaz to dno a nie typer
jedynie Roxanne to mod ktory wygral swoimi umiejetnosciami i trafnymi typami ktorymi bil na leb przeciwnikow ,
dwoch wyezej wymienionych to dno , ale w koncu sa maodami wiec im wszystko wolno
pozdrawiam
Zastanówcie się trochę...
Gdybyście posiadali na tyle umiejętności, żeby trafić AKO 3.0 to nawet mod by Wam nie zagroził.
&quot;Fox to wielki fuksiarz wygrywal swoje pojedynki czekajac do konca ,az bedze znal wyniki swoich rywali&quot;
A może to doświadczenie, nie zastanawiałeś się nad tym? Tobie nikt nie zabraniał podawać typów na końcu dnia.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
widze ze kolejna osoba dostala bana :-D
na tym forum nie mozna juz chyba wyrazac swojej opini , ja na wszelki wypadek
nie wypowiem sie w tej sprawie, ale powiem panowie wrzucie na luz
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A ja powiem krótko jeżeli dorośniecie do konkursów to one będą teraz będę naciskał na Adminów aby odwołali konkursy bo jak widać większość to dzieci :!: Każdy może czekać ile chce na typy a kolega z 3 postami posądzający mnie o ustawianie ciekawe czy by mi to powiedział w oczy ???? Pewnie nie bo kozaczek przez monitor dziecko 5 letnie. ale cóż tacy są ludzie bohaterowie monitorowi.
Pozdrawiam normalnych uczestników
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie bédé ripostowal wypowiedzi &quot;dzieciaczków&quot; heheh od 10 dni jestem poza granicami.i nie wypowiadam sie na Forum a dzieciaczki dalej mnie atakuja-smieszne:-DDoberman dalej bede rzucal ci typy smsem.A Tobie Roxane zycze powodzenia &gt;Pozdrawiam z Holandii.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
A ja swoimi umiejestnosciami nie przegrałem do 1/11 zadnego pojedynku !!
Poleglem , bo musialem wyjechac i nie dalem typow
 
beau 1

beau

Forum VIP
Fox to wielki fuksiarz wygrywal swoje pojedynki czekajac do konca ,az bedze znal wyniki swoich rywali dzieki temu wygral i wielkimu fuksowi poniewaz juz w 1 lub 2 ludzie powinien odpasc poniewaz to dno a nie typer
Z takiej praktyki słynie Jaca,który bardzo często wygrywa konkursy ale nikt się jakoś go nie czepia ale widocznie moderatorowi nie wolno.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Z takiej praktyki słynie Jaca,który bardzo często wygrywa konkursy ale nikt się jakoś go nie czepia ale widocznie moderatorowi nie wolno.
Skoro juz zostałem wywołany, to moze &quot;sprostuje&quot; lekko wypowiedź powyżej ;)
Jest różnica pomiędzy podawaniem typów po kimś (wiem co i jak typuje rywal), a podawaniem typów znająć ich roztrzygnięcia ????
Jeżeli chodzi o pierwszy aspekt, to faktycznie często to miało miejsce, ale tylko w dwóch konkursach - w Betsson league (co było wynikiem tego, że mój kolega z drużyny rzadko bywał w domu i ciężko było uzgodnić typy) i w tym obecnym (tu z wyboru ;) ). Podawać typy, znając roztrzygnięcia mojego rywala zdarzyło mi sie raz, może dwa, więc mówienie, że &quot;słynę z takiej praktyki&quot; po prostu mija się z prawdą.
Nie zmienia to faktu, że mi osobiście nie przeszkadza, jeżeli ktoś przyjmuję taką taktykę, bo ona daje tylko przewagę, jeżeli rywal nic nie trafi, lub uzyska niskie ako.
Pozdrawiam.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
pytanie do modow

panowie co zrobicie z osobami ktore odpadly we wczesniejszej rundzie , chodzi m i o to ze nagrod jest 8 , a w etapie 1/3 jest 6 osob , wiec zostaje jescze 2 nagrody .
Proponowal bym zrobic dogrywke dla tych 6 osob , ktora polegala by na tym ze kto trafi najwyzsze ako. otrzyma nagrody , chodzi mi tylko o jedna kolejke ktora np. odbyla by sie w sobote lub niedziele
, mysle ze pozostali uzytkownicy ktorzy odpadli sie ze mna zgadzaja ????
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Dogrywka 1/11 o 7 i 8 miejsce Konkursu
Czyli kto tam może grać, ci co odpadli w tej rundzie czy wszyscy co w tej części uczestniczyli :?:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Miejsce 1,2,3 sa jasne a skad wiadomo kto ma 4,5,6?

za 4 inna nagroda niz 5 oraz 6, trzy osoby odpadly z 1/3
 
Do góry Bottom