>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
zwiekszenie szansy dla moderatorów pawilkn i robson United xD, którzy bez tych 3 nowych typów, maja mniejsze szanse na zajecie jednego z pierwszych 3 miejsc, prosze o niewykorzystywanie swojej przewagi jaka jest ranga moderator.
To mnie rozśmieszyłeś kolego !! Spójrz na tabelę a potem wyciągaj wnioski a skoro tego nie zrobiłeś to Ci pomogę, Robson traci ponad 20 pkt do lidera a ja jeszcze więcej, gdyż nie podałem typów w jednej kolejce i myślisz, że poprzez 3 typy dodatkowe odrobimy taką stratę a do końca turnieju pozostało kilka meczy?? bo ja nie, więc twoje wnioski o &quot;podstępnym planie moderatorów&quot; są bezpodstawne !! Powtórzę, kolejny raz, chcieliśmy uatrakcyjnić zabawę !
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
To mnie rozśmieszyłeś kolego !! Spójrz na tabelę a potem wyciągaj wnioski a skoro tego nie zrobiłeś to Ci pomogę, Robson traci ponad 20 pkt do lidera a ja jeszcze więcej, gdyż nie podałem typów w jednej kolejce i myślisz, że poprzez 3 typy dodatkowe odrobimy taką stratę a do końca turnieju pozostało kilka meczy?? bo ja nie, więc twoje wnioski o &quot;podstępnym planie moderatorów&quot; są bezpodstawne !! Powtórzę, kolejny raz, chcieliśmy uatrakcyjnić zabawę !
byc moze sie mylilem, ale zdenerwowalem sie troche, jezeli kogos urazilem to sorry
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
poniżej/ powyżej 180,5 pkt, poniżej/ powyżej 45,5 pkt w 1 secie i handicap punktowy na caly mecz -7.5 lub + 7.5, ale skoro nie było zgody to usunąłem
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ee to mozna dac ???? b.ciekawe mozna by bylo dac chociaz na finaly kobiet i mezczyzn
Już nic nie będizemy zmieniac. CHcieliśmy od początku fazy pucharowej wprowadzic to, ale jak nie ma zgody to nie. WIęc bawimy się dalej na takich zasadach jak dotychczas.
Powodzenia wszystkim bo finał już blisko ;)
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
W moim typie na najlepiej punktujacego meczu Brazylia - Włochy w półfinale IO chodzi mi o oczywiscie NASCIMENTO Andre, pisze zeby nie bylo watpliwosci po meczu, poniewaz w ekipie Brazyli jest takze Andre HELLER
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
mam pytanie, jezeli byla by taka sytuacje ze 2 osoby maja taka sama ilosc pkt, to kto wtedy wygrywa??
ponowiam, czy jezeliby taka sytuacja sie wydarzyla to np nagrody za oba miejsca sa sumowane i dzielone na 2 równe czesci?? czy w jakis inny sposob rozwiazalibyscie ta sprawe??
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ponowiam, czy jezeliby taka sytuacja sie wydarzyla to np nagrody za oba miejsca sa sumowane i dzielone na 2 równe czesci?? czy w jakis inny sposob rozwiazalibyscie ta sprawe??
Nad tym zastanowimy się jak do takiej sytuacji dojdzie;)
Jak będize wyżej opisana sytuacja to ją rozwiążemy w sposób sprawiedliwy dla wszystkich.
 
shen 408

shen

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=637178&amp;amp;postcount=13
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=637232&amp;amp;postcount=15
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=637286&amp;amp;postcount=16
-----------
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=639176&amp;amp;postcount=10
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=639246&amp;amp;postcount=12
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=639279&amp;amp;postcount=13
czy tylko ja to zauwazyłem ? ;&gt; jak widze,typy Deivida były ode mnie zgapiane , grzeg232 zgapial od Deivida -niby czemu ? -bo zaden z nich nie chciał przegrac dlatego zapozyczał typy,po to zeby nie pozwolic sobie na odrobienie strat dawali te same typy,wiec niemozliwe było,abym ja odrobił straty a Deivid do grzeg232,bo dostawali tyle samo punktow
osobiscie nie wierze,aby Deivid i grzeg232 mieli takie same zdanie w 16 typach-zwroccie uwage iz najpierw ja pisałem typy jako trzeci w tabeli,potem Deivid jako drugi (czyli wiedział jakie ja podaje typki i grał to samo zebym nie odrobiłdo niego strat) i tak samo postępował grzeg232 na to wyglada,nie chciał żeby Deivid odrobił strate punktowa do niego
ogolnie o zadna kase mi nie chodzi bo juz jest pozamiatane,chodzi o to zeby takie sytuacje nie powtorzyly sie przyszlosci i zeby dobrze ustalano regulamin pozdro ;&gt;
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
tez to zauwazylem po prostu tak mi zalezy na wygranej ze wola nawet nie miec wlasnego zdania ???? no coz nic na to nie poradzisz ;] ale jeden z uzytkownikow we wczesniejszych postach juz naprowadzil nas na to ze bardziej zalezy mu na zwyciestwie niz na dobrej zabawie ???? pozdro
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Jak zwykle ci co nie wygrali mają wielkie pretensje.
Trzeba było typować prawidłowo od początku rywalizacji, to wtedy wy mielibyście sytuację pod kontrolą.
Na początku było po 6 meczów dziennie i nie było czegoś takiego jak powtarzanie. W końcówce były po 2 mecze i nikt o zdrowych zmysłach nie zatypuje np. na Grankina, czy Corsano jako najlepiej punktującego. Wyniki też raczej można było łatwo przewidzieć, bo wiadomo kto i w jakiej jest formie.
No ale przecież można było zrobić, że typów, które już zostały podane powtarzać nie można. Wtedy konkurs byłby dla 4 osób, w tym dla radomiaka i Shena.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Jak zwykle ci co nie wygrali mają wielkie pretensje.
Trzeba było typować prawidłowo od początku rywalizacji, to wtedy wy mielibyście sytuację pod kontrolą.
Na początku było po 6 meczów dziennie i nie było czegoś takiego jak powtarzanie. W końcówce były po 2 mecze i nikt o zdrowych zmysłach nie zatypuje np. na Grankina, czy Corsano jako najlepiej punktującego. Wyniki też raczej można było łatwo przewidzieć, bo wiadomo kto i w jakiej jest formie.
No ale przecież można było zrobić, że typów, które już zostały podane powtarzać nie można. Wtedy konkurs byłby dla 4 osób, w tym dla radomiaka i Shena.
akurat ja mam 3 miejsce wiec tu jestes w błędzie :&gt;
akurat o te powtarzanie nie czepiałbym się,gdyby nie to,że ty i Deivid mieliscie 16/16 takich samych typow jak ja,wlacznie z 1 setem i DW (gdzie zawsze mozna wziasc pare opcji do przemyslenia) w dodatku jak wytlumaczysz kolejnosc postow Ja-Deivid-TY ? :]

aa i jeszcze mowisz o typowaniu rundy zasadniczej,wiec chce Ci przypomniec ze to ja jako jedyny miałem 29 punktow w jednej kolejce :spokodfhgfh:
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Wiesz, co do rundy zasadniczej to przypomnę też, że miałeś w jednej z kolejek wynik 8 pkt.! O swoich typach nie będę mówił bo i po co, widać w tabeli, ale poniżej pewnej granicy nigdzie nie zszedłem.

Co do powtarzania typów, to nie byłeś tutaj Alfą i Omegą, żeby powtarzać zakłady podawane przez ciebie. I wierz mi daleko mi było do powtarzania twoich typów.

W 11 kolejkach kolejność podawania zakładów była następująca: Shen-grzeg232-Deivid. Tylko w 2 Shen-Deivid-grzeg232. Nic na to nie poradzę, że nie siedzę cały dzień na forum. A jak zauważyłem ty podawałeś niedługo po rozpoczęciu tematu z zakładami na dany dzień. A jeśli moje były takie same jak twoje to znaczy, że myślimy podobnie, jeszcze raz powtórzę, że wiadomo kto był w jakiej formie i co mógł ugrać w Pekinie.
A takie same typy to mamy tylko na finał i mecz o 3 miejsce w turnieju pań. W ostatnim dniu takie same typy jak ja, ty, Deivid mają jeszcze pawlikn i kalinos. Tak więc oni też ściągali z ciebie? A może ty z kalinosa, no bo przecież on podał to wcześniej.

Dyskusja nie warta stukania na klawiaturze.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
aa i jeszcze mowisz o typowaniu rundy zasadniczej,wiec chce Ci przypomniec ze to ja jako jedyny miałem 29 punktow w jednej kolejce :spokodfhgfh:
co z tego ze miales 29 pkt?? jak jedego dnia miales 8pkt na 36pkt??

Jak zwykle ci co nie wygrali mają wielkie pretensje.
Trzeba było typować prawidłowo od początku rywalizacji, to wtedy wy mielibyście sytuację pod kontrolą.

Na początku było po 6 meczów dziennie i nie było czegoś takiego jak powtarzanie. W końcówce były po 2 mecze i nikt o zdrowych zmysłach nie zatypuje np. na Grankina, czy Corsano jako najlepiej punktującego. Wyniki też raczej można było łatwo przewidzieć, bo wiadomo kto i w jakiej jest formie.
No ale przecież można było zrobić, że typów, które już zostały podane powtarzać nie można. Wtedy konkurs byłby dla 4 osób, w tym dla radomiaka i Shena.
Z tym sie zgadzam w 100%. Aby zajac wysokie miejsce trzeba bylo typowac od poczatku dobrze i nie nie mozna bylo sobie pozwolic na jakis bardzo słaby dzien, w którym jak Shen np zdobyl tylko 8/36 pkt. Czy w regulaminie jest mowa o tym ze nie mozna podac tych samych typów?? Nie ma, wiec w czym macie problem?? W fazie pucharowej tez ode mnie kopiowano typy, ale nie lamalo to regulaminu to nie robilem problemu. Na początku byly problemy z mvp, niestaty pierwsze 2 kolejki anulowano, w których mialem jedne z lepszych typów. Znowu robia problemy ci którzy byli nizej w tabeli, ode mnie i od grzega232. Ja tez nie mialem mozliwosci awansu na 1 miejsce w 2 ostatnich kolejkach, ale nie szukalem za wszelka cene, tego dokonac. Grzeg232 typowal dobrze od samego poczatku i caly czas mogl kontrolowac swoje miejsce. Kazdy jakby mial dobre typy od poczatku, mialby taki przywilej.
 
shen 408

shen

Użytkownik
@grzeg232- chodzi mi o 2 ostatnie kolejki ,a nie runde zasadnicza :]
jesli chodzi o sciaganie od pawlinkn i kalinos , niby po co ja mialem od nich sciagac - ja nie mialem w tym zadnego interesu ,a ty ode mnie juz tak,bo przez to nie pozwalales zebym sie do ciebie zbliżył ,czy to az takie trudne do zrozumienia ? :&gt;
&quot;A takie same typy to mamy tylko na finał i mecz o 3 miejsce w turnieju pań.&quot; &lt;--to jest chyba logiczna sprawa ze pod koniec chciałes utrzymac prowadzenie - bo absolutnie nie wierze w to,ze w 16 typach mielismy ten sam punkt widzenia :&gt; boisz sie przegrac ?
+niby oskarzasz mnie,a sprawdz ze Szczypior i radomiak byli za mną w tabeli (4 i 5)i podali typy przede mną,i jakos od nich nie sciagalem typow wiec nie wiem o co Ci biega z kalinosem, bo on juz nie mial zadnego wplywu na zmiany w czolowce tabeli
ps.jak dysusja niewarta stukania na klawiaturze,to po co w ogole to pisałes ? :&gt;
@Deivid-akurat o to mi chodzi,zeby w nastepnych konkursach nie było czegos takiego jak &quot;kontrolowanie swojego miejsca&quot; przez dawanie takich samych typow tylko fair rywalizacja ,napisałem to w pierwszym poscie:&gt;
pozdro dla was, nikt wam nagrod pieniznych nie odbierze :]
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Wtrącę się do dyskusji.
Deivid wczoraj na sb polecałeś typ na Brazylie, mówiłeś ze analizowałeś dogłębnie te spotkanie i Brazyli wygra 3-0 albo 3-1, teraz widzę ze dziwnym zbiegiem okoliczności zatypowałeś dokładnie tak jak Shen, czyli 3-2 dla USA. Trochę to dziwne typować odwrotnie do swojej analizy. Popraw mnie jak się mylę.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Wtrącę się do dyskusji.
Deivid wczoraj na sb polecałeś typ na Brazylie, mówiłeś ze analizowałeś dogłębnie te spotkanie i Brazyli wygra 3-0 albo 3-1, teraz widzę ze dziwnym zbiegiem okoliczności zatypowałeś dokładnie tak jak Shen, czyli 3-2 dla USA. Trochę to dziwne typować odwrotnie do swojej analizy. Popraw mnie jak się mylę.
no własnie Deivid,i co teraz masz do powiedzienia ? :]
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Wtrącę się do dyskusji.
Deivid wczoraj na sb polecałeś typ na Brazylie, mówiłeś ze analizowałeś dogłębnie te spotkanie i Brazyli wygra 3-0 albo 3-1, teraz widzę ze dziwnym zbiegiem okoliczności zatypowałeś dokładnie tak jak Shen, czyli 3-2 dla USA. Trochę to dziwne typować odwrotnie do swojej analizy. Popraw mnie jak się mylę.
co do typu na Brazylie, to najpierw analizowalem pod kątem na Brazylie, ale potem jak wszyscy widzieli ze gadalem ze Shenem na sb i mnie przekonal do USA, przeanalizowalem jeszcze raz i zaryzykowalem na USA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom