>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
napisalem o 22 to, a potem gadalem z toba, i jeszcze kolo pólnocy poradzilem sie kolegi, niewiem o co wam chodzi, nie mozecie sie pogodzic z przegrana???czy co?? piszecie ze miala byc dobra zabawa, a wy za wszelka cene szukacie czegos , podajac bezsensowne przykłady,
Ja tam szanse na zwycięstwo straciłem po tym jak nie miałem możliwości typowania jednej kolejki (brak dostępu do internetu), z twoich ostatnich typów wynika, ze po prostu nie chciałeś stracić drugiego miejsca, to mógłbyś napisać, że tak chciałem utrzymać drugie miejsce i tyle, koniec tematu, to chyba nie jest niezgodne z regulaminem, a nie wymyślanie jakiś historii i opowiadanie ze to czysty przypadek, tyle.
 
shen 408

shen

Użytkownik
napisalem o 22 to, a potem gadalem z toba, i jeszcze kolo pólnocy poradzilem sie kolegi, niewiem o co wam chodzi, nie mozecie sie pogodzic z przegrana???czy co?? piszecie ze miala byc dobra zabawa, a wy za wszelka cene szukacie czegos , podajac bezsensowne przykłady,
jedyne co napisalem na ten temat to &quot;USA moga namieszac&quot;,jesli uznałes to za argument ktory zmienil twoje zdanie ktore wypowiadałes na sb,to graty ????
ps nie chodzi mi o wygrana bo tez ja bede miec,tylko o zasady i gre fair..
ps2 zabawa bylaby lepsza,bo modzi chcieli uaktrakcyjnic konkurs dodajac 3 dodatkowe typki,na faze finałowa,co jakos Ci sie nie podobało i konkurs przebiegł schematycznie strasznie przez to ...
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Był to pierwszy konkurs siatkarski i niestety pewnie uchybienia w regulaminie się zdarzyły, tak jak np. postawa pierwszej dwójki typerów, którzy zachowali się bardzo cwaniacko i zapomnieli o zabawie a ważniejsza była wygrana. Jeśli zdarzy się kolejny konkurs siatkarski, postaramy się zapobiec takim sytuacjom i jeszcze bardziej uatrakcyjnić konkurs.. Mimo wszystko myślę, że konkurs wypadł dobrze i w cieniu rozgrywek siatkarskich zabawa była ciekawa.
Pozdrawiam !
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Nie jestem żadnym ostatnim i najgorszym, żebym musiał wysłuchiwać od cwaniaków. Nie podobają się moje typowania w konkursie, to trzeba zdyskwalifikować, będzie po sprawie.

Nie oszukiwałem w konkursie i nie grałem po chamsku, żebym później był obrażany. Nie naciągałem regulaminu, nie wiem dlaczego miałbym postawić np. na porażkę Brazylijek, skoro wiadomo było, że wygrają całe igrzyska czy Rosjan w meczu z Włochami.

Jeśli moderatorze pawlikn poprawi ci to humor, to możesz moją nagrodę oddać na szczytne cele, albo np. shenowi.

A tak a propos, to jeśli się uczestniczy w rywalizacji, to po to, żeby wygrać, a nie zając miejsce 5, 10 czy przedostatnie.
 
shen 408

shen

Użytkownik
nie chce mi sie wysluchiwac tu twoich głupot jak pokrzywdzonego udajesz,odniose sie do 2 akapitu tylko ;&gt;
Chodzi dokladnie o 2 ostatnie kolejki - miałes przewage nad reszta,wiec typowales to samo co Deivid i ja -czyli nawet jesli typ był błędny to i tak nic z przewagi nie trwoniłes ,rozumiesz juz teraz ? Co do Rosja-Włochy,fakt Rosja to faworyt,ale jak wytlumaczysz ze w pozostałych meczach wszystko było tak samo zatypowane,nawet 1 set gdzie sie stawia na przeczucie ? ...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
WIecie co sledzilem ostatnie typy do konkursu bo napisal ktos mi na gg , i nie oszukujmy sie stawianie w dwoch ostatnich kolejakch takich samych tpyow jak Shen przez Devida i grzeg i to nie jest przypadek ta ... a po drugie jest to ze pisanie tak samo w p[ierwszych finalach wszyscy mieli takim samym stylem napisane .i tu jest najwiekszy blad bo jak kazdy pisze to zawsze gdzies spacje nacisnie itp a tam wszyskto tak samo natomaist drugie typy to racja Shen napisal a Devid zmeinil tylko przy nazwiskach dodal imie ale styl taki sam spacje w tym samym miejscu natomaist grzeg wzial tak samo jak Devid czyli z nazwiskam, , prosze nie osmieszajcie sie robiac sobie dziwne wymowki .

tyle z mojej strony . [ i nie zycze sobie postow , typu nie grales w konkursie wiec sie nie odzywaj , poniewaz sledzilem ten konkurs]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom