>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
G 46

ghs

Użytkownik
Dla mnie to są wałki. Mam 21 postów czy tam ile, jestem na forum 11 dni... a tu dla mnie to wałek z tym turniejem... pozdro
Sam jesteś wałek. Czytać potrafisz? a) 1 miesiąc,minimum 15 postów Jesteś miesiąc na forum? Nie? To się weź i od... stosunkuj. Sidor to samo, wielce pokrzywdzone dzieci.
 
S 0

sidor

Użytkownik
Sidor to samo, wielce pokrzywdzone dzieci.
noto sie popatrz na forum jestem 2 tygodnie i mam ponad 20 postow wiec warunki spełniam to z jakiej paki nie miałem i dalej nie mam dostepu to tego wątku z hasłami. I jak tu powiedziec że to nie są jakieś wały jak są.
 
G 46

ghs

Użytkownik
noto sie popatrz na forum jestem 2 tygodnie i mam ponad 20 postow wiec warunki spełniam to z jakiej paki nie miałem i dalej nie mam dostepu to tego wątku z hasłami. I jak tu powiedziec że to nie są jakieś wały jak są.
Człowieku, 2 tygodnie to MNIEJ NIŻ MIESIĄC! To pół miesiąca! Skąd ty jesteś, z Afryki? Miesiąc dużo, pół miesiąca mało. Narysować Ci?
Aby wziąć udział w turnieju trzeba spełnić jeden z warunków:
a) 1 miesiąc,minimum 15 postów
Jesteś miesiąc na forum? NIE, jesteś krócej niż miesiąc, więc NIE SPEŁNIASZ WARUNKÓW.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dla mnie ten regulamin wyraźnie mówi że jeśli jestem na forum do 1 miesiąca muszę mieć 15 postów a nie że muszę byc co najmniej 1 miesiąc...
 
S 0

sidor

Użytkownik
a) 1 miesiąc,minimum 15 postów
no czyli w pierszym miesiącu trzeba napisać minimum 15 postów , a poza tym nie ma żadnego podpunktu który mówi o tym że trzeba mieć konto na stronie co najmiej miesiąc.
ja to tak zinterpretowałem , i jeszcze na dodatek jak napisałem juz w te 2 tygodnie ponad 20 to znaczy ze jestem aktywny wiec tym bardziej mi sie nalezał udzial w turnieju.
 
G 46

ghs

Użytkownik
a poza tym nie ma żadnego podpunktu który mówi o tym że trzeba mieć konto na stronie co najmiej miesiąc.
To jest ten podpunkt:
a) 1 miesiąc, minimum 15 postów
Jakby jeden miesiąc nie był wymagany, to by było napisane: a) nowi użytkownicy bez stażu - minimum 15 postów. Ten 1 miesiąc to chyba nie jest dla picu?
Jest taka fajna gra Football Manager 2009, ma takie wymagania:
Pamięć RAM: 512 MB RAM dla Windows XP / 1 GB dla Windows Vista
U mnie babki w biurze mają 128 MB RAM, więc spokojnie im pójdzie, bo przecież to pewnie znaczy, że trzeba mieć do 512 MB RAM, więc się łapią. Taka jest właśnie wasza logika.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ludzie no patrzcie na to co się wczesniej piszę, po raz kolejny obrywa mi się za Paradise(już chyba dwa tygodnie temu pisałem, że to nie moja &quot;działka&quot;,tak samo hasła ja nie mogę tam ludzi dodawać), a ja, po raz kolejny mówię, że nie posiadam haseł do Paradise.
Wszyscy co do mnie pisali o hasła, prosiłem adminów (dwóch!), o dodanie was do listy.
Jeżeli macie do kogokolwiek pretensje, to nie do mnie o ten turniej i o to kto widzi dział z hasłami.
 
H 0

hyrek

Użytkownik
a) 1 miesiąc,minimum 15 postów
b) 2,3 miesiące, minimum 25 postów
c) 4 - 6 miesięcy, minimum 50 postów
d) Więcej niż 6 miesięcy, ponad 80 postów

Jest to napisane w ten sposób, że od razu na myśl zależność jestem na forum miesiąc lub mniej mam napisane 15 postów, 2,3 miesiące itd.

i to wcale nie jest głupie, tylko całkiem normalna interpretacja, bo też nie jest to do końca sprecyzowane, więc ghs, nie mędrkuj tak bo Twoje sarkazmy ani mądre nie są ani zabawne, wolałbym raczej żeby się na ten temat jakiś admin wypowiedział a nie sfrustrowany ghs
 
S 0

sidor

Użytkownik
Bananeq no sory ze tak ciebie oskarzylem , ale ty jako jedyny z tego co widze to jestes w tych działach aktywny, ten Marcin-odra (odpowiedzialny za te hasła) sory jeżeli sie pomylilem ale pisze nick z pamieci. jego wogule nie widac tu .wiec jakbym do niego napisał o to ze nie mam dostepu do tego działu odpowiedz bym dostal za tydzien.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Marcin ma naprawdę dużo roboty ;)Musi Panować na calym forum ????
Od dzisiaj będę mu przypominał o dodawniu was do listy, dopóki tego nie zrobi.
Pozdro
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Witam udało mi się zając dzisiaj 4 miejsce ale matex powiedział że to ja wygrałem jednak walizkę bo on (2miejsce) jak i michau już ją wygrali, czy mam wysłać dane do przesyłki do marcin-odra?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Sorki panowie, że się na czacie nie odzywałem, ale mi zablokowali ???? Dzięki za grę ???? Ręka mi dzisiaj od tego AA vs KK szła niesamowicie ???? Jak nigdy ????
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Midel a to ty wygrałeś, to graty, ale szkoda że mnie wywaliłeś, swoją droga ja nie pamiętam kiedy ostatnio mi się utrzymało JJ a tu paradoksalnie ty mnie wywaliłeś z JJ ???? Graty raz jeszcze.
 
S 0

sidor

Użytkownik
Od dzisiaj będę mu przypominał o dodawniu was do listy, dopóki tego nie zrobi.
Bananeq to będą jeszcze jakieś turnieje na paradise poker ? bo w terminarzu ten wczorajszy był ostatni . Bo co mi z tego że on mnie doda do tej listy jak i tak turnieju już nie będzie, dlatego tak wczoraj pisałem że nie mam tam dostępu bo chcialem zagrać w tym ostatnim ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Marcin się pojawi i na wszystkie pytania wam odpowie, nie mam dostatecznej wiedzy na temat, czy turnieje jeszcze będą.
Wydaje mi się, że będzie jeszcze jeden turniej, ten który się nie odbył.
Przypominam, że mamy jeszcze Ligę na Pokerium i Betsson.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Heh to widze ze wygrałem walizkę rzutem na taśmę ???? A dane już wysłałem do Marcina to jak bedzie to odbierze na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom