>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

G 277

geryx

Użytkownik
I ja namieszałem przez ten dzień (dwa) przerwy.Podałem jeden typ dobry na 29.01 i drugi z rozpędu na Polskę z 30.01. Prosze o wywalenia tego drugiego, niech zostanie tylko jeden typ ten prawidłowy z 29.01 lub jesli to mozliwe na zmianę na mecz Niemcy-Węgry typ 1 kurs 1,60 (BAH)

przep. za kłopot
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
bam14 nie tylko Ty podałeś typy na jutro. Dużo ludzi podało typy na jutrzejsze...
Przecież na jutro będzie oddzielny temat.
no tak ????
po prostu &quot;terminarz&quot; był jakby razem i z pośpiechu tak wyszło ...
Zapomniałem, że jutro pólfinały !
Zostanie więc, zmieniony mój typ ? Mecz za 1,5 godz :-?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wyciąg z regulaminu:
7. Typów po podaniu nie można już zmieniać
Zapisujac sie do konkursu cztyliscie ten regulamin czy nie?
Wiec lepiej poswiecic troche czasu i sprawdzic jeszcze czy wszystko ok i kiedy tak naprawde jest dany mecz...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
nikifor nie obraź sie ale w tabeli której podales jest masa błędów.
Z tego co zauwayżyłem to na pewno, źle policzyłeś mnie, foxa czy też Vadera.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nie mam się o co obrażać. W tabeli są uwzględnione osoby, które typowały na 9 dzień trwania konkursu, jednak punkty z tego dnia nie są dodane jeszcze do tabeli ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nie mam się o co obrażać. W tabeli są uwzględnione osoby, które typowały na 9 dzień trwania konkursu, jednak punkty z tego dnia nie są dodane jeszcze do tabeli ;)
Faktycznie ,jak dodasz moje pkt z 9 kolejki,będzie + 200 pkt.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie mam się o co obrażać. W tabeli są uwzględnione osoby, które typowały na 9 dzień trwania konkursu, jednak punkty z tego dnia nie są dodane jeszcze do tabeli ;)
Przecież sie nie obrazam, tylko nie wiem czemu już nie dorzuciłeś tego 9 dnia ????
 
G 277

geryx

Użytkownik
cze, w 1 poście na tej stronie prosiłem o zamiane typu bo podałem Polaków, typ ten trafiony i nie wiem czy go moge uwzględnic w bilansie?
pzdr
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
w Tabeli jest bład ...
po 9 kolejsce mam -115 !
Moj post byl edytowany i wklejana nowa wersja typów, wiec nie zaliczylo emotki -.
Ogolnie, bez dzisiejszej kolejki -215, tak wiec nie jesten na plus ????

to tyle.
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
Również chyba można pogratulować koledze liderowi zwycięstwa.. grats.. ale o piątkę walczymy panowie do końca .. ????
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Sorry za OT, ale musze sie ustosunkowac jakos do tych postow powyzej (bo chyba o mnie chodzi...). Jeszcze nikt nie wygral panowie - konkurs dalej trwa ???? Przewaga spora, ale niech ktos sie szarpnie i poda jakies wariackie typki z kursami po 5.00... Niby spore ryzyko bo mozna latwo dostac po -100j. ale na pewno tacy kamikaze sie znajda! ???? mysle ze bedzie ciekawa walka o te 5 miejsc! (mam nadzieje ze nie dostane bana za tego posta... bo nic nowego do tematu nie wnioslem... ???? - sorry!)

Dobra robota z ta szybka dodana tabela teraz! Graty dla dobermana90!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Sorry za OT, ale musze sie ustosunkowac jakos do tych postow powyzej (bo chyba o mnie chodzi...). Jeszcze nikt nie wygral panowie - konkurs dalej trwa ???? Przewaga spora, ale niech ktos sie szarpnie i poda jakies wariackie typki z kursami po 5.00... Niby spore ryzyko bo mozna latwo dostac po -100j. ale na pewno tacy kamikaze sie znajda! ???? mysle ze bedzie ciekawa walka o te 5 miejsc! (mam nadzieje ze nie dostane bana za tego posta... bo nic nowego do tematu nie wnioslem... ???? - sorry!)

Dobra robota z ta szybka dodana tabela teraz! Graty dla dobermana90!
Masz racje maradie. Nie wszystko dla nas stracone, ale.. raczej nikt nie da rady Cie dogonić, bo kazdy będzie się bał, że straci swoje miejsce.
Swoją droga to gratulacje za tak znakomity wynik :spokodfhgfh:

Popieram również gratki dla dobermana90, fajnie, ze tak szybko sie uwinął z ta tabelką.. ;)
 
Do góry Bottom