>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Po pierwsze zobacz, że grup jest 9 a według regulaminu wychodzą osoby z miejsc 1-3 + 5 osób najlepszych z miejsca 4. Według mnie powinno być, że osoby z pierwszego miejsca są rozstawione a dalej losowanie z tym, że aby nie było tak, że będą grać osoby które grały ze sobą w grupie.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Po pierwsze zobacz, że grup jest 9 a według regulaminu wychodzą osoby z miejsc 1-3 + 5 osób najlepszych z miejsca 4. Według mnie powinno być, że osoby z pierwszego miejsca są rozstawione a dalej losowanie z tym, że aby nie było tak, że będą grać osoby które grały ze sobą w grupie.
mega odkrywcze to nie jest ;P

mamy 32 miejsca wiec proste
1 i z 2 miejsc najlepsza siódemka rozstawiona do nich dolosowuje się rywali ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Panowie wychodzę z małą prośbą do Was. Otóż jutro jak wiedzą zainteresowani zaczynamy rundę pucharową. Będzie ona trwać do czwartku włącznie. Niestety tak się składa, że od jutra rana do czwartku mnie nie ma... Teraz pytanie do Was, czy jest taka osoba, która mogłaby zagrać ze mną dziś wieczorem część pojedynku i ewentualnie w czwartek wieczorem dokończyć ? Tylko proszę o zgłaszanie się osób z miejsc trzeciego i czwartego, żeby nie zaburzać jakoś bardzo sposobu dobierania par (1 z 4, 2 z 3 itd - ja zajmuję 2-gie miejsce w grupie). Jeżeli ktoś się zgłosi to będę bardzo wdzięczny. W innym wypadku raczej nie będę w stanie rozegrać pojedynku.

pozdrawiam

edit/ już załatwione, zagram z Gostyniakiem ;)
 
B 0

bienias90

Użytkownik
napisałmem na PW do docent_16 i narazie czekam na odpowiedz i mam jeszcze taka sprawe bo nie rozegrałem jeszcze meczu z graczem pawlikn pisałem na PW do niego ale nic nie odpowiedział.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
napisałmem na PW do docent_16 i narazie czekam na odpowiedz i mam jeszcze taka sprawe bo nie rozegrałem jeszcze meczu z graczem pawlikn pisałem na PW do niego ale nic nie odpowiedział.
Miales kilka dni na rozegranie tego meczu.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
To lepiej Assitalia ją już wrzuć na forum bo ktoś oskarży Was o to, że możecie dobierać sobie lub komuś wygodniejszych przeciwników. Ja do tego wszystkiego nic nie mam, ale zawsze może znaleść się jakaś maruda...
 
M 0

mpiwowski

Użytkownik
sprawa z gg się rozwiązała. teraz mam inne pytanie. Czy istnieje taka możliwość, że jakbym wygrał w tym turnieju jakąś wirtualna gotówkę to mogli byście mi to wysłać na konto wp a nie na konto gamedesire??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom