>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Prasa rywal, z którym teraz mi przyszło się pojedynkować nie podaje typów, bo nie ma szans na awans. Sam wpisałeś wynik 6-0. To oznacza, że nie muszę już podawać typów w piątek i w sobotę?;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Wszystkie zaległości w grupach 3,4,7 i 8 podliczone, możecie mnie sprawdzić ewentualnie. W imieniu moderatorów przepraszam za opóźnienia.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
3 kolejka - 5 dzien
by_Grzecho - kamil1989
02.4.10 21:45 Bhupathi M./Mirnyi M. vs. Fyrstenberg M./Matkowski M. 1,76
02.4.10 19:00 Williams Venus (USA) vs. Clijsters Kim (BEL) DW 1:2 3,17
02.4.10 19:00 Nadal Rafael (ESP) vs. Roddick Andy (USA) Nadal -2,5 gema 1,75
ako: 9,76
DOXXBET
Podałem kurs w meczu fyrstenberga i matkowskiego a zapomniałem dopisać 2. Proszę moderatorów o poprawę. Z góry dziękuję.
 
kondzius21 15

kondzius21

Użytkownik
Kolejka 3
Dzień 5
gras197 - kondzius21
kondzius21
1. 02/04/2010 12:30 Paire Benoit (FRA) vs. Groth Samuel (AUS) Typ: 2 1,98
2. 02/04/2010 12:30 Del Bonis Federico (ARG) vs. Minar Ivo (CZE) Typ: 2 - 1,47
3. 02/04/2010 15:30 Brezac Charles Antoine (FRA) vs. Przysiezny Michal (POL) Typ: 2 - 1,8
AKO: 5,23
Doxxbet
Prosze zamienic kursy : na przysieznego powinno byc 1,47 a na minara 1,8
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam pytanie.

Czy punkt 15 regulaminu, który brzmi:

&quot;W przypadku, gdy w rozgrywkach grupowych mamy taką samą liczbę punktów wśród zawodników, decyduje różnica małych punktów, a jeśli i to nic nie pomoże, to suma trafionych AKO. Ostatnim czynnikiem decydującym jest losowanie.&quot;

odnosi sie tylko do dni pojedynku pomiędzy zainteresowanymi czy sumuje sie AKO ze wszystkich dni czyli również dwoch innych pojedynków?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ok, dziękuje za odpowiedź.
Przy okazji wnioskuje ukarać olewaczy.
Przykład z mojej grupy: Pezio. Nie ma już szans na awans to ma w dupie to czy zepsuje 3 tygodnie starań innych.
Dla takich ludzi ????
 
gelo89 0

gelo89

Użytkownik
Przykład z mojej grupy: Pezio. Nie ma już szans na awans to ma w dupie to czy zepsuje 3 tygodnie starań innych.
Zgadzam się w 100%.
Taki delikwent powinien dostać przynajmniej dożywotni zakaz udziału we wszelkich forumowych konkursach.
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Mi to również się nie podoba, że ktoś w ostatnim momencie przestaje podawać typy, chyba te 3 dni by nikogo nie zbawiły i mógłby dokończył uczciwie rywalizacje, chociaż widziałem, że niektórzy uczestniczy w innych grupach po pierwszej, czy drugiej kolejce przestali podawać typy.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Raymond L./Stubbs R. vs. Dulko G./Pennetta F.
Ten mecz jest wg OOP na jutro i rozumiem, że będzie przez Was liczony na minus w piątek tak?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Co do osób które olały rozgrywki grupowe zostaną wyciągnięte konsekwencje w postaci zakazu gry w następnej edycji.
Debelek o którym mówi Kuba jest to spotkanie do typowania na sobotę.
Kolejna faza zaczyna się w Świąteczny poniedziałek.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Odpaść w tej Fazie,to jak zająć 4 miejsce na Mistrzowskiej Imprezie:] po Dwóch miesiącach walki,w końcu runda,w której będą jakiekolwiek emocje:razz: Powodzenia;)
 
Do góry Bottom