>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
UWAGA!
Zanim zadasz pytanie zapoznaj się z regulaminem konkursu.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
kiedy rozpoczynamy typowanie? żeby tylko nie w dzień rozpoczęcia, bo niektórzy mogą nie mieć możliwości wytypowania przed meczami
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
kiedy rozpoczynamy typowanie? żeby tylko nie w dzień rozpoczęcia, bo niektórzy mogą nie mieć możliwości wytypowania przed meczami
Byc moze już dzisiaj pojawi się odpowiedni temat, napewno nie będzie to piątek przed meczami, bo wtedy to wiadomo, że ludzie nie zdążą wytypowac więc spokojnie ;) Będzie na czas wszystko.
 
G 277

geryx

Użytkownik
mam taka sugestię:
albo pozwolić w 1 fazie raz nie oddac typów, albo robić z maxymalnym wyprzedzeniem odpowiednie tematy, tak zeby miec mozliwośc ze 2,3 dniowym wyprzedzeniem oddawanie typów.
I jeszcze pytanie co jak sie raz nie odda typów w 1 etapie-dyskwalifikacja?
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
&quot;Tematy konkursowe będą zakładane przez moderatorów prowadzących konkurs przynajmniej na 1 dzień przed rozpoczęciem typowanych spotkań.&quot;
Proponuję zmienić to. Wnoszę prośbę o zakładanie tematów parę dni wcześniej, jeśli z góry wiadome jest co mamy typować każdego dnia. To ja już mógłbym w tej chwili podać typy do wszystkich 1meczy grupowych MŚ. Prowadzę różny pozbawiony często czasu dla siebie tryb życia. I czasami nie ma mnie na necie z 2-3dni czy więcej nawet. Na co mogę nie mieć wpływu.
Z góry co nie wiadomo to najlepiej jak najwcześniej podać do typowania.
Wszystko to będzie łatwiejsze i wygodniejsze dla wszystkich.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Pierwsze spotkanie: RPA - Meksyk

1. Kto wygra (1x2) ? - 2
2. Wynik do przerwy (1x2) - 2
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - over
4. Strzelec jednej z bramek - Carlos Vela
5. Dokładny wynik - 1:2
6. Dokładny wynik do przerwy - 0:1
7. W której połowie padnie więcej bramek ? - 2

Drugie spotkanie: Francja - Urugwaj

1. Kto wygra (1x2) ? - X
2. Wynik do przerwy (1x2) - X
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - over
4. Strzelec jednej z bramek - Thierry Henry
5. Dokładny wynik - 2:2
6. Dokładny wynik do przerwy - 1:1
7. W której połowie padnie więcej bramek ? - 2. równo
W ostatniej odpoweidzi nie wymazalem dwojki ale napisalem pogrubionym tekstem ze bedzie rowno.Wszystkie odpowiedzi ktore mialem dac sa pogrubione.Niebedzie z tym zadnegio problemu?
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
prosze o poprawe w moim poscie na dzisiejszy dzien z Anelka na Suarez
&quot; ** Nie przyjmuję próśb o zmienienie typów. Uważajcie co piszecie ponieważ My moderatorzy nie będziemy później nic poprawiac. &quot;

ciezko przeczytac regulamin?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
w dzisiejszym typie RPA punk 7 nie zareagował na klawisz, w nowym poscie przed rozpoczęciem napisałem typ który jest klarowny patrząc na podane typy
 
kermitt_n 0

kermitt_n

Użytkownik
A czy typ w -kiedy padnie więcej bramek ? nie padnie w ogóle jest równoznaczny z tym że po równo ? Czy są to dwa osobne typy ?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
tak samo myśle że liczy się strzelec bramki jak ktoś napisze przy typie 0-0 ,nie będzie strzelca, a widze że przy takim wyniku nawet nawiska podają ????


PS:no edit
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
w piątkowym typowaniu w poście nr 23 powinienem mieć 5 punktów , nie został uznany under w meczu RPA - Meksyk , jeśli można proszę o poprawę wyniku ???? pozdro !
 
kermitt_n 0

kermitt_n

Użytkownik
nie rozumiem oceniania tych typów. czemu ja w meczu Urugwaj - Francja 7. W której połowie padnie więcej bramek ? - równo ⛔ mam minusa a kolega niżej taki sam typ i ✅ ?
 
Do góry Bottom