>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

S 0

siwy_

Użytkownik
U mnie to samo, mam 123 pkt po I etapie, a więc w drugim powinienem mieć 61,5, a mam 60,5, proszę o poprawkę.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
tutaj zgłaszałem bład, jest poprawione ale jeszcze trzeba w tabeli dodać za 15.06 - 8ptk
http://forum.bukmacherskie.com/f283/24-czerwca-2010r-czwartek-46067-3.html#post1696116
24.06 powinno być 6ptk a nie 5
http://forum.bukmacherskie.com/f283/22-czerwca-2010r-wtorek-46011-3.html#post1691925
22.06 powinno być 7ptk a nie 6
poprawione
Ja tutaj zgłaszałem błedy, w typach poprawiono do tabeli jeszcze by sie przydało do przenieść w sumie za I etap powinno być 145ptk
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jutro po drugim półfinale wrzucę aktualną tabelę.

Poprawić trzeba:

Robson - 1 pkt więcej
Siwy__ - 1 pkt więcej
MadAngel - punkty za pierwszy etap


Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś błąd to proszę do jutra zgłosić.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Chciałem dowiedzieć się co w sytuacji zajęcia miejsca 20 (premiowanego nagrodą) przez trzy osoby. Te 11 PLN będzie podzielone na trzech? ????

Dzięki za fajny konkurs ????
 
K 0

ktokolwiek

Użytkownik
Witam.
W niedzielnym rozliczeniu poniższy typ mam rozliczony minusowo a jest prawidłowy.
7. W której połowie padnie więcej bramek ? po równo
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Dlaczego snoopdogg Ty nie umiesz poprawnie nic policzyc ?
Prosze modów o poprawienie tego bo po raz kolejny źle jest podliczone ehhh , masakra jakaś! :-|
Pamiętam jak do mnie kierowałeś te słowa....wczorajszy finał Ty podliczałeś i.... ?
Witam.
W niedzielnym rozliczeniu poniższy typ mam rozliczony minusowo a jest prawidłowy.
7. W której połowie padnie więcej bramek ? po równo
ehhh.masakra jakaś ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Pamiętam jak do mnie kierowałeś te słowa....wczorajszy finał Ty podliczałeś i.... ?
ehhh.masakra jakaś ;)
Ale Robson miał jedną wtopę, a nie że połowa uczestników musiała prosić o poprawe. Doceniam chęci podliczania, ale jak już się to robi to dokładnie. Nie że atakuje, ale taka prawda, uwaga na przyszłość, bo po co robić coś nie potrzebnie 2 razy:spokodfhgfh:
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
ok ale ja miałem 8 stron do podliczenia a nie 2 więc błąd mógł się przytrafić ;) chciałem tylko pokazać, że każdy ma prawo się pomylić i nie trzeba od razu atakować.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A tak w ogóle to miałem wątpliwości jak ten typ rozliczyc, bo user dał że padnie po równo goli w obu połowach i typował przecież 1:1 DW, a było 0:0 czyli bramek nie widzieliśmy więc jak można było zaznaczyc że padło po równo goli ?
Nawet poruszałem wcześniej ten wątek w tym temacie, ale wtedy nikt nie zareagował na to wcale więc rozliczyłem po swojemu tak jak by to było najrozsądniej więc nie wyskakuj mi tutaj proszę z błędami. Czekałes tylko pewnie , aż się pomylę żeby móc się odgryźc... Super! Jak się teraz czujesz ?
 
Do góry Bottom