>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania i niezgodności

n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Ja również się zagalopowałem i od trzech dni podawałem typy na 1/8, mimo że nie awansowałem. Więc proszę o usunięcie, bo widzę, że zostały mi one rozliczone.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Sprawdzę zaraz czy i inni się czasem nie zagalopowali bo może być więcej takich osób , i przy każdym typie zaznaczę żeby nie liczyć do tabeli i Ted aktualizując tabelę będzie widzial.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wtedy coś mi nawaliła przeglądarka , podliczałem drugi raz i myślałem że już się zapisało ale jak widać nie :|
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Witam!
W typowaniu meczu finałowego pomyliłem kurs. Napisałe 3,90 a powinno być 3,55. Jeśli to możliwe bardzo prosiłbym o poprawienie. ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
typy długoterminowe podliczone , nie znalazłem typów kilku userów więc pewnie ich nie podali albo slabo działała mi wyszukiwarka ???? radzę sobie sprawdzić bo trochę późno i mogłem się gdzieś gibnąć.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
To ja trochę pomarudzę bo wydaje mi sie że mi nie dodano punktów za typy długoterminowe. Wszyscy co grali dalej w 2 fazie maja zedytowane te typy i podliczone a ja nie http://forum.bukmacherskie.com/f285/typy-dlugoterminowe-45736-3.html#post1669990 :&lt; Za wiele tego nie nastukałem ale powinno być +395, za sama druga faze wychodzi mi +427 czyli już ponad 800 :p W pierwszej fazie bankowo byłem na plusie, nie ma starej tabeli ale tak coś koło +600 i w sumie wychodzi mi ponad 1100 :&gt; ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
pisałem właśnie jak podliczyłem że wyszukiwarka nie znalazła mi typów długoterminowych i pomyslalem że ich nie podaliście po prostu a nie było sensu szukać na tych kilkunastu stronach. Sory za problemosy ;)
 
hama 11

hama

Użytkownik
Dane wysłane, dzięki panowie za konkurs, nie sądziłem że uda mi się wygrać przy takiej dużej ilości graczy a jednak ????
Konrad// również dzięki i gratulacje ????
 
Do góry Bottom