>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

ste 21

ste

Użytkownik
Przepraszam za zamieszanie.Spieszylem sie rano,wiec postanowilem zalozyc temat.Sugerowalem sie danymi na stronie FIVB,a tam bylo umieszczone ze dzis sa tylko mecze polfinalowe.Jeszcze raz przepraszam

Redwitz // Nie ma problemu.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Odnośnie zmiany regulaminu tego ostatniego, mam pewne spostrzeżenia, mianowicie:
Na stronie FIVB (czyli OFICJALNEJ stronie Mistrzostw Świata) nie ma podanych pozycji, na których grają poszczególni gracze (z wyjątkiem kapitana zespołu i libero) oraz przykładowo skoro podczas meczu Brazylia - Bułgaria rozgrywać mógł Theo (dodam tylko że jest to nominalny atakujący) to ktoś kto by go podał w &quot;Skład twojego zespołu&quot; jako rozgrywającego to wg uaktualnionego regulaminu dostał by 0 pkt - co jest krzywdzące i dodatkowo niesprawiedliwe skoro Theo grał jako rozgrywający.
Oprócz tego na www.fivb.org nie ma podanych formacji w jakich grają poszczególne drużyny tj. np. 1 libero, 1 rozgrywający, 2 atakujących, 1 środkowy i 2 przyjmujących czy może 1 libero, 1 rozgrywający, 1 atakujący, 2 środkowych i 2 przyjmujących (co jest logiczne, skoro każdy trener przed poszczególnym meczem ustala indywidualną strategię i formację na dany mecz).
WNIOSEK:
Jeśli przykładowo na 9 meczy Rosjan, w 7 meczach trener Bagnoli ustawi formację, w której Mikhaylov będzie na pozycji przyjmującego (skoro Theo w Brazylii mógł rozgrywać - to Mikhaylov może grać na pozycji przyjmującego) i ja podając go w Składzie swojego zespołu dostanę 0 punktów - to jest to niesprawiedliwe. Zważywszy na to że nie ma w ogóle określonego w regulaminie siatkówki tego że drużyna nie może składać się z samych atakujących lub samych przyjmujących.

PROPOZYCJA:
Najlepiej jak by regulamin został taki jak przed rozpoczęciem mistrzostw, ale jeśli opiekunowi nie chcą pozostawić regulaminu w pierwotnej wersji, to może chociaż niech będzie 75% punktów za gracza który nie jest na &quot;swojej&quot; (?) pozycji.
PS. A tak w wersji formalnej - to skąd mieliśmy brać &quot;przynależność&quot; danego gracza do pozycji - tylko proszę o oficjalną stronę a nie wikipedię, w której artykuły nie są sprawdzane pod względem merytorycznym.
Liczę na przychylenie sie do mojej prośby
Pozdrawiam
houston4

Rozumiem, że walczysz o jak najwyższą pozycje w konkursie. Sam osobiście jestem przeciwko zmianom regulaminu w trakcie trwania imprezy, ponieważ to zazwyczaj rodzi podejrzenia o nieczystość intencji opiekunów. Tutaj jednak sprawa jest szczególna - wprowadzono nowy, moim zdaniem ciekawy element rywalizacji użytkowników, który był dopiero testowany. Trafiłeś w lukę w systemie, której nie przewidziałem. Nie wiem czy zrobiłeś to przez pomyłkę czy świadomie ją wykorzystałeś. Fakt jest jednak taki, że dostałbyś kupę punktów za błędne podanie zawodnika. Jak już tłumaczyłem dla zachowania sprawiedliwości społecznej (a niby dlaczego podający poprawnie mieliby być pokrzywdzeni) zdecydowaliśmy o przyznaniu za taki błąd 0 pkt. Dodatkowo muszę przyznać, że surowo obchodziliśmy się z literówkami, błędną kolejnością imię - nazwisko oraz narodowością siatkarzy więc dla zachowania konsekwencji naszych działań nie możemy promować innych błędów.
Kwestia przynależności gracza do pozycji. Nie przesadzajmy, jeżeli ktoś nie wie na jakiej pozycji gra wybrany przez niego zawodnik to trudno jego strata, trzeba sie przyłożyć do tego co sie robi. Ponadto jestem pewien, że doskonale wiesz na jakiej pozycji gra Rosjanin. Strona źródłowa do pozycji? Bez komentarza. Tonący brzytwy się chwyta.
Pozdrawiam Marnik.
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
houston4 aż dziw bierze, że lider części typerskiej konkursu i zwycięzca konkurs z okazji LŚ może pisać takie rzeczy. Pomijam fakt czy faktycznie posiadasz taką &quot;wiedzę&quot; o siatkówce czy tylko udajesz, gdyż jest to Twoja &quot;linia obrony&quot;. Rozumiem Cię, bo wpisałeś jako środkowego Maxima Mikhaylova i zarobiłbyś na swojej niewiedzy/błędzie mnóstwo punktów, ale... czemu Ty na swoich własnych błędach czy niewiedzy masz zyskiwać wobec innych, którzy grają zgodnie z zasadami i nie wpisali jako środkowych Mikhaylova czy Miljkovicia? To jest konkurs siatkarski, więc przystępując do niego trzeba posiadać jakąś swoją własną wiedzę o tej dyscyplinie, albo liczyć się ze stratami jakie mogą wyniknąć z jej braku.,a nie liczyć, że wszystko zostanie podane na tacy przez organizatorów.
BTW
Oprócz tego na www.fivb.org nie ma podanych formacji w jakich grają poszczególne drużyny tj. np. 1 libero, 1 rozgrywający, 2 atakujących, 1 środkowy i 2 przyjmujących czy może 1 libero, 1 rozgrywający, 1 atakujący, 2 środkowych i 2 przyjmujących
Naprawdę świetne ;)
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Jak odebrać nagrody ? Wysłąć coś na PW czy czekać na kaskę.
Skąd w ogóle wiesz, że będziesz miał jakiekolwiek nagrody? // Marnik
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Marnik dodaj punkty za sklad zespolu do tabeli
Po pierwsze jeśli chciałoby się coś uzyskać od drugiej osoby wypadałoby poprosić. Nawet jeśli byłbyś moim zwierzchnikiem, a nie jest tak wypadałoby zachować grzecznościowy ton.
Po drugie nie mam jeszcze wszystkich potrzebnych danych, aby zsumować pkt za drużynę (mam już je policzone) i pozostałe.
// Marnik
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Loginy osób proszę wysyłać do Robsona. Głównego opiekuna konkursu. Myślę jednak że z dzień minimum będzie trzeba poczekać i zobaczyć czy ktoś nie znajdzie istotnego błędu w podliczeniu jego pkt, zanim cokolwiek zaczniemy działać z przekazywaniem loginów do wypłaty nagród.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
To djcie znac kiedy mamy wysylac te loginy. I jeszcze jedno - okreslcie czy maja to byc loginy czy ID
Czas reklamacji powiedzmy do jutra do 14.
Wysyłajcie mi loginy i przy okazji które miejsce zajeliście piszcie.
Na dane będe czekał powiedzmy do wtorku do godziny 18, a potem przekaże je adminom i będziecie czekali na dopisanie swoich wygranych na kontach w Sportingbet.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w konkursie.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom