>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kiedy ukaże się tabela po 4 5 i 6 kolejce konkursu ? ????
Ja co prawda za nią nie odpowiadam ale moim zdaniem tabela powinna się ukazać po zakończeniu fazy grupowej, bo teraz co dzień są mecze więc ciężko tak aktualizować.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
fajnie jakby kacmon zrobił wiadomo by było czy ma sie jeszcze jakiekolwiek szanse ????

Tabela już w odpowiednim temacie ;) / kacmon
 
czort 31

czort

Użytkownik
A jeszcze pytanie bo punktu nie zauwarzylem w regulaminie.
Co jesli na trzydziestej pozycju po zakonczeniufazy grupowej jest kilku graczy, co decuduje o awansie?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie jest napisane, że awansuje ten kto jest na trzydziestej pozycji tylko trzydziestu najlepszych czyli jeśli będzie tak, że trzydziestka zakończy się na 24. miejscu to do tego miejsca będą premiowani awansem szczęśliwcy.
Przepraszam, że wtrącam się organizatorom, ale ja to tak rozumiem.
 
czort 31

czort

Użytkownik
Nie jest napisane, że awansuje ten kto jest na trzydziestej pozycji tylko trzydziestu najlepszych czyli jeśli będzie tak, że trzydziestka zakończy się na 24. miejscu to do tego miejsca będą premiowani awansem szczęśliwcy.

Przepraszam, że wtrącam się organizatorom, ale ja to tak rozumiem.
Ja również tak to rozumiem, ale w tej sytuacji po 6 kolejkach jest tak że ja jestem 30 a za mną jeszcze kilku graczy z taką samą ilością punktów.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f336/7-kolejka-mecze-gr-a-10-12-lipiec-61489-5.html#post2308893
Przez przypadek źle podałem, w której połowie padnie więcej bramek: podałem wynik do przerwy 1:0 a końcowy 3:0, więc wychodzi na że więcej bramek padnie w 2. połowie, a przez pomyłkę wpisałem że w pierwszej.
Pomyłka czy nie, już jest po fakcie, więc nikt tego nie zmieni.
*UWAGA!!
* typy muszą być logiczne i wynikać same z siebie ! Tzn. typując wynik 2:1 nie możemy grać na under 2,5 w meczu. W takim wypadku zaliczany będzie tylko pierwszy typ od góry bez względu na jego wynik.
 
Do góry Bottom