>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sorry...
Lista została właśnie wysłana. Mam nadzieje, że się wyrobią do weekendu.
Czekałem dłużej, bo dużo było &quot;dziur&quot;, a jeszcze 2 dni temu otrzymałem od kogoś dane.
Lista zamknięta!
 
S 1

stres

Użytkownik
Wazne, ze w koncu poszla. n3r0 dobra rywalizacja, sorka ze tak drastycznie w ostatniej kolejce wszystko zalatwilem ;) Dzieki wszystkim za dobra zabawe!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W piątek otrzymałem odpowiedź, że lista jest rzekoma nieczytelna dla działu zasileń.
W poniedziałek rano poprawiłem (w sumie nie było czego) tak aby im było łatwiej i myślę, że na dniach dopiszą.
 
B 0

belmondo

Użytkownik
Panowie mój depozyt 410 zł idzie na moje konto Bwin już 34 dni (02.01.2013). Pieniędzy cały czas nie ma !! Napisałem do nich masę wiadomości, wysłąłem skany z dowodem wpłaty a pieniędzy wciąż nie ma ! Kontakt z nimi jest tragiczny, bardzo dużo osób narzeka na tego bukmachera ! Gdyby nie ta liga typerów i wygrana dosyć sporej nagrody nigdy nie wpłaciłbym tam ani grosza !
Wygląda na to, że to zwykli oszuści lub dopada ich bankructwo ????
 
Z 0

zbyszu1962

Użytkownik
lista jest rzekoma nieczytelna dla działu zasileń. ??? zapewnie jak kolega napisal ze bankrutuja , jak za kilka dni nagrod nie bedzie to pewnie sie nie doczekamy
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
z bwin to nigdy nic nie wiadomo, zdarzaja Sie przerozne sytuacje. na kiedys jakis drobny bonusik dostalem pi poltora miesiaca plus intetwencje. Buk zachowuje Sie czasem jakby not zalezalo mu na klientach. Troche dziwne.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak różnica jest większa niż 50PLN to zgłaszajcie to do mnie na priv.
Jeśli ok 20zł to przyczyną jest przewalutowanie.
 
Do góry Bottom