>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania i problemy związane z konkursem

Status
Zamknięty.
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
mozecie mi poprawic jeden typ? Nie wiedzialem ze dzis nie zagra van persie... a dałem ze strzeli bramke. Mozecie mi zmienic na van nistelrooy? w II części tj. ( 31-60min)
//Zrobione ,easy
 
S 0

successor

Użytkownik
Przepraszam, ale u mnie też popełniliście błąd w meczu Chorwacja - turcja: za 1 część powienienem mieć +4,5 pkt
za 2 część powienienem mieć +4,5 pkt
za 3 część powienienem mieć +3 pkt
i jeszcze dodatkowy punkt za liczbę kartek + 1pkt
Sumując powienienm mieć 4,5+4,5+3+1= 13 pkt
Czyli w klasyfikacji generalnej powienienm miec 13 + ( -3,5 pkt ) = 9,5 pkt
Proszę o poprawkę
 
S 0

successor

Użytkownik
Przepraszam że piszę posta pod postem, ale nie mogłem edytować : użytkownik Szypul ma takie same odpowiedzi w 1 , 2 ,3 części i ma 12 pkt, a ja 5 pkt, poprawcie to
// ok poprawione , punkty do tabeli dodam w nastepnej aktualizacji .
easy
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Udzielamy odpowiedzi na trzy części spotkania ( od 0 do 30 min , od 31 do 60 min oraz od 61 do 90+ min)- jeśli chodzi o 61-90+ to wlicza sie dogrywke? czy tylko doliczony czas gry? :&gt;
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Udzielamy odpowiedzi na trzy części spotkania ( od 0 do 30 min , od 31 do 60 min oraz od 61 do 90+ min)- jeśli chodzi o 61-90+ to wlicza sie dogrywke? czy tylko doliczony czas gry? :&gt;
Nie wlicza sie dogrywka ;)
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
Successor, miał w poprzedniej tabeli 2,5 pkt dziś 1 wiec skąd ma 8 ? :-D
możne lepiej sprawdzić to Jeszce raz, :spokodfhgfh:
2,5 + 1 = 3,5 ???? D
 
S 0

successor

Użytkownik
w meczu Chorwacja-Turcja powienem mieć +13 pkt, a nie 11,5 pkt poprawcie to. Zobaczcie sobie na mecz Chorwacja-Turcja u Szypula, on ma : 4,5 + 4,5 + 3 - 0,5 = 11,5 pkt, a ja powienem mieć 4,5 + 4,5 + 3 +1 ( dobrze trafiłem z ilością zółtych kartek ) = 13 pkt, a nie 11,5 pkt . I , II, III część mam taką samo jak uzytkownik Szypul
 
S 0

successor

Użytkownik
Uzytkownik Freyas za mecz Holandia-Rosja w 1 częsci powiniem miec +4,5 pkt ( miał 5 dobrze , 1 źle ) , za 2 część O pkt , a za III część tez 4,5 pkt ( 5 dobrze , 1 zle ) , dodatkowy typ ma źle wiec -0,5 pkt. Więc razem powinien mieć 4,5 +4,5 - 0,5 = 8,5 pkt , a nie 11 pkt, chyba ze sie pomyliłem
 
freyas 0

freyas

Użytkownik
Uzytkownik Freyas za mecz Holandia-Rosja w 1 częsci powiniem miec +4,5 pkt ( miał 5 dobrze , 1 źle ) , za 2 część O pkt , a za III część tez 4,5 pkt ( 5 dobrze , 1 zle ) , dodatkowy typ ma źle wiec -0,5 pkt. Więc razem powinien mieć 4,5 +4,5 - 0,5 = 8,5 pkt , a nie 11 pkt, chyba ze sie pomyliłem
No na pewno źle policzyłeś.Z taką matematyką to do przedszkola powinieneś się cofnąć

za 1 część 4,5 pkt
za 2 część 0
za 3 część 5,5 bo za strzelca są 2 pkt a jak się bierze udział w konkursie to trzeba znać zasady więc polecam przeczytanie regulaminu
dodatkowy typ -0,5 to chyba daje 9,5 pkt więc widzę ze dodawanie sprawia duże trudności. Proszę modów o zmienienie tabeli żeby nie było jakiś niejasności
 
freyas 0

freyas

Użytkownik
Proszę modów również o zmienienie punktów użytkownikowi Successor za mecz Portugalia- NIemcy za 2 część ponieważ ma tylko -1,5 pkt a powinien mieć -3 ponieważ żaden typ z 2 części nie wszedł
1 Remis
2 Under 0,5
3 Brak goli
4 Brak strzelców
5 Remis
6 Remis
// zrobione , poprawie przy nastepnej aktualizacji
easy
 
S 0

successor

Użytkownik
Przepraszam za spowodowanie zamieszania Freyas ( nie zauważyłem w regulaminie o 2 pkt ) ,ale w meczu Chorwacja-Turcja powienem mieć +13 pkt chyba że znowu coś źle liczę, spradźcie to
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Przepraszam za spowodowanie zamieszania Freyas ( nie zauważyłem w regulaminie o 2 pkt ) ,ale w meczu Chorwacja-Turcja powienem mieć +13 pkt chyba że znowu coś źle liczę, spradźcie to
nie potrafisz liczyc do ? potrzebujesz do tego ludzi? wszystko w regulaminie pisze jak się podlicza ptk. Do tego nie trzeba mieć szkoły wyższej.
 
freyas 0

freyas

Użytkownik
Tradycyjnie w podliczaniu moich typów znów wystąpił błąd otóż powinienem mieć 2,5pkt. ponieważ w 2 części była żółta kartka dla Turcji i nie mam jej wliczonej i w 3 części również była kartka dla Turcji w 90 minucie za co nie mam pkt. Również inne osoby mają za dużą liczbę punktów więc jeżeli ma być to sprawiedliwy konkurs bardzo proszę o ponowne podliczenie punktów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom