>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Uprzejmie prosze o zamiane dwoch spotkan poniewaz podczas pisania postu moj przeciwnik jeszcze nie podal swoich typow, kiedy napisalem posta byl on jednak szybszy.

[tenis panowie] Nadal R. - Gonzalez F.
Typ : Grane sety - Typ: 4 lub więcej setów Kurs : 2.35

na

[tenis panowie] Nadal R. - Gonzalez F.
Typ : Gonzalez F. +1.5s Kurs : 4.00

i [tenis panie] Safina D. - Dementieva E.
Typ : 1 Kurs : 1.55

na

[tenis panie] Safina D. - Dementieva E.
Typ: 2:1 Kurs : 3.20

Wtedy AKO wyniesie : 51.41

Dziękuję.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
hehehe czemu nas to nie dziwi
*Drużyna M&amp;s została wylosowana spośród przegranych w dogrywce 1/9 Finału jak &quot;lucky team&quot;.
Spośród przegranych drużyn które miały dogrywkę, trafili najwyższy kurs. Jako że brakowało jednej drużyny, postanowiliśmy wybrać dodatkową.
Nie życzę sobie tego typu postów.
 
munez 0

munez

Użytkownik
Wiedziałem, że będzie twoja wypowiedź...z resztą sam się zdziwiłem, że było jakieś losowanie i to, że my zostaliśmy wybrani....ale miło...szczęście dopisuje...choć naprawdę maciekpoland nie wiem o co Ci chodzi...myślisz, że kupiliśmy ten konkurs?Nawet kontaktu z moderatorami nie mamy...ale co my bedziemy sie tlumaczyc...
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
hehe lajt tak sie smieje tylko ???? wiem wiem kazdy powie o maciekpoland to ten taki kozaczek co przegral w konkursie a teraz tylko komentuje ???? ale to nie pierwszy konkurs gdzie sie dzieja jaja ???? powodzenia
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
hehe lajt tak sie smieje tylko ???? wiem wiem kazdy powie o maciekpoland to ten taki kozaczek co przegral w konkursie a teraz tylko komentuje ???? ale to nie pierwszy konkurs gdzie sie dzieja jaja ???? powodzenia
Powiedz mi jakie jaja masz na myśli?
Szczerze? Tak właśnie myślę. Przegrałeś w konkursie i nie potrafisz przyjąć porażki. Po prostu są od Ciebie lepsi typerzy. Ten konkurs nie jest do leczenia kompleksów.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
hehe lajt tak sie smieje tylko ???? wiem wiem kazdy powie o maciekpoland to ten taki kozaczek co przegral w konkursie a teraz tylko komentuje ???? ale to nie pierwszy konkurs gdzie sie dzieja jaja ???? powodzenia
Wg mnie ten cały konkurs był ustawiony pod Ciebie.. Miał na celu upokorzenie wielkiego maciekpoland-a ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
mam pytanie czy siatka plaźowa to sport zaliczany do indywidualnych.?
Ty to masz problemy :|

&quot;12# W kazdym dniu rozgrywek druzyna oddaje pięc &quot;5&quot; typów , przynajmniej jeden musi dotyczyc sportów indywiudalnych.&quot;

Odlicz plazowa i co masz stawiac? Stolowy wszystko 1.05 4 mecze w ofercie, 2-3 biegi lub dysk mlot i jak postawic 10 druzyn jak nie ma tyle zdarzen?
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
nie bo gralem to o 14.00 tuz po wystawieniu oferty i wynosil 1.8 pozdro
Zreszta on podal typ pozniej ode mnie wiec kursy mial tez 1.8
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Czy można by jasno określić, jak będzie rozgrywana decydująca runda? Wiem, że to ustalone [chyba?], ale może jednak jakieś zmiany?
I druga sprawa - o której będzie otwarty temat? Jeśli o powodzeniu bądź nie ma decydować czas, to dobrze byłoby znać takie info ;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
właśnie... igrzyska już się kończą więc czyżby przez te dni była rywalizacja pomiędzy 5-ma zespołami i liczyło się AKO?
dobrze byłoby ustalić wcześniej godzinę otwarcia tematu bo w innym wypadku moderatorzy mają trochę forów, nieprawdaż? :-D
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tak, mamy już ustaloną decydującą rozgrywkę.
Do finału awansowało 5 drużyn. Przez 2 kolejne dni - 22 oraz 23 sierpnia, będziemy podawać swoich 5 typów, jak to miało miejsce w poprzednich fazach turnieju. Trafione AKO z tych 2 dni będzie dodawane do siebie. W zależności, kto w te 2 dni trafi najwyższe AKO, dostanie 1 nagrodę, kto najniższe 5 nagrodę.
Mam nadzieję, że się jasno wyraziłem.
Co do tematów, nie jesteśmy w stanie określić dokładnej godziny otwarcia tematu.
Aha, w fazie finałowej będzie można stawiać ten sam mecz, lecz na inny wynik niż któraś z drużyn przeciwnych.
 
Do góry Bottom