>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No masz rację, dziś dałem dużo możliwości specjalnie bo dwie kolejki nam wypadły i sporo osób prosiło o więcej zdarzeń. Jutro na angielską, w sobotę i w niedziele obiecuje będzie równie dużo zdarzeń ;-)
 
trique 0

trique

Użytkownik
Kennett miał nie jechać podawano, ale jednak jechał, więc oczywiście się liczy :spokodfhgfh: Edit by Jacques
Otóż to ;-) Pamiętajcie, że to moderatorzy odpowiedzialni za konkurs podejmują decyzje a nie typerzy ;-)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przełożone Grand Prix namieszało nam troszkę w organizacji konkursu. Złoty Kask musiał zostać przełożony na Czwartek więc nie będzie połączonej kolejki z Grand Prix Niemiec.
Pytanie do Was czy organizować dodatkową kolejkę czy odpuścić sobie ? To samo czy dodać kolejkę we Wtorek w pojedynku o pozostanie w Elite League czy nie. Czekam na opinie. Jeśli będzie wola to zrobimy nowe kolejki jeśli nie to pozostaniemy tylko przy jutrzejszym BEL oraz weekendowych rozstrzygnięciach w GP i w Polsce.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
***Skórnicki - Davidsson


Jak wiadomo jutro jedzie 2x Davidsson , jedzie J , i D wiec lepiej modzi poprawcie to zeby było ime , bo potem znowy beda sie ludzie żucać ! Dla mnie to oczywiste ze chodzi o J . Davidsson , ale inni mogą sie nie domyśleć !
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Każdy który nie jest umieszczony w mojej prowizorycznej tabeli a liczy się w walce o pierwszą dziesiątkę proszę by podliczył swoje punkty za kolejkę 25,26,27,28 i się do mnie zgłosił. Ja potem sprawdzę czy obliczenia się zgadzają i umieszczę ich w tej prowizorycznej tabelce.
Nie wiem co się dzieje z Vertim nie mogę go złapać, on miał tabelę. Ja mogę się tym zająć ale nie będę podliczał wszystkich bo wiadomo że nagrody otrzyma tylko pierwsza dziesiątka. Jak wróci Verti to wszystko podliczy, teraz chodzi o to by mieć czytelność wyników czołówki.
Z góry przepraszam za utrudnienia.
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
Scotty jechal jako joker w jednym biegu a regulamin mowi ze jokery liczymy normalnie jak zwykly bieg...inaczej mowiac nie podwajamy tego...Watt mial 8 pkt a jesli u Scotta policzymy jokera nie jako 6 a 3 pkt to maja po rowno
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Rozmawiałem z Marcinem Odrą na temat tego jak rozdzielić nagrody jeśli kilku zawodników będzie miało tą samą ilość punktów. Doszliśmy do wniosku, że dla takich &quot;delikwentów&quot; zrobimy dodatkową kolejkę. Przejrzę zaraz terminarz czy po niedzieli będą jeszcze jakieś poważne imprezy żużlowe, jeśli nie to konkurs zakończymy po sobotnim GP a dodatkowa kolejka będzie w tą niedziele, jeśli będzie to konkurs zakończymy niedzielną kolejką. Wiem, że 25 października jest Złoty Kask i prawdopodobnie on będzie kolejką dodatkową ale musimy jeszcze porozmawiać na ten temat z Vertim.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Z przykrością muszę stwierdzić, że nie wszyscy uczestnicy konkursu grają fair. Przed rozpoczęciem konkursu apelowaliśmy o grę według określonych zasad. Niestety nie wszyscy potrafili to zaakceptować.
4. Wszelkiego rodzaju próby oszustwa , podwójne konta i Zgłoszenia będą nagradzane ostrzeżeniem i trafieniem na czarną listę konkursową oraz wykluczeniem z konkursu. Zakaz edytowania postów.
Postanowiliśmy wraz z administracją forum ukarać użytkowników Inter oraz Borussia poprzez odebranie wszystkich punktów oraz wykluczenie z konkursu. Obydwaj użytkownicy podawali typy z tego samego IP co jest niemal równoznaczne, że była to ta sama osoba. Jak zastrzegaliśmy użytkowników mających multikonta będziemy surowo karać. Pikanterii dodaje fakt, że użytkownik Borussia już miał zatargi z &quot;multikontami&quot;.
Osobiście nie wykryłbym tej sprawy, tak samo jak również inni modzi odpowiedzialni za konkurs. Nie przyszło nam nawet do głowy, że wśród nas są oszuści dlatego pragnę podziękować użytkownikowi który tą sprawę wykrył.
Użytkownicy Borussia oraz Inter nie tylko typowali z tego samego IP ale również odstępy czasu pomiędzy typami obu userów były bardzo małe (czasami nawet 1 minuta), posty &quot;były po sobie&quot; a typy różniły się zazwyczaj o 1 typ.
Borussia oraz Inter trafiają również na czarną listę konkursowa. Czy będą dodatkowe kary, o tym zadecydują admini.
Pozdrawiam
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
eyy. skoro ja i Inter mieszkamy w tym samym bloku tylko ze on pietro wyzej no to zrozumiale jest ze czasami on do mnie przychodzil i ode mnie z kompa dawal typy. No to zrozumiale ze nasze typy nie byly takie same. Przeciez musialem go jakos gonic wiec ryzykowalem innymi typami. Moze najpierw sie zapytaj o co chodzi a nie pisz od razu ze to jest oszustwo.
heh. smieszne to jest sobie sprawdźcie.
Każdy z nas ma inne IP
Pikanterii dodaje fakt, że użytkownik Borussia już miał zatargi z &quot;multikontami&quot;.

Teraz to jesteś smieszny. Moze i cos takiego było ale Vader sie pomylil i przyznał się do błędu. Więc nie szukaj innego powodu ktorego nie ma !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom