>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Verti normalnie sobie typuje, a tabeli, ktora ponoc ma zrobiona nie chce wkleic;/ Eh
zauważ ile zajmuję podanie typu - minutę, a aktualizowanie tabeli trzeba trochę posiedzieć - co przy nawale pracy, nie jest lekkie i przyjemne. Nie mniej właśnie pracuję nad tabela, kwestia minut i będzie uaktualniona
 
trique 0

trique

Użytkownik
Panowie, rozumiem, że praca i w ogóle, bo większość z Nas ma to samo, ale jak już coś robić to dokładniej ;)

Po 19 kolejce miałem 55 pkt
20 kolejka + 5 = 60
21 kolejka + 5 = 65
22 kolejka + 6 = 71
23 kolejka + 5 = 76
24 kolejka + 6 = 82

a w tabeli 80... wiecie, ja od 10 kolejek mam własną tabele i w Excelu i na kartce, i błędów trochę było, potem widziałem poprawiliście :spokodfhgfh: ale te 2 pkt zmieniają postać rzeczy, akurat w moim wypadku, więc jeszcze raz proszę o poprawę ;)Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Specjalnie tyle par dałem bo niewiadomo było do końca jaka będzie obsada w powtórce tego turnieju. Jak mówiłem Anglia to folklor i tam składy potrafią się zmienić 5 minut przed meczem. Ale tak jak wspomniał Borussia 4 pary są więc można jakieś punkty zdobyć.
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
heheheh znaczy sie 0 (slownie: zero) w moim przypadku wow ????
kurde nie moj dzien byl ???? wiec moge zapomniec o premiowanym miejscu
ale bylo fajnie dzieki ????
 
julez 27

julez

Użytkownik
Nie żebym coś mówił ale mogliście napisać wcześniej że dziś zrobicie kolejkę, bo niby mieliśmy wg tego rozkładu jechać aż do końca... a tak to przez to sobie za bardzo typów nie podałem i z 1 miejsca to pewnie poza &#39;10&#39; wylece...

Edit by Jacques

Julez gdy podawałem nasz prowizoryczny terminarz nie było wiadome kiedy odbędą się spotkania finałowe, aczkolwiek zaznaczyłem że finały będziemy obstawiać. Przykro mi, że nie zdążyłeś. Masz sporą przewagę, więc napewno nie spadniesz z pozycji z nagrodami. Poza tym praktycznie każdemu wypadły jakieś kolejki ...
 
julez 27

julez

Użytkownik
Nie no nie mam do nikogo pretensji i wiem że praktycznie każdemu się zdarzyło nie postawić jakiejś kolejki, tylko mi akurat pechowo, gdyż tyle zdarzeń w tej kolejce jest, a przeważnie jest mniej, no ale trudno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom