>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności, propozycje

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Galatasaray - Schalke - Galatasaray/Over 2.5 Goals - 3.31
były już omawiane takie typy w tym temacie :
Galatasaray wygrywa i w meczu pada over 2.5..
mam typ i liczymy jako wykorzystany czy mam podac zastępczy?
tak jak jasper zacytował pkt regulaminu - możesz podać zastępczy, ale możesz też policzyć po prostu jako 0pkt. Decyzja należy do Ciebie
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Czyli co mozna sobie dopisac 0pkt za zwrot?!
Bez sensu. Tzn jesli jak juz sobie zatypowalem wszystkie kupony, mam powiedzmy -200pkt, rywal nie oddal jeszcze zadnego typu to przeciez wybierze sobie 5 typow za ktore wpadnie mu zwrot i po zabawie.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Bez przesady, znajdź takie 5 zakładów po minimalnym kursie 1.40 przy których jesteś pewny co najmniej zwrotu. To raz.
Dwa, jeżeli wytypowałby 5 zwrotów, to zawsze jest to zwrot a nie przegrana czyli jest &quot;lepszy&quot; od tego, który stracił 200j. Logiczne.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Ok zagalopowalem sie z tymi zwrotami, chociaz u innego buka nie byloby z tym jakiegokolwiek problemu, bo wystarczyloby zagrac na strzelca gola ktory rozpoczyna na lawce. W weekend w pol godziny Ci takich 5 zakladow znajduje od reki. Ale ok, oddsring narazie ma dosc uboga oferte, wiec niech bedzie, ze nie bylo tematu. Nie szukam sztucznych problemow, po prostu troche mnie zdziwilo, widocznie zle zrozumialem regulamin.
Pzdr
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Czy od zakończenia 1/16 finału (przyznanie miejsc 17 -32) będą przyznawane nagrody (w tym wypadku po 15zł) co tydzień tym osobom, które już odpadły, czy wszystkie nagrody zostaną przyznane dopiero po finale?
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
7. Nie można typować takich samych typów jak przeciwnik z pary, tzn. jeśli gracz A podał mecz Arsenal-Real 1, to rywal może podać to zdarzenie, ale musi to być inny zakład np. over/under.
Czy innde zdarzenie odnosi sie tylko do innego rodzaju zakładu czy można grac na odwrót jak zagrał rywal w parze? Mój rywal zagrał na mecz Reading - Wigan, a ja chcę zagrać na Wigan z podpórką i zastanwiam się czy mogę? Proszę o szybką odp ????
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Rywal rozliczając dodał sobie w kuponie nr 2 kilka punktów więcej, więc w razie czego to sygnalizuję, gdyby miało się okazać, że te kilka punktów będzie decydowało o awansie któregoś z nas ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czy innde zdarzenie odnosi sie tylko do innego rodzaju zakładu czy można grac na odwrót jak zagrał rywal w parze? Mój rywal zagrał na mecz Reading - Wigan, a ja chcę zagrać na Wigan z podpórką i zastanwiam się czy mogę? Proszę o szybką odp
masz wyjaśnione w punkcie regulaminu, który cytujesz... rywal daje 1X2, to Tobie odpada ta opcja i możesz typować np. under/over
Rywal rozliczając dodał sobie w kuponie nr 2 kilka punktów więcej, więc w razie czego to sygnalizuję, gdyby miało się okazać, że te kilka punktów będzie decydowało o awansie któregoś z nas ;)
już działam;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1/32 Podliczona =&gt; 1/16 utworzona.

Wszelkie pomyłki zgłaszać w tym temacie.
______________________________________
Mamy jednego szczęśliwego przegranego i jest nim - Rafalek_o2
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Może jeszcze nie wszyscy wiedzą, więc napiszę tu, żeby uniknąć zbędnych PW :
Zrezygnowałem z prowadzenia tego konkursu, więc wszelkie wątpliwości proszę kierować do jego opiekunów wymienionych w odpowiednim mscu.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
pomylilem sie w 2 moim kuponie, jakby którys z opiekunów moglby mi wykasowac typ na skre i wstawic w zamian Wisla Krakow - Podbeskidzie B-B typ 1 kurs 1.86, z gory dzieki
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy jeśli ktoś pomyli numerację kuponów, o otrzymuje minus 100 ? Czy traktowane jest to jako drobne uchybienie
Drobne uchybienie
pomylilem sie w 2 moim kuponie, jakby którys z opiekunów moglby mi wykasowac typ na skre i wstawic w zamian Wisla Krakow - Podbeskidzie B-B typ 1 kurs 1.86, z gory dzieki
Podaj link do swojego kuponu, nie mam czasu szukać Ciebie po wszystkich tematach.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Ponawiam pytanie. Czy nagrody będa przyznawane od tej kolejki tym co odpadli co tydzień, czy dopiero po zakończeniu konkursy wszystkim na raz?
 
Do góry Bottom