>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela po 19 kolejkach dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela po 20 kolejkach dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
Tematy na dwie ostatnie kolejki założone.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela po 21 kolejkach dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
Została kolejka finałowa.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela końcowa dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
Gratulacje KrisBarca_92 za zwycięstwo ????????????
Małe podsumowanie statystyczne ;)
Najwięcej bramek zdobył zespół Korczak Gorlice (93 bramki), co pozwoliło na zajęcia 2 miejsca. Drugi wynik zanotował zespół Intelowiec Team (88 bramki), co pozwoliło jednak na zajęcie &quot;tylko&quot; miejsca tuż za podium. Zwycięska drużyna Cules zdobyła 75 bramek, co było 5 wynikiem.
Najmniej bramek (czyli można powiedzieć najwięksi szczęściarze) straciły dwie czołowe drużyny: Cules 47 bramek i Korczak Gorlice 48 bramek.
Największym pechowcem została drużyna Manchester United, której rywale wbili aż 85 bramek, co przy całkiem dobrym wyniku 74 bramek zdobytych (6 wynik w lidze) nie dało nawet utrzymania.
Na koniec dzięki wszystkim, którzy sumiennie i regularnie podawali typy przez cały okres trwania konkursu :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Kitex wielkie brawa za prowadzenie konkursu, wszystkie robione na czas, tabele, podliczanie itp. Na prawde kawal dobrej roboty ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Największym pechowcem została drużyna Manchester United, której rywale wbili aż 85 bramek, co przy całkiem dobrym wyniku 74 bramek zdobytych (6 wynik w lidze) nie dało nawet utrzymania.
Każdy się spinał na wielki Manchester United niestety :p Jak mówisz, sporo pecha było...
Cóż, gratuluję czołowej trójce i dzieki @Kitex za świetne i sprawne ogarnianie zabawy ;)
Jesienią miejmy nadzieje, że kolejna rudna.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Gratulacje dla zwycięzcy - KrisBarca_92 ! Szedłeś niczym pędzące tornoado , nie dało się Ciebie dogonić .
Graty podwójne dla Kitexa za prowadzenie tej ligi i w ogóle całą organizacje i za miejsce drugie , które jest zasłuzone .
Dzięki wszystkim za fajną rywalizację .
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dane proszę przekazywać do Marcin-Odra.
Wiadomość ma być taka:
Liga:
Miejsce:
Nagroda:
Loginy:

Wtemacie pisać FB League - Nagroda
pzdr!
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
A co z moją nagrodą za Ligę Mistrzów za V edycję FB League?
Robson1416 coś ci Marcin-Odra odpisał w tej sprawie?
Ja napisałem mu niedawno kolejną wiadomość i kolejna wiadomość bez odpowiedzi z jego strony ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
A co z moją nagrodą za Ligę Mistrzów za V edycję FB League?
Robson1416 coś ci Marcin-Odra odpisał w tej sprawie?
Ja napisałem mu niedawno kolejną wiadomość i kolejna wiadomość bez odpowiedzi z jego strony ????
Przekazałem wiadomość Marcinowi, o co mnie prosiłeś, większej mocy działania nie mam.
pzdr
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dzięki za rywalizacją Panowie ???? Brawo dla zwycięzcy oraz Kitexa za regularne prowadzenie tabeli. Spadam do 1 ligi, ale za sezon wracam i was jadę ???? Mam tylko nadzieję, że będę regularnie dodawał typy, bo to mnie zgubiło...
 
Do góry Bottom