>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

mucios88 197

mucios88

Użytkownik
W tym temacie zadajecie pytania oraz zgłaszacie niezgodności. W jak najkrótszym czasie otrzymacie odpowiedź.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Kolejki 3-5 zostały podliczone. Tabela po 5 kolejce pojawi się jutro jak tylko ogarnę Office (pewnie w okolicach wieczora)
 
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
5. KOLEJKA
Ciastkarze ze Skawiny - STAL STALOWA WOLA 2:3

Skąd taki wynik? U mnie zgoda 2 bramki ale STALOWA WOLA o ile dobrze widze w podsumowaniu ma 1 bramkę!
 
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
dobra już widze po prostu są dwa podsumowania przez mucios88 prawidłowe,a YEBAKA się trochę pomylił w ocenie własnych typów.
Nie ma tematu, sorry
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
dobra już widze po prostu są dwa podsumowania przez mucios88 prawidłowe,a YEBAKA się trochę pomylił w ocenie własnych typów.
Nie ma tematu, sorry
na drugi dzień ogarnąłem wynik Mechelen ;)
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie swojego typu dzisiejszej kolejki . Chodzi o to ze kolega z ktorym rywalizuje podal remis w meczu Liverpoolu z mu a ja podalem taki są mecz tylko zwycięstwo mu czyli mam zaliczone czy jak bo w regulaminie pisze tylko o takim samym typie a tutaj typy sie różnią ????
 
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Macie podane różne typy na to samo spotkanie tak więc wszystko zgodnie z regulaminem;przynajmniej jak dla mnie
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Macie podane różne typy na to samo spotkanie tak więc wszystko zgodnie z regulaminem;przynajmniej jak dla mnie
Tez mi sie tak wydaje ale wolałem zaczerpnąć informacji aby uniknąć później byc może konfliktu ????
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Regulamin jasno mówi że można jak najbardziej typować ten sam mecz, lecz inne rozstrzygnięcie w nim, więc jak najbardziej wszystko jest w porządku.
Wyniki zostały dodane do terminarza, tabelka pojawi się do 20 minut. Jeżeli widzicie jakieś błędy zapraszam na PW lub do zgłaszania ich w tym temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
prosze moderatora prowadzącego o korekte tego spotkania
4.28-03-2015 21:00 Las Palmas [-1] - Ponferradina HE [email protected] Betsafe
ma byc
4.28-03-2015 21:00 Las Palmas [-1] - Ponferradina HE X@3.55 Betsafe
// Poprawione
 
D 224

dboniem

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie regulaminu, że typy mają być podane do godziny 17 w danym dniu, wiadomo przecież, że nie każdy ma czas, by do tej godziny zdążyć z podaniem typów, a czasami można po prostu zapomnieć. W innych turniejach, konkursach nie ma czegoś takiego i nie wiem czemu miałoby to służyć,
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Niestety taki mamy regulamin i tak jest to skonstruowane aby nie czekać do końca. Dodatkowo wspomnę że w 99% tematy zakładane są na początku tygodnia na wszystkie 3 kolejki które odbywają się w danym tygodniu, więc nic nie stoi na przeszkodzie abyś typował już na początku tygodnia wszystkie 3 kolejki.
Aktualizacja tabeli pojawi się w dniu jutrzejszym w godzinach wieczornych (jak tylko wrócę z pracy) ????
 
Do góry Bottom